Spordi- ja tervisemess Tervex

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
mermae
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 08. 10. 2004. 08:54

Spordi- ja tervisemess Tervex

Postitus Postitas mermae » 21. 02. 2005. 13:27

Tule 12-13 märtsil toimuvale spordi- ja tervisemessile Tervex Saku Suurhalli!
Messil on kohal spordiseltsid, -klubid, tervisekeskused, harrastajad ja sportlased, õpilased ja treenerid.
Messil saab aktiivselt kaasa lüüa, katsetada, pärida, jagada kogemusi. Võimalik on tutvuda paljude spordialade, toodete ning tervise- ja vaba aja teenustega.
Kavas on põnev ?õuprogramm, seminarid ja töötoad spordi- ja tervisehuvilistele.
Kohapeal soodsad messipakkumised, loosimised ja auhinnamängud.

Lisainfot vaata messi kohtaSIIT :D :D :D

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 21. 02. 2005. 15:30

???
tundub, et moderaator peab tegema rubriigi "spämm"
müügimehed siin kätt harjutavad
:twisted:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 02. 2005. 15:38

tsainik kirjutas:???
tundub, et moderaator peab tegema rubriigi "spämm"
müügimehed siin kätt harjutavad
:twisted:
eks ta kahe otsaga asi ole. kergelt ikka haakub ka teemasse. kust näiteks telekat mittevaatav ja lehti mittelugev kodanik nagu mina näiteks sellise toreda messi kohta infot peaks saama? väljas kõik selgapandav ja sissesöödav, lisaks treeningvõimalustest ja isegi jalgrattad on väljas.
postitaja pole mingil juhul messi korraldajate hulgast, heal juhul eksponent ja igal juhul ta oma postituses oma kaubale pole poole sõnagagi reklaami teinud. kuigi jah, infost messi aja ja koha kohta oleks piisanud, kopipastat korraldajate infost poleks ehk olnud vaja teha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
mermae
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 08. 10. 2004. 08:54

Postitus Postitas mermae » 21. 02. 2005. 15:53

Ok ok olen teiega täiesti nõus. Aga kuna panin ühte teise kohta ka selle üles siis oli lihtam mul copy paste võtta kui uuesti kirjutada. Ise olen jah seal ühe firmaga seotud.
Aga mina jalutan seal niisama ringi.

baddog
Rattur
Postitusi: 145
Liitunud: 15. 04. 2004. 00:56

Postitus Postitas baddog » 21. 02. 2005. 18:37

mina olen küll tänulik, et kodanik mermae selle siia üles toppis. Muidu poleks aimugi olnud ja nüüd tekkis tõsine huvi, kui aega on, siis isegi tekkis pisike plaan seda messi külastada :roll:

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 21. 02. 2005. 18:38

huvitav, mis seal keilas, põhja tänaval, õigupoolest toimub? olen täheldanud, et kasutaja "ants1" propageerib imepulbreid, "mermar"(või midagi sarnast), aga innukalt igasugu üritusi. lihtsalt tekkis küsimus, et mis neid põhja tänava inimesi ühendab, või on tegu ühe isikuga, või kaasaegse lähisuhtega? minulgi hakkab villand saama nn."postkastireklaamist," sõltumata eesmärkide siirusest. uudishimulik "maxspeed" 8)

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 21. 02. 2005. 19:37

Eks ta natuke kentsakas on, kui kõik hakkaksid mingist velo-välisest üritusest eraldi foorumis teatama, nii võttes oleks ka toidumess või ilumess (alamteema: kuidas sadulas ilus paista :lol: ) teatamist väärt, sest kõik me saaks sealt midagi kasulikku teada.

Mis siis võimalus uudishimulikele oleks - rattakalendri väliste ürituste kalender :?:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 02. 2005. 20:02

ok, mermae küsis enne minu käest privas kas võib sellist teemat panna. lubasin (sõnastuses me küll kokku ei leppinud). minu meelest on seal messil võimalik päris palju otseselt rattasõidu ja võistlemisega seotud teavet saada ja seetõttu loen asja siia foorumisse sobivaks.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 14. 03. 2005. 09:02

käisin messil.
Rattapoodidest olid kohal V+, NRP ja Author.
+kümneid erinevate toidulisandite lette.
+väga palju muud mis rattasõitu ei puutunud.
Aga üldiselt oli tore.
Eriti suurt elevust tekitas meeskülastajates pesumodellide etteaste :wink:

Kuna NRP-sse ja V+ pole viimasel ajal juhtunud, siis nägin ja näppisin kohapeal esimest korda Absaloni Bianchi OM2004 kirjadega ja Gunn Rita Thaleni OM2004 kirjadega Merida raami. Viimane tuleb vist eestis müüki alles aasta lõpus.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 14. 03. 2005. 10:19

Minu arvates oli igati tore üritus. Suurem võiks alati olla, aga anname aega asjal areneda. Mina sain kraami ja tutvust DEXAL'i maaletoojaga. Sai ka uuritud uusi ja huvitavaid "keemiatooteid", kuid huviks asi ka jäi. Lisaks sai veel paar soodsat ostu tehtud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 14. 03. 2005. 13:43

üks asi jäi veel silma. Stamina boxis olid väljas Ironman ratta ja triatloniriided. Pole neid üheski rattapoes varem näinud. Traksidega lühikesed püksid ja lühikese varukaga ja pika varukaga särgid. Kõiki kolme värvi. Peaksid meeldima eelkõige neile kes ei kannata logoderohkeid hilpe. Sest ka selle väikese ironman logo kohta ütles asjapulk, et tuleb esimese peasuga maha. Aga hilbud ise tundusid niisama näppides suht kvaliteetsed olevat. Coolamxid-värgid olemas ja puha. Aga saab neid vist vaid Stamina kontorist laki tänavalt.
Viimati muutis Andrus K, 14. 03. 2005. 14:04, kokku muudetud 2 korda .
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 14. 03. 2005. 13:52

Andrus K kirjutas:üks asi jäi veel silma. Stamina boxis olid väljas Ironman ratta ja triatloniriided. Pole neid üheski rattapoes varem näinud. ... Aga saab neid vist vaid Stamina kontorist laki tänavalt.
Stamina ei müü jah mujal kui kontoris sisuliselt. Seal aga üldiselt hind kallim. Messidel-jooksudel on nende kraam alati soodsam. Näppisin ka ise seda kraami, ütleks, et tundus lõikelt selline lohvakam (särgid siis nt). Materjalid olid küll ok. Eks nad rohkem triatlonistidele mõeldud ole ja triatlonistid nt rattasärke võisteldes ei kasuta. Pükse vist ka eriti mitte, kasutavad neid kombinesoone või midagi sellist.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Üldfoorum”