EJL funktsioon

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

EJL funktsioon

Postitus Postitas Mati » 14. 10. 2004. 10:46

Lp teadjamehed palun selgitage mulle, milline on EJL praktiline funktsioon. Kas ainult esinduslik? Lisaks rahalisele toetusele on EJL saanud siin ju kriitikat ka organisatoorses mõttes (olümpia, harrastajate klass võistlustel jne)

Miks küsin? Seepärast, et lugedes artiklit Eesti naistekoondise loomisest, kus vedajaks Jass ja mitte EJL tekkisid mul kahtlused ja kõhklused. Tahestahtmata tekivad võrdlused muude edukate alaliitudega.

Paar EJL puudutavat repliiki antud artiklist.

«Me ei tee nalja, vaid üritame midagi tekitada,» selgitab Kirsipuu. «Agoonias visklevalt Eesti Jalgratturite Liidult, mis teeb nii vähe kui võimalik, pole niikuinii abi loota. Kujutan ette, et leidub neidki, kes hakkavad meile kaikaid kodarasse loopima.»

«Kokku läheb vaja veidi vähem kui miljon krooni,» arvas Vist. «Peame tegema ilmselt klubi, sest Eesti koondisena ringi sõita... Liit meid niikuinii ei toeta. Öeldakse, et raha pole. Kui on väärt idee, leiab raha alati. Elu on seda näidanud.»
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

inc
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 20. 12. 2003. 23:20

Postitus Postitas inc » 14. 10. 2004. 11:44

EJL-i põhikirjas peaks kindlasti selle funktsiooni kohta midagi kirjas olema. Tegelikkus ei pruugi sellega muidugi kooskõlas olla...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 14. 10. 2004. 12:25

inc kirjutas:EJL-i põhikirjas peaks kindlasti selle funktsiooni kohta midagi kirjas olema. Tegelikkus ei pruugi sellega muidugi kooskõlas olla...
Paber kannatab kahjuks kõike :!:

PS! Kus oleks võimalik põhikirjaga tutvuda? Kodukalt mina seda kahjuks ei leidnud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 14. 10. 2004. 13:51

Palju oleneb ka sellest, kes on esimees. Näiteks sõudjatel on selles osas väga vedanud.

Ei teagi, kas see jostov on kunagi rattaga üldse sõitnud.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: EJL funktsioon

Postitus Postitas gandalf » 14. 10. 2004. 13:59

Mati kirjutas:Lp teadjamehed palun selgitage mulle, milline on EJL praktiline funktsioon. Kas ainult esinduslik? Lisaks rahalisele toetusele on EJL saanud siin ju kriitikat ka organisatoorses mõttes (olümpia, harrastajate klass võistlustel jne) [/i]
Öelge mis tahate, aga ma ei saa sellisel juhul üldse aru mis asi see EJL on. Minu meelest on EJL struktuur üsna demokraatlik. Juhatuse valib üldkoosolek, juhatus palkab tegevtöötajad. Mida kuradit need liikmesklubid siis munevad????

Ehk siis EJL on just nii hea, kui head me endi liikmesklubilised ühendused on. Töö parandamiseks peab toimuma altpoolt. Keegi teine ei tule seda ära tegema. Ju siis nii vilets ei ole olukord, et keegi tõsiselt midagi ette võtaks. Niikaua kuni ei teki seltskonda, kellel on kontseptsioon, tahe muuta ja võimekad inimesed välja pakkuda, niikaua ei usu ma suurtesse muudatustesse.
Ma ei püüa õigustada EJL tegemisi või mittetegemisi, arvan lihtsalt, et muutmise kang on tunduvalt madalamal...

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 14. 10. 2004. 15:05

Ray kirjutas:Ei teagi, kas see jostov on kunagi rattaga üldse sõitnud.
Usu mind, on. Kui ta pukki valiti, siis toimus üritus TOPi juures ja sinna oli välja aetud HE poolt mingi Scott. Vend tegi uhkelt asfaldil kaks tiiru, publik ümberringi. Võimas ju kas pole?

Krt, sõudjate stoorit vaadates tuli küll ratturina hambaid kiristada. Esimees on ikka nii tõsiselt asja külles.

Aga õige, lihtne on kritiseerida ja maha teha.......

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 08. 11. 2005. 11:57

ei tahtnud uut teemat hakata tegema... aga tekkis küsimus, milline on roll ejl-l velo.clubbersi töös või vastupidi? hakkas silma, et vcee on ju nn. liige seal http://www.ejl.ee/index.php?page=77 ning veel, et kes siis tegelikult on vcee liige? olen täheldanud, et nii mõnedki kirjutavad võistlustel koduklubiks vcee??

Kasutaja avatar
Overkilla
Rattur
Postitusi: 254
Liitunud: 15. 02. 2004. 14:20

Postitus Postitas Overkilla » 08. 11. 2005. 12:07

maxspeed kirjutas:kes siis tegelikult on vcee liige? olen täheldanud, et nii mõnedki kirjutavad võistlustel koduklubiks vcee??
Vaata "kasutajagrupid". groupcp.php
Viimasele k"usimusele vastati mulle nii, et see on vaba valik, kes tahab see paneb: viewtopic.php?p=49333#49333

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 08. 11. 2005. 12:11

On olemas foorum ja on olemas klubi. EJL liige on klubi. Foorumil ei ole EJL'iga otseselt mingit pistmist. MOTT.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 08. 11. 2005. 12:32

Mati kirjutas:On olemas foorum ja on olemas klubi.

asi selge selle koha pealt. mõnda algajat ametnikku võib see sama nimetus foorumi ja klubi osas esialgu segadusse ajada :oops: seega mina järeldan siiski, et tavafoorumlasel pole mingit mõtet seda foorumit klubiks panna, samahästi võiks kirjutada ju fassa bortolo või midagi sarnast, millega pistmist pole :lol: asi läks küll teemast välja, kuid see küsimus tekkis mul silmitsedes seda ejl nimekirja. nüüd on siis teada, et on olemas velo.clubbers.ee nimeline klubi, millega pole tavafoorumlasel mingit pistmist, rääkimata ejl-st. the end :)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 11. 2005. 16:36

Sattusin lugema Jassi vastuseid http://www.etvsport.ee esitatud küsmistele ja üks neist oli selline:

Küsimus: Kas peale karjääri lõppu on plaanis ka EJL-is nö. kord majja lüüa.
Vastus: Ma pole päris õige mees seda tegema, kuna olen ju palju eemal olnud. Seega võin ma lihtsalt nõu anda. Selge on aga see, et kui juhatuse koosolek toimub kord aastas, on midagi mäda. Kasvõi kord kuus tuleks kokku tulla, et jooksvaid probleeme lahendada. See on rohkem presidendi töö, kuid kui ta seda teha ei taha, tuleb uus mees sinna ametipostile leida.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 02. 12. 2005. 08:33


Vasta

Mine “Üldfoorum”