Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
ÖinePatrull
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 06. 03. 2007. 16:32

Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas ÖinePatrull » 15. 04. 2009. 00:30

Kuidas lüüa lukku nende mõistmatute inimeste suu, kes irooniliselt takseerivad/kommenteerivad naabrit, kolleegi või lihtsalt tuttavat, kes järsku hakkab auto asemel rattaga tööl käima?

Võiksime kokku panna asjakohase ratturi-vestmiku. Ise pakun välja:

1) Arst soovitas rattasõitu kubemetäide vastu.
2) Vend, kas tead, et jalgrattaga sõites suurendame maakera pöörlemiskiirust, mis aitab meil põgeneda planeet Nibiru eest.
3) jne

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas erikr » 15. 04. 2009. 05:46

kui oled tugev, ei lähe sulle see haukumine korda.
kui oled nõrk, ei aita ka need otsitud vaimukused.
vastus peab olema nii primitiivne, et polegi nagu midagi öelda.
soovitan vastata ausalt - meeldib, jumala lahe on.

kui ma tuleks tööle soome kelgu või rulluiskudega, kelle krdi asi see on.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas Villem T » 15. 04. 2009. 07:30

On üldse vaja panna või lüüa? Lihtsalt sõbralikult naeratada ja edasi vändata (nagu sulle meeldiks rattaga sõita) ei õnnestu?

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas rai66 » 15. 04. 2009. 08:27

Esimene asi, mis ma mõtlesin, oli see, et nii saadakse öelda ainult Tartus. Siis vaatasin, et oledki Tartust. Seda on mulle mitmedki tuttavad Tartust öelnud, et paljud on seal omaarust kuningad.Elad paar kilomeetrit linnast väljas uues majas ja koolis öeldakse lapsele halvustavalt maakas. Enamus Tallinlasi elabki linna lähedal ja pole probleemi. Noored liiklusinspektorid pidid juba 5 km/h rikkumise eest väga kurjad olema jne. Eks ta raske ole, aga ole neist kompleksi all vaevlevatest ja õnnetutest üle. :D

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas m6mm » 15. 04. 2009. 15:20

rai66 kirjutas:Esimene asi, mis ma mõtlesin, oli see, et nii saadakse öelda ainult Tartus.
Seda Tartu teemat me siin palun rohkem ei lahkaks. Aga naabrimehele ütle, et sul läheb narkootikumide peale nii palju raha, et bensiini ei jaksa enam osta. See peaks iga vestluse kenasti ära lõpetama.

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas Soobel » 17. 04. 2009. 18:47

ÖinePatrull kirjutas:Kuidas lüüa lukku nende mõistmatute inimeste suu, kes irooniliselt takseerivad/kommenteerivad naabrit, kolleegi või lihtsalt tuttavat, kes järsku hakkab auto asemel rattaga tööl käima?
Kuidas see lähemalt välja näeb? Et siis "Öäää, jobu oled vää? Tita oled vää, et rattaga sõidad nüüd vää? Õiged mehed sõidavad ikka autoga hõhõhõõ!"

Endast lugupidav inimene ei tohiks selliste suunas peadki pöörata, vestlusesse laskumisest rääkimata.
mustal taustal helendab must vari

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas Maarek » 20. 04. 2009. 08:10

Soobel kirjutas:
ÖinePatrull kirjutas:Kuidas lüüa lukku nende mõistmatute inimeste suu, kes irooniliselt takseerivad/kommenteerivad naabrit, kolleegi või lihtsalt tuttavat, kes järsku hakkab auto asemel rattaga tööl käima?
Kuidas see lähemalt välja näeb? Et siis "Öäää, jobu oled vää? Tita oled vää, et rattaga sõidad nüüd vää? Õiged mehed sõidavad ikka autoga hõhõhõõ!"

Endast lugupidav inimene ei tohiks selliste suunas peadki pöörata, vestlusesse laskumisest rääkimata.
Ju siis ÖinePatrull töötab mingis väga imelikus kohas ja suhtleb mingite ekstra ajuvabade inimestega, kui tema suunas sellised kommentaarid lendavad :shock: :shock:

Mulle meeldib ka aeg-ajalt jalgrattaga tööle käia ning kaastöötajate suhtumine 100% positiivne, rääkimata naabritest (y)

LOOK
Rattur
Postitusi: 501
Liitunud: 22. 07. 2003. 07:59

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas LOOK » 21. 04. 2009. 15:34

väike kokkuvõte ja natuka ka juurde lisatud põhjuseid :)

http://priitsalumae.blogspot.com/2009/0 ... -pean.html

hall kass
Rattur
Postitusi: 316
Liitunud: 28. 12. 2007. 13:34

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas hall kass » 29. 04. 2009. 23:08

Rattaga sõitmisele Tartus otseselt viltu ei vaadata (vabandan m6mm´i ees, et taas Tartut mainisin). Kuid, jah, on siiski väikseid eelarvamusi, mis kipuvad juurduma. Näiteks on noori, kes käivad koolis uhke maastikurattaga, millele ei panda peale isegi porilaudu, rääkimata veel pakiraamist - ja kui soovitada neil nimetatud vidinad külge installeerida, siis tuleb vastuseks, et "nende jubinatega pole ratas enam ilus" (jah, täpselt sellist põhjendust olen kuulnud kah).

Kutsekooli ajal hakkasin rattaga koolis käima ja kuni ma kasutasin vana vene vokki, siis ei pääsenud ma kuhugi ka koolivendade tempudest... kummide tühjakslaskmine ja mutrite lõdvakskeeramine oli üsna igapäevane, ühe korra lausa kruviti ratas esiratta küljest ära (sest esiratas oli hoidja küljes lukus) ja visati parasjagu kooli töökoja hoovil olnud ehitusjäätmete konteinerisse :D Õnneks sain jaole veel enne, kui seda konteinerit oleks tühjendama tuldud. Niikui kasutatud lääne ratta sain (kuuekäigulise Tunturi), tembud lõppesid ja kostis isegi avalikku tunnustust stiilis "vot nüüd on tüübil ilus ratas" :)

Kahe pakiraami olemasolu toob noortele koheselt lehekandjad meelde ja eks mulle vahel hõigataksegi, et "jou postimees"...

Ühesõnaga, midagi totaalselt hullu pole.

jjanno
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:40

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas jjanno » 30. 04. 2009. 11:09

Tere
ÖinePatrull kirjutas:Kuidas lüüa lukku nende mõistmatute inimeste suu, kes irooniliselt takseerivad/kommenteerivad naabrit, kolleegi või lihtsalt tuttavat, kes järsku hakkab auto asemel rattaga tööl käima?
http://www.youtube.com/watch?v=TpFs1dqJXkE

Üldiselt ära muretse vaid naudi ratast. See on puhas kadedus, et nad ironiseerivad.

jJanno

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas Soobel » 30. 04. 2009. 23:31

Nende porilaudade kallal ilkujate osas armastasin mina oodata vihmaseid ilmasid ja siis irvitada, soovitada pükse pesta või pamperseid kanda.
mustal taustal helendab must vari

raulike141
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 06. 06. 2003. 22:17

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas raulike141 » 02. 05. 2009. 11:02

Olen ise ka talvel sõitnud,ainuke miinus on kopsude halb seisukord. Külm aga ei tee kunagist liiga. Vihm jah oli nuhtlus külma ilmaga. Aga kui hanged maas, siis ikka ilguti ka mu kallal, et kas mitte ohtlik pole autoteel sõita rattaga. Vatus rahuldas neid, kui mainisin, et jalgteel on reaalsem oht libedega kukkuda, kui minul. Teadagi sõiduteed ikkagi soolatud ja lumevabad enamasti. Neid päevi ikka vältisin kui lund hakkas sadama või jää lõi tee peale. Pealegi suvel ikka parim variant rattaga sõita, olen jalgsi käinud ja kuumaga seal see tuulutus puudub, et ikka võtab segaseks küll, kui pikk maa vaja jalgsi käia. Autoga, kus knditsioneeri või kliimaseadet pole, on ikka paras nuhtlus liigelda. Et vägagi paljud võivad ratta ikka perse alla võtta, kui majanduslangus edasi läheb. Varsti mõni mees sulle enam ei julge ise vastu tulla , kui töötu on ja peab rattaga ise sõitma.
Edit - muideks mõne kolleegiga võiksid kihla vedada, et jõuad teatud sihtkohta kiiremini, kui tema autoga. Muidugi pead ise selle marsruudi ise nii tegema et kindel võit tuleks, tema kasutab auto teed, sina mingit pargi teed või tihedaid ristmikke........
Võidu puhul oleks sa eeskujuks.
kellasepp on ratta seljas

Kasutaja avatar
a501322914
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 29. 05. 2009. 14:26

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas a501322914 » 29. 05. 2009. 14:42

Kui on tuttav siis tuleb seletada et ei ole hea nali mis ta teeb, kui võõras siis mitte välja teha või natuke vestelda sel teemal. Käibefraasid on mask ja neid pole vaja.
Rattasõit on terviseks.

Kri
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 08. 07. 2009. 20:41

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas Kri » 08. 07. 2009. 21:30

Irisejatele oleks üks hea ütlus, mille pooljuhuslikult mõni aeg tagasi internetist leidsin (jalgrattaga tööle sõitjate eelis autojuhtide ees) :

"Let's have a minute's silence for all those Americans who are currently sitting in traffic on the way to the gym to ride a stationary bicycle."

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Kuidas panna lukku ironiseerijate suu?

Postitus Postitas wylde » 09. 07. 2009. 14:04

Erinevalt P.Salumäest oli mul mõni aasta tagasi töökoht vanalinnas ja elukoht Koogarannas ( otseteed tööle - hommikul kell 6.start oli 38km ja peale tööd koju tagasi mööda mere äärt 45km) Täiesti absurd oleks olnud autot kasutada ja ummikutes istuda ja Kloogalt õhtul trenni minna sel ajal kui ma rattaga tööl käies juba nö finishis olin - kell kuus hommikul kasteses soojas õhus vändata on midagi väga toniseerivat ;) kuna distants on küllaltki pikk, siis loomulikult seda teksades ära ei pane, seega tuligi dress selga tõmmata ja tsiviilsed riided ranitsasse ja eks see paljudele tunduski vb algul kentsakas, et ei no mingi proff ve? Aga see sinu elu ja ära lase selle üle teistel otsustada kuidas seda elada. Tuleb ilmselt rohkem seletada kolleegidele, et miks ja kuidas aga lõppude lõpuks naised ikkagi kohvinurgas räägivad kui ilusad muskulaarsed reied sul on ja damn.. need tuharad :lol: what every man wants - siit tulebki teiste isaste kadedus välja.
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Vasta

Mine “Üldfoorum”