Kleepsud raamil

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
arnea
Rattur
Postitusi: 1213
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Kleepsud raamil

Postitus Postitas arnea » 28. 02. 2021. 20:00

Kuidas etikett ette näeb: kas raamile kleebid selle ürituse kleepsu, mille see raam läbi sõitnud on või on sünnis ka enda varasemate sõitude kleepsud raamile laduda? Varem ei kleepinud, aga nüüd uuele raamile hakkasin kleepima. Eelmise raamiga on hulk Haanja, Rõuge ja Saku kleepse välja sõidetud, mis sahtlis seisavad.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kleepsud raamil

Postitus Postitas erikr » 28. 02. 2021. 21:09

Kui olen vahetanud ratast või raami, on selline back-in-square-one tunne hetkeks olnud. Sest neid kleepsudega sõite on ikka sõidetud. Kõik pole sugugi mitte TRM olnud. Eks see selline personaalse nostalgia teema ole. 30+ kleepsu toptubel siseneda H100 viimasesse koridori vaevalt et mind tõsiseltvõetavamaks teeb. Minevikus olen kõik juba ära tõestanud. Tõsisem teema on selle vääriliselt võimalikult kaua jätkata.
Aga kui peaksin ühel mustal päeval sõiduvõime kaotama, oleks kleepse täis raam näitlik õppevahend lastelaste suunamisel spordiradadele. Seda võimalust mul paraku enam pole.

The choice is yours.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3924
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Kleepsud raamil

Postitus Postitas Kirsa » 28. 02. 2021. 21:32

Ma küll raami ja kleepsu ei seosta - ikka mees ja kleeps käivad kokku.
Imelik oleks ainult siis , kui sa paneksid raamile kleepsu, kus pole ise osalenudki.
Lõppkokkuvõttes vahet pole - sinu ratas.

uudu
Rattur
Postitusi: 110
Liitunud: 10. 10. 2005. 18:43

Re: Kleepsud raamil

Postitus Postitas uudu » 02. 03. 2021. 16:41

Ma olen ratta tööriistade kohvrit kleepsudega ilustanud.
Raamile kleepsude kleepimine lisab raamile massi ja halvab aerodünaamikat. :wink:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kleepsud raamil

Postitus Postitas Mati » 02. 03. 2021. 16:47

Kleepida tasub ainult raami jäigastavaid kleepse. Ideaalis koos spetsiaalse vahuga (raami sees) ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kleepsud raamil

Postitus Postitas KaupoR » 02. 03. 2021. 18:53

Minul kestavad pump, tööriistakast jms juba ei tea mitmendat ratast, seega on suht mõttetu väärt kleepse raamidele raisata. Mõned on siiski leidnud ka tee talveratta porikatele, kuid ka need on tänu taevale kestnud kenasti.
If everything's under control, you're going too slow!

Vasta

Mine “Üldfoorum”