Kadriorust Järvele kuidas?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
bitter
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 18. 10. 2009. 08:45

Kadriorust Järvele kuidas?

Postitus Postitas bitter » 10. 08. 2016. 15:41

Vaja täna liigelda Kadrioru pargist Männikule. MTB-ga. Kuidas jõuda mugavalt Kadriorust Järvevana kergliiklusteele? Kergliiklusteel olen märganud mitut tunnelit Järvevana alt läbi aga pole neid kasutanud. Üks viib vst Veerenni. Aga teine?

vana_mees
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 09. 03. 2015. 15:44

Re: Kadriorust Järvele kuidas?

Postitus Postitas vana_mees » 10. 08. 2016. 17:12

Kadriorust bussijaama juurde.
Sealt Filtri teele
Ega seal tunnelitega väga eksida ei saa.
See mis keerab paremale läheb jah Veerenni poole. Samas ei ole ka sellega probleeme. Veerenni all olevalt ringteelt saab väljuda Veerenni suunale. Sõita üle raudtee ja jõuab sama moodi läbi tunneli välja Järvevana rattateele.
Kui minna vasakule, siis saab otse Järvevana tee alt läbi ja jõuab sama moodi kergliiklusteele.

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Kadriorust Järvele kuidas?

Postitus Postitas veloson » 10. 08. 2016. 17:13

Järgmise tunneli leiad Filtri tee otsast / Staabi- ja sidepataljoni juurest. Ehk siis Kadiorust emmalt-kummalt poolt Ilvesesillast alla või Vesiväravast bussijaama, sealt Filtri tee ja juba sukeldudki Järvevana alla.

Plaan B - Sikupillist saab kah Peterburi tee ületada (Majaka tn otsast trammitee kõrvalt) või alt läbi minna (Kivimurru/Katusepapi juurest) ning edasi raudtee alt Ülemiste peatuse juurest läbi, üle Ülemiste ristmiku ja Järvevana kergliiklusteel kohal.

Ma ei tea, miks see on plaan C, aga minu valik oleks hoopis Liivalaia->Pärnu maantee.

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 800
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Kadriorust Järvele kuidas?

Postitus Postitas DeeJott » 10. 08. 2016. 17:37

Ma läheks Kumu juurest üles Valge ja Pallasti peale, sealt edasi suund Majaka tänavale, üle Peterburi tee ja jalakäijate tunneli kaudu Suur-Sõjamäele.

Vasta

Mine “Üldfoorum”