Rattamatkajad

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
meelvi
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 01. 11. 2010. 11:51

Rattamatkajad

Postitus Postitas meelvi » 19. 07. 2018. 18:41

Ei mõistnud seda küsimust kuhugi mujale teemasse ka sokutada...
Kui paljud siinsest seltskonnas eraviisiliselt või mingite gruppidega ka rattamatkadel käivad?
Näiteks Eestis.
Ma ise olen tubli 15 aastat suveti 1-2 nädalastel matkadel käinud enamasti Eestis, kord ka Lätis ning kasvavalt rahulikus tempos nii etteplaneeritud ja kaardile märgitud, kui ka kohal peal spontaanselt avastatud paiku vaadates, vahel matkaradadel astudes, RMK platsidel ja põhupakkide vahel heinamaadel telkides, priimusega matkasööke tehes ja muidu muhedat looduselu elades ja kõigest sellest pilte tehes.
Päevased läbisõidud nii 45-90km olenevalt ilmast, teeoludest ja väsimusest:)
Koos oleks mõistagi seltsim ja kui kellelgi ka sarnast seltskonda puudus või omas seltskonnas vaba koht üle ja sedaviisi juuli paiku mütata tahaks, siis võiks plaani pidada teinekord.
Päeva läbisõidud mu jaoks olulised pole olnud. Kõik on nö kujunemise küsimus. Mõni õhtune spurt selleks, et võibolla 20km kaugusel oleva kena järveäärse telkimisplatsini jõuda, võiks kõne alla tulla:) Ja kuidagiviisi vihmariiete abiga on sellistest vihmaaegsetest motivatsioonilangustest ka jagu saadud.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2372
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Rattamatkajad

Postitus Postitas MK777 » 19. 07. 2018. 22:36

Spontaalselt ongi kõige huvitavam. Pole mingit plaani ega kindlat seltskonda. Lihtsalt lähed ja naudid...
Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

Gea
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 26. 06. 2019. 21:54

Re: Rattamatkajad

Postitus Postitas Gea » 27. 06. 2019. 09:18

Tere.

Oli plaanis liikuda 5-liikmelise seltskonnaga 6. juulil RMK Penijõe-Aegviidu-Kauksi rajale ja sõita see läbi 6-7 päevaga, et jõuaks loodust ka natuke imetleda. Kahjuks jääb antud seltskonnaga matk sel aastal ära. Mina plaanin ikkagi minna ja sõita kas või erinevatel aegadel seda rada ja mingite 100km lõikude kaupa. Lihtsalt üksinda kogu ööbimis ja toiduvarusid ei tahaks kaasa vedada. Kui sul oleks aga huvi koos see matkarada läbida, siis võid ühendust võtta ja mõtleme midagi välja.
Meie eelmistest matkadest saad lugeda siit: https://loodusegakoos.ee/matkatee/matkapaevik MTÜ Kvaliteetaeg alt. Seal kirjas meie eelmised 2 matka. Oandu-Ikla ja Peraküla-Ähijärve.

marguss7
Rattur
Postitusi: 596
Liitunud: 12. 06. 2009. 10:53

Re: Rattamatkajad

Postitus Postitas marguss7 » 27. 06. 2019. 19:45

Tore et teema tegid. Siin matkainfot palju ei liigu, aga Rajad ja ringid teemas ikka ühtteist on.

Ruffneck
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 08. 07. 2003. 15:03

Re: Rattamatkajad

Postitus Postitas Ruffneck » 27. 06. 2019. 22:21

Statistika mõttes ajan siis ka käe püsti. Matkan mittesportlikult nii vähe või palju kui saan, oskan ja jõuan.

tripp
Rattur
Postitusi: 521
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Re: Rattamatkajad

Postitus Postitas tripp » 28. 06. 2019. 09:01

Mina olen ka matkaja.
Eestis olen teinud paaripäevaseid ringe - jalgsi, rattaga, süsta või kanuuga.
Käin palju Tallinna ümbruses ühepäevastel sõitudel.
Matkapäevikud (väljamaalt) - https://sites.google.com/site/kurinurm/
Veebipäevik - http://kurinurm.blogspot.com/

Kui kellelgi on soov või plaan Tallinna ümbruses mõni õhtune matka-laadne sõit teha, siis olen alati huvitatud. Sõnum (PM) siinsamas foorumis, või email.

Vasta

Mine “Üldfoorum”