Ettevaatust idioodid autodega !!!

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Nõrk
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 17. 05. 2009. 19:38

Ettevaatust idioodid autodega !!!

Postitus Postitas Nõrk » 17. 05. 2009. 19:47

Täna oma tavapärast maanteeringi tehes sain vägagi ebameeldiva üllatuse osaliseks. Peterburi teel, Tallinna suuna sõites sõitis minust mööda punast värvi ford mondeo (eelmise kerega). Igal juhul, kas meelega või ilma lendas nimetatud sõiduki aknast välja pooltühi õllepudel ikka väga napilt minu peast mööda ja kraavi. KRRRRRRR....no selliseid idikaid annab otsida ikka. Igal juhul mul auto number teada ja selle idikaga tegeletakse. Minu postituse mõte on, et kui kellelgi veel selliseid kogemusi ülalmainitud tundemärgiga sõidukis olnud ajudeta olenditega siis andke teada. Ja olege ettevaatlikud.

hall kass
Rattur
Postitusi: 316
Liitunud: 28. 12. 2007. 13:34

Re: Ettevaatust idioodid autodega !!!

Postitus Postitas hall kass » 18. 05. 2009. 01:59

On selliseid lõuna poolgi. Mind on üritatud alla ajada Kamazi ja Datsuniga (sõideti mõnuga nii, et parempoolsed rattad olid üle valge äärejoone, vaid mingi kuues meel sundis mind õigel ajal selja taha vaatama ja teepeenrale põikama).

Tartus Sõpruse sillal aga võib mõnigi kord näha, kuidas liinibussid julmalt jalgrattaribale kalduvad...

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Ettevaatust idioodid autodega !!!

Postitus Postitas Villem T » 18. 05. 2009. 11:33

Nõrk kirjutas:pooltühi õllepudel ikka väga napilt minu peast mööda ja kraavi. ... Ja olge ettevaatlikud.
Ja kandke kiivrit. Ca 70 km/h (auto kiirus miinus ratturi kiirus) lendav prügi pole nali, juba sel kiirusel ribidesse tulev maipõrnikas paneb mõtlema.

Nõrk
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 17. 05. 2009. 19:38

Re: Ettevaatust idioodid autodega !!!

Postitus Postitas Nõrk » 18. 05. 2009. 20:05

Auto kiirus oli silma järgi 120, mina kulgesin autoga samas suunas umbes 35-ga. See pauk oleks ikka tore olnud vastu pead. Kiiver oli küll peas aga see poleks matsust päästnud. Olen enam kui kindel, et sihitigi mind ja mööda läks see pudel juhuslikult. Paras šokk igal juhul, ei oskaks teistelt inimestelt sellist asja oodatagi...

Hannes-K
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 10. 11. 2008. 19:34

Re: Ettevaatust idioodid autodega !!!

Postitus Postitas Hannes-K » 19. 05. 2009. 19:38

Jah, leidub igasuguseid enda arvates "naljamehi". Maanteel sõites on paar korda püütud mind "värskendada" lastes mööda sõites klaasipesu vedelikku. Seda keemiat näkku saada pole eriti meeldiv...

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Re: Ettevaatust idioodid autodega !!!

Postitus Postitas Soobel » 19. 05. 2009. 23:14

Aastaid tagasi oli juhus, kus kevadise sula ajal sättis üks ahvikäru paarikümneks meetriks minust diagonaali ettepoole lobjakavalli sõitma nii, et läbu lendas rataste alt otse mulle näkku ja kraevahele. Mul olid paraku taskud tühjad, ei lukku ega mutrivõtit polnud, mida saanuks neile tahaklaasi püsti visata. Üks tuttav aga on pidevalt kivide või millegiga varustatud, kui teda autode poolt teelt välja litsutakse, on vastutuli kerge tulema. Kiitles kunagi, kuda liinibussi esiklaasi joogipudeliga ämblikuvõrguks virutas, kui viimane üliulja möödasõidu käigus poisi lepiku poole surus.

Iseasi muidugi, kas selline vastutuli just ratsionaalset mõtlemist näitab. Aga vahest on omalgi soov millegiga virutada.
mustal taustal helendab must vari

Marcola
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 16. 04. 2009. 18:21

Re: Ettevaatust idioodid autodega !!!

Postitus Postitas Marcola » 24. 05. 2009. 09:22

Tähelepanelik võiks veel olla ka rollerijuhtide suhtes. Kui mootorrattas on mõne marsruudi jaoks liiga raske, siis mopeediga saab linnas peaaegu sama hästi manööverdada kui jalgrattaga ja noored juhid on seda varmad kasutama - Eelmine nädal tööle pedaalides kihutas Pärnu maantee juures selline mulle vastu suure jäätmete sorteerimise prügikasti tagant, sooviga raudteed jalakäijate ületüskäigu kohast ületada. Vaid tema viimasel hetkel pidurdamine ja minu kokkupõrget vältivad manöövrid suutsid mu tookord terveks jätta... Vanduma pani

Vasta

Mine “Üldfoorum”