Varustuse tasemest ja väärtusest

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Arno
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 26. 05. 2004. 17:07

Postitus Postitas Arno » 15. 09. 2005. 15:25

Mina näiteks tahaks saada selle tütarlapse telefoninumbrit, kes sõidab 7nda bemmiga ja käib suusareisidel üksi ja vahetab iga päev kostüüme. Mulle sellised meeldivad, ausõna! Tubli ja tark tüdruk ju, kes endale seda lubada saab! Ja ärge otsige siit irooniat!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 15. 09. 2005. 15:27

Arno kirjutas:Mina näiteks tahaks saada selle tütarlapse telefoninumbrit, kes sõidab 7nda bemmiga ja käib suusareisidel üksi ja vahetab iga päev kostüüme. Mulle sellised meeldivad, ausõna! Tubli ja tark tüdruk ju, kes endale seda lubada saab! Ja ärge otsige siit irooniat!
Seda ma LauriA-e üritasingi selgitada :lol:

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 15. 09. 2005. 15:36

Arno kirjutas:Mina näiteks tahaks saada selle tütarlapse telefoninumbrit, kes sõidab 7nda bemmiga ja käib suusareisidel üksi ja vahetab iga päev kostüüme. Mulle sellised meeldivad, ausõna! Tubli ja tark tüdruk ju, kes endale seda lubada saab! Ja ärge otsige siit irooniat!
ei saa küsimata jätta, et miks sa just sellise tütarlapse numbrit tahaks? viimasel ajal tundub, et selliseid pool tallinnat täis. ja kui seesama tüdruk sõidaks trolliga, puhkaks pärnus ja ainsad teksad on auklikuks kulunud, kas siis ei tahaks?

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 15. 09. 2005. 15:49

Ermo kirjutas:NB. Käige maailmas ringi ja vaadake kuidas ntx. saksamaal penskarid sõidavad linnaratastega, millistel on täis XT grupp ja kettad. Aga no nemad on ju külakurnajad ning kulakud !!! Enamik neist tuleks ju otseteed siberisse saata püha XT rüvetamise eest !!!
Saksa pensionäri puhul ma ei kahtle, et nende sissetulek legaalne on.
Sinu loogika järgi ei leitaks rahva valvsa silma abil ühtegi varastatud ratast üles - kui mulle sõidab täis XTR-ga narkari välimusega dude vastu, siis ma peaks eeldama, et ta sai selle seaduslikult. Muidugi, ei saa välistada võimalust, et tegemist on räppariga.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 15. 09. 2005. 15:52

AndreK kirjutas:
Arno kirjutas:Mina näiteks tahaks saada selle tütarlapse telefoninumbrit, kes sõidab 7nda bemmiga ja käib suusareisidel üksi ja vahetab iga päev kostüüme. Mulle sellised meeldivad, ausõna! Tubli ja tark tüdruk ju, kes endale seda lubada saab! Ja ärge otsige siit irooniat!
Seda ma LauriA-e üritasingi selgitada :lol:
Ta nägi välja rohkem nagu Tiina Pargi ja Alla Pugatshova segu.

AndreK - kas sa oleks vabatahtlikult ka "There is something about Miryam" saatesse läinud 8) :D
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 15. 09. 2005. 16:01

yhinen 100% Ermo mõtteavaldustega. minu arvates võiks rattapedeks tituleerida mitte seda tegelast kes sõidab enda tasemele mitte vastava rattaga vaid seda kes teisest mööda sõites silmad punnis jõllab et millise ratta omanikust ta nyyd mööda sai. nii mõnegi mehe jutust kõlab läbi halin( kadedus )mis võiks paremal juhul omane olla ainult pensionäärile. rohkem sallivust mehed! 8)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 15. 09. 2005. 16:24

LauriA kirjutas:
Ermo kirjutas:NB. Käige maailmas ringi ja vaadake kuidas ntx. saksamaal penskarid sõidavad linnaratastega, millistel on täis XT grupp ja kettad. Aga no nemad on ju külakurnajad ning kulakud !!! Enamik neist tuleks ju otseteed siberisse saata püha XT rüvetamise eest !!!
Saksa pensionäri puhul ma ei kahtle, et nende sissetulek legaalne on.
Sinu loogika järgi ei leitaks rahva valvsa silma abil ühtegi varastatud ratast üles - kui mulle sõidab täis XTR-ga narkari välimusega dude vastu, siis ma peaks eeldama, et ta sai selle seaduslikult. Muidugi, ei saa välistada võimalust, et tegemist on räppariga.
1 räägib aiast, teine aiaaugust. :roll:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 15. 09. 2005. 19:32

erikr kirjutas:1 räägib aiast, teine aiaaugust. :roll:
Kas siis Ermo oma postituses ei andnud mõista, et on täiesti normaalne, kui ratas ja sõitja välise vaatluse põhjal omavahel kokku ei sobi ja me ei peaks oma päid vaevama, miks see nii on.

Kuna mu rattasõidu oskused on nagu on, siis mina oluliselt parema varustusega ratturist enamasti mööda ei sõida. Aga on siis ebanormaalne, kui ma ei suuda naeru pidada, kui ma näen kuidas näiteks highend downhill ratta peal on tikkkonts kingadega ja meetriste kunstküüntega kilo kullakoormaga Kelly Osbourne look-alike?
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 15. 09. 2005. 19:50

LauriA kirjutas:
erikr kirjutas:1 räägib aiast, teine aiaaugust. :roll:
Kas siis Ermo oma postituses ei andnud mõista, et on täiesti normaalne, kui ratas ja sõitja välise vaatluse põhjal omavahel kokku ei sobi ja me ei peaks oma päid vaevama, miks see nii on.
paned ermole sõnu suhu ja arendad uut liini mida siin keegi varem pole puudutanud. kogu diskussioon on käinud siiski (eeldatavasti) legaalselt soetatud ratastest millega rahvas end väidetavalt eksponeerimas käib.
ehk ratturitest ja nende sõiduvõimele mittevastavatest ratastest. jutt ei käi ostuvõimele mittevastavatest ratastest.

kui mingi dressides sjoma tuleks vastu ermolt pänna pandud sugariga siis loomulikult saab see mees rajalt maha sõidetud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 15. 09. 2005. 20:00

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 09:37, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 15. 09. 2005. 21:11

<OT algus> autode koha pealt ma küll nõud ei ole, et mis see minu asi on, mis autoga keegi sõidab. milleks risustada keskkonda maasturiga, kui saaks oma linnasõidud ka keskkonnasäästlikuma autoga tehtud <OT lõpp>

Ratta koha pealt õnneks asjalood nii ei ole. Kallis või odav- keskkonda ei saasta.


ja see neiu, kes must mööda sõitis oma uhke rattaga...keegi pole öeldnud, et mina ratta seljas üldse olin. too tolleks.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 15. 09. 2005. 22:07

erikr kirjutas: paned ermole sõnu suhu ja arendad uut liini mida siin keegi varem pole puudutanud. kogu diskussioon on käinud siiski (eeldatavasti) legaalselt soetatud ratastest millega rahvas end väidetavalt eksponeerimas käib.
ehk ratturitest ja nende sõiduvõimele mittevastavatest ratastest. jutt ei käi ostuvõimele mittevastavatest ratastest.

kui mingi dressides sjoma tuleks vastu ermolt pänna pandud sugariga siis loomulikult saab see mees rajalt maha sõidetud.
Tunnistan, et kuna Ermo läks hoogu (ja tegi maha kõik, kes teise rattavaliku üle imestavad), siis läksin mina ka. Ise, nagu varem mainisin, suhtun ikka rahulikult, kui ekstreem-koomilist vaatepilti näen - pigem vaatan siis ratast lähemalt.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 09. 2005. 08:17

LauriA kirjutas:AndreK - kas sa oleks vabatahtlikult ka "There is something about Miryam" saatesse läinud 8) :D
Jah, mis saade see on?
Viimati muutis AndreK, 16. 09. 2005. 08:52, muudetud 1 kord.

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 16. 09. 2005. 08:25

Uhh - läks keeruliseks. Mina lähenen lihtsamalt - kui ratas sõidab ja mulle vajalikes kohtades käike vahetab, on tegemist mulle vastava rattaga ja mis tähed sellele kirjutatud on, pole ju üldse küsimus. Inimene on ju olulisem, kui masin. Ja võidu sõitmisel on inimene see, kes tulemuse teeb.

Meenub paarikümne aasta tagune juhtum Tallinn koolinoorte MVlt suusatamises, kus minu aasta vanemad kooliõed tavaliste dresside ja puusuuskadega sõites kõigile ülejäänutele omas vanuseklassis, plastiksuuskade ja kombedega sõitjatele, "koti pähe tõmbasid".

Arvan - kui sa ikka sõita ei jaksa (või ei taha), siis hea tehnika sind sõitma ei pane ka.
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 09. 2005. 08:27

maakas kirjutas:Arvan - kui sa ikka sõita ei jaksa (või ei taha), siis hea tehnika sind sõitma ei pane ka.
Jutt ei käi üldse sellest!

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 16. 09. 2005. 08:38

AndreK kirjutas:
maakas kirjutas:Arvan - kui sa ikka sõita ei jaksa (või ei taha), siis hea tehnika sind sõitma ei pane ka.
Jutt ei käi üldse sellest!
Just, jutt ei käi sellest, kui kiiresti sa sõidad. Toon näite teisest eluvaldkonnast: ütleme, et on valida kolm jäätist: mahlapulk, veidi vesine piimajäätis ja kreemjas koorejäätis. Ütleme, et esimene maksab 2 krooni, teine 4 ja kolmas 8. Mina võtaksin iga kell mõnusa kreemja koorejäätise, sest see on HEA. Magusaisu saaks ju rahuldada ka mahlapulga ja odavama jäätisega aga miks võtta odav ja kehva kui rahakott kannatab võtta HEA jäätis... Ja paksuks teevad kõik ühtemoodi :P Sama on rataste ja autode ja kõigega: kui rahakott kannatab võetakse see, mida tahetakse, olgugi, et odavamaga saaks "asjad ära aetud". Ja pole mitte kellegi teise asi kobiseda, mida ja kuidas keegi tarbib.
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 16. 09. 2005. 08:41

AndreK kirjutas:
maakas kirjutas:Arvan - kui sa ikka sõita ei jaksa (või ei taha), siis hea tehnika sind sõitma ei pane ka.
Jutt ei käi üldse sellest!
Noh siis olen ma valesti aru saanud. Siis ei saa ma küll aru miks võetakse "vingem", kui "lahjam" kõike vajadusi rahuldab. :shock:
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 16. 09. 2005. 08:50

maakas kirjutas:Noh siis olen ma valesti aru saanud. Siis ei saa ma küll aru miks võetakse "vingem", kui "lahjam" kõike vajadusi rahuldab. :shock:
eriti pole väidetud, et kõik vajadused rahuldab. sqber kasutas ka väljendit odavamaga saab asjad ära aetud. praktiline pool tavaliselt jah kuid kogu point ongi emotsionaalses küljes. kes naudib tipptehnika omamist, kes näitamist, kes selle kasutamist....
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 16. 09. 2005. 09:37

maakas kirjutas: Siis ei saa ma küll aru miks võetakse "vingem", kui "lahjam" kõike vajadusi rahuldab. :shock:
Võetakse sellepärast, et TAHETAKSE. Kui muid takistusi pole siis tahan/ei taha otsustab. On siis tahtmise põhjuseks eputamine, arenguruumi jätmine või midagi muud. Ja tahta võin ka sellepärast et saan (because I can - ek ei kõla nii hästi vist).

Kasutaja avatar
fax
Rattur
Postitusi: 157
Liitunud: 09. 09. 2004. 01:50

Postitus Postitas fax » 16. 09. 2005. 09:52

Ärge unustage ka müügimehi, kes armastavad tihti peale kliendi rahakotis sobrada ;)
Kui te olete saanud täna hommikul hakkama 6 võimatu asjaga, miks siis mitte lisada sellele veel jalgrattasõit ?

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 16. 09. 2005. 11:17

AndreK kirjutas:
LauriA kirjutas:AndreK - kas sa oleks vabatahtlikult ka "There is something about Miryam" saatesse läinud 8) :D
Jah, mis saade see on?
http://www.mirror.co.uk/news/allnews/co ... _page.html
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 16. 09. 2005. 11:22

konakona kirjutas:
maakas kirjutas: Siis ei saa ma küll aru miks võetakse "vingem", kui "lahjam" kõike vajadusi rahuldab. :shock:
Võetakse sellepärast, et TAHETAKSE. Kui muid takistusi pole siis tahan/ei taha otsustab. On siis tahtmise põhjuseks eputamine, arenguruumi jätmine või midagi muud. Ja tahta võin ka sellepärast et saan (because I can - ek ei kõla nii hästi vist).
Nüüd läheb asi juba filosoofiliseks. Kui tuua mängu veel Freud ja tema teooria isiksuse ülesehitusest (ID, Ego, Superego ja nendevahelised suhted ning jõujooned, ka. minakaitsetaktikad), siis võiks avada täiesti uue foorumi 8) .

Raputan endale tuhka pähe, et selle haru teelt kõrvaletirimisega tegele(si)n ning soovin ühtlasi naela kummi kõigile, kes TRMile lähevad.
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 16. 09. 2005. 12:37

Mulle tundub, et siit teemast tulebki välja elu mõte. Milleks sõita kalli varustusega, kui saab ka odavamaga sõidetud? Milleks käia koolis ja tuupida, kui inimene saab ka ilma kõrghariduseta elatud? Milleks rabada hullult tööd, kui saab ka lihtsamalt? Milleks te vingujad üldse treenite, kuigi teised saabad ka ilma selleta hakkama? Mina arvan, et nendele kõigele saab vastata ühiselt: oma heaolu nimel.
velo.clubbers.ee

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 16. 09. 2005. 12:44

Lauri kirjutas:Mulle tundub, et siit teemast tulebki välja elu mõte...
selge, ja mina kogu aeg mõtlesin ja mõistatasin, et millest te jahute :?

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 16. 09. 2005. 14:19

OT- selliseid teemasi on lahe lugeda,mulle , kes ma ka piisavalt "pede" pole ei auto ega ratta suunas.Õieti mulle see sõna iseenesest ei meeldigi, pigem kasutaks sõna edevus ( oleks kehv , kui me nii lihtlabaseid vähemusi alandavaid väljendeid kasutaksime ).

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 16. 09. 2005. 14:53

maanus kirjutas: pigem kasutaks sõna edevus .
Jep, eesti keeles miskit väga tabavat/arusaadavat sõna nagu eriti pole. Jänkidel on weenie, millele siis vastav suund lisatakse:
weight-weenie n. a MTB owner (not even necessarily a rider) who is more concerned with how many milligrams a certain component saves off the bike's total weight than with how to be a better rider.

techno-weenie n. a rider who knows more about the newest MTB parts and techno-fads than about the trails. Someone who buys lots of gadgets to add supposed iotas of performance to the bike. Greeting a friend whom we haven't seen in a year, I might say "Hi, Marta!" A techno-weenie might say "Oooh, you got White Industries hubs on that bike now?"


Lisaks veel sellised tegijanimed:
poser n. derogatory term for people with $7,000 bikes that never see an actual trail. Usually found near a trail head and never dirty.

fred
n.
1) a person who spends a lot of money on his bike and clothing, but still can't ride. "What a fred -- too much Lycra and titanium and not enough skill."
2) (from road riding) a person who has a mishmash of old gear, does't care at all about technology or fashion, didn't race or follow racing, etc. Often identified by chainring marks on white calf socks. Used by "serious" roadies to disparage utility cyclists and touring riders, especially after these totally unfashionable "freds" drop the "serious" roadies on hills

gear masher n. someone who always rides in too high a gear, stomping on the pedals.

organ donor n. someone who rides without a helmet.

roadie n. a rider who prefers riding on paved surfaces. Often derogatory.

retro-grouch n. a rider who prefers an old bike with old components and isn't fond of new, high-tech equipment.

shuttle guys n. people whom you see going downhill, but never uphill.

superman n. a rider who flies over the handlebars and doesn't hit the ground for a long time. This may result in injury, but when it doesn't, it's really funny for everyone else.

vultures n. spectators who line up at dangerous obstacles in hopes of seeing blood.


Vabandan OT pärast :oops:
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 16. 09. 2005. 14:59

ou shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit kuhu see teema arenenud on, :roll: , ausalt ma ei teadnudki et mõnedele võib nii ego pihta käia, aga ma olen küll oma rattaga rahul, poogen mida rähnad arvavad ja pealegi maksab ka omajagu :twisted:
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

spl
Rattur
Postitusi: 598
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:24

Postitus Postitas spl » 16. 09. 2005. 22:30

mis eestlased me siis oleksime kui enam naabrimehe rahakoti sisu huvi ei paku :D :D :D :D
harjutamisega saab heaks harjutajaks.võitjaks sünnitakse

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 17. 09. 2005. 20:17

mart kirjutas:
maanus kirjutas: pigem kasutaks sõna edevus .
Jep, eesti keeles miskit väga tabavat/arusaadavat sõna nagu eriti pole.
mis edevus? ja mismoodi pole õiget sõna. on ju - pede 8) 8) kõik ju kasutavad seda sõna, miks peaks nüüd järsku edev vms ütlema. kui pede siis pede. :!:

spl
Rattur
Postitusi: 598
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:24

Postitus Postitas spl » 17. 09. 2005. 22:25

jalgrattapede :lol: minu teine nimi :D
harjutamisega saab heaks harjutajaks.võitjaks sünnitakse

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 19. 09. 2005. 10:50

Mõnikord ma ei saa küll aru mis jama siin aetakse...?

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 19. 09. 2005. 11:11

Kristiano kirjutas:Mõnikord ma ei saa küll aru mis jama siin aetakse...?
no Sul on vale ratas kah ju
avatari järgi otsustades :wink:

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 23. 09. 2005. 16:47

Siinne haigusele kalduv teema pani mind endalt küsima: kas minu ratas on ikka piisavalt kallis / piisavalt heal tasemel, et korraldajad mind H100 starti lubavad :? Juhendis nagu märget polnud aga mine tea, mis tsensuur seal kohapeal on. Ja Erikr peab vist mulle nüüd oma Crossmax jooksud andma, sest ta oli minust TRM'l üle 500 koha ja 18 minti tagapool aga mul on kõigest Deore rummude ja Alex Adventurer pöiaga jooksud :idea:
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 24. 09. 2005. 10:57

sqber kirjutas:Siinne haigusele kalduv teema pani mind endalt küsima: kas minu ratas on ikka piisavalt kallis / piisavalt heal tasemel, et korraldajad mind H100 starti lubavad :? :idea:
Et siis peaks nagu tegema eraldi kontrollajad:
XTR - 6 tundi
XT - 7 tundi
LX - 8 tundi
Deore - 9 tundi
no name - 10 tundi.
Et siis kui oma rattale vastavat aega välja ei sõida, jääd ajalimiidist välja?
:D :D :D

sorry, et ei pannud nimekirja sram'e ja muud - ei jaga eriti seda matsu, oma rattal on stx-tagavahetaja :oops: sain sellega alla 9 tunni hakkama

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 24. 09. 2005. 13:16

sqber kirjutas:Siinne haigusele kalduv teema pani mind endalt küsima: kas minu ratas on ikka piisavalt kallis / piisavalt heal tasemel, et korraldajad mind H100 starti lubavad :? Juhendis nagu märget polnud aga mine tea, mis tsensuur seal kohapeal on. Ja Erikr peab vist mulle nüüd oma Crossmax jooksud andma, sest ta oli minust TRM'l üle 500 koha ja 18 minti tagapool aga mul on kõigest Deore rummude ja Alex Adventurer pöiaga jooksud :idea:
nii haiget juttu pole ammu lugenud. loe H100 juhend läbi. rattakonfile seatud piirangu puudumisel pane ratas joonele, sõida, ja ära mölise.
ehk suudad endalegi 41 aastaselt crossmaxe lubada armastusest tehnika vastu mitte kehalise võimekuse tõttu. sul on 16 aastat sinnamaale jõudmiseks aega. loodetavasti jõuad varem.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 24. 09. 2005. 14:16

erikr kirjutas:nii haiget juttu pole ammu lugenud. loe H100 juhend läbi. rattakonfile seatud piirangu puudumisel pane ratas joonele, sõida, ja ära mölise.
Sorry kui jättis liiga tõsise mulje - see ei olnud mõeldud tõsise jutuna vaid pilahuumorina ...
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 26. 09. 2005. 12:32

Ui ui ui, noored kuked. Tasub tähele panna et vanematel kotkastel on omad konnasilmad ja nendel tallumise eest tuleb ikka kõmdi vastu nokka ja väga kiirelt...

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 26. 09. 2005. 12:44

ma pigem ägestusin selle keskerakondlik-proletaarse mentaliteedi vastu mis on kogu selle teema allikaks.
mis meelel, see keelel, ükskõik kas tõsiselt või naljana.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 26. 09. 2005. 13:01

Valus...valus.... :twisted:

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 26. 09. 2005. 13:07

erikr kirjutas:ma pigem ägestusin selle keskerakondlik-proletaarse mentaliteedi vastu mis on kogu selle teema allikaks.....

(y) (y)

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 26. 09. 2005. 13:10

erikr kirjutas:ma pigem ägestusin selle keskerakondlik-proletaarse mentaliteedi vastu mis on kogu selle teema allikaks.
See mentaliteet on selline, et Crossmax peaks tegelikult Crosslandi hinnaga kätte tulema, aga osta saaksid vaid väljavalitud, loaga.
PS. Bilanssi siis võetaks muidugi ikka õige hinnaga...

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 26. 09. 2005. 13:14

Arbo kirjutas:
See mentaliteet on selline, et Crossmax peaks tegelikult Crosslandi hinnaga kätte tulema, aga osta saaksid vaid väljavalitud, loaga.
PS. Bilanssi siis võetaks muidugi ikka õige hinnaga...
:lol: :lol: :lol:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 07. 10. 2005. 19:22

AndreK kirjutas:
Ma ei saa aru, millest selline vingumine - kui tahtmist ja raha on, siis võid osta endale ükskõik mida.
Money talks and bullshit walks :idea:
Diamond Fetish 4000$ väärtuses Swarovski juveele,
kränkset
Gravity is a Bitch

Vasta

Mine “Üldfoorum”