maksmata võistlusel

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

maksmata võistlusel

Postitus Postitas Andrus K » 29. 05. 2003. 11:37

kuna polnud esialgu plaanis Kõrve TEC-i sõitma minna siis pole maksnud ka osavõttu. Kuna aga sõber läheb siiski ja ka üks rattaraam vaba, siis tulen kohale - trenni võib ju teha.

Küsimus selline:

kuidas ilma maksmata ja ilma numbrita rajale pääseb, ehk kuidas olete teinud Teie, kui olete :?: Kas sõita peale viimaset stadigruppi stardikoridorist läbi ja rajale, või varitseda :) kusagil 100 meetrit peale starti võsas ja sealt rajale hüpata :?:

Et siis kuidas teised sõitjad (maksnud) ja korraldajad sellistele vendadele vaatavad :?:

Ilmselt kipun ka tagumise otsa mehi mingil määral segama, sest ega ma nüüd nii kehv ei ole ka, et lõpust stsrtides kedagi kätte ei saa.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: maksmata võistlusel

Postitus Postitas erikr » 29. 05. 2003. 11:53

muaddib kirjutas:kuna polnud esialgu plaanis Kõrve TEC-i sõitma minna siis pole maksnud ka osavõttu. Kuna aga sõber läheb siiski ja ka üks rattaraam vaba, siis tulen kohale - trenni võib ju teha.

Küsimus selline:

kuidas ilma maksmata ja ilma numbrita rajale pääseb, ehk kuidas olete teinud Teie, kui olete :?: Kas sõita peale viimaset stadigruppi stardikoridorist läbi ja rajale, või varitseda :) kusagil 100 meetrit peale starti võsas ja sealt rajale hüpata :?:

Et siis kuidas teised sõitjad (maksnud) ja korraldajad sellistele vendadele vaatavad :?:

Ilmselt kipun ka tagumise otsa mehi mingil määral segama, sest ega ma nüüd nii kehv ei ole ka, et lõpust stsrtides kedagi kätte ei saa.
igal sõidul on terve hulk numbrita rahvast rajal olnud. eks sa ise vaata, peale tasub lennata ilmselt hetkel kui peale starti keerab kruusateele.
finisikoridori jätad läbimata. seni ei tea, et kusagil oleks selliseid rajalt maha korjatud. ainuke mis asjale varju võib heita on see kui tekitad krässi ja siis loeme siin numbriga meeste sõimu tundmatu numbrita sõitja aadressil.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 29. 05. 2003. 12:13

Mina sõicin niimoodi ntx Tartu Rattaralli see aasta läbi. Läksin stardist 500 eemale ja kui punt tuli hyppasin rajale. ja TP's sai süüa ja juua ka nii et keegi midagi ei öelnud.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 29. 05. 2003. 14:25

Numbrita sõitu ei saa minu arust väga pahaks panna (v.a. jah juhul kui krässi põhjustad või segad liiga palju teisi) sest rada on avatud ja ei kuulu ju korraldajatele. Nt. Tartu RR-l ütled et lähed Otepääle vanaemale külla ja sealt läbi Elva tagasi. :lol: Aga TPdes küll ilus süüa pole.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 29. 05. 2003. 14:28

Tegelt MNT sõitudel olen küll näinud, et numbrita sellid võetakse rajalt maha. Seal ju kohtunikud autoga järgi ja kohe näha.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 29. 05. 2003. 14:31

priidik kirjutas:Numbrita sõitu ei saa minu arust väga pahaks panna (v.a. jah juhul kui krässi põhjustad või segad liiga palju teisi) sest rada on avatud ja ei kuulu ju korraldajatele. Nt. Tartu RR-l ütled et lähed Otepääle vanaemale külla ja sealt läbi Elva tagasi. :lol: Aga TPdes küll ilus süüa pole.
Ega ma nahhaalselt läinudki laua äärde ja sööm ahakanud. Ike kysisin et kas võib ja lubati lahkelt.Mingit probleemi ei olnud ja teised ratturid ei teinud ka sellest mingit numbrit 8)
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 29. 05. 2003. 15:02

Minu Rattaralli kogemus oli sama. Ma oleks sinna trassile koolnud kui poleks juua TP-st võtnud. Südametunnistus piinas, aga mis teha, sõita oli vaja, ei saanud ju seltsimehi abita jätta. Ega keegi ju ei näe, kui Sa neile lähened kas oled numbriga või mitte. Baigis on selgem - seal tahvel ees lenksu küljes. Vaevalt et neid partisane nii palju on, et keegi virisema hakkab.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 29. 05. 2003. 19:47

Ega me keegi pühakud ei ole. Mustalt olen sõitnud 1x Tartu RR ja 2 vooremäe tuuri etappi. A süüa-juua pole tahtnud kuskil küsida. A muidu suva sest juua-toitu jääb vist TPdes alati üle.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 30. 05. 2003. 14:05

eks ma võta siis oma joogid/söögid kaasa, et keegi tühja kõhtu ei kannataks :wink: Kõrvel näeme
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Vasta

Mine “Üldfoorum”