Seitse tundi ratta seljas??!!

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
väikepäike
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 15. 08. 2008. 11:50

Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas väikepäike » 27. 11. 2008. 14:25

seitse tundi ratta seljas ja puhas matkamise rõõm?? No minuloleks juba ammu selle aja peale tagument vahtrapuu nägu, kui kiirus ka taga veel......või mõeldakse siin tund rattasõitu ja paar tundi piknikku murul??

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=306100
kõik naised on inglid. Aga kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas Mati » 27. 11. 2008. 14:38

Ei no Evelin on aasta inimene minu arvates, aga kui asjast, siis 7h sadulas pole rattamaailmas midagi erilist. Omalgi võistlustingimustes rekord nt 9h45min. Pee harjub ära ja sadul peab hea olema. See ju vana teada tarkus, et spordiga lõpetanud vanade ratturite pee nahast tehakse kuulikindlaid veste :wink: .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
väikepäike
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 15. 08. 2008. 11:50

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas väikepäike » 27. 11. 2008. 14:43

Mati kirjutas:Ei no Evelin on aasta inimene minu arvates, aga kui asjast, siis 7h sadulas pole rattamaailmas midagi erilist. Omalgi võistlustingimustes rekord nt 9h45min. Pee harjub ära ja sadul peab hea olema. See ju vana teada tarkus, et spordiga lõpetanud vanade ratturite pee nahast tehakse kuulikindlaid veste :wink: .
no proua Evelin nüüd küll vist eriline "vana rattur"...milla ta oma kaalust jagu alles sai? ja selle väikese ajaga juba "vana rattur"...no andke andeks.....
kõik naised on inglid. Aga kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas Mati » 27. 11. 2008. 14:52

väikepäike kirjutas:no proua Evelin nüüd küll vist eriline "vana rattur"...milla ta oma kaalust jagu alles sai? ja selle väikese ajaga juba "vana rattur"...no andke andeks.....
jah, sa said valesti aru. "vana rattur" on see, kes on pidevalt ja tugevalt sõtkunud vähemalt 20 aastat.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas mart » 27. 11. 2008. 15:37

väikepäike kirjutas:seitse tundi ratta seljas ja puhas matkamise rõõm?? No minuloleks juba ammu selle aja peale tagument vahtrapuu nägu, kui kiirus ka taga veel......või mõeldakse siin tund rattasõitu ja paar tundi piknikku murul??

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=306100
Sitalehe imetud pealkiri, mida ullikesed kommenteerivad. Videoklipis 8:00 ütleb ju evelin üheselt mõistetavalt, et kui ta sõidab rattaga 7 tundi, siis võtab seda kui matkamist, mitte trenni. Seega on lubatud nii jala mahapanek kui pissipaus. Kusagil pole juttugi kiirusest ja intensiivsusest.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas Rivo » 27. 11. 2008. 15:50

7h sadulas on köki-möki :wink:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
väikepäike
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 15. 08. 2008. 11:50

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas väikepäike » 27. 11. 2008. 15:54

mart kirjutas:
väikepäike kirjutas:seitse tundi ratta seljas ja puhas matkamise rõõm?? No minuloleks juba ammu selle aja peale tagument vahtrapuu nägu, kui kiirus ka taga veel......või mõeldakse siin tund rattasõitu ja paar tundi piknikku murul??

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=306100
Sitalehe imetud pealkiri, mida ullikesed kommenteerivad. Videoklipis 8:00 ütleb ju evelin üheselt mõistetavalt, et kui ta sõidab rattaga 7 tundi, siis võtab seda kui matkamist, mitte trenni. Seega on lubatud nii jala mahapanek kui pissipaus. Kusagil pole juttugi kiirusest ja intensiivsusest.

no anna andeks, aga MINA ei ole ullike :twisted: ja kui sulle sellised teemad ei meeldi, siis PALUN MITTE LUGEDA!!
kõik naised on inglid. Aga kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas Mati » 27. 11. 2008. 15:55

Rivo kirjutas:7h sadulas on köki-möki :wink:
Sina va 24h tunni mees ei kvalifitseeru normaalsete inimeste diskussiooni ses kontekstis :).
väikepäike kirjutas:
mart kirjutas:Sitalehe imetud pealkiri, mida ullikesed kommenteerivad...
no anna andeks, aga MINA ei ole ullike :twisted: ja kui sulle sellised teemad ei meeldi, siis PALUN MITTE LUGEDA!!
Päike väike, ära ärritu. Naerata. Tigedad naised on koledad.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
väikepäike
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 15. 08. 2008. 11:50

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas väikepäike » 27. 11. 2008. 16:02

Mati kirjutas:
Rivo kirjutas:7h sadulas on köki-möki :wink:
Sina va 24h tunni mees ei kvalifitseeru normaalsete inimeste diskussiooni ses kontekstis :).
väikepäike kirjutas:
mart kirjutas:Sitalehe imetud pealkiri, mida ullikesed kommenteerivad...
no anna andeks, aga MINA ei ole ullike :twisted: ja kui sulle sellised teemad ei meeldi, siis PALUN MITTE LUGEDA!!
Päike väike, ära ärritu. Naerata. Tigedad naised on koledad.
no ei saa naeratada, kui mingid matid siin tulevad lahmama :D , krt tahaks ka ratta selga (y) ja muide, ma olen tegeld väga ilus.....
kõik naised on inglid. Aga kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas Mati » 27. 11. 2008. 16:18

väikepäike kirjutas:...no ei saa naeratada, kui mingid matid siin tulevad lahmama :D , krt tahaks ka ratta selga (y) ja muide, ma olen tegeld väga ilus.....
saada pilt või rate konto. muide, ma olen selline keskmine.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
väikepäike
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 15. 08. 2008. 11:50

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas väikepäike » 27. 11. 2008. 16:20

Mati kirjutas:
väikepäike kirjutas:...no ei saa naeratada, kui mingid matid siin tulevad lahmama :D , krt tahaks ka ratta selga (y) ja muide, ma olen tegeld väga ilus.....
saada pilt või rate konto. muide, ma olen selline keskmine.
nooo mul ei ole migit rate kontot, ja me võime koos rattaga sõitma minna :D
kõik naised on inglid. Aga kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga...

jonz
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 06. 10. 2008. 20:07

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas jonz » 27. 11. 2008. 16:31

teeks kosjasobitaja rubriigi.......

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas Soobel » 27. 11. 2008. 18:04

Mind aga huvitab, mis kaader see on, kes Evelini artikleid kommenteerib. Pange tähele: kus aga vähegi Evelinist kirjutatakse on loetud tundidega mitukümmend sapist kommentaari ja kõigil neid mitukümmend plussmärki. Ja kui keegi vahepeal viskab Evelini kaitsva kommentaari, on sellel kohe mitukend miinusmärki küljes. Huvitab kohe, mis haigete inimeste pande see selline on? Keskerakonna noortekogu?
Muidu on Evelin tore tädi küll, polnud tal ka siis häda midagi, kui ta priske oli. Ja pole ta ka praegu miski vändra aveli või liis lassi moodi, nagu muist hüsteerik-pasanteerikutest kommentaariruumis väidavad. Täiesti soliidne daam on.

Sadula ja hargivahe suhtest: 120 kiloga kannatab ka tundide kaupa ratsutada, pole häda midagi. Eks siin ole seos sõidukogemuse, treenituse ja sadula headuse vahel (Start Sosse pingutatav nahksadul on hea küll)
mustal taustal helendab must vari

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Re: Seitse tundi ratta seljas??!!

Postitus Postitas LauriA » 27. 11. 2008. 20:45

6 tundi FlyLALi 757-s on hullem kui 10 tundi rattasadulas.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Vasta

Mine “Üldfoorum”