Koerad?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 08. 10. 2006. 21:22

Oliver kirjutas: Tegelikult tahtsin öelda, et mina küll aru ei saanud, millest sina said. Kui sa üldse said, siis on mul selle üle väga hea meel ja ma kuulan huviga.
minu oletus on see, et maxspeed sai aru, et adminn rajakas ei maga ja seega pole suurem haukumine võimalik. admin kustutas oluliselt pikema lauset sisaldava postituse ära ja siis postitas ta sellise lühikese mõistukõnelise.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Tuulepea
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 26. 03. 2004. 03:02

koerad trennis

Postitus Postitas Tuulepea » 06. 11. 2006. 23:33

Mul endal juhtunud ka pundiga trennis üks lugu. Sõitsime Kallaste poole ja teel üks suht kasvatamatu londu jooksis järele aga tulemusteta, punt uhas mäest alla. Varsti pöörasime tagasi ja et see oli mäe peal oli londu jälle platsis. Olin mäe peal suht eespool ja kuulsin ainult mütsu ja kiunumist(sai autolt löögi), elus oli, aga omanikule teeks küll tuupi sellise looma eest. Loomad pole süüdi. Ootaks just lahendusi pakkuvaid ideid kuidas olukorda lahendada - misiganes registreerimised ja paberimäärimised seal kaasneksid: koerale suur registreerimisnumber kaela ja asi mutt. Nagu autodega - näed rikkujat, kohe helistad ja tead, et asja juba klaaritakse.... ning numbrita loomad korjataks parkidest ja haljasaladelt ära - looma omaniku halast hoolimata(nende silme all) Trahvid suureks ja asi mutt ja rahu oleks majas:)

Kasutaja avatar
Lauri89j
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 29. 11. 2004. 17:44

Postitus Postitas Lauri89j » 07. 11. 2006. 16:49

Kahjuks on väga palju looma omanikkes, kes ei tea oma kohustustest midagi või lihtsalt vilistavad nende peale. Krt kord peaks olema majas ja mina sosiksin seda et politsei teeks ränki trahve peremeestele, kes eksivad kohustuste vastu.
...Suu kinni, süda jahtub ära!

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: Koerad?

Postitus Postitas veiko » 05. 02. 2009. 18:29


mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: Koerad?

Postitus Postitas mart2 » 05. 05. 2009. 11:38

Jagaks oma muljeid ka teistele - koerad polegi niiväga ohtlikud ... :?

Asun hetkel Hollandis ja käisin pühapäeval maanteerattaga trenni tegemas - plaan TRR-ks Eestisse tulla.
Sõit kulges lõbisalt ja väikese sunnitud vahepeatusega, sest pidin läbi laskma Hollandi U23 võistluse pelotoni.
Jõudes ühe asula vahele otsustasin teha pöörde kõrvaltänavale, kus teadsin olevat hea trennitõusus (800m kesmine 8,5% ja algus kohe 22% :shock: ). Võtsin hoo maja ja alustasin pööret, kui äkki nägin hekkide vahelt enda poole tulevat hobukaarikut. Jõudsin veel vaadata, et kurat, kus kutsar on, kui perutav ja hullunud loom täielt (koos kaarikuga) mulle sisse lendas. Hetkeks tundsin end suisa linnuna (või jalgealuse ussina?). Kiirabi viis haiglasse nii minu kui hobuse omaniku, kes oli rataste alt läbi käinud paarsada meetrit varem.
Jumal tänatud, et luud terved, näol ja jalgadel on ainult mõned õmblused. Lisaks hirmus peksasaanu tunne kogu kehas :cry: ja vasak põlv kui puupakk, kuid liigub.
Täna peaks politseist kätte saama ka oma ratta ja kiivri (või mis neist järel...).

Loo moraal - autot juhivad/kontrollivad(?) inimesed, koer napsab jalast kuid ei hammusta läbi raami. Olge ettevaatlikud külavaheteedel, kust põõsaste tagant võib välja karata ehmunud hobune - tema mass ja jõud on suurem ning loom täiesti kontrollimatu.

PS. Kuigi mulle kunagi üks hea tuttav ütles, et mis rattur sa oled, kui pole veel rangluudki mudnud, siis vähemalt olen üks väheseid, keda hobune on alla ajanud ... 8)
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

kaits1966
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 13. 12. 2004. 15:51

Re: Koerad?

Postitus Postitas kaits1966 » 14. 05. 2009. 12:21

ma suht harva komentaarin aga jäi silma selline asi:
http://priitsalumae.blogspot.com/2009/0 ... es-mu.html

Kaarel S
Rattur
Postitusi: 120
Liitunud: 07. 04. 2009. 19:24

Re: Koerad?

Postitus Postitas Kaarel S » 23. 05. 2009. 19:09

Täna sain Piibe maanteel enda ja Trek 1000 kiirendusomadusi proovida. Kulgesin 25 km/h ja imetlesin tee ääres rohetavat orast, kui enne lennuvälja vasakult poolt kaks peni minu poole tormasid. eriti kaugele nad küll joosta ei jõudnud. Viis kilti hiljem nägin veel kaht peni, viimased olid küll kassimõõtu.
Train hard, live strong!

Jats36
Rattur
Postitusi: 426
Liitunud: 21. 07. 2014. 00:02

Re: Koerad?

Postitus Postitas Jats36 » 08. 03. 2017. 23:21

Tahaks hoiatada rattureid kes Laagri keskuse ümbruses sõidavad. Nüüdseks olen juba teist korda hammustada saanud kergliiklusteel Pääsküla jõe silla juures. Mingi vanamees armastab seal oma väikest nähvitsat jalutada, pika rihma otsas nii et koer käib ühest teeservast teise ja kui keegi vastu tuleb siis tagasi ei tõmba. Jalakäijate vastu on kutsu ehk ükskõikne aga ratturi lähenedes kargab ilma hoiatusteta säärde kinni nii et veri väljas. Koer omanikul on suht pohh..., viimasel korral olin tema arvates ise süüdi et koerast liiga lähedalt mööda sõitsin, kuigi tulin vastu teisel pool teed.

RK83
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 10. 04. 2016. 18:11

Re: Koerad?

Postitus Postitas RK83 » 29. 03. 2017. 21:47

.
Viimati muutis RK83, 22. 04. 2017. 20:14, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Koerad?

Postitus Postitas erikr » 29. 03. 2017. 23:34

Piisab kui mehiselt röögatada, pudelist ka penile juga näkku. Milleks nuga? Multitool ja pump ajavad ka asja ära.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
madist
Rattur
Postitusi: 107
Liitunud: 09. 05. 2014. 07:51

Re: Koerad?

Postitus Postitas madist » 30. 03. 2017. 08:15

Ostke endale väike purk pipragaasi toimib metsloomade ja koduloomade vastu ei ole vaja füüsiliselt kedagi nuhelda :)
Northern Media www.nrtmedia.ee E-lahendused, Tarkvaraarendus

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Koerad?

Postitus Postitas marguss7 » 30. 03. 2017. 09:17

RK83 kirjutas:Väike pussnuga ei kergita oluliselt treeningvarustuse kaalu, samas hoiab ära järgmised puremised kui satud samale marsruudile ja teed ka teene teistele ratturitele (ei saa puretud).
Tavaliselt on pigem peremehes probleem, kes laseb oma koera iseloomu tundes ta ilma suukorvita ja/või liiga pika rihma otsas jalgratturitele lähedale. Peremeest pussiga torkides ei saa mitmeid aastaid ratta selga kui kinnimajas istuda.

knotter
Rattur
Postitusi: 117
Liitunud: 27. 08. 2008. 09:32

Re: Koerad?

Postitus Postitas knotter » 30. 03. 2017. 11:22

Green_Day kirjutas:Usun, et kõik sõitjad koeradega kokku puutunud. Kokku puutunud sel moel, et viimased lihtsalt taga ajama hakanud. Mida ette võtta? Tänagi hakkas üks taga ajama....hirmu võttis naha vahele. Tõstsin lihtsalt jalad üles, et päris jalga hüpata ei saaks. Õnneks jäin puutumata. Kuid mis saab tulevikus? Enam ma küll sealt mööda sõita ei raatsiks....läheb koer veel rohkem vihasemaks ning äkki siis ei pääse enam.

Selline asi ei ole ju normaalne? Politseisse pole kah vist mõtet teatada. Neil "suuremaidki" muresid. Ah, ei tea, segane lugu.
Võtad hoo maha,jalastud.Võtad tooni nagu räägiks parima sõbraga- piisab ütlusest sõber mine koju ära.Toimib igasuguste loomade peal,väljaarvatud inimese.

Vasta

Mine “Üldfoorum”