KV auto rammis ratturite gruppi

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

KV auto rammis ratturite gruppi

Postitus Postitas Andrus K » 11. 08. 2004. 09:13

Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 11. 08. 2004. 09:22

Rängas õnnetuses sai viga neli teismelist tüdrukut :cry: :evil:

http://www.postimees.ee/110804/esileht/ ... 141479.php

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 08. 2004. 09:33

ou nou, tõsine lugu.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 11. 08. 2004. 14:56

Jama lugu :(
niigi vähe näeb tüdrukuid sõitmas,
peaasi et see neil sõidujulgust ära ei võtaks.

Kasutaja avatar
mäidu
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 22. 06. 2004. 18:31

Postitus Postitas mäidu » 11. 08. 2004. 17:13

kuulsin kommentaare, et tydrukud olid sõitnud vastassuunavööndis ja pimedas kurvis olevat juhtunud. jutud räägivad.....

kas see aasta on tõesti niipalju rohkem õnnetusi liikluses, kus ratturid viga saanud või pole neid enne nii aktiivselt kajastatud? (targemad otsivad kyll lingi, kus õnnetusarvud kirjas...)

aif1
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 02. 04. 2004. 12:43

Postitus Postitas aif1 » 12. 08. 2004. 10:48

reiser kirjutas:kuulsin kommentaare, et tydrukud olid sõitnud vastassuunavööndis ja pimedas kurvis olevat juhtunud. jutud räägivad.....
Olen seda klooga-maeru kruusateed sõitnud paar korda. Päevasel ajal mina seal üle 70 minna ei julge, pime kurv on seal stabiilne kaaslane ja kitsas on see raip. Kui see Kaitsevägilane seal pidevalt on siiberdanud siis on tal esiteks tee selge. Teiseks on ta siis ka uljam ja julgem sest "niikuiniisealjukedagieisõida" . Vaata ka raudteeülesõidutel juhtunud õnnetused.

aif
eat more, fat needed for workout

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 12. 08. 2004. 11:04

aif kirjutas: Kui see Kaitsevägilane seal pidevalt on siiberdanud siis on tal esiteks tee selge. Teiseks on ta siis ka uljam ja julgem sest "niikuiniisealjukedagieisõida" . Vaata ka raudteeülesõidutel juhtunud õnnetused.aif
Jalgrattur ei ole püha lehm, kes isegi siis süüdi pole, kui ta pimekurvis vastassuunas sõidab. Kuna sa ise seal 70 ringis sõitsid (vabandust siiberdasid), nagu sinu jutust aru saan, siis olen kindel, et ka sina oleks samamoodi nendele õnnetutele neidudele pimekurvis otsa lajatanud, kui nad oleksid vastassuunavööndis sõitnud.

Pealegi on õnnetuse asjaolud selgusetud, seega oleks targem sellised mõttetud kommentaarid ?a la "paha soldat" enda kõrvade vahele jätta.

aif1
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 02. 04. 2004. 12:43

Postitus Postitas aif1 » 12. 08. 2004. 12:02

René kirjutas:
aif kirjutas: Kui see Kaitsevägilane seal pidevalt on siiberdanud siis on tal esiteks tee selge. Teiseks on ta siis ka uljam ja julgem sest "niikuiniisealjukedagieisõida" . Vaata ka raudteeülesõidutel juhtunud õnnetused.aif
Jalgrattur ei ole püha lehm, kes isegi siis süüdi pole, kui ta pimekurvis vastassuunas sõidab. Kuna sa ise seal 70 ringis sõitsid (vabandust siiberdasid), nagu sinu jutust aru saan, siis olen kindel, et ka sina oleks samamoodi nendele õnnetutele neidudele pimekurvis otsa lajatanud, kui nad oleksid vastassuunavööndis sõitnud.
Tõenäoliselt küll. See tee on autojuhina vaadates sitt mis sitt.
Pealegi on õnnetuse asjaolud selgusetud, seega oleks targem sellised mõttetud kommentaarid ?a la "paha soldat" enda kõrvade vahele jätta.
Ma vihjasin pigem sellele inimeseloomade ahvilt päritud õppimisvõimele, a'la vajutad kollast pedaali, saad banaani. Sama loogikat kipuvad osad juhid kasutama ka teedel, a'la siin pole kunagi rattaga sõitjaid, järelikult neid ei olegi. Ma ise kipun samasuguse harjumuse ohvriks aegajalt langema. Loll lugu. Plaani soldatid demoniseerida mul küll ei olnud, vabandan soldati ja tema lähikondsete ees oma keelekasutuse/mõtteväljenduse pärast.

aif
eat more, fat needed for workout

Kasutaja avatar
RudiTurbo
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 28. 07. 2004. 13:52

Postitus Postitas RudiTurbo » 13. 08. 2004. 01:38

Trenni tiimist oli asi kaugel, tean neid tüdrukuid , käisid kuskil matkal vms.
Samal ajal olin ka rattaseljas Paldiski poole teel.

Vasta

Mine “Üldfoorum”