Koerad?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Kasutaja avatar
maasikaz
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 30. 06. 2005. 19:13

Postitus Postitas maasikaz » 05. 07. 2005. 16:30

nojah...

aga kõige parem on ikkagi maariajää :twisted:

Lord_Andro
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 28. 06. 2005. 11:21

Postitus Postitas Lord_Andro » 05. 07. 2005. 18:56

On tulnud vastu suur saksa lambakoer ning tige ka veel.
Ise olen kasutanud seda moodust et jõllitan talle silmadesse võtan rahulikult võtmed kätte ning hakkan nendega müra tegema ning karjuma koerale näkku.
Selle peale on koer ära läinud.
Aga ei tea kas ratta seljas see töötab

Lugesin koeraraamatust seda nõksu
Elu on ime!

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 05. 07. 2005. 19:17

Jõllitad... oli hiljuti juhus kui sõitsin läbi Kakumäe elamurajooni ja tee ääres lamas keskmise suurusega suvaline koer. Tulin rahuliku kiirusega, ei vaadanud koera poole. Koer nägi, et tulen ning tal tundus minust suht suva olevat. Olles koera kõrvale jõudnud, vaatasin tema poole ning siis hüppas ta püsti ning hakkas taga ajama. Sõitsin eest ära ja koer loobus kiiresti jälitamisest. enam ma igal juhul rattaga sõites koeradele otsa ei vahi :?
Zero the Hero

Kasutaja avatar
RudiTurbo
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 28. 07. 2004. 13:52

Postitus Postitas RudiTurbo » 05. 07. 2005. 19:37

Eile öösel kahe aeg sõitsime Skatchiga kodu poole ja jäi ka koer tee peale ette, jäime 50m enne seisma. Skatch julge mees hakkas siis vaixelt koera poole liikuma , jõudis enamvähem kõrvale ja siis järsku vaacin, et koer läheb kallale, aga ratas oli vahel ja ikkagi päris ligi ei läinud.
Siis Skatch natuke aega suhtles selle koeraga seal, siis tuli mingi auto, koer läks tee äärde. Läxin ka siis järgi, koer urises tee ääres ja natukese aja pärast läx meist mittehoolivalt kodu poole ning siis hüppasime kähku rattaselga tagasi :)

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 15. 07. 2005. 14:38

Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

kalev
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 15. 07. 2005. 14:49

hulkur kirjutas:Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
Kordame siis veel ühes teises teemas AndreK poolt välja käidud viidet, et abi saad SIIT.
Ole hea tee teistele teene ja käi seal ära.. tõsiselt.

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 15. 07. 2005. 15:29

kalev kirjutas:
hulkur kirjutas:Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
Kordame siis veel ühes teises teemas AndreK poolt välja käidud viidet, et abi saad SIIT.
Ole hea tee teistele teene ja käi seal ära.. tõsiselt.
Tänan soovitamast, a mind visati kord juba seewaldist välla, kui sinna vabatahtlikult läxin.
Muidex, ma avaldan saladuse: koostan siinse foorumi alusel keskmise ratturi psyhholoogilist profiili...
Sorry, kui ma massist erineva mõtteviisiga kellelegi pinda käin. Jätkake.
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 15. 07. 2005. 17:24

hulkur kirjutas:Tänan soovitamast, a mind visati kord juba seewaldist välla, kui sinna vabatahtlikult läxin.
Muidex, ma avaldan saladuse: koostan siinse foorumi alusel keskmise ratturi psyhholoogilist profiili...
Sorry, kui ma massist erineva mõtteviisiga kellelegi pinda käin. Jätkake.
Tõsine veidrik meil siia tekkinud :shock:
Huvitav, mitu hulkuri siin avaldatud mõtet ja saladust veel aega võtab et ka adminnil üle viskaks? Pakun, et alla kümne.

Kasutaja avatar
fax
Rattur
Postitusi: 157
Liitunud: 09. 09. 2004. 01:50

Postitus Postitas fax » 16. 07. 2005. 11:11

<OT>Minu meelest võiks ikkagi siin teemas koertest rääkida, ja her Hulkurile võiks teha eraldi teema ("Hulkuri jutunurgake"), kus siis tunnustatud psühoterapeud ja teadustedoktor her Hulkuri vastuvõtul saab käia ja oma muresi kurta</OT>
Kui te olete saanud täna hommikul hakkama 6 võimatu asjaga, miks siis mitte lisada sellele veel jalgrattasõit ?

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 16. 07. 2005. 11:49

hulkur kirjutas:Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
8) polegi väga paha mõte... hea alternatiiv pipragaasi, kivide, urisemise ja kiirendamise asemel :lol: ise ostsin suve algul pipra, mida pole õnneks kordagi vaja läinud. vot see võidurelvastumine on nagu kiivriga sõitmine - iial ei tea kas ja millal vaja läheb?

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 357
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 16. 07. 2005. 12:14

maxspeed kirjutas: 8) polegi väga paha mõte...
Oled ikka kindel või? Ma saan aru, et siin teemas diskuteeritakse mitte-letaalsete koerte peletamise võimaluste üle. Koos aeg-ajalt tekkivate kõrvalepõigetega huumori valdkonda. Aga hulkur on selline sõna otseses mõttes tropp, kes mõtleb katanaga koertel pea maha raiumise üle. Oli see nüüd tema huumor või mitte, igal juhul vajaks ta ise psühholoogilist profileerimist. :evil:

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 16. 07. 2005. 12:34

:lol: ei ole kindel... mind ajas see käsitlus lihtsalt naerma, kujutasin seda olukorda elavalt ette :) muud ei miskit

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 16. 07. 2005. 13:26

Mis iganes... see, mida ma siin kirjutan, on osa mu strateegiast, et siseneda inimhinge sygavamaisse soppidesse. Sellest pääsu pole.

A nyid teemast... imelik, et mind elu jooxul on aint korra tõsiselt krantside poolt rynnatud. Vasak säär pääaegu ribadex - a see oli ka aastaid tagasi ja nyydsex on kõik armid kinni kasvand. Midagist näha pole.
Samas, mille perkele päralt inimesed yldse koeri sisuliselt mittemillegi jaox peavad, kui nad nende kasvatamisega hakkama ei saa?
Inimsuhetes peab tõsine auk olema (ja kuskil veel - ilmselt puudub rahu iseenda ja maailmaga).
Ise ka koeraomanik, a see on mul n-ö majalukk ja hoovist välla ei kipu.
Asi on muidugist tõus ka - tiibeti mastif.

Well, peace. Jätkake, austet daamed ja härjad. :)
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 07. 2005. 18:08

ot
aga lugupeetud härra või proua hulkur, kus kohas on siis võimalik meie peal tehtavate katsete (keskmise ratturi profiili väljatöötakmine) tulemustele ülesehitatud magistri/doktori või krt teab mis kraadi tööd ka lugeda, kaitsmist kuulata. kuna oleme sinu eksperimendi osa, oleks seda viisakas ka meile teatada.

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 16. 07. 2005. 18:29

/offtopic/
Iga asi omal ajal. Lausa kraadi ma tegelikult ei taotle, a tarvis läeb asja muidu. Ma teadustan, kui vaja...
/offtopicu lõpp/

No nii... tagasi teemasse. Lõplikult.
Koerad olid vist?
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 16. 07. 2005. 18:50

mõnes mõttes ma toetan hulkurit.
kui koer ründab vigastamissooviga (kõigile kuuluval pinnal) mind, siis miks mina, kõrgemalt arenenud olend, ei võiks ennast mõne relva abil kaitsta? ja parim kaitse on rünnak.

tähendab, kui mõni p****ekeeratud närvikavaga loom mulle põhjuseta kõrri soovib karata, siis mul ei ole temast kohe kindlasti hale meel.
sorri mehed.


aga no pead ma ka tal maha nüsima ei hakkaks :D
Viimati muutis Tõnis M, 17. 07. 2005. 19:28, muudetud 1 kord.

riq
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 19. 06. 2005. 18:59

gaas! gaas! gaas!

Postitus Postitas riq » 16. 07. 2005. 20:15

kas keegi on proovinud end pipra/närvigaasiga kaitsta?
koeral peaks nina olema väga tundlik,
ja isegi väikese sörtsu levitamine kasvoi rattale/riietele
peaks ju nina (ja lõuad) eemal hoidma?

ja kui muu ei aita siis gaasirünnak!

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Re: gaas! gaas! gaas!

Postitus Postitas Lauri » 16. 07. 2005. 21:33

riq kirjutas:kas keegi on proovinud end pipra/närvigaasiga kaitsta?
koeral peaks nina olema väga tundlik,
ja isegi väikese sörtsu levitamine kasvoi rattale/riietele
peaks ju nina (ja lõuad) eemal hoidma?

ja kui muu ei aita siis gaasirünnak!
Närvigaasiga vaevalt keegi end kaitsnud on :)
velo.clubbers.ee

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Re: gaas! gaas! gaas!

Postitus Postitas maakas » 17. 07. 2005. 19:41

riq kirjutas:kas keegi on proovinud end pipra/närvigaasiga kaitsta?
koeral peaks nina olema väga tundlik,
ja isegi väikese sörtsu levitamine kasvoi rattale/riietele
peaks ju nina (ja lõuad) eemal hoidma?

ja kui muu ei aita siis gaasirünnak!
Minul on kulu balloon aastas. Koertele toimib ainult pipragaas. Koer tuleb lasta nii 1 meetri kaugusele ja siis sisistada. Olen näinud erinevaid reaktsioone. Kõigil juhtudel on aga koer minu suhtes huvi kaotanud. Teinekord on tulnud teha veel teine "lask" agressiivseks muutunud koeraomaniku suunas. Kasutada maksab allatuult. Vastutuult lastes saad ise gaseeritud :) Mis iseenesest muidugi on üleelatav - minul on võtnud mõneks ajaks ( ca 5 minutit) hingamise raskeks.
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

christiansaarne13
Rattur
Postitusi: 89
Liitunud: 21. 05. 2005. 22:23

penid

Postitus Postitas christiansaarne13 » 17. 07. 2005. 22:20

võta sise kurv paremale ja siis tagapiduriga kaaps penile vast vahtimist mind aitas kui xtriga ratas veel oli.

Kasutaja avatar
Pierre
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 16. 06. 2004. 16:02

Postitus Postitas Pierre » 18. 07. 2005. 10:07

Tõnis M kirjutas:mõnes mõttes ma toetan hulkurit.
kui koer ründab vigastamissooviga (kõigile kuuluval pinnal) mind, siis miks mina, kõrgemalt arenenud olend, ei võiks ennast mõne relva abil kaitsta? ja parim kaitse on rünnak.

tähendab, kui mõni p****ekeeratud närvikavaga loom mulle põhjuseta kõrri soovib karata, siis mul ei ole temast kohe kindlasti hale meel.
sorri mehed.


aga no pead ma ka tal maha nüsima ei hakkaks :D

Muidugi. Kes on näinud väikest verist poissi maas tõmblemas, "inimese parima sõbra" süül, see sisuliselt võtabki jäiga kummivooliku ja ajab sellele jämeda terastraadi sisse.......


......peaks hoopis tegema Topicu: "Relvad"
8)

Ise muidugi tapmist ei poolda. Aga pisipõnni surma asemel eelistaksin siiski koera oma vaadata.

Matthias
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 15. 01. 2005. 17:30

Postitus Postitas Matthias » 12. 08. 2005. 18:51

võta sise kurv paremale ja siis tagapiduriga kaaps penile vast vahtimist mind aitas kui xtriga ratas veel oli.
:lol: ega ma's ei naera kellegi üle... aga noh.... selle peale, et ilma xtr'ita ei saa koerale otsa sõita, ja xtr'iga saab, ja paremini, annab ikka tulla :wink:

siimsiim6
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 24. 07. 2005. 14:55

Postitus Postitas siimsiim6 » 12. 08. 2005. 19:40

sõitsin mingil suvalisel maateel, kus oli 2 talu järjest. Esimese juures hakkas koer taga ajama, kuid see lõpetas varsti ära ja kui olime teise talu juurde jõudnud, siis sealt kargasid välja 2 mitte just kõige v2iksemat koera.(sõbral hüppas LINNAS bernhardiin kintsu ja t6mbas teksad katki)

rosco
Rattur
Postitusi: 49
Liitunud: 31. 03. 2005. 19:12

Postitus Postitas rosco » 13. 08. 2005. 14:57

Eile tulin nõmmelt veloga koju öösel ja mingi koer oli mingi 1-2 km sabas lihtsalt, kui hoogu maha võtsin võttis ka tema hoo maha. Alles nõmme mäest alla kihutades nii kiiresti kui tuli, sain penist lahti.

Kasutaja avatar
Smuki
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 05. 07. 2005. 14:21

Postitus Postitas Smuki » 14. 08. 2005. 12:25

Viimasel ajal pole koertega võidu ajanud. Aga selle eest on ühel distantsil üks vererõhu ja pulsi sageduse tõstja küll. Ja alati läheb see koht meelest ära. Õnneks on ta aia taga kinni, aga selle eest, kui kõrvulukustavalt ta haugub. Ehmatus missugune :shock:
Ratas polegi elu. Elu on ratas.

Kasutaja avatar
cereal_killer
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 28. 12. 2003. 19:14

Postitus Postitas cereal_killer » 28. 08. 2005. 05:28

minulgi old tigedaid krantse sabas kuid käesolev juhtum oli hoopis teistpidi. sõitsin paraja hooga kui eemalt kaugelt näen vana vana mutikest tee yhel kyljel ja pisikest taskukoera tee teises otsas.mõtsin et no kyllap tuli jalutama, ketti ka nagu ei paistnud. a tuli välja et väike koer=peenike rihm. suure vaevaga, põhiliselt tänu esipiduri rämedale pigistamisele sain pidama.... koerakett oleks võinud jääda esiratta, keskjooksu suure hammaka taha v jumal teab kuidas taha kinni...vanamutt oleks päris koledasti ehmatand kui kett oleks käest rebitud ja ka koer oleks saand äkilise sikutuse osaliseks...pisike krants, palju pole vaja...
hyydsin mutikest siis seljatagant et "kuulge,vabandust aga..." a kuulmine oli tal juba kõvaks jääänud...peale paari hõiget ei midagi, vilistasin siis, ikka kõvemini....no ikka ei midagi...lõpuks kogemata silmas mind silmanurgast, tõmbas kohe koomale ja ytles et oih vabandust...
egas ma ka kurjustama v midagi ytlema hakand, sest kyllap kunagi olen isegi vana ja kõva peaga.... tuleb aru saada, pole see ju oma teha...

Vasta

Mine “Üldfoorum”