Rattahoidja seinale

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 584
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Rattahoidja seinale

Postitus Postitas miilits » 03. 10. 2017. 19:14

Plaanis ühisruumi seinale lisada 10 kond seinahoidjat ratastele; https://proshop.ee/seinale-ja-porandale ... inale.html
Kui tihedalt seinale neid lisada, et probleemideta rattaid panna sinna? Kas tark oleks rattad panna korda mööda esiratta ja tagarattaga rippuma? Kuna ühisruum valge seinaga, siis mis mõtteid pakute seina ala osa kaitsmiseks näiteks musta ratta riputamisel seina kaitseks, a`la linoleumi riba liimida kontakti kohale?
"It never gets any easier, you just go faster"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Rattahoidja seinale

Postitus Postitas mart » 03. 10. 2017. 19:49

Mul aastaid 3 sarnast seinal. Rattad ripuvad vaheldumisi esi-ja tagarattast. Nüüd, kus mtb lenks 72-75 cm lai, võiks ka hoidjad ca 35-40cm teineteisest eemal olla.
Et seina sitaseks teed porise kummiga on paratamatu. Võid ju pestava/kustava tapeediga toetuspinna või üleni ära kleepida (tapeediliim tuleb vajadusel kuuma veega kenasti maha), kui majaomanik/üürileandja niiväga valget seina soovib säilitada.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 584
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Rattahoidja seinale

Postitus Postitas miilits » 03. 10. 2017. 19:54

Kas hoidjad ühel joonel kõrgusest? Mõtlen, et kas oleks mõistlik panna hoidjad eri kõrgusele, annaks see midagi juurde?
"It never gets any easier, you just go faster"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Rattahoidja seinale

Postitus Postitas mart » 03. 10. 2017. 21:35

Mul hoidjad ühel joonel.
Umbes sedamoodi, nagu siin 6ne.
https://i5.walmartimages.com/asr/a008f0 ... nBg=FFFFFF
Eks pead ise kombineerima ja otsustama - laps ei jõua ratast peakohale tõsta, linnakruiiseril lai sadul ja kaardus lenks, mõnel rattal korv lenksu küljes jms.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Vasta

Mine “Üldfoorum”