Kool läbi

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 11. 06. 2003. 18:17

Tore, et kellegil on ka kool läbi saanud...
No Pain No Gain

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 11. 06. 2003. 19:48

Corrosion kirjutas:Tore, et kellegil on ka kool läbi saanud...
mul sai kah kool läbi... kuidagi ei saa jalgu alla (st pedaalidel normaalselt väntama)... :(

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 11. 06. 2003. 19:54

taavid kirjutas:
Corrosion kirjutas:Tore, et kellegil on ka kool läbi saanud...
mul sai kah kool läbi... kuidagi ei saa jalgu alla (st pedaalidel normaalselt väntama)... :(
nojah.mina ei hoolinud sellest et kui kool oli,oli vaja õppida ning examitel läx see eest väga raskelt.aga nyyd on lõpux see saaast läbi ja võib hakata sydamerahuga väntama :D
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 11. 06. 2003. 19:58

heh mul sai ka kool läbi (ja ka trenn )

kuid pärast kooli lõppu mulle selgitati, et ma ei saagi juunis jalgrattaga sõita..terve juunikuu on kinni :x

minu arvutuste kohaselt saan ma juunis sõita vaid 3 korda, õnneks on homme üks nendest kordadest..

aga jah, lõbus.. :?

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 11. 06. 2003. 20:16

Hea et teistel läbi on, mul mitte, examid :? Homme mata :roll:

Huvitav, mina seda teemat ei algatanud.. :roll:
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 06. 2003. 20:25

Corrosion kirjutas:Hea et teistel läbi on, mul mitte, examid :? Homme mata :roll:

Huvitav, mina seda teemat ei algatanud.. :roll:
algatasid küll. Ermo algatas tõsise treeningprobleemi teema ja sina jätkasid seda ükel hetkel kooli lõpetamise teemana, millest mitu nooremat kasutajat tuld võtsid. tahaks teada kus siin teema pealkirjaga seos oli? minu tänamatu töö on neid algatatud teemast möödapanekuid ja offtopicuid siis jagada ja kolida ning neile siis pealkirju välja mõelda :evil:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 11. 06. 2003. 20:28

See et ma nii muuseas mainisin... Kõik töö on rohkemal või vähemal määral tänamatu, sellest olen isegi aru saanud :roll:
Ja mille poolest see kool vähem tõsisem on kui treeningprogramm?
Tänapäeval võib jah arvata, et seal koolis peal lufti suurt ei toimu aga noh kõik oleneb ju persoonist, antud juhul õpilasest.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 06. 2003. 20:36

Corrosion kirjutas:See et ma nii muuseas mainisin... Kõik töö on rohkemal või vähemal määral tänamatu, sellest olen isegi aru saanud :roll:
Ja mille poolest see kool vähem tõsisem on kui treeningprogramm?
Tänapäeval võib jah arvata, et seal koolis peal lufti suurt ei toimu aga noh kõik oleneb ju persoonist, antud juhul õpilasest.
küss pole ühe või teema tõsiduses vaid algatatud teemas püsimises :twisted:
tahad rääkida kooli lõpust, tee sellekohane teema :!:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 11. 06. 2003. 23:38

erikr kirjutas: algatasid küll. Ermo algatas tõsise treeningprobleemi teema ja sina jätkasid seda ükel hetkel kooli lõpetamise teemana, millest mitu nooremat kasutajat tuld võtsid. tahaks teada kus siin teema pealkirjaga seos oli? minu tänamatu töö on neid algatatud teemast möödapanekuid ja offtopicuid siis jagada ja kolida ning neile siis pealkirju välja mõelda :evil:

vähemalt tubli oled, et meie järel koristada viitsid.

aga ära nii palju neid saatana märke pane, rikud õhtuse hea tuju ära ja teed mulle koledaid unenägusi..

Vasta

Mine “Üldfoorum”