Tallinna Ülikooli küsitlus Tallinnas ja selle lähiümbruses sportivatele jalgratturitele

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
ivosu
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 10. 12. 2016. 21:09

Tallinna Ülikooli küsitlus Tallinnas ja selle lähiümbruses sportivatele jalgratturitele

Postitus Postitas ivosu » 27. 04. 2020. 10:42

Tallinna Ülikooli tudengid on koostanud küsitluse, et uurida Tallinnas ja selle lähiümbruses jalgrattaga sportijate rahulolu teedevõrgustikuga, kaardistada, milline on keskmine sportiv rattur, missugust varustust kasutatakse jalgrattal jne. Vastused on anonüümsed ning andmeid töödeldakse ja esitatakse üldistatult.
Küsitluse leiab siit:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... 0V6HlyANqg

Tänud!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Tallinna Ülikooli küsitlus Tallinnas ja selle lähiümbruses sportivatele jalgratturitele

Postitus Postitas KaupoR » 27. 04. 2020. 10:44

Lk 3 on küsimus rataste vanuse kohta aga puudub valik, et mul seda tüüpi ratast pole. Hakkasin küsimustikku täitma aga sellise puuduse tõttu jätan pooleli. Küsimus ja sellised vastusevariandid eeldavad:
a) mul pole üldse jalgratast
b) mul on kõik seal nimekirjas loetletud jalgrattad.
If everything's under control, you're going too slow!

ivosu
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 10. 12. 2016. 21:09

Re: Tallinna Ülikooli küsitlus Tallinnas ja selle lähiümbruses sportivatele jalgratturitele

Postitus Postitas ivosu » 27. 04. 2020. 11:36

KaupoR kirjutas:
27. 04. 2020. 10:44
Lk 3 on küsimus rataste vanuse kohta aga puudub valik, et mul seda tüüpi ratast pole. Hakkasin küsimustikku täitma aga sellise puuduse tõttu jätan pooleli. Küsimus ja sellised vastusevariandid eeldavad:
a) mul pole üldse jalgratast
b) mul on kõik seal nimekirjas loetletud jalgrattad.
Sellele küsimusele vastamine ei ole kohustuslik. Kui üldse ratast pole, siis ei pea küsimusele vastama. Kui on kõik rattad, siis saab iga ratta kohta vastata kui vana see ratas on.

Head!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Tallinna Ülikooli küsitlus Tallinnas ja selle lähiümbruses sportivatele jalgratturitele

Postitus Postitas KaupoR » 27. 04. 2020. 11:44

ega sealt edasi läheb ka natuke konarlikult. Nt "milline lisavarustus on su rattal". Mul ühel on porikad, teisel pole. Talverehvid on ühele rattale olemas aga mitte praegu all. Aga ma siis vastan suurt pilti vaadates: kas mul on midagi neist olemas või ühel ratastest hetkel ka küljes. Või siis küsimus pulsikella kohta - ma seda ei kasuta, sest kasutan võimsusandurit (aga seda pole valikus)
If everything's under control, you're going too slow!

tripp
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Re: Tallinna Ülikooli küsitlus Tallinnas ja selle lähiümbruses sportivatele jalgratturitele

Postitus Postitas tripp » 27. 04. 2020. 11:52

Maastikuratturi vaatest on kõige suurem probleem metsade kadumine ja koormuse kasv. Uued elamurajoonid, lageraied ja mootorratturid "söövad" ratta-võimalusi igast küljest. Aga seda ei küsita.

Omaette teema on jalgrattad ja noored / lapsed. Ma ise võin linnast mistahes pidi risti läbi sõita. Aga lastega on isegi kesklinnast välja saamine probleem - ohtlik.

ivosu
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 10. 12. 2016. 21:09

Re: Tallinna Ülikooli küsitlus Tallinnas ja selle lähiümbruses sportivatele jalgratturitele

Postitus Postitas ivosu » 27. 04. 2020. 11:55

KaupoR kirjutas:
27. 04. 2020. 11:44
ega sealt edasi läheb ka natuke konarlikult. Nt "milline lisavarustus on su rattal". Mul ühel on porikad, teisel pole. Talverehvid on ühele rattale olemas aga mitte praegu all. Aga ma siis vastan suurt pilti vaadates: kas mul on midagi neist olemas või ühel ratastest hetkel ka küljes.
Tänud :wink:

Vasta

Mine “Üldfoorum”