trebla

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

trebla

Postitus Postitas www » 23. 11. 2004. 16:00

aeg on jõudnud nii kaugele, et välja ilmub harv ja haruldane ratturite liik, treblad :wink:. mida külmem ilm ning jäisem rada seda suurem on tõenäosus näha seda looduse imet vänderdamas vikerkaarevärvilistes dressides suusaradadel ning väikesematel kinnitrambitud lumega jalgradadel. trebla tempo on korralik, pulss punases ning käed juhtrauda muljutud. endal tuleb olla ettevaatlik et mitte ette sattuda. mõnel vaatlejal on õnnestunud paari laisemat isendit ka joomas näha, endal seda õnne pole antud olnud. nii et silmad :shock: lahti, ning ärge haruldast külalist maha magage. treblad kaovad loodusest koos esimese soojalaine ning ratturite tagasijõudmisega lõunalaagritest :cry:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 23. 11. 2004. 16:04

sel aastal pole endal õnnestunudki veel treblat teha, kuigi jah - vikerkaarevärvilisi dresse ei oma. seega vist ei anna täit trebla mõõtu välja :wink:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 23. 11. 2004. 16:35

talvekuulutajad :) A millest trebla??Mingi sõnaühend?
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 23. 11. 2004. 17:24

veloman32 kirjutas:talvekuulutajad :) A millest trebla??Mingi sõnaühend?
timbu-limbut oled lugenud? seal oli plekknukk mis tegi kõike tagur- ja äraspidi. ütles, et ta nimi on trebla. lõpus kui ta kuskil käpla pani siis kukkus tast üks hammakas välja ja kui puunukk pimpelsang oli hammaka tagasi pannud siis tegi ta kõike õigesti ja ta nimi oli hoopis albert. mängusajavabriku praaktoode .... :wink:
www ehk vihjab ka asjaolule, et talvel tuleb suusatada, mitte rattaga sõita.
ses mõttes olen ma täielik trebla. rääkimata sellest, et see on mu kasutajanimi mõnigi aasta olnud hinnavaatluses jms foorumites worldwide.... järelikult olengi mina trebla . m.o.t.t. pean ainult vikerkaarevärvilise dressi veel hankima.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 23. 11. 2004. 17:50

Kus siin Tallinnas ikka nii suusatada, kõnnid pool tundi kõigepealt metsapoole
liivastelt tänavatelt, suusad ühes ja kepid teises käes. Oled veel haruldasem ilmutis Lasnamäe vahel, kui mõni "albertist trebla". See muidugi ei puuduta autoomanikke kel mugavam võimalus mägede ja rajade juurde jõuda.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 23. 11. 2004. 18:47

tegelikult tuli see mõte pähe kui nägin meie tippmägirattureid saalis trenni vihtumas, järgmine päev suuskadega trummis koperdades panin paari sellist tüüpi tähele keda varem pole ratta seljas näinud ei võistlustel ega muidu ühistreeningutel ja kes andsid ninast veri väljas tuld :wink:
samasuguseid tüüpe olen näinud ka suusatamises, lumelauasõidus jt. teistes tegevustes milles olen osalenud. mõtlema ei pannud ainult liikumisviis vaid ka intensiivsus ja pühendumus :shock: .

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 23. 11. 2004. 20:36

käisime täna trummis jooksmas ja nägime treblat :lol: :lol: :lol: :shock:
mees tuli korraliku tempoga trummi ülemiselt suusaringil 2 korda vastu. mulle meeldib ka talvel pühapäeviti sõita 8) , lumes sõit on omaette kaif, aga nädala sees mööda suusarada 2 km ringil kangutada, ei saa aru selle asja mõttest praegusel aastajal :roll: võib-olla valmistutakse cyclo crossiks? kesk-euroopas ju hooaeg pooleli ja MM-gi jaanuaris tulekul :idea:

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 23. 11. 2004. 21:14

Ja mina just ladusin majas leiduvast vanarauast paraja meesteka kokku, millega poleks kahju tööl käia. Sai isegi oma tuleristsed täna. Paar n?rka kohta tulid ka välja, tahab veel keevitamist. Selline ratloll, sobiks kandideerima pealinna koledaima ratta tiitlile.
Korraliku rattaga ei taha soola sees laamendada, sest see keemia, mida maha puistatakse ussitab isegi roostevabad kodarad läbi. Ei viitsi lihtsalt ratast igal kevadel restaureerida.
mustal taustal helendab must vari

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 23. 11. 2004. 21:48

tarmo kirjutas:käisime täna trummis jooksmas ja nägime treblat :lol: :lol: :lol: :shock:
mees tuli korraliku tempoga trummi ülemiselt suusaringil 2 korda vastu. mulle meeldib ka talvel pühapäeviti sõita 8) , lumes sõit on omaette kaif, aga nädala sees mööda suusarada 2 km ringil kangutada, ei saa aru selle asja mõttest praegusel aastajal :roll: võib-olla valmistutakse cyclo crossiks? kesk-euroopas ju hooaeg pooleli ja MM-gi jaanuaris tulekul :idea:
Aga võibolla treenib täie auruga HE talvemaratoniks?! Ja samas need pühapäevased trennid lähevad kah ju suht kangutamiseks alati, vist.
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: ...

Postitus Postitas tarmo » 23. 11. 2004. 22:37

Marti kirjutas:Ja samas need pühapäevased trennid lähevad kah ju suht kangutamiseks alati, vist.
ei lähe. see on mingi laialtlevinud legend. aetakse mingit umbluud, et eec-i 50 seas olevad mehed on kohal, kole andmine tuleb :shock: :shock: :shock:
pühapäeval oli pundis üks mees kes eecil etappe võitnud. ei näinud teda kordagi rivi eesotsas tempot tegemas. pigem sõitis pundi lõpus rahulikult. sõidu keskmise kiiruse võib igaüks ise arvutada: 3 tunniga läbisime 40 km.

Kasutaja avatar
Martster
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 01. 04. 2004. 20:30

trebla

Postitus Postitas Martster » 23. 11. 2004. 23:04

ehhehee, pagana hea nimi. Tegin ka nädalavahetusel Harkus ja Trummis ringe, meeletult vahva oli - libe nagu mudasel rajal aga sopaseks ei saa.. Takkajärgi on hea mõelda et nii mõnigi suusahunt sai muiata.. Samas ise uue suusaga ise küll peale ei raatsinud minna..

hmm, äkki peaks treblafoorumi tegema ja vormidressi tellima :D
Life Must Be Fun !

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 24. 11. 2004. 08:54

täna hommikul, 8.28 nähtud treblat järvel, pärnu maanteel, liikus teine vaevaliselt nõmme poole.... filosofeerisin ning mõtisklesin (soojas autos) hommikuse hämaruse, katkematu liiklusvoolu, soolalumesopa ning rattafanatismi üle.... ei saanudki õiget sotti ning pidepunkt jäi leidmata....
õnneks on siin kõik ära seletatud :D
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 24. 11. 2004. 10:03

Mis siin m?tiskleda?
Miks mina 12kuud aastas rattaga tööl käin?
1.Transpordiliigi hinnaeelis: peaaegu l?pmatus, vaid kummi ja keti?li kulu mitmesajakrooniste kuupiletite, bensuarvete ja kindlustuste vastu,
2.Kiirus. ühistransport saab iga kell kotti, samuti ka autod tipptunni ajal, eriti kui arvestada juurde ka hommikune mootorisoendus ja hilisem parkimiskoha otsimine.

Ilma vastu aitab ?ige riietus... Talv on isegi sügisest parem, kuna lumi ei tee märjaks.
mustal taustal helendab must vari

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 24. 11. 2004. 11:08

Soobel kirjutas:Mis siin m?tiskleda?
Miks mina 12kuud aastas rattaga tööl käin?
1.Transpordiliigi hinnaeelis: peaaegu l?pmatus, vaid kummi ja keti?li kulu mitmesajakrooniste kuupiletite, bensuarvete ja kindlustuste vastu,
2.Kiirus. ühistransport saab iga kell kotti, samuti ka autod tipptunni ajal, eriti kui arvestada juurde ka hommikune mootorisoendus ja hilisem parkimiskoha otsimine.

Ilma vastu aitab ?ige riietus... Talv on isegi sügisest parem, kuna lumi ei tee märjaks.
Kas sa pärast/enne tööd supermarketist, keemilisest puhastusest, lillepoest, PÖFFI ajal Plazast jne läbi sõitma ei pea :roll: s.t keegi teine (abikaasa/ema-isa vms) teeb sellise töö su eest ära?

Rattaga on tööl kahtlemata hea käia, aga ei kujutaks ette, kuidas terve ostukäru täis toidukraami omale selga toppida. Ning samal ajal hoida ühes käes kuidagi lillekimpu. Sellepärast eelistan ikka tööautot (või ühistransporti, kui autot mõnikord kasutada ei saa). Rong tuleb Hiiult Baltijaama u. 20 minutiga.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 24. 11. 2004. 15:29

LauriA kirjutas:Kas sa pärast/enne tööd supermarketist, keemilisest puhastusest, lillepoest, PÖFFI ajal Plazast jne läbi sõitma ei pea :roll: s.t keegi teine (abikaasa/ema-isa vms) teeb sellise töö su eest ära?

Rattaga on tööl kahtlemata hea käia, aga ei kujutaks ette, kuidas terve ostukäru täis toidukraami omale selga toppida. Ning samal ajal hoida ühes käes kuidagi lillekimpu. Sellepärast eelistan ikka tööautot (või ühistransporti, kui autot mõnikord kasutada ei saa). Rong tuleb Hiiult Baltijaama u. 20 minutiga.
Uskuge mind, elu on ilus ja mõnus ka supermarketita, keemilise puhastuseta ja PÖFFita. Kui naisele on vaja lilled viia, siis viib need mees talle isegi siis, kui ainult kätel kõndida saab :wink: Tubli Soobel!

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 24. 11. 2004. 16:27

või lennates.....
sopa, vihma, lume, külma, jääga, rahega, tuule, poriloikude sees sõita on tore ja meeldiv...

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 24. 11. 2004. 16:44

René kirjutas:Uskuge mind, elu on ilus ja mõnus ka supermarketita, keemilise puhastuseta ja PÖFFita. Kui naisele on vaja lilled viia, siis viib need mees talle isegi siis, kui ainult kätel kõndida saab :wink: Tubli Soobel!
Noh, muidugi, mis nii viga, kui ei peal olmemuredega oma pead vaevama :) Tõsi, PÖFF võiks ikka jääda.

Ning üsna hindmatu vaatepilt oleks vist see, kui lillemüüja nina ees üritad 300 kroonist kimpu omale särgi seljataskusse sättida. :D
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

villu
Rattur
Postitusi: 140
Liitunud: 18. 06. 2003. 15:21

Postitus Postitas villu » 24. 11. 2004. 18:58

Kõik on võimalik LauriA. Küsi näiteks rattakulleritelt, kes igasuguse ilmaga nänni ühest linnaotsast teise tassivad. CD -st telekani .. kõike saab 8)

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 24. 11. 2004. 20:06

OT: Pööraks tähelepanu sõnavõtjatele.Teema pealkirjaks võiks olla:,,Ratas kui liiklusvahend''.Esialgsest teemast ei ole küll enam midagi järele jäänud. :( :evil:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 24. 11. 2004. 21:28

Arvutijuppe, monitore ja arvuteid kahjuks rattaga eriti ei vea. Muidu tarvitaks ka mina ratast igapäevaselt rohkem.

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 24. 11. 2004. 21:55

Ega ma öelnudki, et ma 100%rattaga liiklen. Ja teine teema: kust saada Lilli, supermarketi kraami ja pimedade ööde pileteid näiteks öösel kl4.00?
Töö iseloom selline... Ent huvitav.
mustal taustal helendab must vari

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 24. 11. 2004. 22:55

Kirsa kirjutas:Arvutijuppe, monitore ja arvuteid kahjuks rattaga eriti ei vea. Muidu tarvitaks ka mina ratast igapäevaselt rohkem.
Ma olen ATX korpus tagapakikal mööda linna kimanud, aga Tallinna teed on nagu nad on ja teist korda enam ei sooviks. Põhiline probleem rattaga liiklemisel on ikkagi ratta järelvalveta jätmine.

Trebladest - elu ongi huvitavam, kui vahel midagi tavapärasest teistmoodi teha. Rulluisutajaid võiks ka rohkem olla. Kui on liiga libe, siis naastudega rattad alla ja tuld!

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 24. 11. 2004. 23:59

Täna olin ma ehtne trebla, kuid ainult poolenisti - kloostrimetsa jõudes sain ma jooksjaks!

Vallo
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 04. 08. 2004. 18:41

Postitus Postitas Vallo » 25. 11. 2004. 18:03

LauriA kirjutas:Kas sa pärast/enne tööd supermarketist, keemilisest puhastusest, lillepoest, PÖFFI ajal Plazast jne läbi sõitma ei pea :roll: s.t keegi teine (abikaasa/ema-isa vms) teeb sellise töö su eest ära?

Rattaga on tööl kahtlemata hea käia, aga ei kujutaks ette, kuidas terve ostukäru täis toidukraami omale selga toppida. Ning samal ajal hoida ühes käes kuidagi lillekimpu. Sellepärast eelistan ikka tööautot (või ühistransporti, kui autot mõnikord kasutada ei saa). Rong tuleb Hiiult Baltijaama u. 20 minutiga.
Mul ei ole autot ega igatse seda taga. Mul (meil) pole kombeks toidupoes
käies nädala toiduvaru ette osta ning sa üllatud kui näed mis kõik rattakotti
ära mahub. Keemilise puhastuse teenuseid tarvitasin vast 3-4 aastat tagasi,
võibolla tuleb seda edaspidi tihedamini ette, sest lapsed jõuavad kooliikka.
Lilledega on asi muidugi hapu :-)
Üldiselt on see mugavuse ja kättevõtmise asi, kui iseloomu pole, siis ei
suudeta isegi suvel pidevalt sõita, rääkimata talvest. Oleneb millise
mugavusastmega keegi on harjunud ning kui palju ta on nõus mugavust
loovutama. Rattaga sõites kraami seljas vedamine on nõme, soovitan
rattakotte.
Mul on elu- ja töökoha, samuti kaupluste ning lasteaia vahemaad mõned
kilomeetrid, kui lasteaed kaugemal oleks, siis peaks talvel lasteaias
käies ühistransporti tarvitama. Kõige suurem mure rattaga liigeldes on
ikkagi ratta järelevalveta jätmine, mõnes kohas ei saa seda lihtsalt teha!
Nagu Veloman ütles on see ammu teemast väljas, aga kategoorilised
väited, et rattaga ei saa asju ajada, on mõttetud ning põhjustavad kindlasti
ka edaspidi vaidluseid.

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 26. 11. 2004. 00:04

Üks Tallinna põhimõttelisemaid ja järjekindlamaid treblasid on vist Nukuteatri näitleja Tarmo Männart, kes juba väga pikki aastaid sõitnud vaid jalgrattaga. Juhtusin just kuskilt lehest tema kohta ühte artiklit lugema, kuid ma tean, et temast ja rattast on juba väga ammu räägitud, kui lahutamatust sümbioosist.

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 26. 11. 2004. 00:10

miksmitte olla trebla, sport on tervislik

ErikT
Testisõitja
Postitusi: 189
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:36

Postitus Postitas ErikT » 26. 11. 2004. 12:15

Aga kas trebla on sõimusõna või midagi muud.

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 26. 11. 2004. 14:16

trebla on pailaps

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 26. 11. 2004. 15:44

ErikT kirjutas:Aga kas trebla on sõimusõna või midagi muud.
trebla on kodumaise folkloori edasiarendus :wink:
usun et nii vinge tegelane lapsepõlve hämarusest väärib tiba pikemat edasi kestmist. pealegi veel kodumaise vaimutöö vili :idea:

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 22. 12. 2004. 13:57

Tore on see, et rattas?it on nii palju populaarsust v?itnud. Aastat 5-7tagasi liikus suvel niipalju rattureid, kui praegu talvel. Siis v?isin talvel vähemkäidavates kohtades jälgedelt lugeda, mitu korda ma tööl olen käinud - viimne kui jutt oli minu mustriga. Tänavu on vaid üks kord ?nnestunud värsket lund esimesena l?hestada, sedagi kl4.30 hommikul. Muidu on alati minu ees s?itnud veel 4-5 ratast.
mustal taustal helendab must vari

nerd04
Rattur
Postitusi: 232
Liitunud: 24. 08. 2004. 11:05

Postitus Postitas nerd04 » 22. 12. 2004. 14:42

Soobel kirjutas:Tore on see, et rattas?it on nii palju populaarsust v?itnud. Aastat 5-7tagasi liikus suvel niipalju rattureid, kui praegu talvel. Siis v?isin talvel vähemkäidavates kohtades jälgedelt lugeda, mitu korda ma tööl olen käinud - viimne kui jutt oli minu mustriga. Tänavu on vaid üks kord ?nnestunud värsket lund esimesena l?hestada, sedagi kl4.30 hommikul. Muidu on alati minu ees s?itnud veel 4-5 ratast.
jäljepoiste brigaad, tegutsevad Tallinnaski :)

Kasutaja avatar
Lauri89j
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 29. 11. 2004. 17:44

Postitus Postitas Lauri89j » 22. 12. 2004. 18:16

Ostsin endale ka uue mäesuusatamis riided 8) , millega on nüüd hea, soe ja uhke Türi vahel treblada.
Ainult asja rikub ära see, et suurematele tänavatele on soola pantud. :roll:
...Suu kinni, süda jahtub ära!

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 22. 12. 2004. 21:08

Jah. Sool, see sool. Paar aastat olen korraliku rattaga talvel s?itnud, soola pärast on kevadised remondid v?tnud kordusrestaureerimise m??tu. Siit moraal - kui rattast kahju, aga treblada vaja, siis laduge kokku mingi ront, mille välimus ei koti, aga tehnika on töökindel. Näiteks midagi sellist: album_page.php?pic_id=2015
Mina nimetan teda peletiseks, sarnase stiiliga mootorrattad on ratloll'd. Päris ratloll see ei ole, kuna lisad on korralike poltidega kinnitatud, ?ige ratloll porilauad ja muud kulinad on reeglina teibi v?i prügimäelt leitud juhtmejuppidega kinnitatud. Korralikult lausroostes lenks ja porilaud on ka olemas, aga pole viitsinud kohale panna.
mustal taustal helendab must vari

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 22. 12. 2004. 22:08

Soobel kirjutas:1.
kui rattast kahju, aga treblada vaja,
siis laduge kokku mingi ront, mille välimus ei koti, aga tehnika on töökindel.
1. Ära palun laienda ilusat trebla mõistet kõigi talvel jalgrattaga sõitvate persoonide üle. Talverattureid on igatsuguseid. Postiljon ei ole trebla. Poisike, kes tänavanurkadel tagakummi sahistab ja aeg-ajalt külili käib, ei ole trebla. Joogine naabri Jürka teel poodi ei ole trebla. Tööle sõitev kodanik ei ole trebla.
Trebla on rattur, kes külmale/lumele/libedusele/pimedusele vaatamata püüab säilitada oma rattasõitmise tihedust ja intensiivsust st rõhk on pigem õues väntamisel, kui suusa/lumelaua/ujumise /jõusaali treeningul. Trebla teeb/valib talveks ratta/jupid ja riietuse, et talisõit oleks fun ja ohutu ja soe ning annaks sarnase koormuse nagu oli kevad/suvi/sügis. Müttab rattaga seal, kus soola/inimesi võimalikult vähe.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 22. 12. 2004. 22:17

Jah. Tegelikult polnud trebla isegi mitte jalgrattur. :wink:
mustal taustal helendab must vari

Vasta

Mine “Üldfoorum”