Müüdava kauba tutvustamine netipoe lingi abil.

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Müüdava kauba tutvustamine netipoe lingi abil.

Postitus Postitas rainerhq » 06. 12. 2012. 08:48

Väga tihti tutvustatakse müügifoorumis müüdavat kaupa chainreactioncycles´i või wiggle´i poe lingi abil. Ma loodan, et kauba ostust huvitatu vaatab üle ka Saksa netipoodide hinnad, sest hinnavahe võib olla isegi 50%.
Ma millegipärast kaldun arvama, et GB netipoodide hindadale viidatakse sellepärast, et oma kauba (kõrget)hinda õigustada.
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Müüdava kauba tutvustamine netipoe lingi abil.

Postitus Postitas KaupoR » 06. 12. 2012. 08:54

Ilmselt kopeeritakse seda praktikat reaalsest elust. Panin ükskord tähele Cherry suurt soodusmüüki, kus mingi kella eest küsiti sellist raha, et sama hinnaga oleks mingist UK netipoest 2 kella saanud. Eks see ole turunduslik ja ostja harituse/silmaringi küsimus.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Müüdava kauba tutvustamine netipoe lingi abil.

Postitus Postitas erikr » 06. 12. 2012. 09:47

See võib olla üks, oluline põhjus.
Teine võib olla see, et CRC ja Wiggle on pannud kõva rõhku korralikele fotodele toodetest. Google pildiotsingus jooksevad ka nende pildid esimeste hulgas välja.
Sakslastest tunduvad parimad pildid olevat Bike24-s.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Müüdava kauba tutvustamine netipoe lingi abil.

Postitus Postitas Mati » 06. 12. 2012. 10:21

erikr kirjutas:Teine võib olla see, et CRC ja Wiggle on pannud kõva rõhku korralikele fotodele toodetest. Google pildiotsingus jooksevad ka nende pildid esimeste hulgas välja...
Minu poolthääl läheb ka sellele variandile, olen ka ise kasutanud. Kui ei viitsi ise pilti teha, siis on netist pildi leidmine tihti UK poodide "võit". Nutim kopeerib/lingib ainult pildi, laisem/kobam toote koguinfi (listing) lingi.

Hindade osas. No ma eeldan, et tänapäeval kodanik, kes netist üldse midagi ostab, oskab ka ise googeldada ja surfata "õige" hinna leidmiseks. See peab ikka naiivsuse etalon olema, kes müüja poolt lingitud hinna peale diili teeb ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Üldfoorum”