Käty MTB pluss sõidud läbi sügise

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Käty MTB pluss sõidud läbi sügise

Postitus Postitas Katjusha » 04. 10. 2017. 15:52

Pilt

Käty sõitude sügistalvine hooaeg kannab nime MTB PLUSS.
Miks pluss ?
1. Sõidame ka peale MTB hooaega
2. Sõidame Pluss suuruses ratastega
3. Lisaks sõitmisele treenime ka rattasõidu oskuseid
4. MTB sõitudele lisaks ka füüsilise ettevalmistuse trennid väljas.
5. Üritused, üritused, üritused

Seega sügisel ja talvel teeme palju rohkem kui lihtsalt MTB sõite. Lubame, et saab väga tore olema, koos erakordselt ilusate ja rõõmsate inimestega ja mis peamine - igavad sügisõhtud on koos lõbusad ja oskused ning vorm paranevad lausa iseenesest. SÕidud sobivad kergemat trenni ootavale inimesele ja keegi loodetavasti oma oskustega hätta ei tohiks jääda.

Kohtumiseni
KÄTY

Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Re: Käty MTB pluss sõidud läbi sügise

Postitus Postitas Katjusha » 07. 10. 2017. 08:28

Pilt
Hei rahvas ... huvi MTB Pluss sõitude kohta on olnud suur ja kes seekord tulede puudumise või kodurahu huvides sõidu vahele olid sunnitud jätma siis neile väike kokkuvõte mida toredat me seekord korraldasime.
Esiteks tahaks kiita ja tänada kõiki kes kohale tulid - meil on endiselt kõige lahedamad sõidud ja teie osalejad, olete need kes teevad igavad sügise sõidud kõige lahedamaks. Mina võin üksinda metsavahel sõita ja arvata et on lahel olla aga laheda sõidu jaoks on vaja ikka teid - lahedaid inimesi :D Plaanisin sügisel kolida trennisaali aga kuidagi ei raatsi meie lahedast seltskonnast loobuda, seega paneme edasi.
Olen rattaga sõites kaks korda lubanud, et ei iial enam - ning kaks korda seda lubadust rikkunud. Esimene kord peale oma esimest rattavõistlust mis oli kohutav veniv, raske ning ma lubasin, et ma ei lähe enam kunagi ühelegi võistlusele, sest võistlused on täielik enesetapp ja piin. Järgmisel nädalal olin Kalevipoja pika stardis. Paljudele ratturitele ilmselt tuttav see teema.
Teine kord lubasin, et ei istu kunagi elus fatbike selga sest see ei liigu, ei keera, ei kuula sõna, on raske ja täiesti mõttetu pill. Ometi seisab mu FS juba kolm nädalat seinaääres ja mina olen Fatiga metsas nägu irvitamas peas. Seega ...
Fatbike on üks huvitav sügise ja talve ratas, millega saab sügisel metsas ka kõvematel meestel eest sõita. Rääkimata sellest, et kui te ei viitsi nökerdada siis sõidate lihtlabaselt otse ja saata kõigest läbi, üle jne. Käivad jutud, et kui fatbike-ga hästi kiiresti otse põõsasse kihutada siis tõmbab põõsas ise eest ära. Mine võta kinni ...
aga sõidust ... Seekord sõitsime singleid. Esimene peatus oli kohe tsssssssssssss..... See tähendab, et mehed hakkasid rehve tühjaks laskma. Teine peatus oli veel natuke tsssssssss-i ja sealt edasi oli vist kogu õhk välja lastud ja pehme pinnas ja juurikased lõigud võeti juba mõnuga. Nagu ikka, tempo oli madal, nalja sai palju ja maha ei jäänud keegi. Poole sõidu peal läks kottpimedaks ja edasi sai liigelda ainult rattatuledega. Kraavide ületamine lambivalgel on loomulikult sõnukirjeldamatult lahe. Kellel polnud tulesid või kes tahtsid oma rattasõidu baasoskuseid lihvida jäid Kariga platsile ning treenisid liivas sõitmist ning tegid lastele mõeldud harjutusi mis osutusid ka täiskasvanule üllatavalt raskeks. Tagasi algusesse ...
Vaadake kindlasti meie viimase sõidu videot https://www.facebook.com/harkuMTB/video ... 721003334/ koos musaga. See on just selline fiiling nagu meie sõidus. Pilte panen ka üles ja järgmise sõidu samuti. Seega kirjutame-joonistame ja kohtume järgmisel Neljapäeval 18:30 Tähetornis

Käty

Vasta

Mine “Üldfoorum”