citius altius fortius

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
tumbuser
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 12. 05. 2004. 14:37

citius altius fortius

Postitus Postitas tumbuser » 15. 04. 2016. 13:54

Tervise pärast (hulk haiglasolemisi vigastuse tõttu seljataga), enda uuesti üles töötamiseks ja kiusatuse vältimiseks müüsin auto maha ning olen vähemalt sügiseni iga päev ratta seljas.

Kuna nüüd olen rikas nagu troll või vähemalt enda arvates kuid lihasjõu ja kaalu suhe, tekkis mõte et vana ratas ära müüa.
Et siis uus, tugevam, parema veeremisega ratas osta, et jaksaks vähemalt suve keskpaigaks sõita igal õhtul Tallinnast Vääna-Jõesuu randa ja tagasi.

Kas keegi oskab öelda, kas Tallinnas on mingi pood mis ostaks vana ratta endale ja arvestaks uue hinnast maha. Viljandis on üks selline pood, aga nad on kaugel...


Tänan ette juba info eest (ja ka karmi kriitika eest kui see peaks mingil põhjusel tulema)

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 585
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: citius altius fortius

Postitus Postitas miilits » 15. 04. 2016. 13:59

tumbuser kirjutas:Tervise pärast (hulk haiglasolemisi vigastuse tõttu seljataga), enda uuesti üles töötamiseks ja kiusatuse vältimiseks müüsin auto maha ning olen vähemalt sügiseni iga päev ratta seljas.

Kuna nüüd olen rikas nagu troll või vähemalt enda arvates kuid lihasjõu ja kaalu suhe, tekkis mõte et vana ratas ära müüa.
Et siis uus, tugevam, parema veeremisega ratas osta, et jaksaks vähemalt suve keskpaigaks sõita igal õhtul Tallinnast Vääna-Jõesuu randa ja tagasi.

Kas keegi oskab öelda, kas Tallinnas on mingi pood mis ostaks vana ratta endale ja arvestaks uue hinnast maha. Viljandis on üks selline pood, aga nad on kaugel...


Tänan ette juba info eest (ja ka karmi kriitika eest kui see peaks mingil põhjusel tulema)
No kui vana velo miskit karm raudruun, siis las pigem seisab niisama edasi, saab ehk rariteediks. Astu a-t-sporti ja küsi soodust :) ja tuled veloga ära .)
"It never gets any easier, you just go faster"

tumbuser
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 12. 05. 2004. 14:37

Re: citius altius fortius

Postitus Postitas tumbuser » 15. 04. 2016. 14:38

https://www.youtube.com/watch?v=BM0oQIRIyrs


Mulle see idee meeldib, FREESTYLE maanteerattaga. .....See video innustab mind, saavutamaks endine tase ja ümbermõõt, pärast aasta otsa mööda igasuguseid haiglaid roomamist. :D


Huvitav, kui ei taha rattakingi osta, kas freestyle pedaalid/matkatossud sobivad pikema distantsi läbimiseks - Taani rannikul mööda rattateid: http://www.northsea-cycle.com/
Ja peamine küsimus, kas nad sobivad cyclocross rattale? Küllap poes oskavad öelda, aga siin on mõnusam anonüümsena küsida võibolla rumalaid (aga enda meelest õigeid) küsimusi.

Vasta

Mine “Üldfoorum”