Kubeme kaitsmed

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Umm
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 19. 05. 2004. 20:52

Kubeme kaitsmed

Postitus Postitas Umm » 21. 05. 2004. 00:57

Mind huvitaks kas keegi on kuulnud või märganud jalgratturile sobivaid kubeme kaitsmeid, kuna kusagil järsakupeal nikerdades tuleb ette juhtumeid kus peab viie minutilise "puhkuse" tegema ja hiljem on ikka ebamugav edasi vändata. :oops:
Ise olen ainult hoki omasid märganud ja need nagu liiga kohmakad rattasõiduks.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 21. 05. 2004. 07:56

Ei saa mitte aru, mida selle kubeme kaitsmega "viie minuti pauside" juures teha on :roll:
Muidu sellised kaitsmed võid saada nt. Surfhousest - seal igasugu extreemspordi varustust, kui mikls mitte vaadata ka teistesse suurematesse spordipoodidesse

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 21. 05. 2004. 09:52

Rivo kirjutas:Ei saa mitte aru, mida selle kubeme kaitsmega "viie minuti pauside" juures teha on :roll:
see nagu hoiaks viis minutit aega kokku ja valu vähem 8)

ot: olen korra jalgpalli mängides nii munadesse saanud
et suutsin kuidagi platsilt ära roomata ja mingi 10 minti niuksusin valust kägaras.........jube tunne :(

Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Postitus Postitas Konflict » 21. 05. 2004. 11:35

dh kaitsmetaga pükstes on kõiksugu kaitsmeid aga ma ei tea kui mugav nendega 60 km vändata on:D

Kasutaja avatar
Umm
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 19. 05. 2004. 20:52

Postitus Postitas Umm » 21. 05. 2004. 11:41

Konflict kirjutas:ma ei tea kui mugav nendega 60 km vändata on:D
Nii hull maiakk ma pole et kui kuhugi küngastesse nikerdama lähen, et siis suudaks mingi 60km läbida tavaliselt piirdub mul selline sõit mingi 20-30 km-ga.

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 21. 05. 2004. 14:18

Et nagu saaks kitse ve? Või peale mida peab seda 5 min pausi tegema? Hõõrub ära? :D Aga jah, ma pakun, et kubemekaitsega on parajalt ebamugav sõita küll. Ja ma arvan, et kokkuvõttes kaotad sa selle värgindusega jalgevahel sõites rohkem aega (kui just igapäev kitse ei saa) :D Aga tegelikult vist saab kitse ainult siis, kui jalg pedaalilt ära libiseb (vähemalt ma muud moodi ei tea). Viimati sain mina kitse siis, kui märja ilmaga läksin tossudega rattaga linnapeale ja siis jalg libises clipi pealt ära ja sis sain väikse munaka :oops: . Et seda ei juhtuks, siis osta clipid.
velo.clubbers.ee

Kasutaja avatar
west
Rattur
Postitusi: 83
Liitunud: 15. 04. 2003. 09:32

Postitus Postitas west » 21. 05. 2004. 15:12

Odavam tuleks sul ratas ära pehmendada, ehk siis nagu lasteratastel on pehmendused lenksule ja raamile pandud. :roll:

Kasutaja avatar
Rattur
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 28. 07. 2003. 15:03

Postitus Postitas Rattur » 21. 05. 2004. 15:34

mässid sisse, nagu sumokatel on.Õmbled pykstele sissepoole mingit pehmematsorti materjali, samas mitte liiga palju.

[ot]saab ka teistmoodi, kui pedaalilt libisedes, ise sain ykskord talvel nii, et hakkasin roopast välja keerama, esiratta arvamus trajektoorist aga ei yhildunud minu omaga, siis tuli automaaatselt esipidurile vajutada, mingitpidi lendasin täpselt stemmi selle kohaga, peale seda sai natuke aeg maha võetud ja istutud:P.[/ot]

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 21. 05. 2004. 17:08

Lauri kirjutas: Aga tegelikult vist saab kitse ainult siis, kui jalg pedaalilt ära libiseb (vähemalt ma muud moodi ei tea). .
Saab küll. Astusin möödunud aasta Nõmmel kõige tagumise tagasipöörde-saepurutõusu peal sadulast püsti tallates keti pooleks. Raksaka sain sadulanina käest, valu oli niiii krdi suur, et pilt läks eest ära. Vajusin külili sinna rajaäärsesse lepavõssa nii, et isegi kingad ei tulnud lahti...
Nii pikk ei ole kodutee kunagi olnud, rebu maitse oli 3 päeva suus.

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 21. 05. 2004. 22:40

Kuldar kirjutas:
Lauri kirjutas: Aga tegelikult vist saab kitse ainult siis, kui jalg pedaalilt ära libiseb (vähemalt ma muud moodi ei tea). .
Saab küll. Astusin möödunud aasta Nõmmel kõige tagumise tagasipöörde-saepurutõusu peal sadulast püsti tallates keti pooleks. Raksaka sain sadulanina käest, valu oli niiii krdi suur, et pilt läks eest ära. Vajusin külili sinna rajaäärsesse lepavõssa nii, et isegi kingad ei tulnud lahti...
Nii pikk ei ole kodutee kunagi olnud, rebu maitse oli 3 päeva suus.
Valus lugedagi sellist asja. Eks tegelikult ikka saab teistmoodi rebu ka saada (seda küll väga haruldasel moel, aga ikka). Tegelikult, ma olen kuulnud, et rebu vastu pidi aitama, kui kandadepeal hüpata. Ise ei ole proovinud ja ei saa kinnitada seda. Kui keegi kitse saab (või lihtsalt jalaga hargivahesse) siis proovige, äkki aitab (kui püsti jõuate tõusta, siis olete juba kõva mees :P )
velo.clubbers.ee

Kasutaja avatar
Umm
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 19. 05. 2004. 20:52

Postitus Postitas Umm » 21. 05. 2004. 22:50

Lauri kirjutas: Tegelikult, ma olen kuulnud, et rebu vastu pidi aitama, kui kandadepeal hüpata.
Pigem varvaste peal aga pärast ikka maitse suus :twisted: selle vastu ei aita midagi.
ja kui ma midagi nikerdada üritan siis jah... clipid teeks vist ainult halba kuna põhiliselt lendan üle nipli ja rattaga selga ei taha saada :D

siin on mu tänase sõidu stiilinäide mul on see kus on pisike ebaõnnestumine ja tänu sellele käsi ei tööta

Vasta

Mine “Üldfoorum”