Cofidis ProTour-ist välja

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas KristjanS » 29. 09. 2009. 20:11

Tänased rattaportaalid, s.h. Cyclingnews, kirjutavad, et Bouyges Telecom ja Cofidis ei saa 2010 aastaks ProTouri litsentsi olles reitingutabelis kõige nõrgemad - 19 ja 20 koht. Neist kõrgema reitinguga olid aga mõned Pro Continetal tiimid.

Mõlemist tiimist oli seda ka tegelikult arvata. Vähe oli säravaid sõite ja võite. Nii jäävad meite mehed (Vader ja Kriit) kindlasti ilma olulistest võistlustest tuleval hooajal. Elame-näeme, kuidas asi hakkab reaalselt välja nägema.

NB! Palun näkku mitte lüüa!!!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Mati » 29. 09. 2009. 20:38

veloman32 kirjutas:...Nii jäävad meite mehed (Vader ja Kriit) kindlasti ilma olulistest võistlustest tuleval hooajal. Elame-näeme, kuidas asi hakkab reaalselt välja nägema...
TdF pääse on ASO sõnul kindlustatud!

Both teams will, however, be assured of a starting place for next year's Tour de France, organizers told AFP following the decision. Velonews
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Alvaro » 29. 09. 2009. 21:28

Paratamatult tekib mul küsimus - mitut säravat sõitu mäletate Euskalteli meestelt viimase 5 aasta jooksul võrreldes nt Cofidisega? Peale nende oranzhide särkide, mis tõusudel aina varem ja varem hakkasid ära kukkuma, ei suuda ma nende saavutusi kohe mitte meenutada. No ja Milrami viimane hooaeg - peale Lightweighti jooksude pole sealt tiimist ka midagi meenutada...........
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Robert
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 29. 10. 2005. 13:36

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Robert » 30. 09. 2009. 07:24

Alvaro kirjutas:Paratamatult tekib mul küsimus - mitut säravat sõitu mäletate Euskalteli meestelt viimase 5 aasta jooksul võrreldes nt Cofidisega? Peale nende oranzhide särkide, mis tõusudel aina varem ja varem hakkasid ära kukkuma, ei suuda ma nende saavutusi kohe mitte meenutada. No ja Milrami viimane hooaeg - peale Lightweighti jooksude pole sealt tiimist ka midagi meenutada...........
Euskateli mehed on väga hästi esinenud suurtuuridel. Sellelgi aastal vueltalt näiteks poodiumikoht, ja eelmisel aastal vist isegi vuelta võit. Ma arvan et nendest on juba ainuüksi piisanud, et saada Pro touri litsentsi. ( Ei kaitse Euskateli meeskonda, aga lihtsalt kirjutan vastuse)

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas SK » 30. 09. 2009. 09:03

Eks Radioshack ja Sky vajavad ruumi, kedagi tuleb välja puksida.
Samas, kui suurtuurid on Cofidisele kindlustatud, siis pole eriti enam vahet, kas on ProTouri staatus või mitte, klassikutele ja lühematele I-kati tuuridele lastakse ka tugevad kontinentaalid nagunii peale.

Robert
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 29. 10. 2005. 13:36

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Robert » 30. 09. 2009. 09:32

Aga siis tekib juba küsimus, et mis on siis vahet, kui tiim oma litsentsi ja tiim ei oma seda?

sander000
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 14. 01. 2009. 15:01

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas sander000 » 30. 09. 2009. 10:25

Ega suures plaanis ei olegi. Cervelo Test Team oli ka aastal 2009 Continental Pro....

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas SK » 30. 09. 2009. 10:31

Ma arvan, et tung ProTouri on enneolematult suur seoses eduka aastaga, kus miljonid inimesed suurtuure jälgisid. Ülemaailmne masu mõjutab ka pigem teist esheloni, tipptase on finantseeritud ja ProTour küsib ilmselt ka vastavalt klubidelt pappi, et karussellil kaasa saaks lüüa. Ilmselt ka need summad tõusevad pidevalt ja mitmedki klubid ajavad nina vingu.

Klubide punktisüsteem on nagunii natuke imelik, mis ei motiveeri tipptuuridel osalemist. Ma arvan, et Skil-Shimano oleks LeTouriga samal ajal väiksemaid tuure sõites oluliselt rohkem "ametlikke punkte" kogunud, kui LeTouril statisti mängides. Väljalangeja Bbox võttis LeTouril 2 etapivõitu, mis on päris kõva sõna... Cofidise ranking oli prantsuse tuuril kehvake, aga Vueltal selle eest väga hea. Mine sa tea, mis seal lõpuks otsustab...

Cervelo Test team ongi hea näide, et kui mehed sõidavad, siis kutsutakse ikka sats peale ja on kogu aeg pildil ka, ükskõik,mis staatus on ja Astana on hea näide sellest, et võid ju ProTouril olla, aga kui maine on s...t, siis võetakse sind ikka case by case peale või jäetakse ukse taha - põhjuse leiab alati.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Alvaro » 30. 09. 2009. 10:56

Robert kirjutas:
Alvaro kirjutas:Paratamatult tekib mul küsimus - mitut säravat sõitu mäletate Euskalteli meestelt viimase 5 aasta jooksul võrreldes nt Cofidisega? Peale nende oranzhide särkide, mis tõusudel aina varem ja varem hakkasid ära kukkuma, ei suuda ma nende saavutusi kohe mitte meenutada. No ja Milrami viimane hooaeg - peale Lightweighti jooksude pole sealt tiimist ka midagi meenutada...........
Euskateli mehed on väga hästi esinenud suurtuuridel. Sellelgi aastal vueltalt näiteks poodiumikoht, ja eelmisel aastal vist isegi vuelta võit. Ma arvan et nendest on juba ainuüksi piisanud, et saada Pro touri litsentsi. ( Ei kaitse Euskateli meeskonda, aga lihtsalt kirjutan vastuse)
Ohohh, kirjutame ajalugu ümber?
http://www.steephill.tv/2008/vuelta-a-espana/
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Robert
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 29. 10. 2005. 13:36

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Robert » 30. 09. 2009. 11:23

Alvaro kirjutas:Ohohh, kirjutame ajalugu ümber?
http://www.steephill.tv/2008/vuelta-a-espana/
Palun väga vabandust, kui olen eksinud andmete edastamisel :mrgreen: :mrgreen: :oops:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Mati » 30. 09. 2009. 11:43

veloman32 kirjutas:...Bouyges Telecom ja Cofidis ei saa 2010 aastaks ProTouri litsentsi olles reitingutabelis kõige nõrgemad - 19 ja 20 koht...
Mis tabelist üldse räägitakse? Sellest tabelist räägitakse.
Kus krdi kohast need punktid tulevad? Nendelt võistlustelt tulevad need punktid.

Niisama kõrvalpõikena võib märkida, et Taaramäe on toonud Cofidise punktidest 59% :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas erikr » 01. 10. 2009. 22:21

mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas _KRIS_ » 04. 10. 2009. 09:34

Siiski ei mõista neid mehi, kes tegid otsuse le touril 4. koha saanud meeskonna välja visata :cry: :oops:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas Mati » 04. 10. 2009. 11:48

_KRIS_ kirjutas:Siiski ei mõista neid mehi, kes tegid otsuse le touril 4. koha saanud meeskonna välja visata :cry: :oops:
:roll: TdF 2009 oli Cofidis küll 8.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Cofidis ProTour-ist välja

Postitus Postitas _KRIS_ » 07. 10. 2009. 18:00

Vabandust, mõtlesin Vueltat :roll:

Vasta

Mine “Üldfoorum”