coca-cola tooted

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta

Kas tarbid Coca Cola tooteid?

Küsitlus lõppes 17. 06. 2003. 07:23

Tarbin regulaarselt
1
2%
Vahest ostan
28
60%
Ei tarbi üldse
6
13%
Jälk kraam
12
26%
 
Hääli kokku: 47

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

coca-cola tooted

Postitus Postitas tarmo » 10. 06. 2003. 07:23

et cc ratas on palju kära tekitanud, siis mida rahvas arvab kära põhjustajast ehk coca colast?

vic
Rattur
Postitusi: 230
Liitunud: 19. 03. 2003. 21:48

Postitus Postitas vic » 10. 06. 2003. 12:25

sossa soolast niipalju, et profid sageli viimases toitlustuspunktis pudelid saavad, milles sossa soola sees. eks ta kofeiini ergutav mõju ole vast. samas liiga palju ei tohi tarbida ju..doping ikkagi..

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 10. 06. 2003. 12:30

Vanalinna GP-l oli harrastajates üks kutt, kes joogiks kasutas CC. Mingi hetk siis võttis pudeli, keeras ilusti korgi sussuga maha, võttis lonksu ja pani korgi peale. Jook-joogiks, aga ajakulu ja mugavus korgiga mässamises on küsitav.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 10. 06. 2003. 12:38

Mati kirjutas:Vanalinna GP-l oli harrastajates üks kutt, kes joogiks kasutas CC. Mingi hetk siis võttis pudeli, keeras ilusti korgi sussuga maha, võttis lonksu ja pani korgi peale. Jook-joogiks, aga ajakulu ja mugavus korgiga mässamises on küsitav.
oli jah. Pildilt nägin, mis siia üles riputati. Pildi nimi oli "Tõeline harrastaja, ilmselt vihjates tüübi tossudele ja T-särgile, aga cc-pudel pudelihoidjas hakkas ka mulle silma. Lahe.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 10. 06. 2003. 13:01

muaddib kirjutas:oli jah. Pildilt nägin, mis siia üles riputati. Pildi nimi oli "Tõeline harrastaja, ilmselt vihjates tüübi tossudele ja T-särgile, aga cc-pudel pudelihoidjas hakkas ka mulle silma. Lahe.
Ma selle mõttega selle pildi tegingi. Meil mõned harrastajad siin(k.a mina vist :P ) võttavad seda ratta-asja nii õhinaga, et kogu vaba aeg ning raha kulub rattale ja treenimisele. Missest, et tulemust ei tule (no mõnel siiski tuleb....) Hea, et leidub ka 'harrastajaid' kes ilma mingit valehäbi tundmata tulevad starti. Vot just selliste jaoks peakski tegelikult 'harrastajate' klass olema.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 10. 06. 2003. 13:07

Mati kirjutas:Vanalinna GP-l oli harrastajates üks kutt, kes joogiks kasutas CC. Mingi hetk siis võttis pudeli, keeras ilusti korgi sussuga maha, võttis lonksu ja pani korgi peale. Jook-joogiks, aga ajakulu ja mugavus korgiga mässamises on küsitav.
muuseas sama jama oli mul TRR-il, kui esamkordselt sai geeli tarbitud. No ei tulnud hammaste ja ühe käega see Maximi keeratav kork nii lihtsalt lahti. Mässamine-ajakulu-grupis ohtlik. Peaks olema lutt, nagu rattapudelitel, hea lõua vms.-ga pärast kinni vajutada
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 10. 06. 2003. 13:08

UrmasL kirjutas:... Meil mõned harrastajad siin(k.a mina vist :P ) võttavad seda ratta-asja nii õhinaga, et kogu vaba aeg ning raha kulub rattale ja treenimisele. Missest, et tulemust ei tule (no mõnel siiski tuleb....) Hea, et leidub ka 'harrastajaid' kes ilma mingit valehäbi tundmata tulevad starti. Vot just selliste jaoks peakski tegelikult 'harrastajate' klass olema.
Selle venna kohta võib küll julgelt öelda, et tuli-nägi-võitis. Mitte küll sõitu, aga kindlasti ise ennast ning suhtumise osas ka meid "tõsiseid" harrastajaid :) . Sinu viimase lause osas nõustun väitega kui võrrelda antud sõidu ja antud klassi võitjat ja toda meest.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 10. 06. 2003. 13:21

muaddib kirjutas:
Mati kirjutas:Vanalinna GP-l oli harrastajates üks kutt, kes joogiks kasutas CC. Mingi hetk siis võttis pudeli, keeras ilusti korgi sussuga maha, võttis lonksu ja pani korgi peale. Jook-joogiks, aga ajakulu ja mugavus korgiga mässamises on küsitav.
muuseas sama jama oli mul TRR-il, kui esamkordselt sai geeli tarbitud. No ei tulnud hammaste ja ühe käega see Maximi keeratav kork nii lihtsalt lahti. Mässamine-ajakulu-grupis ohtlik. Peaks olema lutt, nagu rattapudelitel, hea lõua vms.-ga pärast kinni vajutada
Mul Kõrves sama jama Maximiga. Niikaua kakkusin hammastega korki, kui see ära deformeerus ja venis aga lahti ei tulnud.Lõpuks ei saanud muud, kui kakkusin hammastega paki nurga katki ja hakkasin sealt imema.Loll olin,et ei taibanud enne starti vaadata kuidas lahti käib.Extranil oli hea,kakud "selka" pealt ja jood.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Vasta

Mine “Üldfoorum”