Kibestunud kommentaarid ;-)

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 29. 10. 2003. 11:28

vaikija kirjutas:olete pullid vennad siin leheküljel :shock: .
Sinu kommentaaridest (läbi aegade) paistab välja nigu teatud kibestumine? Mitte mingi konkreetse teema kohta vaid üldiselt. Milles konks?

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 29. 10. 2003. 14:42

jah,olen Sinuga nõus,mulle meeldib möliseda.tavaliselt ma kommenteerin asju,mis tunduvad veidrad.näiteks kui keegi väidab kindlalt midagi,mis ei ole üldse kindel või õpetab teisi omaenese nappide kogemuste põhjal(mis on tegelikult hea asi,sest iga kogemus on kogemus).samas on ka palju kogenud tegijaid,kes ei ole kompetentsed.arvamuste väljaütlemine ja õpetamine on erinevad asjad.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 29. 10. 2003. 14:51

vaikija kirjutas:jah,olen Sinuga nõus,mulle meeldib möliseda.
Tulevikus võiks selliste asjatute kommentaaride asemel tegutseda nii nagu Sinu kasutajanimi eeldab. Õnneks ei ole keegi veel tuld võtnud. Ju lihtsalt ignoreeritakse, mis on iseenesest hea.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 29. 10. 2003. 14:59

vaikija kirjutas:jah,olen Sinuga nõus,mulle meeldib möliseda.tavaliselt ma kommenteerin asju,mis tunduvad veidrad.näiteks kui keegi väidab kindlalt midagi,mis ei ole üldse kindel või õpetab teisi omaenese nappide kogemuste põhjal(mis on tegelikult hea asi,sest iga kogemus on kogemus).samas on ka palju kogenud tegijaid,kes ei ole kompetentsed.arvamuste väljaütlemine ja õpetamine on erinevad asjad.
Mind personaalselt kummastab Vaikija keelekasutus - tundub veidra ja ignorantsena. Anarhistlik ortograafia, mis peaks eksponeerima protestantlikku individualismi, pole siinse merkantiilse maskuliinsusest pakatava foorumiga kuigi koherentne.:)

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 29. 10. 2003. 15:06

Mine sa tea, äkki jälle kellegi teine mina a?la Ferguson (Gary Fisher) case ehk siis kunstlik foorumi "värskena" hoidmine.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 29. 10. 2003. 15:11

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 17:01, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 29. 10. 2003. 15:19

Alvaro kirjutas:
vaikija kirjutas:jah,olen Sinuga nõus,mulle meeldib möliseda.
Tulevikus võiks selliste asjatute kommentaaride asemel tegutseda nii nagu Sinu kasutajanimi eeldab. Õnneks ei ole keegi veel tuld võtnud. Ju lihtsalt ignoreeritakse, mis on iseenesest hea.
Rääkimine - HÕBE, vaikimine - KULD! 8)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 10. 2003. 15:21

sõbrad, püüdkem püsida hea tooni piires ja jätaks isiklikud ründed siit foorumist välja. tegu on ka offtopicuga mis ei kuulu rattatellimise teema konteksti. samas on vahest kasulik teatud tüüpi diskussioon maha pidada.

kod vaikija on ju espordist tuntud, täpselt sama nimi ja stiil. pikema aja vältel. tegelikult mulle ta meeldib. sest tal on paljuski õigus. leppigem sellega kuidas ta seda vormistab. selliseid inimesi on vaja. mõni saab sest aru, mõni ei saa. sest kui kõik mõtleksid täpselt ühtmoodi ja meeldiksid kõigile siis on maailmalõpp käes ka.

Arbo pandud diagnoos kehtib ja minu kohta, erinevus vaikijaga vaid tühikutes kirjavahemärkide järel. internet on itnernet.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 29. 10. 2003. 15:50

no näed,elu jälle käib.tõeliselt meeldiv,et mõni inimene saab minusugusest tõpranahast aru.aitäh.olen oma mölisemisega niigi tagasi hoidnud,sest vahest tundub asi lootusetu või on mul silme eest mustaks läinud(nagu jälle üks defineeris 400W-ga profisportlase.päris räige või kuidas?).Formula B4 ketaspiduritest ma tean niipalju,et minu kaks sõpra on nendega 2aastat sõitnud(SUNNidel küljes),ühtesid hooldan mina,teisi sõber,mõlemad oleme rattamehhaanikud erinevates kohtades.endal olid 3a tagasi Hayes hüdr.kettad.ehk mingi kogemus on(mölisesin ju ükskord sellel teemal).

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 10. 2003. 16:02

vaikija kirjutas:...ühtesid hooldan mina,teisi sõber,mõlemad oleme rattamehhaanikud erinevates kohtades...
Seda ma kahtlustasin, et kellegi sellisega tegemist :D . Ei, ei midagi halba, pigem hea, et asjatundjaid juures on. Väljendusoskus on personaalne. Aga mida öelda tahtsin on see, et kas nii konkreetse arvaja puhul ei tasuks end äkki avalikustada, ei tohiks ju probleem olla kui endas kindel. Kõik ülejäänud aktiivsemad arvajad on ka avalikkuses identifitseeritavad.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 29. 10. 2003. 16:19

aga siis poleks enam nii mõnus möliseda,sest üritan kah ikka(hea) inimene olla.see on nagu naisteriiete kandmine(õhtul kui keegi ei näe,viskad kleidi selga). :D :D :D

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 10. 2003. 16:22

vaikija kirjutas:aga siis poleks enam nii mõnus möliseda,sest üritan kah ikka(hea) inimene olla.see on nagu naisteriiete kandmine(õhtul kui keegi ei näe,viskad kleidi selga). :D :D :D
isiklikult naiste riietega kogemus puudub, seetõttu ei oska võrrelda :lol: , aga pidasin silmas teatavat õiglust :!: , eriti arvestades vestluse tulisust. tee ära, varem või hiljem tuleb nii kui nii välja :idea:

saad uusi klientegi äkki juurde. ütlevad ju, et money talks & bullshit walks
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 29. 10. 2003. 22:31

vaikija kirjutas:no näed,elu jälle käib.tõeliselt meeldiv,et mõni inimene saab minusugusest tõpranahast aru.aitäh.olen oma mölisemisega niigi tagasi hoidnud,sest vahest tundub asi lootusetu või on mul silme eest mustaks läinud(nagu jälle üks defineeris 400W-ga profisportlase.päris räige või kuidas?
Elu käib-elu käib :lol: Jälle üks? Nats solvav aga olgu, neelame alla, kuigi mulle kuulub au olla esimene kes seda mainis. OK, paku mõni parem (objektiivsem) määratlus v.a. see et proff on see kes sõidab profimeeskonnas. Ja ära tagasi hoia :lol:

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 30. 10. 2003. 08:00

Jaa jaa, hr. Vaikija. Aga hobujõud on üks esimesi asju, millest "võidusõidu asja" puhul räägitakse?

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 30. 10. 2003. 10:17

Mati kirjutas:.... Aga mida öelda tahtsin on see, et kas nii konkreetse arvaja puhul ei tasuks end äkki avalikustada, ei tohiks ju probleem olla kui endas kindel. Kõik ülejäänud aktiivsemad arvajad on ka avalikkuses identifitseeritavad.
Avalikustamisega võib indiviidil nii mõnelgi puhul raskusi olla. Mõned variandid:
a) Riigiametnik. Kardab, et meedia või konkurendid nokivad välja, et olles maksumaksja palgal uitab netiavarustes ja võtab ntx siinses foorumis sõna.
b) Rattapoe palgaline või omanik. Tahab rääkida ka muudest markidest, mitte ainult nendest, millega tema pood tegeleb.
c) Rattanduse/kehakultuuriga seotud organisatsiooni tegelane. Tahab rääkida ka muudel teemadel, mitte ainult nendest, millega tema ühing/fond peab tegelema.
d) Lihtsalt tuntud inimene. Ei taha liigset tähelepanu.
e) Persoon, kes ei taha, et tema laps/ abikaasa/sõbrad jne teaks tema (varjatud) huvist velo teema.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 30. 10. 2003. 10:31

mart kirjutas:Avalikustamisega võib indiviidil nii mõnelgi puhul raskusi olla. Mõned variandid:...
Aga nii võib ju seal "kapis" lõpuks kitsaks minna ja klaustrofoobia tuleb pääle :lol: . Mõistlikum on sealt "kapist" ikka vahel väljas kah käia.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 30. 10. 2003. 10:41

mart kirjutas: e) Persoon, kes ei taha, et tema laps/ abikaasa/sõbrad jne teaks tema (varjatud) huvist velo teema.
Mardile 10 punkti.

liina
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:41

Postitus Postitas liina » 30. 10. 2003. 11:33

mart kirjutas: a) Riigiametnik. Kardab, et meedia või konkurendid nokivad välja, et olles maksumaksja palgal uitab netiavarustes ja võtab ntx siinses foorumis sõna.
Aga mis selles nii halba on kui riigiametnik sõna võtab foorumis või loeb inetrenti avarusest uudiseid. Vahet pole, kas riigiamentik või mõne erafirma töötaja - ühtmoodi (väär)kasutatakse tööaega nii või teisiti. Ah, et maksumaksja palgal? - Huvitav, kas riigiamentike palgast makse maha ei lähe?
Ma ei õigusta seda, et riigiamentikud peaks pidevalt kuskil netis rurfama vaid põhimõtteliselt ei ole sel vahet, kes kus töötab. Töö ajal võiks siiski tööd teha :)
b) Rattapoe palgaline või omanik. Tahab rääkida ka muudest markidest, mitte ainult nendest, millega tema pood tegeleb.
Kui poepidaja ehk tööandja tõesti on nii piiratud silmaringiga, et laseb oma töötajatel sõna võtta vaid "omadel" markidel, siis noandkeandeks :shock:. Pigem peaks olema uhke selle üle, et tema töötajad (vöi tema ise) teavad ka muudest markidest midagi, mitte ei ole vaid omas teemas.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 30. 10. 2003. 12:49

Mati kirjutas:a) Riigiametnik. Kardab, et meedia või konkurendid nokivad välja, et olles maksumaksja palgal uitab netiavarustes ja võtab ntx siinses foorumis sõna.
b) linnaametnik, kes on hiljuti alla kirjutanud mingile käskkirjale või sarnasele asjale, et ajab internetis ainult tööasju, ehk siis mina.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 30. 10. 2003. 14:08

ma loobuks pressingust inimestele nende isiku avalikustamise küsimustes. maailmarevolutsioon ei võida sellest midagi kui mõni indiviid oma isikliku uudishimu rahuldatud saab ja keegi on surve all endalt maski rebinud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

priv
Rattur
Postitusi: 61
Liitunud: 04. 04. 2003. 17:22

[color=black]Küsimus Vaikijale[/color]

Postitus Postitas priv » 30. 10. 2003. 14:33

[color=red]" ... jälle üks defineeris 400W-ga profisportlase.päris räige või kuidas?"[/color]
Tjah, kui 400W on räige, milline suurusjärk siis paras on? kui võimas peaks vend olema, et tal tasuks hakata profimeeskonna poole piiluma?
Viimati muutis priv, 30. 10. 2003. 16:30, muudetud 1 kord.
Põmmpea = kiivrita rattur

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 30. 10. 2003. 16:08

erikr kirjutas:ma loobuks pressingust inimestele nende isiku avalikustamise küsimustes. maailmarevolutsioon ei võida sellest midagi kui mõni indiviid oma isikliku uudishimu rahuldatud saab ja keegi on surve all endalt maski rebinud.
Vbla foorumi eluvõimelisuse mõttes on vaja maskikandjaid, kes aeg-ajalt teravust loovad mida avalikud tegelased teha ei söenda, kuna muidu hakatakse vbla kaikaid kodaratesse pilduma ja seda suisa otseses mõttes. Päris nii ka ei tahats nagu espordis oli kus kõik mölisesid ja infot liikus seal lõpuks 0 bitti. Praegune olukord on siin päris vahva ja tegelt on ikka päris paljud siin ennast avalikustanud.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

ametnik

Postitus Postitas mart2 » 31. 10. 2003. 08:16

marion kirjutas:
Mati kirjutas:a) Riigiametnik. Kardab, et meedia või konkurendid nokivad välja, et olles maksumaksja palgal uitab netiavarustes ja võtab ntx siinses foorumis sõna.
b) linnaametnik, kes on hiljuti alla kirjutanud mingile käskkirjale või sarnasele asjale, et ajab internetis ainult tööasju, ehk siis mina.
Ise kah ametnik, seetõttu viimasel ajal ainult lugeja, kirjutamiseks kodumaal aega vähem. Katsun end parandada ja tulevikus rohkem osaleda. (Ja asjatundmatult rahva seas nurinat tekitada... :wink: )
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 31. 10. 2003. 18:12

lisaks mölisemisele on mul üks probleem veel.nimelt ajavad mind oksele need ameerikainglisekeelsed väljendid mida siin pidevalt kasutatakse.ma saan aru,et paljusid asju on väga raske kui mitte võimatu eestikeelsete sõnadega edasi öelda ja te siin olete põhiliselt ka arvutiinimesed,kes on harjunud koguaeg midagi installima ja upgradema.ma ei nori tüli vaid lihtsalt tahan teada,kas mul on kaaslasi sellel teemal.ette väga vabandades. :shock: :shock: :shock:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 31. 10. 2003. 18:25

vaikija kirjutas:lisaks mölisemisele on mul üks probleem veel.nimelt ajavad mind oksele need ameerikainglisekeelsed väljendid mida siin pidevalt kasutatakse.ma saan aru,et paljusid asju on väga raske kui mitte võimatu eestikeelsete sõnadega edasi öelda ja te siin olete põhiliselt ka arvutiinimesed,kes on harjunud koguaeg midagi installima ja upgradema.ma ei nori tüli vaid lihtsalt tahan teada,kas mul on kaaslasi sellel teemal.ette väga vabandades. :shock: :shock: :shock:
sellega mul probleemi pole. mind häirib eestikeelsete sõnade õigekirja karjuv allakäik. põhilisteks on i ja j tähtedega mittehakkamasaamine ning ühekordsete kolmandas vältes olevate k, p, t asemel kahekordsete kasutamine. kokku- ja lahkukirjutamisest rääkimata. kooliharidus paneb täiega allamäge.
kahjuks kuulun ise nende installijate ja upgradejate hulka kes informaalses kontekstis suurtähti ei kasuta.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 31. 10. 2003. 18:42

nuuh, kui nüüd jutt sellele läks siis ma arvan, et põhjuseks on elutempo progresseerumine, me teeme kõike kiirelt ja ka kirjutame kiirelt. Kiirelt lubab kirjutada sõnade lühendamine, enamus üldiselt arusaadavaid lühendeid on aga inglise keelsed ning sellest ilmselt ka nende väga lai levik.
Teine teema on inglisekeelsete mõistete kasutamine, siin on minu arvates mängus see, et inimene õpib mingi asja/tegevuse sisu selgeks (näiteks võõrkeelse juhendi põhjal) kuid ei mõtesta enda jaoks lahti selle olemust emakeeles. Ilmselt põhjalikumalt saaks selle teema selgeks kui natuke Juri Lotmani töödega tutvuda, ütlen kohe ära, et ise ma seda teinud pole :lol:

Mis aga mind hirmsasti häirib on see kui kirjutatakse ilma igasuguste kirjavahemärkideta ja suurtähtedeta. Lausa põrgulikult raske on ritta visatud sõnadest mõte välja sikutada :evil: Alati tuleb mitu korda lugeda.

Ja see on küll tõsi, et õigekirja oskus noortel allamäge käib

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 31. 10. 2003. 18:46

Midagi sellist olen ammu tahtnud välja öelda. Oleme ikka "harrastussportlased", aga mitte "harrastussuhtlejad".
Kuid nt. "stem" ja "top tube" on lihtsalt mugav kasutada.
Ja "kodutööd" võiksid paljud rohkem teha. Seda va vahtu on sageli palju... Mitte et poleks nõus aitama, aga lõpliku tõeni ainult jutuga ei jõua mitte.
lugupidamisega

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 31. 10. 2003. 19:59

Vahest äkki ka see viga ,et on harjutud liigselt arvuti parandamisele nagu näiteks kas või Word, kus algustäht lausel vastavalt settingutele(ehk siis seadistustele) ise suureks läheb.

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 31. 10. 2003. 20:51

maanus kirjutas:Vahest äkki ka see viga ,et on harjutud liigselt arvuti parandamisele nagu näiteks kas või Word, kus algustäht lausel vastavalt settingutele(ehk siis seadistustele) ise suureks läheb.
Foorumites on selleks võluvitsaks nupp "Eelvaade" :idea: :lol:

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 31. 10. 2003. 21:21

On jah, tänan.Ise alati üritan võimalikult vähe kõiksugu õigekirja reeglite vastu eksida aga samas apsakaid juhtub ikkagi.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 31. 10. 2003. 22:36

Kui juba ütlemiseks läks siis..........milleks panna kommentaaridesse ingliskeelseid tekste kui samas jäetakse nende mõte lahti seletamata.Saan aru et kõike ei jõua igale lollile seletada aga sellegipoolest võiks üritada ka neist tegelastest aru saada kes võibolla ei julge küsida et "millest seal räägitakse" ning ise kuulun nende hulka kellel spetsiifilise teksti puhul jääb mõte segaseks.
Aga moraal on see, et mis sinu elus ka ei juhtuks,
alati on seal ruumi veel ühe õlle jaoks!

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 31. 10. 2003. 22:57

inglise keelse teksti kohalt romiga nõus, oleks õigem ehk asi matsikeeles püüda lahti seletada, saaksid lollid nagu mina kah rohkem aru :)
eng laenudest terminite kasutamise vastu pole midagi - mis sa ütled eestikeeles chainstay kohta näiteks?
see on analoogne kõikvõimalike eestikeelsete terminitega arvutiõpikutega, kusjuures neis ju igal "gurul" omad terminid.
a la kirjand suurte tähtede ja komadega 3x kontrollides ma netifoorumis küll kirjutama ei hakka.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 31. 10. 2003. 23:11

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 16:58, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 31. 10. 2003. 23:40

Et, elu päästsid, terveks ravisid, anna naine ka mulle...

Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Postitus Postitas Konflict » 01. 11. 2003. 00:48

Arbo kirjutas:
vaikija kirjutas:jah,olen Sinuga nõus,mulle meeldib möliseda.tavaliselt ma kommenteerin asju,mis tunduvad veidrad.näiteks kui keegi väidab kindlalt midagi,mis ei ole üldse kindel või õpetab teisi omaenese nappide kogemuste põhjal(mis on tegelikult hea asi,sest iga kogemus on kogemus).samas on ka palju kogenud tegijaid,kes ei ole kompetentsed.arvamuste väljaütlemine ja õpetamine on erinevad asjad.
Mind personaalselt kummastab Vaikija keelekasutus - tundub veidra ja ignorantsena. Anarhistlik ortograafia, mis peaks eksponeerima protestantlikku individualismi, pole siinse merkantiilse maskuliinsusest pakatava foorumiga kuigi koherentne.:)




Minu eesti keele õpetaja alles paar nädalat tagasi tegi selgeks, et võõrsõnu tuleb võimalikult vähe kasutada, kui eesi keeles on neile vastandid olemas :!:

Aga tegelt siis saaks ma ka jutust aru ilma ÕS - ita
8)

Vasta

Mine “Üldfoorum”