Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Marcola
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 16. 04. 2009. 18:21

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Marcola » 31. 05. 2009. 16:04

Villem T kirjutas:
wylde kirjutas:Nüüd juba eksivad tõsised pühapäeva sõitjad ka kuhugi kaugele maanteele ära lähimast asumist ja tihti ei ole tegu nö jalgrattakultuuri viljeleva kodanikuga ja seega ei ole oma klemm kui saate aru, mis mõlten.
Pole salajast riitust läbinud kus kaks staažikamat rattakultuuri viljelejat jalgadest hoiavad jne või mis mõttes ei viljele jalgrattakultuuri?
Ilmselt mõeldi rattakultuuri viljeleva kodaniku all isikut, kes liigub tervisesportlase kohta liiga kiiresti, kannab rattariideid ja on oma leibkonna igakuisesse eelarvesse sisse arvestanud jalgratta upgrade'imiseks vajalikud summad :) Sest olgem ausad, võimalus seda soovitud summades teha on ikka väga vähestel. Muidugi iseasi kas sa seda viimast tähele jõuad panna.

Kasutaja avatar
Andri
Rattur
Postitusi: 76
Liitunud: 21. 07. 2003. 23:14

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Andri » 10. 08. 2009. 23:36

Viipan nendele, kes liiklevad ühest asustatud punktist teise. Nendele, kes niisama vabakäigul "ümber maja" sõidavad või poes käivad, ei viipa.

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Cly/Suva » 11. 08. 2009. 08:02

Mingi hetk avastasin, et ühel teel kus regulaarselt sõitmas käin on paar inimest mulle viipama hakanud, kuigi siit threadist lugesin, et ma "rattakultuuri viljeleja" pole. (Olgugi, et igapäevaselt sõitmas käin ja kilometraaž on märkimisväärne.) Tõenäoliselt märgati mind seepärast et nendel samadel teedel vahest olen sõitnud koos ühe teise inimesega kes kvalifitseerub siinsete kriteeriumite alusel "rattakultuuri viljelejaks". :)

Igatahes alguses ehmatas pisut ära ja ei osanud kohe reageerida. Nüüd olen harjunud juba ja viipan ikka vastu ja osasid tervitan isegi. Ma arvan, et probleem polegi mitte mühaklikkuses või milleski sellises vaid pigem selles, et see ei ole eestis väga sissekujunenud traditsioon, osade inimeste jaoks tuleb see ootamatult lihtsalt.

Pirita rattateedel ei soovita eriti inimesi tervitada, see on ikka suht ohtlik kant ja normaalne on seal pigem klaasistunud pilguga teed jälgida ja mitte lasta enda tähelepanu ära tõmmata.

Oma kriteeriumite alusel hindaks "rattakultuuri viljelejateks" inimesi kes tihedamini kui korra nädalas ratta selga istuvad ja sõidavad sellega suurema distantsi kui on tarvis punktist A punkti B jõudmiseks. Liibukates maanteekihutajaid kutsutakse "rattasportlasteks", neid kes kõik oma pere raha ratta alla panevad omakorda kutsutakse "rattafriikideks" või "rattapededeks". :)
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 678
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas dh » 11. 08. 2009. 13:17

Kui kuu-paar tagasi aktiivsemalt sõitma hakkasin, siis arvasin et mind aetakse kellegiga segi :)
Aga siis tuli välja, et ratturitel ongi selline komme ja nüüd viipan isegi. Eriti tore on kui keegi viipab parasjagu siis kui mäest üles väntan - siis läheb süda soojaks ja jalgadest kaob väsimus.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas mart » 11. 08. 2009. 13:40

Cly/Suva kirjutas: Oma kriteeriumite alusel hindaks "rattakultuuri viljelejateks" inimesi kes tihedamini kui korra nädalas ratta selga istuvad ja sõidavad sellega suurema distantsi kui on tarvis punktist A punkti B jõudmiseks. Liibukates maanteekihutajaid kutsutakse "rattasportlasteks", neid kes kõik oma pere raha ratta alla panevad omakorda kutsutakse "rattafriikideks" või "rattapededeks". :)
Jutu käigus läksid mina vormist üle nemad vormile. Ole kena, ja jäta koera kombel urruaukude nuusutamine. Taaskord üks targutaja, kes distantsilt arvab, mida teised oma väljateenitud tasuga tegema ja omama peavad.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Villem T » 11. 08. 2009. 13:49

Kellegil on vist kallistust vaja.

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Cly/Suva » 11. 08. 2009. 14:53

mart kirjutas:Jutu käigus läksid mina vormist üle nemad vormile. Ole kena, ja jäta koera kombel urruaukude nuusutamine. Taaskord üks targutaja, kes distantsilt arvab, mida teised oma väljateenitud tasuga tegema ja omama peavad.
Ma olen natuke loll kah, aga ei mõista täpselt mida sa öelda tahad. Omaarust ei öelnud ma midagi teemal kes midagi omama või tegema peaks. Polnud lihtsalt nõus eelpooltoodud definitsiooniga terminile "rattakultuuri viljeleja". Riiete ja pedaalide järgi küll ei peaks väitma, et üks on rattakultuurne ja teine pole.
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

taivox
Rattur
Postitusi: 89
Liitunud: 09. 07. 2009. 23:31

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas taivox » 11. 08. 2009. 18:18

delete
Viimati muutis taivox, 22. 06. 2019. 16:10, muudetud 1 kord.

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Maarek » 11. 08. 2009. 19:09

taivox kirjutas:Seda teemat tekkis küsimus...Kuidas tänatakse autojuhti, kui ta su üle tee laseb? Kätt on ju seljataha natukene ebamugav viibata...=)
Tänutäheks saad käppa visata juba hetkel, kui ta seisma jääb ja sulle märku annab, et tee vaba.


Naljakas on see, et kui eestlane ikka naljalt kätt visata ei viitsi / taha (kõige tavalisem on lihtsalt sel hetkel lenksu põrnitsemine), siis näiteks eranditult kõik ratastega matkavad välismaalased tervitavad käeviipega ja sellega kaasneb alati ka naeratus, mis teeb alati tuju väga heaks.

Õnneks on ka käega viipavaid eestlasi juba rohkem (eriti Lõuna-Eestis :)), aga arenguruumi on veel küllalt.

alkonoom
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 11. 03. 2009. 21:06

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas alkonoom » 11. 08. 2009. 22:08

Ma suht värske ratturina nagu ma olen, peale esimesi viipamisi mõtlesin, et krt kas mind nüüd aeti kellegiga segamini või ei tundnud mõnd vana sõpra ära :) Aga vastu viipan alati ja ka viisakatele autojuhtidele väljendan oma tänu.
Gravitatsioon teeb oma töö kiirelt ja korralikult!

sigma
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 16. 04. 2005. 22:39

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas sigma » 11. 08. 2009. 22:26

taivox kirjutas:Seda teemat tekkis küsimus...Kuidas tänatakse autojuhti, kui ta su üle tee laseb? Kätt on ju seljataha natukene ebamugav viibata...=)

autojuhile näitan mina nii: (y)

kkim
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 03. 06. 2009. 22:18

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas kkim » 11. 08. 2009. 23:13

Cly/Suva kirjutas: Oma kriteeriumite alusel hindaks "rattakultuuri viljelejateks" inimesi kes tihedamini kui korra nädalas ratta selga istuvad ja sõidavad sellega suurema distantsi kui on tarvis punktist A punkti B jõudmiseks.
Kuldaväärt mõtteavaldus! Aga mil viisil on inimeseloomad, kes tarviliku distantsi punktist A punkti B pikemaks venitavad, kultuursemad kui need, kes ei venita?

Tervitades,
Mikk

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Cly/Suva » 12. 08. 2009. 10:04

kkim kirjutas:Kuldaväärt mõtteavaldus! Aga mil viisil on inimeseloomad, kes tarviliku distantsi punktist A punkti B pikemaks venitavad, kultuursemad kui need, kes ei venita?
Ma mõtlesin pigem inimesi kes sõidavad ka muudel põhjustel kui puhtalt transpordi pärast. Aga ega see ka õige pole: rattakultuuri, kui sellise, moodustavad kõik ratturid, hoolimata nende vanusest, motivatsioonist või sõidustiilist. Aga eks igale ühele jääb õigus pidada "õigeteks rattakultuuri viljelejateks" ainult mingit kindlat seltskonda kogu sellest kremplist. :P

Aga aitab vist kah offtopicust. :)
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

kkim
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 03. 06. 2009. 22:18

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas kkim » 12. 08. 2009. 10:47

Cly/Suva kirjutas: Ma mõtlesin pigem inimesi kes sõidavad ka muudel põhjustel kui puhtalt transpordi pärast. Aga ega see ka õige pole: rattakultuuri, kui sellise, moodustavad kõik ratturid, hoolimata nende vanusest, motivatsioonist või sõidustiilist. Aga eks igale ühele jääb õigus pidada "õigeteks rattakultuuri viljelejateks" ainult mingit kindlat seltskonda kogu sellest kremplist. :P

Aga aitab vist kah offtopicust. :)
Offtopic kisub tõesti pisut pikale. Kirjutama pani mind lihtsalt üks suvine ülipositiivne kogemus Münsterist, kuhu tööasjus sattusin. See, et Taani ja Holland on jalgrattaid äärest ääreni täis, on kõigile teada. Saksa suuremates linnades pole erilist rattauputust märganud. Väikelinn Münster aga on täielik rattaparadiis! Mõnda autot nägi ikka ka, aga valdav enamus elanikonnast liigub ratastel. Kaasa arvatud kodanikud, kes on nii auväärses vanuses, et peavad hommikuti sügavalt järele mõtlema, kas mitte juba ise kirstu valmis ronida. Kes otsustavad sel hommikul siiski teisiti toimida, ronivad ratta selga ja kulgevad punktist A punkti B. Vat see on kultuur!

Kasutaja avatar
ylts
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 09. 07. 2009. 17:40

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas ylts » 27. 09. 2009. 19:56

oujee. ma viskasin kah esimese käpa ära roccalmarest kakumäele sõites ja üllatus üllatus - sain ka vastuse. täitsa normaalne teema ;)
aga tundub et pühapäevasõitjaid väga ei ole sest metsad olid suhteliselt tühjad, harkus nägin kahte ratturit ja ühte tervitasin ka seal, kuna oli vaja ketivõtit küsida, aga seda tal kahjuks ei olnud. muuseas oli ta velo clubbersi vormis ;) aga eks see andiski julgust käppa kah järgmisele visata.

ultegra
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 22. 10. 2009. 17:04

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas ultegra » 30. 10. 2009. 14:28

Ikka viskan kätt vastu tulevale ratturile reegline tervitatakse vastu ka. Mõned üksikud on kes ei oska mitte midagi teha : :lol: .
Ise olen varem sõitnud tartu-räpina mntel vahel satun ka roiu peale.

Skatch
Rattur
Postitusi: 82
Liitunud: 20. 03. 2005. 14:13

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Skatch » 27. 05. 2010. 00:43

Ühel ilusal päeval eelmine nädal juhtus vastu tulema 7 ratturit, neist 4 noogutas, 2 ei teinud midaig ja 1 viipas vastu.
Pole sellist päeva, mis ei sobiks rattasõiduks.

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas _KRIS_ » 15. 06. 2010. 12:45

Ise alati viipan käpaga.
Oleme viisakad ikkagi ju :P

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Soobel » 15. 06. 2010. 13:37

Aga Pirita rattateel olen kohanud mõned korrad rulluisutajat, kes miskipärast mind nähes huuled torusse ajab "uhh-uhh" teeb.
mustal taustal helendab must vari

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas marion » 15. 06. 2010. 14:11

Soobel kirjutas:Aga Pirita rattateel olen kohanud mõned korrad rulluisutajat, kes miskipärast mind nähes huuled torusse ajab "uhh-uhh" teeb.
äkki ikka "tsuhh-tsuhh"? :lol:

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Cly/Suva » 15. 06. 2010. 14:23

Soobel kirjutas:Aga Pirita rattateel olen kohanud mõned korrad rulluisutajat, kes miskipärast mind nähes huuled torusse ajab "uhh-uhh" teeb.
Vastavalt sellele allikale on rulluisutaja kombel tegemist psühhiaatrilist tähelepanu pälviva juhtumiga, kellega kokku juhtudes tasub olla ettevaatlik ning mõistev. :roll:
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3620
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Kuldar » 15. 06. 2010. 19:09

Soobel kirjutas:Aga Pirita rattateel olen kohanud mõned korrad rulluisutajat, kes miskipärast mind nähes huuled torusse ajab "uhh-uhh" teeb.
see on ooh suit you, sir - Paul Whitehouse, lihtsalt kuula ta lõpuni ära.
Gravity is a Bitch

Reijo
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 30. 09. 2008. 18:12

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Reijo » 15. 06. 2010. 22:08

Ma viskan kõigile ratturitele alati käppa, a vastu ei tervitata tihti peale ja see teeb mind õnnetuks : (

Kasutaja avatar
Prommar
Rattur
Postitusi: 1129
Liitunud: 14. 06. 2010. 22:25

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas Prommar » 15. 06. 2010. 22:54

Mina tõstan kätt väljaspool linna ratturitele, kes kannavad kiivrit ja/või ratta küljes suuri kompse.

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas suuroja » 16. 06. 2010. 00:05

Kuldar kirjutas:
Soobel kirjutas:Aga Pirita rattateel olen kohanud mõned korrad rulluisutajat, kes miskipärast mind nähes huuled torusse ajab "uhh-uhh" teeb.
see on ooh suit you, sir - Paul Whitehouse, lihtsalt kuula ta lõpuni ära.
...või ahh, ahh suit you, Sir :wink:

hmm, hea et ma Kakumäe kandis trennin:) sealsamuses kohas viipavad ja ergutavad sõitjad kohalikud poisiklutid, kes ka siis kui silme ees juba ähmasem ja jalg töntsim,
sind ikka- ja jälle kiiremini sõitma erutavad, kuigi lõdvestusring käsil. Aga et viimasel aastal on rahvasportlaste arv kahe/kolme/neljakordistunud, siis ilusama ilmaga kellaaegadel 17-20 vaevalt Kakumäe 7 km ringil korralikult sõita saab. Mega mass on peal. Ning see, kes tervitada tahaks, peaks kogu aeg üks käsi üleval sõitma ning o-le-o-le peaks riimuma mingiks ühtlaseks laulujoruks. Nii et see tervitamine on kahe otsaga asi, kui teed intensiivselt ja pühendunult trenni,
siis vaevalt et oma esirattast või talvel suusaninast kaugemale näed ning ammugi siis sinule lehvitajat märkad. Kõikidel muudel juhtudel toimib asi mööda oma loomulikku rada. Kuigi jah,
ega siis alati nii tervitama pea. Teinekord piisab ka sõbralikust noogutusest, tervitada saab ka silmadega. A Elioni sõitudel on sellel hooajal kaasaelajad kuidagi tagasihoidlikuks jäänud nii arvult kui häälelt, seepärast peab neid väheseidki ise rajal olles ergutama, et asi üleval hoitud saaks.
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Kasutaja avatar
mihku
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 27. 04. 2010. 21:40

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas mihku » 16. 06. 2010. 00:19

Üldiselt saab ikka käppa visatud :) Enamasti visatakse ikka vastu ka
It never gets easier, you just go faster

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas metslane » 16. 06. 2010. 07:23

Mina küll iga posti juures jalga ei kergita :D

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas mart2 » 17. 06. 2010. 14:29

metslane kirjutas:Mina küll iga posti juures jalga ei kergita :D
No mida kõvadest vendadest rääkida! :shock: Aga vaata ette, et sind ennast siis kogemata täis ei lasta ...

Üldiselt olen ikka tervitanud ning tavaliselt aidanud teel hädas olijaid, seda ka maratonidel ja rallidel. Kui keegi rajal aga hoolimatult käitub, siis olen ka mina sellisest kätega vehkivast ja abi paluvast vennikesest hiljem rahulikult mööda sõitnud.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

hybro
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 07. 09. 2009. 15:08

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas hybro » 17. 06. 2010. 14:46

Tervitan noogutusega kui tekib silmside. Kui silmsidet ei teki, ei aita ka teiselepoole teed viipamine, inimene ju ikka ei näe :) Enamasti noogutatakse ka vastu, viipamist pole eriti tähendanud. Pealegi, võime viibata eeldab kas a) suurt kogemust/rattavalitsemise võimet või b) suht aeglast minekut. Värske maanteeratturina esimest veel ei ole ja viimast teha ei taha seega on viipamine suurt pingutust nõudev ettevõtmine, noogutada on lihtsam :P
It never gets easier, you just go faster. Greg LeMond

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas metslane » 17. 06. 2010. 20:22

mart2 kirjutas:
metslane kirjutas:Mina küll iga posti juures jalga ei kergita :D
No mida kõvadest vendadest rääkida! :shock: Aga vaata ette, et sind ennast siis kogemata täis ei lasta ...

Üldiselt olen ikka tervitanud ning tavaliselt aidanud teel hädas olijaid, seda ka maratonidel ja rallidel. Kui keegi rajal aga hoolimatult käitub, siis olen ka mina sellisest kätega vehkivast ja abi paluvast vennikesest hiljem rahulikult mööda sõitnud.
Sinuga on kohe tore nalja visata :D :D

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas mart2 » 17. 06. 2010. 21:50

No eks nalja ole mitmesugust ... (kel meeldivad Juku naljad, kel jalaga p..sse). Mõned naudivad üksteisele pealekusemist ... :roll:

Ma juhmi vanainimese peaga arvasin, et naljanurk on meil teises kohas - viewtopic.php?f=16&t=2766 .

Vabandan, luban et enam ei tee ja palun näkku mitte lüüa... :cry:
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas AndreK » 11. 06. 2014. 22:13

Tegevuspiirkond Viimsi poolsaar ja Pirtia sektor.
Maanteele on siginenud viimasel ajal väga palju uusi nägusid - mis on väga positiivne.
Aga, kui ma poole kerega raami vahelt väljas olen ja pikalt käppa viskan ja vastutulev mees kivistunud näoga pilk kaugususse suunatud mingit reaktsiooni omamata edasi sahiseb, siis tekib ikka mõru tunne küll.
Aga viga on vist minu koledas mollis.

Kui ei jaga biiti, siis vaata siia

kask36
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 23. 02. 2011. 21:27

Re: Kas rattaga sõites viskad kätt vastutulevale ratturile ?

Postitus Postitas kask36 » 12. 06. 2014. 18:59

Aga, kui ma poole kerega raami vahelt väljas olen ja pikalt käppa viskan ja vastutulev mees kivistunud näoga pilk kaugususse suunatud mingit reaktsiooni omamata edasi sahiseb, siis tekib ikka mõru tunne küll.
Täpselt sama teema, eriti naljaks oli eelmise sügise ajal. Sõitsin tihtilugu Voorekale trenni tegema MTB-ga, mitte autoga. Enamuses need samad vennad kes varem kätt olid vastu visanud kui ise samamoodi maanteerattaga sõitmas olin, keerasid nüüd pilgu rahumeeli eemale ja kätt sealt igaljuhul vastu ei tõusnud mitte kordagi.

Ilmselt olin samamoodi veidi kehvema molliga välja tulnud need korrad. :)

Vasta

Mine “Üldfoorum”