ADMINNIDELE !!!!

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Külaline

ADMINNIDELE !!!!

Postitus Postitas Külaline » 23. 03. 2005. 08:37

veiko kirjutas:Tere

Ole hea mees ja võta oma avatar maha. Enne kui uue paned, loe täpselt läbi mis seal aknakõrval kirjas, kust avatari aadressi määrad. Muidu ma olen sunnitud Sinu postitused kustutama.

V.

Ou kuhu ma olen sattunud ?? mis kuradi foorum see on ah ? "kui avatari maha ei võta kustutame su postitused" - no minge ptsi siis kõik !!!
tra alles praegu logisin sisse ja juba kustutatud !!! see on ikka abikate foorum kyll !!


las see foorum jääb siis mõtetutele harrastajatele !!! kui mu postitust tagasi ei pane !!! ( mul pohh mismoodi seda teed )

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 23. 03. 2005. 08:40

erikr, sa võiksid selle postituse alles jätta.

ok, ühe mehe päev õnnestus sul ära rikkuda, aga ülejäänutel on see-eest nalja nabani. Ja ilm igasuguste jutumärkideta.
Gravity is a Bitch

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: ADMINNIDELE !!!!

Postitus Postitas KristjanS » 23. 03. 2005. 08:43

rolfvector kirjutas:Ou kuhu ma olen sattunud ?? mis kuradi foorum see on ah ? "kui avatari maha ei võta kustutame su postitused" - no minge ptsi siis kõik !!!
tra alles praegu logisin sisse ja juba kustutatud !!! see on ikka abikate foorum kyll !!


las see foorum jääb siis mõtetutele harrastajatele !!! kui mu postitust tagasi ei pane !!! ( mul pohh mismoodi seda teed )
foorumis on olemas eraldi naljanurk kuhu paremad naljad koguda. Pole vaja ju igat oma vaimusünnitust suvalisse kohta toppida... :roll: 8)
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Pierre
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 16. 06. 2004. 16:02

Postitus Postitas Pierre » 23. 03. 2005. 09:47

:)
Mis selle avatariga oli?

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 23. 03. 2005. 09:54

Pierre kirjutas::)
Mis selle avatariga oli?
mäletamist mööda oli see kordades lubatust suurem ja pealekauba liikuv pilt.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 23. 03. 2005. 09:55

arvan, et vähemalt osadel meist on, mida oma asjaajamiskultuuri ja keelekasutusse üle võtta.
praegu on mees lukus kuna kas:
1. saatis kõigile adminnidele sama sisuga teksti ja mõni kellega ma hetkel kontakti ei saa pani ta lukku
2. tõenäolisem variant - tegi oma profiilis muudatusi mis nõuavad salasõnaga kinnitamist kuid jättis selle tähele panemata ja lasi ise oma profiili lukku.

kui asi selgeks saab siis vaatame edasi.

küll on aga palve, et hoolimata sellest, et mõttekas harrastaja või lausa proff on kõigile siin näkku sülitanud, paluks samaga mitte vastata.

EDIT: praegustel andmetel variant 2. päästame mehe lahti ja vaatame mis edasi saab.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
avasalu
Rattur
Postitusi: 52
Liitunud: 15. 09. 2004. 12:31

Postitus Postitas avasalu » 23. 03. 2005. 14:52

endal oli ka avatariga alguses probleeme (sama: liiga suur, liikuv), aga asi sai meeldiva ja kindlakäelise juhendamisega paika! 8)

Vasta

Mine “Üldfoorum”