Täna (24.07) ETV'st erisaade Lauri Ausi kohta

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Jens
Testisõitja
Postitusi: 135
Liitunud: 17. 02. 2003. 17:51

Täna (24.07) ETV'st erisaade Lauri Ausi kohta

Postitus Postitas Jens » 24. 07. 2003. 12:07

ETV
24.07 kell 23.05
Tour de France. Erisaade Lauri Ausist

Seoses 20.juulil Tartu lähistel aset leidnud traagilise vahejuhtumiga muudame Tour de France teise erisaate temaatikat. 24.juulil teeme tagasivaate traagiliselt hukkunud Lauri Ausi tegemistele, lisaks meenutavad varalahkunud Jaanus Kuuma tema endised kolleegid. Ameeriklase Lance Armstrongi käekäiku jõuame jälgida veel hilisemates saadetes.
velo.clubbers.ee

N
Testisõitja
Postitusi: 518
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Re: Täna (24.07) ETV'st erisaade Lauri Ausi kohta

Postitus Postitas N » 25. 07. 2003. 09:02

carp kirjutas:ETV
24.07 kell 23.05
Tour de France. Erisaade Lauri Ausist

Seoses 20.juulil Tartu lähistel aset leidnud traagilise vahejuhtumiga muudame Tour de France teise erisaate temaatikat. 24.juulil teeme tagasivaate traagiliselt hukkunud Lauri Ausi tegemistele, lisaks meenutavad varalahkunud Jaanus Kuuma tema endised kolleegid. Ameeriklase Lance Armstrongi käekäiku jõuame jälgida veel hilisemates saadetes.
väga kerge on kritiseerida... aga minu arust oli see saade kuidagi väga pealiskaudselt tehtud. Ainuke, kes ausist rääkis oli jurtsenko vist ja kirsipuu ja Aus ise. Saade lõppes üldse kummaliselt, Härra Kuuma matusepildiga,.. ma arvasin et reklaam tuleb, aga just like that sai saade läbi. Nagu oleks terve saade aastaid tagasi surnud kuumale pühendatud. Mul jäi natike kripeldama igatahes. Ootasin midagi paremat.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Täna (24.07) ETV'st erisaade Lauri Ausi kohta

Postitus Postitas tarmo » 25. 07. 2003. 09:03

N kirjutas:
carp kirjutas:ETV
24.07 kell 23.05
Tour de France. Erisaade Lauri Ausist

Seoses 20.juulil Tartu lähistel aset leidnud traagilise vahejuhtumiga muudame Tour de France teise erisaate temaatikat. 24.juulil teeme tagasivaate traagiliselt hukkunud Lauri Ausi tegemistele, lisaks meenutavad varalahkunud Jaanus Kuuma tema endised kolleegid. Ameeriklase Lance Armstrongi käekäiku jõuame jälgida veel hilisemates saadetes.
väga kerge on kritiseerida... aga minu arust oli see saade kuidagi väga pealiskaudselt tehtud. Ainuke, kes ausist rääkis oli jurtsenko vist ja kirsipuu ja Aus ise. Saade lõppes üldse kummaliselt, Härra Kuuma matusepildiga,.. ma arvasin et reklaam tuleb, aga just like that sai saade läbi. Nagu oleks terve saade aastaid tagasi surnud kuumale pühendatud. Mul jäi natike kripeldama igatahes. Ootasin midagi paremat.
sama kehv oli ka eelmine Jassist tehtud tuuri erisaade. etv meestel on ka puhkused vist...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Täna (24.07) ETV'st erisaade Lauri Ausi kohta

Postitus Postitas Mati » 25. 07. 2003. 09:08

N kirjutas:väga kerge on kritiseerida... aga minu arust oli see saade kuidagi väga pealiskaudselt tehtud. Ainuke, kes ausist rääkis oli jurtsenko vist ja kirsipuu ja Aus ise. Saade lõppes üldse kummaliselt, Härra Kuuma matusepildiga,.. ma arvasin et reklaam tuleb, aga just like that sai saade läbi. Nagu oleks terve saade aastaid tagasi surnud kuumale pühendatud. Mul jäi natike kripeldama igatahes. Ootasin midagi paremat.
Samad sõnad, kuigi ok kiireks läks meestel kah, aga no mõne itervjuu oleks ju võinud veel teha. Saade oli kah nati lühikese võitu või siis lihtsalt asi selles, et kaks isiksust ühete saatesse püütud suruda.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 25. 07. 2003. 09:20

ETV 1. divisjon on vist kõik puhkusel. Vaadake kes seal 21.00 AK uudiseid praegu loeb ja Partside/Paltsudega otse vaidlema peab - nääpsuke hommikutv-st :shock: . Üliõpilased-vabatahtlikud-praktikandid panid vist ka Ausi saate materjali kokku. Nadi oli jah see saade
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Tartu raadios

Postitus Postitas taavid » 25. 07. 2003. 09:20

Tartu raadios saade Ausist ja ratturitest:
Täna kell 12 kutsub Tartu Raadio üles oma kuulajaid meenutama liiklusõnnetuses hukkunud profiratturit Lauri Ausi, keda samal ajal saadetakse tema viimsele teekonnale. Kui Tartu Raadio programmidirektor Madis Ligi on teinud tosina sekundi jooksul sissejuhatuse, järgneb lainepikkusel 100,2 MHz mõnikümmend sekundit leinavaikust. Poolteist tundi varem, õigemini kell 10.30, algab samas raadios saade Lauri Ausist ja jalgratturitest liikluses. Hukkunud profiratturit meenutavad Aavo Pikkuus, Kalev Raudsepp ja Kalle Kirsiaed.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Tartu raadios

Postitus Postitas Mati » 25. 07. 2003. 09:24

taavid kirjutas:Tartu raadios saade Ausist ja ratturitest:
Täna kell 12 kutsub Tartu Raadio üles oma kuulajaid meenutama liiklusõnnetuses hukkunud profiratturit Lauri Ausi, keda samal ajal saadetakse tema viimsele teekonnale. Kui Tartu Raadio programmidirektor Madis Ligi on teinud tosina sekundi jooksul sissejuhatuse, järgneb lainepikkusel 100,2 MHz mõnikümmend sekundit leinavaikust. Poolteist tundi varem, õigemini kell 10.30, algab samas raadios saade Lauri Ausist ja jalgratturitest liikluses. Hukkunud profiratturit meenutavad Aavo Pikkuus, Kalev Raudsepp ja Kalle Kirsiaed.
Kas seda kuidagi neti kaudu kah kuulata saab :?: Tallinnasse muidu vist signaal ei jõua :(
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 25. 07. 2003. 09:25

Mina näiteks ei saanudki aru, miks oli Hr. Kuum saatesse pandud. Tema lahkus parematele jahimaadele juba varem ning väga vähe oli neid, kes teda enne eilset saadet tundsid. Saate lõpus jäi küll tunne, et asi oligi pühendadtud Kuumale. Samas saate esimene pool oli aga mõnusalt südamlik ning lausa valus mõelda, et Eestis enam nii avatud suhtlemisega profirattureid enam ei ole. See, kuidas vend siiralt rattasõidust rääkis oli muljetavaldav.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 07. 2003. 09:36

surfar kirjutas:... Samas saate esimene pool oli aga mõnusalt südamlik ning lausa valus mõelda, et Eestis enam nii avatud suhtlemisega profirattureid enam ei ole. See, kuidas vend siiralt rattasõidust rääkis oli muljetavaldav.
Aus'alt, õhinaga nagu viieaastane, heas mõttes :!: Lust oli vaadata millise entusiasmi ja avatusega mees ntx haljaavat seletas, sams kui Jass kõrval puiselt edasi keris. Krdi kahju :evil:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 25. 07. 2003. 09:58

Mõlemad mehed, Aus ja Kuum, vääriksid omaette põhjalikku erisaadet. Need 2 ongi ainukeste eestlastena suutnud TdF-i lõpetada, Aus 124. ja Kuum 24ndana. Kuum oli selle 24. kohaga ka parim alla 25 a. noorrattur. Ei noh see on ju ülikõva tulemus. Ta oleks veel imesid teinud aga eilne saade oleks võinud olla ainult Aus'ist.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11871
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 25. 07. 2003. 10:06

nõus eelpoolöelduga. eriti veel see, et Kuum lahkus elust hoopis teisel põhjusel. minu meelest oleks tulnud keskenduda vaid ühe mehe saavutustele ja ebaõiglasele lahkumisele.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 25. 07. 2003. 10:08

Offtopic: Muide see tibi, kes praegun AK uudiseid loeb on olnud ennem pikemat aega TV 1 uudiste ankur + valiti ta mingi ajakirja(naisteksas vist) aasta naiseks.Nii , et praktikandist on asi kaugel.Aga kas ma kuulsin eile valesti aga minul jäi nagu mulje , et koos Ausiga on kolm ratturit surnud/hukkunud.Ja kui meenutada siis tuleb ainult üks noor kutt meelde , kes olevat pidanud ka andekuste hulka kuulunud .Ei aga vahest on ka kõrvad töntsiks jäänud...

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 25. 07. 2003. 10:16

Andekatest siis Aus, Kuum ja Janek Ermel. Viimane hukkus Itaalias treeningul kahjuks juba enne kui jõudis imesid teha aga imemees oleks temast kindlasti saanud.

Ausiga samal nädalal suri veel Toivo Reinov vähki, kes veel 90ndate keskel oli eesti esinuskoondises.

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 25. 07. 2003. 14:07

Ega keegi seda eilset saadet arvutisse ei salvestanud - mul jäi nägemata :-(

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Täna (24.07) ETV'st erisaade Lauri Ausi kohta

Postitus Postitas rattahunt » 12. 09. 2014. 15:59

Ütlen kohe igaksjuhuks ära (et ei oleks asjatut lömpsimist), et saade ei ole täna, oli 11a tagasi.
https://www.facebook.com/video.php?v=69 ... =2&theater

Mul on kuskil prantslaste meenutus(video) ka, et kui kunagi üles leian, panen siia.
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Täna (24.07) ETV'st erisaade Lauri Ausi kohta

Postitus Postitas rattahunt » 17. 09. 2014. 11:37

Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

Vasta

Mine “Üldfoorum”