e-sport > sportinfo > sportos?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas KaupoR » 18. 12. 2013. 19:40

EJL lehelt leidsin sellise teate: Spordivõistluste korraldajatele mõeldud platvorm sai nüüd ka avaliku veebikeskkonna.
http://www.sportos.eu/.

Kunagine e-sport.ee asendus sportinfo.ee-ga, mis samuti on hääbumas, sest korraldajatega ei ole läbisaamine vist kõige parem. Nüüd kolmas katse?
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
mikulaine
Rattur
Postitusi: 452
Liitunud: 17. 07. 2011. 14:42

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas mikulaine » 18. 12. 2013. 19:50

Esmamulje on päris seks. Enda tulemuste vaatamine on palju ülevaatlikum kui ennem. Loodame, et saab korraldajate seas populaarseks ja õigustab ennast igal rindel.

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas indrek56 » 19. 12. 2013. 08:10

need noolemärgid ei ole vist pealkirjas päris korrektsed. Selles mõttes, et tegijad on minuteada täiesti erinevad samuti ka projektid ise. parandage mind kes asja lähemalt teab.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas KaupoR » 19. 12. 2013. 08:24

"noolemärgid" ei ole kuidagi seotud sellega, kas portaalide omanikud/operaatorid on seotud teineteisega või mitte. See on nagu rohkem evolutsioon vms
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
v2lek
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 14. 06. 2011. 09:04

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas v2lek » 20. 12. 2013. 10:35

Paistab mõneti päris edev.

Kuid andmed on neil veel suht poolikud minuarust. Teagi, kas nad alles laevad sisse andmeid või selline seis jääbki, et väga poolik tulemus, kui võtta võistleja otsing ja vaadata kus ta osalenud.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas Rivo » 20. 12. 2013. 10:42

Midagi on siia ilma veel tulemas...
https://www.facebook.com/gosportivus
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas erikr » 20. 12. 2013. 11:22

v2lek kirjutas:Paistab mõneti päris edev.

Kuid andmed on neil veel suht poolikud minuarust. Teagi, kas nad alles laevad sisse andmeid või selline seis jääbki, et väga poolik tulemus, kui võtta võistleja otsing ja vaadata kus ta osalenud.
Ma üldse ei imestaks ega ka pahandaks.
Pakun, et nende valduses pole ju kõigi võistluste, korraldajate ja eelnevate portaalide andmebaase.
Siis oleks põhjust nuriseda, kui kõik tulemused aegade algusest oleksid kusagil X-tee või e-riigi andmebaasis avalikult olemas ja iga volli võib nende otsa oma rakendusi ehitada.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
v2lek
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 14. 06. 2011. 09:04

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas v2lek » 20. 12. 2013. 13:18

erikr kirjutas: Ma üldse ei imestaks ega ka pahandaks.
Ega ei pahandagi, lihtsalt tähelepanek. Kohati on kummaliselt mingid SEC etapid puudu jms. Aga arusaadav, et igaüks paneb võistlusinfot välja nii kuidas jumal juhatab ning mingit standardit pole. Ja kogu selle andmehulga kokkurookimine pole just meelakkumine.

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 658
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas j6ukur » 21. 12. 2013. 15:25

Rivo kirjutas:Midagi on siia ilma veel tulemas...
https://www.facebook.com/gosportivus
Aru ma ei saa, mis tunnustusvajadus keskmisel harrastussportlastel on. "Näita end ja leia üles enda sportivad sõbrad. Tunnusta ja saa tunnustatud."

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 801
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas DeeJott » 21. 12. 2013. 16:39

"Leia üles naabrimees ja vaata, kas oled temast kõvem vennike või vastupidi"

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas dr Holden » 21. 12. 2013. 21:02

Egasiis tavaeestlane ei lähe Elionile (ptüi Samsungile) või Estoloppetile niisama sõitma! Ikka on vaja naabri-Vellole ära panna! See portaal, kes suudab esile tuua tava-eestlase ärapanemise protsendi naabri-Vello suhtes, on võitja! Palju edu!

Aga jah, omanike ja suhtumise/suhtlemise poole pealt on vähemasti kahe esimese portaali osas vahed sees. Seda uut pole veel proovinud ning pole ka ühendust võetud, kuigi korraldan üsna mitmeidki üritusi...

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas AndreK » 22. 12. 2013. 10:00

dr Holden kirjutas:Egasiis tavaeestlane ei lähe Elionile (ptüi Samsungile) või Estoloppetile niisama sõitma! Ikka on vaja naabri-Vellole ära panna! See portaal, kes suudab esile tuua tava-eestlase ärapanemise protsendi naabri-Vello suhtes, on võitja! Palju edu!
Aga sõber Ivar, kui sa seda niimoodi ironiseerid, ole siis sina selles vallas eestis teenäitaja ja ära oma võistlustel enam paremusjärjestust välja selgita. Selliseid võistluseid on mujal maailmas täiesti olemas.

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas indrek56 » 22. 12. 2013. 15:16

Kas mitte võistlus seda ei tähendagi, et tulemused pannakse paremusjärjestusse, ehk sõidetakse kohtade peale? Kas just selles polegi võistluse mõte? Niisama sõitmiseks ongi matkad ja niisama sõidud. "Naabrimees" on ju hea verstapost oma tulemuse võrdluseks... Laske ikka mitte-poodiumi meestel ka võistelda :D

Kasutaja avatar
Wexan
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 17. 09. 2012. 10:57

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas Wexan » 22. 12. 2013. 16:54

indrek56 kirjutas:Kas mitte võistlus seda ei tähendagi, et tulemused pannakse paremusjärjestusse, ehk sõidetakse kohtade peale? Kas just selles polegi võistluse mõte? Niisama sõitmiseks ongi matkad ja niisama sõidud. "Naabrimees" on ju hea verstapost oma tulemuse võrdluseks... Laske ikka mitte-poodiumi meestel ka võistelda :D

(y)

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas dr Holden » 22. 12. 2013. 18:42

indrek56 kirjutas:Kas mitte võistlus seda ei tähendagi, et tulemused pannakse paremusjärjestusse, ehk sõidetakse kohtade peale? Kas just selles polegi võistluse mõte? Niisama sõitmiseks ongi matkad ja niisama sõidud. "Naabrimees" on ju hea verstapost oma tulemuse võrdluseks... Laske ikka mitte-poodiumi meestel ka võistelda :D
Ah, ärge erutuge. Üks kodanik sai taas ära panna....

Aga kui asjalikuks tagasi minna, siis oleks ju tore, kui saaks panna võrdlusse näiteks enda ja naabri-Vello tulemused. No et võtad kaks või ka kolm nime valikusse ja paned kõikide võistluste, kus need kaks-kolm nime koos osalenud on, paremusjärjestuse paika.

Saaks näiteks vaadata, kas olen kodanik Andre Kullil särgi rohkem püksi pannud, kui tema minul. Esimesel juhul tuleks õhtul kohe parem uni.... :lol:

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 658
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas j6ukur » 22. 12. 2013. 18:53

Minu algne postitus käis uue kanali "tunnuslause" kohta, mis ilmestab labast ärimudelit - külastuste ja liikluse saamine läbi laikide, mitte kvaliteetse sisu. Mul pole midagi võistlustulemuste ja statistika hea esituse vastu.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas AndreK » 22. 12. 2013. 19:03

dr Holden kirjutas:Saaks näiteks vaadata, kas olen kodanik Andre Kullil särgi rohkem püksi pannud, kui tema minul. Esimesel juhul tuleks õhtul kohe parem uni.... :lol:
Tule poiss siia, ongi just vaja, et keegi särgi püksi paneks, ise ei viitsi. Aga pead kiirelt tulema, sest ma pean linna minema.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas Rivo » 22. 12. 2013. 19:26

Kui on nõudlust, siis miks mitte pakkuda !? Keegi ei sunni ju kedagi neid portaale ja muid võimalusi kasutama. Lõppude lõpuks paneb ikkagi tarbijate huvi asjad paika, kas pakutavad teenused jäävad ellu või mitte.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas dr Holden » 22. 12. 2013. 20:27

AndreK kirjutas:
dr Holden kirjutas:Saaks näiteks vaadata, kas olen kodanik Andre Kullil särgi rohkem püksi pannud, kui tema minul. Esimesel juhul tuleks õhtul kohe parem uni.... :lol:
Tule poiss siia, ongi just vaja, et keegi särgi püksi paneks, ise ei viitsi. Aga pead kiirelt tulema, sest ma pean linna minema.
Kuna oponent ei valda vähimalgi määral elementaarsemaidki viisakusreegleid, siis ei näe ma võimalust edasi vaielda. Lähtekohad on liiga erinevad... :(

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas Maarek » 22. 12. 2013. 20:57

Eelmise portaaliga ei paista seost olevat, aga omanikud kattuvad osaliselt Sportfoto tegijatega.

Kaks asja ühendada on kindlasti idee, aga kokkuvõttes on kõik ikka kinni rahas, sest kui ürituste korraldajad ei näe vajadust kulutada sellele, et enda võistlusi seal näidata, siis karta on, et asi ka sel korral ära võib vajuda.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas AndreK » 22. 12. 2013. 21:44

dr Holden kirjutas:Lähtekohad on liiga erinevad... :(
Oot ma ei saa nüüd aru, sa oled juba minust ees või sa oled kusagil teisel rajal?
:)
Võta vabalt vana. Jõulud lähenevad, isegi Sinu jaoks.

Kasutaja avatar
Bon
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 01. 10. 2007. 20:50

Re: e-sport > sportinfo > sportos?

Postitus Postitas Bon » 22. 12. 2013. 23:16

dr Holden kirjutas:
AndreK kirjutas:
dr Holden kirjutas:Saaks näiteks vaadata, kas olen kodanik Andre Kullil särgi rohkem püksi pannud, kui tema minul. Esimesel juhul tuleks õhtul kohe parem uni.... :lol:
Tule poiss siia, ongi just vaja, et keegi särgi püksi paneks, ise ei viitsi. Aga pead kiirelt tulema, sest ma pean linna minema.
Kuna oponent ei valda vähimalgi määral elementaarsemaidki viisakusreegleid, siis ei näe ma võimalust edasi vaielda. Lähtekohad on liiga erinevad... :(
Noor kukk, veri vemmeldab ;)

Vasta

Mine “Üldfoorum”