Praegused tervisehädad

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Praegused tervisehädad

Postitus Postitas opa » 18. 09. 2003. 08:45

Loen siin oma suureks kurvastuseks, et paljud meist (ii, UrmasL, Alvaro, ka mina ise) maadlevad erinevate tervisehädade käes :cry: . Kiiret paranemist meile.
Tänase hetkega tean kahte ratturit, kes peale Tartu RM-i kõhuga läbi ei saa. Ka minul on sama mure. Kas kellelgi veel sama jama peale Tartut tekkis? Äkki oli mingi "kala" selle supi sees :roll: ?

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 18. 09. 2003. 08:53

Mul on kõht korras (3xptui) aga külmetada olen küll saanud :(

Kasutaja avatar
sileem
Rattur
Postitusi: 94
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:02

Postitus Postitas sileem » 18. 09. 2003. 08:57

Millised probleemid siis on kui saladus pole. Peale võistlusi on peaagu alati lühiajaline kõhu(valu)probleem, mis tingitud liigsest vee tarbimisest võistuse järgselt. :roll:

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 18. 09. 2003. 09:10

Viisakalt väljendades- pole mõtet midagi süüa, kõik hakkab sees keerlema ja ei püsi sees :oops: . Teist päeva kuivikute ja kange tee peal. Liigsest vedelikust see vaevalt on, sest suutsin sujuvalt esimese pudeli RM-il hoidjast mööda panna (maratone läbin kahe pudeliga ja TP-si ei kasuta) ning pärast seda sai seda trass läbitud säästure?iimil.

zafira
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 26. 08. 2003. 13:57

Postitus Postitas zafira » 18. 09. 2003. 09:40

igasuguste tõbede külge saamine on märk kurnatusest- ületreenitus, sügisväsimus :( . tuleb hoogu maha võtta, puhata

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 18. 09. 2003. 09:43

sügis pole veel ametlikult alanudki, kui juba on sügisväsimus ja rattad kappi pandud. Pidage :lol: . sept-okt on veel kindlalt sõidetavad kuud.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 18. 09. 2003. 09:48

Tegemist on viirusega, isegi olin enne ja mis seal salata ka TRM ajal sama haiguse küüsis. Sööge kas Lacto Seven või Gefiluse kapsleid ning kinnistit ja asi läheb korda. :!:

zafira
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 26. 08. 2003. 13:57

Postitus Postitas zafira » 18. 09. 2003. 09:53

Andrus K kirjutas:sügis pole veel ametlikult alanudki, kui juba on sügisväsimus ja rattad kappi pandud. Pidage :lol: . sept-okt on veel kindlalt sõidetavad kuud.
pole arvanudki,et rattad kappi panna, aga kui on enesetunne kehva, siis tuleb hoogu maha võtta

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 18. 09. 2003. 09:56

zafira kirjutas:
Andrus K kirjutas:sügis pole veel ametlikult alanudki, kui juba on sügisväsimus ja rattad kappi pandud. Pidage :lol: . sept-okt on veel kindlalt sõidetavad kuud.
pole arvanudki,et rattad kappi panna, aga kui on enesetunne kehva, siis tuleb hoogu maha võtta
õige. Tahtsin lihtsalt anda väikese vastulause ka teiste teemade all aeg-ajalt kumavast "rattad kappi" meeleolust
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 18. 09. 2003. 10:41

tegemist on tõesti viirusega. ise põdesin selle 1 päevaga püstijalu läbi, aga paljud tuttavad on kodus haiged. ja lasteaias saadeti mu poja rühm ükspäev poole pealt koju, sest 3/4 lastest oksendas ja kakas püksi. :(
sümptomid on sellised, et süda on paha, süüa ei taha ja peldiku vahel on tavalisest rohkem käimist.
aga nüüd küsimus: miks see teema eesti võistluste all jookseb? kas kõik teevad enne algavaid sügiskrosse ennast haigemaks :wink:

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 18. 09. 2003. 11:08

Sorry, minu viga :oops: Sai liiga kiiresti foorumiga algust tehtud :oops: . Patseerin siis töö ja foorumite vahel. Järgmise algatuse korral olen tähelepanelikum :lol:

Kasutaja avatar
ii
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:49

Re: Praegused tervisehädad

Postitus Postitas ii » 18. 09. 2003. 11:19

opa kirjutas:Loen siin oma suureks kurvastuseks, et paljud meist (ii, UrmasL, Alvaro, ka mina ise) maadlevad erinevate tervisehädade käes :cry: . Kiiret paranemist meile.
Tänase hetkega tean kahte ratturit, kes peale Tartu RM-i kõhuga läbi ei saa. Ka minul on sama mure. Kas kellelgi veel sama jama peale Tartut tekkis? Äkki oli mingi "kala" selle supi sees :roll: ?
Õnneks mul kõhu häda ei ole :) aga nina on küll hullult tatine ja parem kõrv kinni ning kurk kähe ja loomulikult pea vääga paks. Olen selles ise palju süüdi, sest peale TRM'i ei olnud mul sooje asju kohe selga panna. Lisaks tuli õhtul vend koos oma autoga Tallinna tirida- iga 50km tagant peatused ja võimlemine. Kuna oli suht külm ja tuuline, siis see mind läbi võttiski :(
Painutan nii kuis jaksan :mrgreen:

Kasutaja avatar
Daehlie
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 16. 08. 2003. 22:03

Postitus Postitas Daehlie » 18. 09. 2003. 13:43

Siin on vist pigem tegemist viirusega, sest mitmed tuttavad, kes nagu küll eriti sporti ei tee - pigem on nad "anti-sportlased" :twisted: , et nedel on praegu bakter kallal. Ja antud inimeste puhul ei saa kindlasti mitte rääkida ülepingutamisest vms. Aga ühesõnaga seda tahtsin öelda ka, et "Hoidke ennast inimesed!" :) Väga mage on batsilluse tõttu praegu koju istuma jääda...
Kusagil räägiti TRM-i supist ja mina võin enda näitel öelda, et minuarust midagi "kurja" seal küll sees ei olnud - mul tervis (kõht) korras... Täitsa hea larp oli peaks ütlema :wink:

Lüliti
Rattur
Postitusi: 124
Liitunud: 02. 05. 2003. 14:51

Postitus Postitas Lüliti » 18. 09. 2003. 14:08

Mina olin vahetult enne TRM'i haige. Nohu, palavik jms. Nüüd paljud tuttavad selle sama asjaga jändavad, nii et eks ta viirus ole. Supi kohta ei ole midagi halba öelda. Põhiline kõhulahtisuse põhjus on sügiseti tavaliselt õunad, pirnid, juurviljad. Ehk siis see, et igasugu värskeid asju on palju ja süüakse rohkem neid kui muul ajal.

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 18. 09. 2003. 14:52

zafira kirjutas:igasuguste tõbede külge saamine on märk kurnatusest- ületreenitus, sügisväsimus :( . tuleb hoogu maha võtta, puhata
tõbede ligimeelitamine ei pruugi alati ületreenitusest olla.. :roll:

Kirsipuu intervjuu Postimehe Arteris
Jaan Kirsipuu kirjutas:Suvel ei ole hull, haigused ei hakka külge. Kevaditi on kriitiline periood - kui olen väga heas vormis, on organism haigustele väga vastuvõtlik, viirused liiguvad ka ringi. Igal kevadel põen midagi rohkem või vähem vaatamata ettevaatusabinõudele.
Selle järgi otsustades peaks arvama, et v.c.e rahvas hakkab nüüd lõpuks vormi jõudma... :lol: :lol: :lol: :lol:
PiltLauri.Tibbo

Vasta

Mine “Üldfoorum”