Kas kõik on ikka seda lugenud!!

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Janno99
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 03. 08. 2003. 13:10

Kas kõik on ikka seda lugenud!!

Postitus Postitas Janno99 » 27. 08. 2003. 09:15

j.surva

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 27. 08. 2003. 09:24

-
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 19:19, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 27. 08. 2003. 09:31

Ermo kirjutas:Kõige kindlam ja parem nipp on loetletutest 6. :) .
Püüan alati seda järgida, kuid vahel ei õnnestu ja siis on sinikas kiire tulema :!:
Kas keegi peksab sind selle eest kui oled hooletu :shock: :)

raini
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 26. 06. 2003. 09:46

Postitus Postitas raini » 27. 08. 2003. 09:39

Ise väiksena kasutasin oma kokukal 3. nipi erijuhtumit.
Võtsin igal öhtul lenksud tuppa kaasa ja keegi pole ära viinud maja eest.
Neid oli lihtne klambriga ära võtta ja pärast tagasi panna.

Vahel esines vigu ka meetodil:
- kinnitus liiga nõrgalt kinni ja otsa tõstes oli väga valus lenksud käes kukkuda.
- kui sõitma tahtsid minna, olid lenksud kugugi kadunud :)

ps. Aga Kärdla jääb ikka palju erinevaks Tallinnast.
Viimati muutis raini, 27. 08. 2003. 09:43, muudetud 1 kord.
-- Rainer

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 27. 08. 2003. 09:41

Ma olen ka see 6 punkti mees olnud teab kui kaua ja vargaid pole seega oma varandusega veel kordagi õnnistanud.Siit tulenevalt offtopic, ons keegi oma silmaga näinud või kogenud neid rattast välja tõstmisi, mida ajakirjanduse andmeil suht koht palju toimunud just Nõmmel isegi.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 27. 08. 2003. 09:42

Ermo kirjutas:Kõige kindlam ja parem nipp on loetletutest 6. :) .
Püüan alati seda järgida, kuid vahel ei õnnestu ja siis on sinikas kiire tulema :!:
toetan ettepanekut. esimesed 5 on segavad kuid mitte vältivad.
aitavad võib-olla üksiküritajate vastu.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 27. 08. 2003. 09:53

maanus kirjutas:Ma olen ka see 6 punkti mees olnud teab kui kaua ja vargaid pole seega oma varandusega veel kordagi õnnistanud.Siit tulenevalt offtopic, ons keegi oma silmaga näinud või kogenud neid rattast välja tõstmisi, mida ajakirjanduse andmeil suht koht palju toimunud just Nõmmel isegi.
2001.a. aastal kui oli Pirital MTB väike sõit, siis mingid vene jurakad üritasid ühte ratturit otseses mõttes välja tõsta, kui viimane oma rattal kummi vahetas, aga see neil ei õnnestunud :lol: kollegid võistlustel olid kohe mehed appi tulema, madin oli kiire ja lühike
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

mestari
Rattur
Postitusi: 122
Liitunud: 31. 05. 2003. 08:06

Postitus Postitas mestari » 27. 08. 2003. 09:54

Ise ka kuuenda punkti mees, vahest ainult minimaalseks ajaks autosse või katuseraamile jääänd ratas.

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

....

Postitus Postitas Marti » 27. 08. 2003. 09:56

Esimesed viis on sellised, et kui on ikka korralikult organiseeritud kurjategijad sis nad saavad nendest probleemidest ikka üle... Isiklikult hoian ka rattast kinni kui koduustest kaugemale liigun, ainus koht kus olen valveta jätnud on maakohtades külapoodide juures, seal ei juhtu küll midagi, kuigi ka siis poes olles passin läbi akna kogu aeg (linnainimesed on ikka paremini hirmutatud), ega kohalikud ei oska ehk mõeldagi sellisele asjale nagu vargus! 8) Seda, et nõmmel tõstetakse jalgrattureid ratta seljast maha räägitakse väga palju, ise näinud ei ole ja tuttavatel ei ole kah juhtunud õnneks, kuigi sõidan sealt iga päev läbi!!! :?
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 27. 08. 2003. 10:03

Kõige toimivam jah, kuues variant. Mul aga garaazi asemel ratas kodus ja äraolekul valvab kodu Falck.

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 27. 08. 2003. 10:37

Mul viidi 3 aastat tagasi garaazist 2 jalgratast. Keset päikesepaistelist pühapäeva... Garaazi uks oli lahti ja läksin viieks minutiks maja taha (garaazi tagumisest uksest). Tuldi keset päeva aiast sisse, võeti kaks jalgratast ja sõideti minema. Ise olin koos vanematega 10 meetri kaugusel garaazi seina taga. Rsk kus siis läks madinaks - käbe toast tulirelv kaasa ja autoga ümbruskonda läbi kihutama. Ei näinud rattaid enam. Oleks näinud, oleks võib-olla mina või mu isa praegu vangis.

Ühesõnaga viga oli selles, et rattad ei olnud radiaatori küljes kinni. Hea, et niigi läks, vähemalt ei olnud kahekümne tuhandesed rattad. Nüüd on väravad ALATI LUKUS, garaazi uks ALATI LUKUS, ratas ALATI SEINA KÜLJES KINNI. Meeldiv on pidevalt hirmus elada...

Kunagi on mu sõber ka Trummis rattalt maha tõstetud... See oli küll vist nö "tema enda lollus", aga täitis allikas rattapudelit ja siis mingi kaak ligi astuski. Toimus väike kaklus, aga pätt sai minema koos rattaga.
PiltLauri.Tibbo

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 27. 08. 2003. 10:58

Lauri T kirjutas:Mul viidi 3 aastat tagasi garaazist 2 jalgratast. Keset päikesepaistelist pühapäeva... Garaazi uks oli lahti ja läksin viieks minutiks maja taha (garaazi tagumisest uksest). Tuldi keset päeva aiast sisse, võeti kaks jalgratast ja sõideti minema. Ise olin koos vanematega 10 meetri kaugusel garaazi seina taga. Rsk kus siis läks madinaks - käbe toast tulirelv kaasa ja autoga ümbruskonda läbi kihutama. Ei näinud rattaid enam. Oleks näinud, oleks võib-olla mina või mu isa praegu vangis.

Ühesõnaga viga oli selles, et rattad ei olnud radiaatori küljes kinni. Hea, et niigi läks, vähemalt ei olnud kahekümne tuhandesed rattad. Nüüd on väravad ALATI LUKUS, garaazi uks ALATI LUKUS, ratas ALATI SEINA KÜLJES KINNI. Meeldiv on pidevalt hirmus elada...

Kunagi on mu sõber ka Trummis rattalt maha tõstetud... See oli küll vist nö "tema enda lollus", aga täitis allikas rattapudelit ja siis mingi kaak ligi astuski. Toimus väike kaklus, aga pätt sai minema koos rattaga.
Issand mis hirmujutud, eile öösel Pirtal sõies oli päris kõhe. Ei tahaks oma viimasestki rattanatukesest ilma jääda.Tuleb sõita mitmekesi.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 27. 08. 2003. 14:08

pipragaas, sõbrad. Pipragaas.
Ja seejärel peksa anda. ja korralikult.
Aastaid tagasi juhtus nii, et Peda keeltemajas põiekal käies kadus wc ukse tagant kott. Jooksin järgi narva mnt-le ja tümitasin tüüpi kuni trammipeatuseni :evil:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Markko
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 14. 04. 2003. 20:22

Postitus Postitas Markko » 31. 08. 2003. 23:31

Lauri T kirjutas:Mul viidi 3 aastat tagasi garaazist 2 jalgratast. Keset päikesepaistelist pühapäeva... Garaazi uks oli lahti ja läksin viieks minutiks maja taha (garaazi tagumisest uksest). Tuldi keset päeva aiast sisse, võeti kaks jalgratast ja sõideti minema. Ise olin koos vanematega 10 meetri kaugusel garaazi seina taga. Rsk kus siis läks madinaks - käbe toast tulirelv kaasa ja autoga ümbruskonda läbi kihutama. Ei näinud rattaid enam. Oleks näinud, oleks võib-olla mina või mu isa praegu vangis.
Sõbral Vääna- Jõesuus oli samalaadne juhtum. Mängisime terassil kaarte, velo oli ~15 meetrit eemal muru peal hoovis. Vahele jäi madal hekk. Äkki ma vaatasin ratta poole ja miskine jõmm askeldas seal. Loomulikult kohe tuld ja talle järgi, ent pojal olid kiired jalad. Koheselt otsisime auto välja ja hakkasime ümbruskonda kammima. Maanteel tuli üks politseiauto vastu, pidasime kinni ja seletasime jutu ära. Selle peale vastasid nood, et kui saame ta kätte enne neid, siis võib lasta kätel natuke omavolitsi liikuda. Tonti kahjuks üles ei leidnud. Niipalju siis mõistvast suhtumisest politsei poolelt :)
The Truth Is Out There

Vasta

Mine “Üldfoorum”