Tallinna maratonil laenatud vahupudel

Kui said kaasvõistlejalt abiks kummi või tööriista ja soovid seda tagastada või kui laenasid midagi välja ja soovid tagasi saada
Vasta
Kasutaja avatar
red
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 25. 02. 2003. 16:01

Tallinna maratonil laenatud vahupudel

Postitus Postitas red » 19. 05. 2014. 10:42

Suured tänud abilisele raja 16-17 kilomeetril ühe väikese tõusu peal, kes aitas vahupudeli abiga lekkiva rehvi taas sõidukõlbulikuks sättida.
Olid (vist punase-mustaga Spessu Stumpjumperiga) poolel tõusul loodust nautimas ilma osalejanumbrita, seetõttu nüüd natuke raske leida.

Minu number oli 462.
Anna endast märku siia või telefonil 5112842, katsuks väikese karistuse suhtes kokkuleppele saada :)

Kasutaja avatar
Pirita
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 18. 05. 2011. 14:20

Re: Tallinna maratonil laenatud vahupudel

Postitus Postitas Pirita » 19. 05. 2014. 10:49

red kirjutas:Suured tänud abilisele raja 16-17 kilomeetril ühe väikese tõusu peal, kes aitas vahupudeli abiga lekkiva rehvi taas sõidukõlbulikuks sättida.
Olid (vist punase-mustaga Spessu Stumpjumperiga) poolel tõusul loodust nautimas ilma osalejanumbrita, seetõttu nüüd natuke raske leida.

Minu number oli 462.
Anna endast märku siia või telefonil 5112842, katsuks väikese karistuse suhtes kokkuleppele saada :)

Tervitus,

See olin mina ja mingit muud "karistust" pole vaja. Tore, et sain aidata ja tore, et sa lõpuni jõudsid. Ma olin tegelikult täitsa numbriga, aga vaatasin ilus ilm ja kurgus oli mingi valu ning otsustasin loodust nautida.
Teinekord äkki aitad sina mind kui ma tühja kummiga olen.....niisama lihtne see ongi :D

Vasta

Mine “Võistlustel laenatu tagastamine”