pühabased üritused näevad naiste jaoks sellistena (naljanurk

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
KaRahh
Rattur
Postitusi: 67
Liitunud: 12. 05. 2006. 11:55

Postitus Postitas KaRahh » 08. 10. 2007. 12:21

Eesti kinnisvara sõnastik.


Kaasaegne elurajoon – haljastust pole ollagi, naaberkruntidel käib alles vundamendiehitus
Logistiliselt heas kohas – raudtee või mõni suurem autotee on kohe kõrval
Kaasaegne planeering – kõik on avatud, panipaikasid pole, maja kajab nagu kirik
Huvitav planeering – mingi tõsine käkk on kokku keeratud
Eksklusiivne sisekujundus – maast laeni täis odavat kitši
Tolmuvaba tee – vihmase ilmaga ei tolma (natuke mudane ainult)
Looduslähedane asukoht – vähemalt muru on krundil olemas
Ehitusjärgus elamu – viimased kaks aastat pole keegi midagi ehitanud
Kõrgelt hinnatud piirkond – kes hindas, ei tea
Vaikne koht tupiktänava lõpus – talvel roogid lund, nagu segane
Valgusküllane maja – suured aknad, ela nagu akvaariumis ja küta ennast lolliks
10 min autosõidu kaugus kesklinnast – kui sõita laupäeva hommikul kell 0400
Hea hind! - müüja jaoks siis loomulikult
Uus hind! - eelmine hinnasoov oli veel utoopilisem
Viimane võimalus selle hinnaga osta - homme on juba odavam
Miljööväärtuslik piirkond - lääneriikidest pärit turistid imestavad ekskursioonibussi aknast vaadates, kuidas meil veel sellised linnaosad säilunud on
Ühtse arhitektuuriga piirkond - naabril on sama kole maja
Asub eraldatud looduskaunis paigas - talvel on abiks püsiva neliveo ja kõrgema kliirensiga sõiduvahend
Asub veekogu vahetus läheduses - tasub uurida, millised kindlustusfirmad üleujutuste vastu kaitset pakuvad
Kommunikatsioonid rajatakse järgmisel aastal - kui arendaja vahepeal pankrotti ei lähe
Kauplus ja bussipeatus lähedal - poes on müügil ainult hädavajalikke toiduaineid, buss käib korra päevas
Turvaline asukoht - korter asub kõrgel ja autoga pääseb otse lukustatud sisehoovi
Valgusküllane elamine - kogu korteri peal on üksainus, tänava poole suunatud suur aken
Omapärane valguslahendus - magamistuba on ilma aknata
Suur rõdu - mida keegi ei kasuta, kuna koter asub liiklusmagistraali ääres

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 11. 10. 2007. 07:49

Valimiskõne- abiks algajale poliitikule

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 11. 10. 2007. 08:50

Veel poliitilist huumorit:

Vladimir Putin läheb külmkapi juurde, teeb ukse lahti ja ütleb süldile: "Ära sina värise, ma tulin kohupiima võtma."

Ja üks tore rattateemaline karikatuur.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 11. 10. 2007. 22:06


Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 13. 10. 2007. 11:12


Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 13. 10. 2007. 11:22

banzai kirjutas:Uued Camelbakid
Pigem beerbelly:-)

arvoest
Rattur
Postitusi: 94
Liitunud: 30. 08. 2005. 14:15

Postitus Postitas arvoest » 15. 10. 2007. 12:40


Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 16. 10. 2007. 17:45


Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Postitus Postitas anryo » 20. 10. 2007. 20:30

Why you should only wear black cycling shorts?

Pilt

Pilt[/quote]

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 22. 10. 2007. 16:56

Õpetus, kuidas tuleb ketti puhastada ja määrida:
http://sheldonbrown.com/chainclean.html#reassembly
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 23. 10. 2007. 16:09

Pilt
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 25. 10. 2007. 12:27


Kasutaja avatar
baruto
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Postitus Postitas baruto » 25. 10. 2007. 13:02

There are no races, only countries of people Chuck Norris has beaten different shades of black and blue.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 26. 10. 2007. 07:29

ÕPILASTE KIRJANDID

MEELDIV. ILUS. KASULIK.
Võin öelda, et just need sõnad iseloomustavad kõige paremini rahvatantsu. See juhtus viiendas klassis. Ühel päeval kutsus õpetaja meid rahvatantsima. Mõtlesin, et noh, pohui. Aga kedagi. Varsti hakkasin ka ise tantsimas käima. Nüüd on päris mõnus, lihased surisevad peale tantsu, ise olen mõnusalt higine. Käin peale iga trenni tushi all. Viimasel ajal olen hakanud ka puhast pesu kaasa võtma. Peale dushshi panen puhta pesu selga ja hea tunne on siis. Higise särgi ja mustad sokid panen kilekotti ja viin koju. Kui hästi läheb, siis saan suvel tantsupeole.

Karl
Valga 4. Keskkool

SÕPRA TUNNED HÄDAS
Ühel päeval selgus, et karu oli ühe meie klassi poisi surnuks purenud. Kogusime kogu klassi käest raha, et lehte surmakuulutus panna.

Mart
Kolga-Jaani IIc klass

SUUSATAMAS
Ühel ilusal talvepäeval otsustasime klassiga suusatama minna. Meiega ühes tuli ka õpetaja. Suusatasime hea tüki maad, siis otsustasime mäest alla laskma hakata. Alanurme mäelt saab hea pika sõidu otse jäätunud järvele. Sahistasime kuni õhtuni. Lugesime murdunud suusad üle: saime kaheksa suuska. Priit, Marko ja õpetaja olid murdnud jalaluud. Õpetaja peale selle veel rang- ja abaluu. Koju jõudsime alles hilisõhtul. Oli tore päev.

Veiko
Tõrva kk. 4. kl.

TAHAN OLLA SAMASUGUNE
Vaike Safonova on meie kooli õppealajuhataja. Ta on 49-aastane ja elab Tallinna lähedal maal. Koolis käib ta bussiga. Talle meeldib väga kududa ja õmmelda. Paljud kleidid, pluusid ja seelikud on ta endale ise teinud. Vaike Safonovale meeldib väga toitu valmistada. Süüa teeb ta endale ise.
Joobnuna näeb teda väga harva. Tahan olla samasugune nagu Vaike Safonova.

Peeter
Tallinna 29. Keskkool

KUI ÕPETAJA VALLANDATAKSE
Juba esimeses klassis hakkas mulle meeldima füüsika. Lugesin huviga füüsikute teoseid, nagu Galilei, Newton, Landau, Einstein jms. Meile õpetab füüsikat Vahur Kask. Ta oskab iga tunni huvitavaks teha, sest ta teeb igasugu katseid. Mõnikord mõtleb ta terve tunni, millist katset teha ja sellepärast meeldib ta õpilastele väga. Kui ta koolist vallandati, oli kõigil väga kahju.

NEPTUNI PIDU
Ühel päeval otsustasime pidada Neptuni pidu. Kõik oli nagu päris. Olid Neptun ja tema naine, olid väikesed paharetid, Bullerby lapsed ja muud tegelased. Olid ka Väikevend ja Karlsson Katuselt, nagu ühel õigel veepeol olema peab. Pärast peeti ujumisvõistlusi. Esikoha saavutas Heiki Andrese ja Neptuni naise ees. Õhtul tehti lõket ja Neptun jõi end purju. Üldse jäi Neptuni peost halb mulje.

Sirje
Pirgu 8.kl kooli 6. Klass

KÜPSETAN ISE
Olen väike toiduvalmistaja. Ise söön ja ise joon ja ise pärast nõud puhtaks pesen, nagu ütleb laulusalm. Otsustasin teile kirjutada, sest mõtlesin ühe hea retsepti välja, kuidas ise pärmi teha, sest pärmi on poest vähe saada. Tuleb võtta jahu, veidi vett, suhkrut, 1 muna ja näpuotsaga soola. Hästi läbi segada. Lõpuks lisada veel natuke pärmi. Paraku. Muidu ootan kevadet.

Malle
Jõgeva 2. Keskkool

ABC
Sel õppeaastal alustati meie koolis õppeainega "Äri ABC". Kursustel lubati anda algteadmisi edukast bisnisest. Kursuste maks oli 50 krooni õpilase pealt, mis tuli alguses ära maksta. Esimeses tunnis aga selgus, et õpetaja oli saadud rahaga jalga lasknud ja nii rääkiski oma äriplaanist meile ainult klassijuhataja. Tema äriplaan ei meeldinud kellelegi.

Viktor
Tallinna 1. Keskkool

Kasutaja avatar
Lauri89j
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 29. 11. 2004. 17:44

Postitus Postitas Lauri89j » 26. 10. 2007. 14:15

baruto kirjutas:
Siis oleks me sõitnud masinatega ;)
http://gallery.blastnet.ee/main.php?g2_ ... alNumber=5
Sellel viimasel ju pump raamil :?
...Suu kinni, süda jahtub ära!

Kasutaja avatar
baruto
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Postitus Postitas baruto » 28. 10. 2007. 10:50

Lauri89j kirjutas:
baruto kirjutas:
Siis oleks me sõitnud masinatega ;)
http://gallery.blastnet.ee/main.php?g2_ ... alNumber=5
Sellel viimasel ju pump raamil :?
Või siis uue vedru keeramise aparaat.
There are no races, only countries of people Chuck Norris has beaten different shades of black and blue.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 29. 10. 2007. 14:57

Meile kõigile tuntud rattasõber Well(o)man on teinud esimesed arglikud sammud ilumaailmas. Poelettidele on paiskumas uus higistamisvastane vahend Wellmanni Higisurm WD-2000.

Link

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 31. 10. 2007. 12:28

See teema alles võtab tuure üles. Nüüd on vaene mees kohtu all ja ilmselt kantakse seksuaalkurjategijate registrisse. Uudis ELU veergudelt.
If everything's under control, you're going too slow!

hannesp
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 16. 04. 2007. 08:22

Postitus Postitas hannesp » 31. 10. 2007. 22:47

Nonii, bling bling ratturid, lisage veel blingi oma rattale :lol:
http://www.everythingusb.com/digital_co ... 13629.html
Ehk siis viis edastada oma sõnumit õhtuhämaruses autojuhtidele :wink:

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 01. 11. 2007. 15:10

Kui sul aeg-ajalt on tõsiselt halb päev ja sa pead seda kellegi peal välja elama, siis tee seda mõne võõra peal!

Ükskord istusin oma laua taga, kui mulle meenus telefonikõne, mille olin unustanud teha. Ma leidsin numbri ja valisin selle. Meeshääl vastas:
"Hallo!" Ma ütlesin viisakalt: "Mina olen Tiit. Kas ma saaksin rääkida Marek Piegusega?!" Vastuseks karjus meeshääl mulle kõrva: "Hangi omale õige number, ****!" ja lõi telefonitoru hargile. Ma ei suutnud uskuda, et keegi saab olla nii häbematu.
Kui ma valisin Mareki korrektset numbrit, et talle helistada, avastasin, et olin kogemata kaks viimast numbrit segamini ajanud.
Peale temaga kõne lõpetamist otsustasin uuesti helistada valele numbrile.
Kui sama tüüp telefonile vastas, karjusin ma: "Sa oled sitapea!" ja panin toru ära. Ma kirjutasin ta numbri üles ja kirjutasin sinna kõrvale sitapea.
Ja kleepisin selle lauaplaadile. Iga paari nädala tagant, kui ma maksin arveid, või mul oli eriti s*** päev, helistasin ma talle ja karjusin: "Sa oled sitapea!"
Kui hakati pakkuma "numbrinäidu" teenust, mõtlesin, et mu teraapiline sitapeale helistamine peab saama lõpu, sest võin vahele jääda. Igaks juhuks otsustasin kontrollida, kas jobu sellest teab. Ma helistasin tema numbrile ja ütlesin: "Tere! Mina olen Toomas Tool Elionist. Helistan, et teada sada, kas te olete juba tuttav meie uue "numbrinäidu" teenusega?" Ta karjus: "EI!" ja lõi telefoni hargile. Ma helistasin talle kiiresti tagasi ja ütlesin: "See on sellepärast, et sa oled sitapea!" ja katkestasin kõne.
Ühel päeval kui olin Selveri juures ja valmistusin parkima, lõikas mingi tüüp musta BMW-ga mul tee ära ja parkis end kohale, mida ma kannatlikult oodanud olin. Ma tuututasin signaaliga ja vehkisin kätega - tema lihtsalt näitas mulle keskmist sõrme. Aga tema auto küljeaknal ilutses silt: MÜÜA, koos tema telefoninumbriga. Ma kirjutasin selle üles...
Paar päeva hiljem, kohe peale seda, kui olin esimesele sitapeale helistanud (mul oli ta number kiirvalimise all) ja ta korralikult läbi sõimanud, arvasin, et ma helistan sellele BMW sitapeale ka. Ma küsisin: "Kas teie olete see, kellel on must BMW müüa??" Ta vastas: "Jah, olen küll!" Ma küsisin: "Kas ma saaksin seda ka näha?" Ta ütles: "Jah, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres. See on helebee? majake ja autod on kohe ette pargitud."
Siis küsisin: "Mis su nimi on?" Ta ütles: "Mu nimi on Madis Muul." "Millal on hea aeg, sind leida, Madis?" "Ma olen kodus igal õhtul, peale kella 17"
"Kuule Madis, kas ma saan sulle midagi öelda?" "Jah?" "Madis, sa oled sitapea!" Siis panin ma toru ära ja salvestasin ka tema numbri kiirvalikusse.
Edaspidi, kui mul oli probleeme, oli mul kaks sitapead, kellele helistada.
Ühel päeval olin kogu maailma peale tige ja otsisin oma vihale väljundit.
Siis tuli mul idee. Helistan esimesele sitapeale. Ta ütles: "Hallo" Ma
ütlesin: "Sa oled sitapea!" kuid ei pannud toru ära. Ta küsis: "Oled sa veel seal?" Ma vastasin: "Jah" Ta karjus: "Lõpeta mulle helistamine!" Ma
ütlesin: "Eks sunni mind!" Ta küsis: "Kes sa oled?" Ma vastasin: "Mu nimi on Madis Muul" Ta ütles: "Jah?? Kus sa elad?" Ma vastasin: "Sitapea, ma elan Vanapapli 14, Veskimöldres, bee?is majakeses. Mul on must bemm maja ette pargitud, et sa teaksid." Ta ütles: "Ma tulen kohe sinna, Madis-poiss. Ja sul on parem juba testament ära teha!" Ma ütlesin: "Jah, ma juba tõsiselt kardan, sitapea!" ja panin toru ära.
Siis helistasin ma teisele sitapeale. Ta ütles: "Hallo?" Ma ütlesin: "Hallo, sitapea!" Ta karjus: "Kui ma peaksin teada saama, kes sa oled..." Ma
ütlesin: "Mis siis saab?" Ta ütles: "Ma kütan su **** kuumaks!" Ma
vastasin: "Sul on see võimalus, sitapea! Ma tulen kohe sinu juurde!" Siis panin ma toru ära ja helistasin politseisse. Ütlesin, et elan Vanapapli 14, Veskimöldres ja et ma olen teel koju, et tappa oma elukaaslasest pedesõber.
Siis helistasin ma Kanal 2 Reporterisse, et kohe läheb lahti mölluks lahti aadressil Vanapapli 14. Vennad lubasid kärmelt kaameratega kohale kimada.
Seejärel läksin oma autosse ja sõitsin Veskimöldre poole.
Ma jõudsin sinna täpselt õigel ajal, et näha kuidas kaks sitapead just kohale jõudnud politseiauto ees teineteist tümitasid. Ning loomulikult ei puudunud ka telemehed oma kaameratega...
Kohe tundsin ennast PALJU paremini. Viha taltsutamine toimib tõepoolest, tuleb ta lihtsalt enda seest välja lasta!

talukas
Rattur
Postitusi: 152
Liitunud: 12. 01. 2004. 16:59

mehed metsa minema

Postitus Postitas talukas » 09. 11. 2007. 21:53

http://www.aegmaha.com/?id=848&ekaart=1
vana hää lookene, aga ikka võtab muhelema ja vatsa kergelt võbisema

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 10. 11. 2007. 10:32

Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

vahur
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 05. 08. 2004. 20:38

Postitus Postitas vahur » 12. 11. 2007. 22:23

Eesti kinnisvara sõnastik.
Krundil looduslik veekogu: kunagi on krundile vundamendiauk kaevatud, kuid see on vett täis ning kõrkjad sinna sisse kasvanud.
Ei, see pole nali tegelikult, elust enesest!

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 13. 11. 2007. 12:31


Vasta

Mine “Üldfoorum”