hoolimatu rattaomanik

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
tanello2
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 20. 03. 2014. 17:54

hoolimatu rattaomanik

Postitus Postitas tanello2 » 12. 07. 2014. 13:16

Kirjutan siia, sest see mida minu silmad õhtul 10.07.14 kell 22 nägid Liiva raudtee peatuses on lihtsalt naeruväärne, aegajalt ma uurin siin foorumis, et kelle rattad on rotti lastud ja siis surfan kõik ostuportaalid läbi ja uurin ka turgusid tallinnas, et oma panus anda vara leidmisel, aga sellise debiilsusega ei jõuaks vast keegi võidelda,kui kodanikud ise loovutavad oma rattaid ja siis tulevad halama,et keegi aitaks otsida. Supermariol sai ka printsessi päästmisest kõrini ja hakkas karti sõita,ega koguaeg ühte ja sama ei saa ka teha.

Pean sõitma rongiga koju,olen ainukene kodanik raudtee peatuses,on hämar ja korraga leian ma eest sellise vaatepildi:
Pilt
Iseenesest pole siin midagi valesti,kodanik on oma ratta posti külge kinni pannud ja kõik oleks nagu korras,aga tegelikult on kõik jumalasta valesti.
1.kell on 22
2.ratas on kinnitatud mingi odava 20-30 eu maksva kiudtraadist koodlukuga mille saab avada kassiküünetangidega 5minutiga ( ma olen endal 2 tk juba avanud niimoodi)
3.ratas on pargitud sellisesse kohta, kus ei tööta tänavalgustus ning kus selle "ärandamine" ehk ärakinkimine on tehtud maksimaalselt võimalikuks.

Iseenesest ma ei mõista omanikku hukka,ta näitab sellega lihtsalt välja, et tal on rattast jumalasta savi, ning see on vaatamisväärsus raudtee jaama vahetusläheduses mööda liikuvatele varganägudele.

Ning kui keegi üritab väita,et ta oleks tulnud rongi pealt,siis mina sõitsin viimase rongiga,pärast mind ei tule enam keegi sinna rongiga.

Kui kodanik,kellele see ratas kuulub näeb seda infot siin, ning kavatseb ka tulevikus Liiva kandis oma ratast maha jätta,siis soovitused on lihtsad, kui jõudsid osta kalli ratta siis osta ka korralik U-raud või mõni raskemini avatav lukk,kiudtraadist punutud lukud on ühed kõige nõrgemad,sest neid annab edukalt ka avada tavaliste kassiküüne tangidega.
Kui sul aga raha otsa on saanud ja ratta tahaks ka nagu endale jätta siis lahenduseks on ka parkida see Järvekeskuse maa-alusesse parklasse,see on 24/7 lahti,jalamehi ei käi sealt mitte kunagi läbi ning autoga vargad jäävad kaamerate linti,keskus on Liivalt 5 min jalutuse kaugusel,samas turvalisem kui lambise posti küljes mingi odava lukukesega.

Loodan,et sul see ratas üldse alles on.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2369
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: hoolimatu rattaomanik

Postitus Postitas MK777 » 12. 07. 2014. 14:24

Ja nüüd siis jagad avalikult infot, et mõni kurikael antud rattani kiiremini jõuaks? :roll:

BHratas
Rattur
Postitusi: 69
Liitunud: 14. 06. 2014. 22:14

Re: hoolimatu rattaomanik

Postitus Postitas BHratas » 12. 07. 2014. 18:18

Äkki see ongi juba rotti pandud?

Vasta

Mine “Üldfoorum”