Geelipudel

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 05. 09. 2005. 21:02

T!!T kirjutas: milleks see pudel?
Siit vbla küsitluse teema, et mis sa teed tühja geelipakiga?
1. viskan metsa alla
2. panen taskusse tagasi
3. ...
Pudelist on geeli kohe hulga parem tarbida!Ei ole vaja jamada korkide lahti ja kinni keeramisega! :idea:
Igaüks võib olla kõige kiirem ja osavam.
Tuleb lihtsalt natuke harjutada!

higipull
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 07. 07. 2005. 13:43

geelipudel

Postitus Postitas higipull » 05. 09. 2005. 21:18

Kas geelipudelist saab enam-vähem kogu kraami normaalselt kätte ja palju selline asi maksab?

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 05. 09. 2005. 21:21

32 eeki vmt oli HE-s. Maht on 160ml ja kinni/lahti käib mugavalt. Aga Maximi "liimi" sinna küll sisse ei topi või kui siis väga suurte kadudega.
Ise valan hoopis extrani kisselli 500ml pudelisse, mille panen raami külge.
Jook kotiga selgas - nii saab kisselli ka väga mugavalt ja suht igal ajal tarbida.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 05. 09. 2005. 21:27

Maximi liimi paned pudelisse ühe paki ja siis vett peale. Pudel igati abiks ja oluliselt mugavam, kui pakiga mässamine.

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 05. 09. 2005. 21:32

Minuarust kõige mugavam on teha nii,et sõidad kahe pudeliga:ühes siis on jook ja teises maximi vms geel veega segatult/lahjentatult!Ei ole muret korkide kinni-lahti keeramise,peale joomise ja kleepumisega :!: :idea:
Igaüks võib olla kõige kiirem ja osavam.
Tuleb lihtsalt natuke harjutada!

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 05. 09. 2005. 21:33

veiko kirjutas:Maximi liimi paned pudelisse ühe paki ja siis vett peale. Pudel igati abiks ja oluliselt mugavam, kui pakiga mässamine.
Kui sa mõtled ikka geelipudelit siis sinna küll väga vett peale ei mahu kui terve pakk geeli juba seal see on! :?
Igaüks võib olla kõige kiirem ja osavam.
Tuleb lihtsalt natuke harjutada!

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 05. 09. 2005. 21:37

Olivers kirjutas: Kui sa mõtled ikka geelipudelit siis sinna küll väga vett peale ei mahu kui terve pakk geeli juba seal see on! :?
Mahub küll ja täiesti piisavalt selleks, et geel piisavalt vedelaks muutuks. Pealejoomist muidugi ei asenda.

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 05. 09. 2005. 21:40

ma olen isegi näinud geelipudelit, mis oli kiivri külge kinnitatud "pea alaspidi" ja otsast tuli mingi peenike voolik, selle tarbimiseks :shock: mida kõike välja ei mõelda. kämelpaki eeskujul :?

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 05. 09. 2005. 23:50

Minu kaamel on nii saadana suur ja kuna voolikut saab ka mitutpidi vedada, siis ma mõtlesin vahepeal, et ostaks mingi pisikese lisaanuma kisselli vedamiseks :P Kotti mahuks kenasti, sest kõike joogianuma ruumi EECi ajal ju ei kasuta.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Arno
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 26. 05. 2004. 17:07

Postitus Postitas Arno » 06. 09. 2005. 09:11

Teema kaldus nüüd geelipudelile aga mina küsiks mis ikkagi neist metsa visatud geelipakkidest saab??

Mina olen täitsa naiivselt lootnud, et peale võistlusi korraldajad sõidavad raja läbi ja koristavad läbu ära. Seetõttu olen muretult geele metsa loopinud :( Aga kui tõesti nii pole, siis peab küll kombeid muutma, metsa risustamist küll enda pattude nimekirja ei taha :(

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 06. 09. 2005. 10:14

Sorry, et OT
Olen ise ka meil mõne geelipaki maha visanud.
Ilmselt oleks mõistlik panna TP-desse prügikastid, või teha seal prügi loopimise ala, kust korraldajal kerge praht kokku korjata.
on ju suht lihtne, kuigi ebameeldiv panna ligane geelipakk taskusse tagasi ja kui selleks aega, siis lubatud kohas taskud prahist tühjaks - särk läheb pärast nagunii pessu, seega suuremat häda, kui selja kohal tiirlevad herilased, ei tohiks sellega kaasneda.
- transalpil oli prügi maha loopimine suurte trahvidega ähvardades keelatud: vahelejäämisel lisati sõiduajale 1 tund trahvi, 3. korda vahele jäämisel oli disklahv -mõni üksik geeli-batooni ümbris hakkas ikka rajal silma, kuid arvan,et need kukkusid maha kogemata:)
taskuid tühjendati prahist TP-des ja ka seal, kus oli seismas saateautode rahvast, kes siis ka võõraste prahi kokku korjasid.

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 06. 09. 2005. 10:45

Pudeliga ei viitsi mässata aga tühjad geelipakid viskan üldjuhul TP-s ära. Taskusse ei tahaks neid panna, kuna siis lähevad ülejäänud taskusolevad asjad ligaseks.
Spordin oma lõbuks!!!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 06. 09. 2005. 11:46

Ruuno kirjutas:Pudeliga ei viitsi mässata aga tühjad geelipakid viskan üldjuhul TP-s ära. Taskusse ei tahaks neid panna, kuna siis lähevad ülejäänud taskusolevad asjad ligaseks.
Kerge loogikaprobleem - kus sa neid siis hoiad tühjendamise ja tp vahel?? Seepärast kasutan minagi geelipudelit ja äärmiselt rahul. On neid hetki küll ja küll kogetud, kus käsi ei taha gripi küljest lahti tulla - enam see ei kordu.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 06. 09. 2005. 12:27

Alvaro kirjutas: Kerge loogikaprobleem - kus sa neid siis hoiad tühjendamise ja tp vahel??

Kui vähegi võimalik, siis püüangi neid TP kandis tühjendada.
Spordin oma lõbuks!!!

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 06. 09. 2005. 12:37

Ruuno kirjutas:
Alvaro kirjutas: Kerge loogikaprobleem - kus sa neid siis hoiad tühjendamise ja tp vahel??

Kui vähegi võimalik, siis püüangi neid TP kandis tühjendada.
Sa siis paned terve paki korraga kõrisse? Vähemalt Maximi geeli paki peal on kirjas, et kasutada kolmeks annuseks (mu teada). Isiklikult kasutan Colgate'i pastatuubi otsi "korgiprobleemi" lahendamiseks, kuid ega see tuubi otsik 100% seda liimi kinni ei hoia. Ja kuna neid otsikuid lõputul hulgal pole, siis vean kõik geelikotikesed särgi tagataskus fini?isse.
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 06. 09. 2005. 12:49

Ruuno kirjutas:Kui vähegi võimalik, siis püüangi neid TP kandis tühjendada.

No sel juhul räägime me ebaefektiivsest võistlemisest. Geeli manustatakse siis kui vaja, mitte siis kui 10km pärast teeninduspunkt tuleb. Ja selliste probleemide vältimiseks ongi müügil geelipudel.
Kui asja keemiaks ajada, siis võiks ju eraldi rajale kaasa võtta joogipulbri ja teeninduspunktis hakata jooki kokku segama. No selle peale ei tule ju keegi. Nüüd on ka geelivallas samasugune evolutsioon lõpuks toimunud.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 06. 09. 2005. 13:50

sqber kirjutas:Sa siis paned terve paki korraga kõrisse?
Kasutan väiksemaid pakke. Mina selle Colgate korgi variandi vist esimesena siin foorumis välja hõikasin 8) , kuigi kasutajaid oli ennegi juba palju.
Spordin oma lõbuks!!!

Ruuno
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 24. 07. 2003. 14:28

Postitus Postitas Ruuno » 06. 09. 2005. 13:56

Alvaro kirjutas: Geeli manustatakse siis kui vaja, mitte siis kui 10km pärast teeninduspunkt tuleb. Ja selliste probleemide vältimiseks ongi müügil geelipudel.
Eks ikka vastavalt vajadustele. Näiteks Rakveres oli küll TP punkte väga tihedalt. Aga arvan, et minagi arenen ja varsti on mul see spets pudelike olemas :wink:
Spordin oma lõbuks!!!

Kasutaja avatar
Olivers
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 26. 10. 2004. 16:57

Postitus Postitas Olivers » 06. 09. 2005. 16:25

Enamustel rattasärkidel on ju 3 taskut seljapeal:ütleme et ühes hoiad varukummi,teises midagi muud vajaliku ja kolmandas siis geelipakki!Pärast paned ilusti geelipakki sinna samase taskusse tagasi ja kodus paned särgi pessu ja ongi ilus puhas särk jälle! :)
Ja ei maksa arvata et geelipudelit kasutades on pääsu ligastest ja kleepuvatest näppudest!Mugavam on kasutada küll geelipudelit aga ennem starti tuleks veenduda,et pudelikork ikka korralikult kinni on keeratud :D Ja naqnii mingi osa geelist leiab tee su näppudele!
Ja lohutuseks neile kes tunnevad muret sellepärast et tühje pakke rajale loobitakse:nägin oma silmaga kuidas rakveres pärast sõtu rada üle käidi ja puhtaks tehti,tahaks loota,et nii on see igalpool :!:
Igaüks võib olla kõige kiirem ja osavam.
Tuleb lihtsalt natuke harjutada!

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 06. 09. 2005. 17:05

Olivers kirjutas: Ja lohutuseks neile kes tunnevad muret sellepärast et tühje pakke rajale loobitakse:nägin oma silmaga kuidas rakveres pärast sõtu rada üle käidi ja puhtaks tehti,tahaks loota,et nii on see igalpool :!:
Käidi, käiakse ka edaspidi, samas koguneb rajalt päris mitusada kilo sodi ja see on korrladajale päris suur probleem. Mida vähem sodi rajale tekib, seda väiksem on ohukivi, mis korraldaja pea kohal ripub, et maaomanik mõne geelpiaki oma maalt leiab ja järgmisel aastal rada oma maale ei luba.
Kõike ei pruugi märgata. Lisaks on Rakvere rajal mitu kohta, kus kogu sodi tuleb käsitsi suht rasket rada pidi autoni tassida. Seetõttu paluvad ilmselt kõik korraldajad mõistvat suhtumist ja oma sodi kaasa võtmist.

Vahur

Arno
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 26. 05. 2004. 17:07

Postitus Postitas Arno » 06. 09. 2005. 17:30

Pilt selge. Tänasest edasi: kõik praht tasku tagasi. Ühest taskust teeme lao, teisest prügikasti. Ja kui vajadust näen edastan selle tarkuse teistelegi võistlejatele!

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 06. 09. 2005. 20:05

Arno kirjutas:Pilt selge. Tänasest edasi: kõik praht tasku tagasi. Ühest taskust teeme lao, teisest prügikasti. Ja kui vajadust näen edastan selle tarkuse teistelegi võistlejatele!
Ei taha minagi prahti maha visata. Geeli nt. üldse ei tarbi ja joogipudeleid (mis võivad rattalt pudeneda) ei kasuta, nii et, minust võistlustel suure tõenäosusega prügi raja äärde ei jää. Samas (korraldajad, andke nüüd andeks, kui ajan segast) peaks Elioni sarjal päris korralik raha liikuma. Peale igat võistlust raja äärne koristus tellida ei tohiks olla üldsegi mitte suur summa, arvestades käivet ?Juhul, kui oleksin maaomanik, siis oleks see minu ainuke palve/nõue korraldajatele, et peale võistlust olgu maa prahist puhas.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Vasta

Mine “Üldfoorum”