Tln-s kadunud tagatuli

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Uwe Riisenberg
Rattur
Postitusi: 43
Liitunud: 01. 06. 2004. 09:46

Tln-s kadunud tagatuli

Postitus Postitas Uwe Riisenberg » 20. 09. 2005. 13:15

Kui leiad Tallinnas Harku ringil, Harku kandist või marsruudil Palidiski mnt--Endla tn--Suur-Ameerika tn--Liivalaia tn punast värvi Cateye tagatule, siis palun anna mulle sest teada.
Mul võis see sadulatoru küljesolnud kinnitilt ära tulla läinud pühapäeva õhtupoolikul Harku ringil, Harku kandis, esmaspäeva hommikul ülalnimetatud marsruudil või keegi ära võtta töökoha pakihoiuruumist. Tagatule sees on kaks peenikest piklikku rohelist värvi akut. Tagatule puudumise avastasin esmaspäeval pärast kella 18.30 ratast töökoha pakihoiuruumist välja võttes.
Viimati muutis Uwe Riisenberg, 21. 09. 2005. 01:00, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 20. 09. 2005. 13:24

mhmm. Räägin Pinker Albertiga ja usun, et võtame jälje ülesse. Seniks rahunege, härra ja jooge suhkruvett.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 20. 09. 2005. 13:31

Andrus K kirjutas:mhmm. Räägin Pinker Albertiga ja usun, et võtame jälje ülesse. Seniks rahunege, härra ja jooge suhkruvett.
Ei, see firma ei lähe. ...Meie kontor asub Tartus, Soola tn 3. Tulenevalt asukohast on meie tegevuse põhipiirkonnaks Tartu linn ja Lõuna-Eesti... Kuigi lubavad koostöökorras ka Tallinnat väisata siis arvan, et alla Kamazi tagatule nad vaeva ette ei võta.

Aga muidu ma eeldan, et kaotasid ikka tööreziimil oleva tule. Väljalülitatud tuld on jube raske leida ja nii pole sisuliselt mõtet seda ka ära kaotada. Eriti nii suurele territooriumile.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 20. 09. 2005. 13:33

Saad sa täpsustada, mis kella ajal õnnetus aset leidis, mul kadus segastel asjaoludel möödunud pühapäeval Tartu - Tallinn maanteel kella 16.00 ja 18.00 vahel rattaventiili nippel (presta, must). Ma kaldun arvama, et kasutades Holmesi deduktsioonu teooriat jõuame ühiselt tõe jälile.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 20. 09. 2005. 15:25

Tõstke KOHE kõik käed üles kes teavad mis värvi patareid neil tule sees on!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 20. 09. 2005. 15:31

konakona kirjutas:Tõstke KOHE kõik käed üles kes teavad mis värvi patareid neil tule sees on!
CR-2032 nööp, läikiv haljas metall , isolatsioon plussi ja miinuse vahel musta värvi. tootja GP.
aga kus mu tuli praegu on, seda küll ei tea. kiskusin enne TRM maha ja ei suuda meelde tuletada kuhu panin.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Re: Tln-is kadunud tagatuli

Postitus Postitas tsainik » 20. 09. 2005. 15:57

Uwe Riisenberg kirjutas:...või keegi ära võtta töökoha pakihoiuruumist.. .
no vott, seega ärge enam otsige tallinna tänavatelt, kutsuge koerad ja mehed tänavatelt koju...

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 20. 09. 2005. 16:40

erikr kirjutas: kus mu tuli praegu on, seda küll ei tea. kiskusin enne TRM maha ja ei suuda meelde tuletada kuhu panin.
saate koos otsida?

heiki777
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 13. 07. 2004. 20:41

Postitus Postitas heiki777 » 20. 09. 2005. 16:46

Lisaks, et kaotasin enda tule august keskel Haabersti ringi lähistel. Punane, 3 ledi, patarei värv tedmata :oops:

Reageerib nimele: seesam, mine põlema!

Otsige siis see ka muu seas üles:P

Kasutaja avatar
Uwe Riisenberg
Rattur
Postitusi: 43
Liitunud: 01. 06. 2004. 09:46

Postitus Postitas Uwe Riisenberg » 21. 09. 2005. 00:53

Ma pole palunud kadunud tagatuld otsida, vaid palusin teada anda selle leidmisest juhul, kui kirjeldatud tagatule peaks leidma. Tagatuli polnud tööre?iimil. Kuna tagatule korpusel oli kiri Cateye kulunud, siis lisasin kindlakstegemiseks selle, et tagatule sees on rohelist värvi peenikesed akud.
Nüüd tean ja said nii mõnedki aru, et siin foorumis pole tõenäoliselt mõtet avaldada teadet, kus palutakse küllalt märgatava rattaga seotud eseme leidmisest teada anda juhul, kui ese võib olla kaotatud sõidetavas kandis või marsruudil. Antud kogemuse järel on hea tõdeda, et on asutusi (nt Tartu Linnavalitsus ja Stockmann), mis vaatamata oma hallatava ala suurusele võimaldavad teavitada kaotatud või leitud asjadest ja nii anda võimaluse saada tagasi eseme, mis võib-olla on läinud kaotsi. Ilma et kellegi üle nalja heidetaks.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 21. 09. 2005. 07:29

Uwe, proovi kaotusvaluga leppida ja hakka vaikselt uue tule ostmisele mõtlema. Kõik need postitused on vihjed sinu ettevõtmise lootusetusele. Eriti veel kui su kolleegide käed nii meega koos on, et see tuli võis mõnele sõrmede külge kinni jääda.

superior
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 30. 05. 2005. 19:07

Postitus Postitas superior » 21. 09. 2005. 07:34

Tavaliselt teevad siia leidjad teema, kui nad midagi leiavad ja tahaksid seda tagastada.

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 21. 09. 2005. 07:40

On siin vaja nüüd selle üle plämiseda? Muud pole teha või? Täiesti loogiline ju, et inimene teeb siia kaotatud asja teema. Ühes kohas kritiseeritakse rattale arutult raiskavaid kodanikke ja nüüd öeldakse, et ära kadunud asja otsi, osta uus.

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 21. 09. 2005. 07:56

Lisaksin ühe väikse aspekti antud diskussiooni: kas kellelgi teist on kukkunud tagatuli täie liikumiskiiruse juures asfaldi peale? Minul on .... ja ma viskasin need tükid pärast ilusasti prügikasti. On suur tõenäosus, et see lamp hukkus kokkupõrkemomendil. Pole mõtet otsida :cry:

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 21. 09. 2005. 08:08

m6mm kirjutas:Lisaksin ühe väikse aspekti antud diskussiooni: kas kellelgi teist on kukkunud tagatuli täie liikumiskiiruse juures asfaldi peale? Minul on .... ja ma viskasin need tükid pärast ilusasti prügikasti. On suur tõenäosus, et see lamp hukkus kokkupõrkemomendil. Pole mõtet otsida :cry:
Mul on tõenäoliselt sama tuli, mis Uwel ja kukkunud 2x 30+ kiiruselt asfaldile. Seejuures on tulel ainult paar kriimu (probleemiks on liimitud tule kinnitusklaber sadulaposti küljes).

Tuletage Ermo joonealune tekst meelde ja kui Uwe tuld näete, siis korjake üles ja andke talle teada.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 21. 09. 2005. 08:59

Märt kirjutas:On siin vaja nüüd selle üle plämiseda? Muud pole teha või?...
Oliver kirjutas:...Tuletage Ermo joonealune tekst meelde ja kui Uwe tuld näete, siis korjake üles ja andke talle teada.
Täie lugupidamisega tsiteeritavate suhtes ning mitte sooviga õigustada offtopicut või veel vähem isiklikku mölapidamatust, ütleks siiski, et kui foorumist kaoks tögamine, naljad ja jne oleks see minu arvates varsti sama huvitavalt kuiv kui Fidzi riiklik suusafoorum. Seega omage veits tolerantsi ka möla suhtes :wink: . Kohati on ikka ka küsijad/teema algatajad ühtteist ära teeninud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 21. 09. 2005. 09:14

Uwe, mul on viis aastat sahtlis seisnud Cateye tuli, millel kinnitus kadunud. Ei ole nagu tahtnud ära ka visata, terve ja uus ning kasutamata. Kui tahad, võin sulle selle ära anda. Sa saad endale tule ning ma sahtlis ruumi rohkem.

PS. Patareid pead uued ostma, need on ajaga värskuse kaotanud...

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 21. 09. 2005. 09:17

Õige, Mati, mina võtan ka seda keskkonda nagu pubis istumist: kes tuleb infot saama, kes jahijuttu puhuma, kes niisama nalja viskama.. rattapedede baar kui soovite :wink: Niipalju kui on asjalikke küsimusi on ka asjalikke vastuseid, piiri peal muutub asi hägusemaks... See pole Eesti Rattaülikool, tegemist on vabatahtliku meelelahutusega! Minul läks lamp puru, Oliveril kaks korda ainult kriimustused, erinevad kogemused ja arvamused. Nagu oli siin just trosside õlitamise topic'us juttu, enamus infot põhineb siin kasutajate kogemustel, info kasutamine omal riisikol.

Tuleb siia foorumisse ikka kirjutada üks jutt sellest, et sa pead oma sõbrad ise ära tundma, mis mõtet on minna 60K ratta omaniku käest küsima, kas 3K ratas on ok ja ülejäänu on raiskamine. Nagu ütles Kurt Vonnegut, "everybody has an arsehole and an opinion". See keskkond vähendab füüsilist vahemaad inimeste omavahelises suhtluses. Mõttebarjääre internet ei ületa. Näeme metsas :twisted:

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 21. 09. 2005. 13:04

m6mm kirjutas: mis mõtet on minna 60K ratta omaniku käest küsima, kas 3K ratas on ok ja ülejäänu on raiskamine.
...ja ka vastupidine lähenemine on "mõtekas" igatahes ten points!

Vasta

Mine “Üldfoorum”