Super MTB Weekend Tallinnas

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Super MTB Weekend Tallinnas

Postitus Postitas Katjusha » 19. 09. 2017. 13:06

Tere poisid ja tüdrukud.
Olen Käty, ehk üks Tallinnas pesitsev ja Harkus kihutav MTB harrastaja. Alates kevadest olen vedanud väikest harrastajatele ja algajatele MTB sõitjatele mõeldud neljapäevast ühissõitu "KÄTY kutsub sõitma", Võibolla olete märganud - olen ka foorumis sõitude info reeglina üles pannud. Sõidud said alguse sellest, et mul lihtsalt ei olnud kellegiga koos sõita ja nii tuli ise härjal sarvist haarata.
Igatahes - mida rohkem sügise poole seda rohkem valmis plaan panna sellele vahvale MTB suvele üks korralik punkt. Seda siis mitte võistluse vaid just ühise sõiduga. Kuna jällegi, sellist üritust ei olnud kus hooaja lõpus ühe nädalavahetusega isu korralikult täis sõita, siis tuligi selline üritus ise ära teha. Nii saigi esmalt paberile ja nüüd lõpuks ka üritusena loodud "Super MTB Weekend" 22.09 - 24.09
Pilt
Jah ma tean, samal nädalavahetusel on TRM ja loomulikult oleks pidanud asju hakkama ajama ja sõite välja kuulutama juba oluliselt varem aga...
Eks igal nädalavahetusel on oma sõidud mis paraku kattuvad tahes tahtmata. Samuti on igal Super MTB weekendi raames harrastajatega metsa mineval teejuhil oma kalender mis loksub paika tihti alles viimasel minutil. Aga olgu sellega kuidas on - minu arvates saime kokku väga väga laheda ürituse. Põhimõtteliselt lausa korraliku MTB festivali. Gert Jõeäär, Sulev Lipp, Erki Kukk, Martin Loo, Janek Leer. ( minu suur suur tänu igaühele teist :D )
Ma loodan, et ka mõned teist foorumi külastajatest leiavad aega mõnest meie MTB sõidust osa võtta ja loomulikult kes soovib ja jaksab siis ka nõu või jõuga kaasa aidata.
Sõitude info - Üheskoos sõitma teemas ilusti olemas - ei hakka siin risustama topelt .
Aitähh

Vasta

Mine “Üldfoorum”