Harku metsas kaotatud autovõtmed!

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
valdek
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 22. 05. 2003. 11:22

Harku metsas kaotatud autovõtmed!

Postitus Postitas valdek » 20. 06. 2005. 14:44

Terv
19.06 sai kärutatud Harku metsa ringil ja singlitel.
http://www.kootplaan.ee/HARKU/2003-kaart.gif
Lahti unustatud sadulakotist kadusid ära Transiti võtmekimp rohekassinise puldiga , ketitõmmits ja Maximi geel. Tõenäoliselt lootusetu, kuid siiski, äkki keegi komistab võtmete otsa.
Sõitsin klassikalist ringi- pärast Tähetorni parkla sirget metsas, üle liivaküngaste (paraleelselt teega) , siis seda kõigi armastatud vangla tagust väikest singlit ning lõpuks mõlemat künklikku singlit- sihti, mis algavad koos ühe rajana mõisa juurest ja suubuvad selle standardse 8km suusaringi tagumisele pikale sirgele, üks suht alguses, teine üsna lõpus. Äkki jääb silma kellelegi.
Leidjale vaevatasuks 100.- (kas jätkub??) ja kui üles leiate, siis ka ketitõmmits ja maximi geel 8) .
Ise jõudsin eile läbi käia vaid vanglataguse singli ja raja üle liivaküngaste.
tel. 5169474

Kasutaja avatar
valdek
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 22. 05. 2003. 11:22

Mure murtud.

Postitus Postitas valdek » 20. 06. 2005. 20:15

Lollidel pidi vedama ... ju siis!
Läksin täna igaks juhuks ka tagumistele singlitele, kus eile ka rattaga olin, jalutama. Käin aeglaselt nina maas, näen silmanugast, mingi puu on peakõrguselt kaldu üle raja, tõmban pea eemale, tõstan ka pilgu ... joo majoo ... minu kadunud võtmekimp ripub pisikese oksakese otsas silmade kõrgusel.
Ei noh, eks jalutame edasi ... mõne aja pärast Maxim ka raja peal, üle küll sõidetud, kuid terve ja kasutuskõlbulik!
Ja mõnikümmend m. edasi mu kallis pargitooli ketivõtigi keset 20 cm laiust rada, mõlemil pool tihe rohi hargivaheni.
Tramaivõi, veab ikka mõnel!
Leiutasu lubaduse võtan nüüd maha, aga kui keegi siinsetest kollidest võtmed üles leidis ja oksale riputas, siis paar õlli on soolas! Tnx

Kasutaja avatar
InCu
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 21. 04. 2005. 21:46

Postitus Postitas InCu » 20. 06. 2005. 21:46

Täitsa lõpp kuidas joppas.. :wink: (y)
:)

Vasta

Mine “Üldfoorum”