profiratturite autogrammid

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
mihkelraim
Rattur
Postitusi: 114
Liitunud: 21. 08. 2007. 13:43

profiratturite autogrammid

Postitus Postitas mihkelraim » 08. 01. 2010. 20:35

kui paljudel on kuulsate ratturite autogramme ja milliseid?
minu autogrammid:
andy ja fränk schelcki autogramm
mark cavendishi
thor hushovdi
oscar freire
sylvian chavanel
eesti proffide
gustav erik larsson
andre greipel ja veel mitmete tegijate omad

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas Rivo » 08. 01. 2010. 20:51

Lõhnab uute käepaelade järgi :!:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

LOOK
Rattur
Postitusi: 502
Liitunud: 22. 07. 2003. 07:59

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas LOOK » 08. 01. 2010. 20:52

rahu :D

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas kristjan07 » 08. 01. 2010. 21:27

Kas oled enamuse neist ise võtnud nendelt persoonidelt isiklikult?

Mul on Vaderi ja Gunn Rita autogrammid. :P

mihkelraim
Rattur
Postitusi: 114
Liitunud: 21. 08. 2007. 13:43

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas mihkelraim » 08. 01. 2010. 22:08

No käepaelad ei puutu üldse siin asjasse. :D
Aga vendadelt schleckidelt, freirelt ja larssonilt olen saanud isiklikult. enamus on saadetud.

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas margus v » 08. 01. 2010. 22:12

[quote="kristjan07"]Kas oled enamuse neist ise võtnud nendelt persoonidelt isiklikult?

kui sama mees siis usun,et ise võttis,autogrammid:

http://www.rattaprofid.com/index.php/ra ... ihkel-raim

mihkelraim
Rattur
Postitusi: 114
Liitunud: 21. 08. 2007. 13:43

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas mihkelraim » 08. 01. 2010. 22:51

margus v kirjutas:
kristjan07 kirjutas:Kas oled enamuse neist ise võtnud nendelt persoonidelt isiklikult?

kui sama mees siis usun,et ise võttis,autogrammid:

http://www.rattaprofid.com/index.php/ra ... ihkel-raim
täpselt sama mees:)

Jaazza
Rattur
Postitusi: 52
Liitunud: 22. 07. 2009. 15:18

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas Jaazza » 11. 01. 2010. 09:11

Kui sama mees, siis trennitundide järgi võiks arvata, et paari aasta pärast hakkab profiratturitelt skalpe võtma, mitte autogramme :roll:

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas mart2 » 11. 01. 2010. 14:09

Sain 2009.a Amstel Gold Race stardis korraga ühele särgile neli nime:

Carlos Sastre
Alejandro Valverde
Oscar Pereiro Sio
Samuel Sanches

Abiks oli hispaanlasest kolleeg, kes tundis Sastret ja korraldas kohtumised. Sastre käest allkirja saamise ja käepigistuse suutis abikaasa jäädvustada ka pildile.

Eks peale seda on tekkinud huvi ka omade kangete meeste autogrammide järele ... :wink:
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas Villem T » 11. 01. 2010. 14:29

Fabien Barel

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas KristjanS » 11. 01. 2010. 17:17

Et siis mis antud teema point on? Võrrelda, kellel on suurem? Imo pointless autogrammidega kekata, sest olgem ausad, Lance Armstrongi autogramm ei muuda absoluutselt kellegi elukvaliteeti. Senikaua kuni see on vaid ühe pisikese konnatiigi (krdi kift sõna) sisene tillipikendus, on see pigem ajaraiskamine kui asjalik tegevus. Pigem võtaks mõõtu selles, et kellel on Obama, Merkeli, Putini, Svartsanneegri , Britney Spearsy autogramm, või kes nendega silmast silma kohtunud on? Vaevalt siin selliseid inimesi on?! Tegeleks praegusel raskel ajal pigem tulutoovate või edasiviivate tegevustega kui niiama õhu raiskamisega!

Aga laske käia, kui see teile naudingut pakub :lol: !

NB! Ma üksaasta (poiskesena) niitsin otepää mk suusaetapilt maha enamus eliiti ja röövisin neilt autogramme! Paraku lendasid viimased mõne aasta pärast prügikasti. Mina ei tundnud mingeid süümekaid ja ka autogrammidel hakkas kergem, et said looduse rüppe...
Viimati muutis KristjanS, 11. 01. 2010. 18:06, muudetud 1 kord.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

veixxx
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 27. 09. 2007. 19:11

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas veixxx » 11. 01. 2010. 17:36

ot: veloman mis tujutsed :D

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas KristjanS » 11. 01. 2010. 17:57

veixxx kirjutas:ot: veloman mis tujutsed :D

ot: ei tujutse, suht tujutu vend olen. Lihtsalt jääb arusaamatuks säherduse teema eesmärk (või siis mis on selle eesmärgi eesmärk). Üldiselt arutatakse ju teemadel mis ühele või teisele poolele on mingil määral kasulik. Lihtsalt niisama lobisemise pärast tühjast-tähjast lobiseda näitab pigem, et inimestel puudub tegevus või siis mõtteid ja ideid millegi asjaliku üle arutleda. Antud teema aga ei oma mitte mingisugust konkreetset eesmärki kui vaid poisikeste kekutamine! Väiksena mängisime autodega ja võrdlesime, kellel on uuem ja uhkem mudelauto. Mõne aja pärast kekutasime vanematelt saadud taskuraha suurusega, siis kellel on ilusam naine/mees. Pärast seda võiks pigem arutada selle üle, kuidas maailma paremaks muuta, mitte et kes kui kaugel profirattureid on näinud ja siis neilt autogrammi küsinud.

PS! Tegelikult ei meeldi mulle absoluutselt teemavälise jutuga teemat solkida, aga kuidagi pean ju oma mõtte välja saama öeldud!

Peace!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1117
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas siim_s » 11. 01. 2010. 18:11

mulle ei meeldi terminaator, aga ma ei lähe nende fännifoorumisse seda ütlema (kui selline asi eksisteerima peaks).

kui huvi on, siis las koguvad autogramme. samamoodi nagu sinu (velomani) elu ei muuda autogrammid, ei muuda ka nende elu sinu arvamus nende autogrammikogumisest.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas mart » 11. 01. 2010. 18:24

siim_s kirjutas: kui huvi on, siis las koguvad autogramme.
Mul on kah autogrammide vastu austus:
Meenub JK , kellelt sain autogrammi aastal 19XX. Pärast tema ütelust. et iga mees pole snaiper ja õppind mees ei jäta pidurdusjälgi - lõpetasin WC potist mööda kusemise ja sitajälgede jätmise. Niiet minu puhul läks mees, tema autogramm ja mehe arvamine mulle vägagi korda.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas KristjanS » 11. 01. 2010. 19:30

ajumala pärast, las koguvad neid autogramme. Asjal oleks jumet ja mõtet siis, kui neid tõesti kogutakse, kui need on aga niisama saadud kogemata kuskil trehvates, siis pigem on see sisutu üritus. Ma ei pane kellelegi kätt ette, tahan lihtsalt, et keegi ka mind sellest "uuest ja huvitavast" valgustaks. Jagame mõtteid, kuidas nendelt suurtelt ratturitelt saadud autogrammid meid elus edasi viivad, kuidas nad meie mõttemaailma muudavad jne jne. Huvitav (ja võibolla ka hariv) oleks seda lugeda...Jätkame!

PS! Mul oli kunagi Sigvard Kuke autogramm, ajast, mil ta veel "proff" oli. Kas ma olen nüüd autogrammikogujate seltskonnas märgi maha pannud ja mingil määral autoriteeti kogunud? Näitan seda autogrammi naisele, temal on sellest ükstaskõik...näitan seda pangandusguurule, ka teda see ei koti!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

mihkelraim
Rattur
Postitusi: 114
Liitunud: 21. 08. 2007. 13:43

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas mihkelraim » 15. 01. 2010. 19:38

kuule veloman, see on üldfoorum, räägin siin millest tahan ja asi on seotud rattaspordiga. kui sul midagi tarka öelda pole siis hoia parem mokad.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas KristjanS » 15. 01. 2010. 20:08

Voh, seda, mida taotlesin, seda ka sain :lol: . Aitäh Sulle (y). Keegi veel "plõksib"?
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

mihkelraim
Rattur
Postitusi: 114
Liitunud: 21. 08. 2007. 13:43

Re: profiratturite autogrammid

Postitus Postitas mihkelraim » 15. 01. 2010. 22:23

siis on hästi

Vasta

Mine “Üldfoorum”