Kes on kiireim ketsidega vend?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Külaline

Kes on kiireim ketsidega vend?

Postitus Postitas Külaline » 15. 08. 2006. 13:22

Tekkis huvi, et kes on Elionis (taas tuleb tõdeda, et Elion on üleüldine indikaator) näinud ketsidega (korvidega või ilma) venda kui ees? Kas nt. 100 sisse on mõni lajatanud? :) Nimi ka paluks võimalusel. Teaks, kelle poole aupaklikult vaadata teinekord :)

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 15. 08. 2006. 13:43

200 piiri mail, viimased korrad nati minust eespool, on üks punase ketsiga sõitja. Myts maha.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 15. 08. 2006. 13:56

aastal 2002 Rivo Subi Elva Maratonil 21. koht
kogu 2002 sõitis ta ketsidega
http://www.esport.ee/index_cont.php?por ... 6%23187%3B
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 15. 08. 2006. 13:59

See nüüd päris sellesse teemasse ei lähe, kuid siiski.
Usun, et kõik vähegi omast arust ratturid on kedagi, kes teepeal "ketsidega" vastu sõidab, tsainikuks endamisi või sõprade seltsis kutsunud. Mitte otseselt halvustavalt kuid ikka - a'la näe, kus tsainik, vaata mis passatka, vaata, mis kets ja sokk jalas jne. Mõni aasta tagasi oli kindel, et kõigile neile tsainikutele võib vabalt nii Elionis kui mujal vabalt ära panna. Nüüd on asjad muutunud ning needsamad tsainikud on tugevamad kui eales varem! Seepärast on meil nüüd sõpradega uus vanasõna välja pakkuda - Narrid kevadel korra tsainikut, narrib tsainik sind hooaja jooksul 7x vastu. Vot nii.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 15. 08. 2006. 14:39

Ma tean, et Kuuba tuuri ajal ei saanud mingil põhjusel Pikkuus oma sõidukingi kätte ning sõitis ketsidega ühe etapi. Sõitis üksi eest ära. Kahjuks ei mäleta, oli see nüüd üheksa või 12 minutiga, aga võitis ning järgmine päev oli lehes suur pilt ketsidest, millega ta sõitis.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 16. 08. 2006. 08:45

SL kirjutas:See nüüd päris sellesse teemasse ei lähe, kuid siiski.
Usun, et kõik vähegi omast arust ratturid on kedagi, kes teepeal "ketsidega" vastu sõidab, tsainikuks endamisi või sõprade seltsis kutsunud. Mitte otseselt halvustavalt kuid ikka - a'la näe, kus tsainik, vaata mis passatka, vaata, mis kets ja sokk jalas jne. Mõni aasta tagasi oli kindel, et kõigile neile tsainikutele võib vabalt nii Elionis kui mujal vabalt ära panna. Nüüd on asjad muutunud ning needsamad tsainikud on tugevamad kui eales varem! Seepärast on meil nüüd sõpradega uus vanasõna välja pakkuda - Narrid kevadel korra tsainikut, narrib tsainik sind hooaja jooksul 7x vastu. Vot nii.
jah, ka mina olen harjunud ketsidega/hokikiivritega vendade üle nalja heitma (kes soovib, võib selle kohta oma teema teha), aga käesolev teema on täiesti tõsimeeli algatatud. Aga Erik ja Hanno andsid juba päris piisava vastuse.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 16. 08. 2006. 08:51

Miks peab üldse kedagi nimetama kellekski vastavalt varustuse tasmele, no kui ei ole klippe ja on head ketsid :D , ja kui ei ole XTR varustusega karboon raamiga ratast aga on terasraamiga altius vahetitega toimiv ratas, ma ei tea, ise ei ole kunagi selle peale tulnud et vaadata rajal millega keegi ketsidega lajatab. Samas ei siuna ma neid kes hea varustusega matkavad. Mis vahet see on kes millega liigub, peaasi et kiiresti liigub :lol:.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 16. 08. 2006. 09:11

profit4 kirjutas:Miks peab üldse kedagi nimetama kellekski vastavalt varustuse tasmele, no kui ei ole klippe ja on head ketsid :D , ja kui ei ole XTR varustusega karboon raamiga ratast aga on terasraamiga altius vahetitega toimiv ratas, ma ei tea, ise ei ole kunagi selle peale tulnud et vaadata rajal millega keegi ketsidega lajatab. Samas ei siuna ma neid kes hea varustusega matkavad. Mis vahet see on kes millega liigub, peaasi et kiiresti liigub :lol:.
tänan, härra. Väga sisukas kommentaar. Vanakooli fleim on taas lõkkele puhutud. Saab jälle ammu läbinämmutatud teemal mögiseda. Ütlesin ju, et tee oma teema, kui soovid mingit kõrvalharu tekitada. Täiesti pekkis ...

nerd04
Rattur
Postitusi: 232
Liitunud: 24. 08. 2004. 11:05

Postitus Postitas nerd04 » 16. 08. 2006. 11:09

profit4 kirjutas:Miks peab üldse kedagi nimetama kellekski vastavalt varustuse tasmele, no kui ei ole klippe ja on head ketsid :D , ja kui ei ole XTR varustusega karboon raamiga ratast aga on terasraamiga altius vahetitega toimiv ratas, ma ei tea, ise ei ole kunagi selle peale tulnud et vaadata rajal millega keegi ketsidega lajatab. Samas ei siuna ma neid kes hea varustusega matkavad. Mis vahet see on kes millega liigub, peaasi et kiiresti liigub :lol:.
vahe on suur ja oluline, pisikese ego tohterdamise seisukohalt, milleks pean ka algatatud threadi

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 17. 08. 2006. 08:41

Teemat lugedes tekkis endal tahtmine TRMil lips ette panna ja lakk-kingaga distants läbi uhada.
- Väntan visaduse levialas -

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 17. 08. 2006. 10:47

surfar kirjutas:Teemat lugedes tekkis endal tahtmine TRMil lips ette panna ja lakk-kingaga distants läbi uhada.
Hea mõte. Ise kütsid koos kolme kaaslasega eelmine aasta TRM`il seakostüümides.

Minu poolt võib teema lukku panna, sest midagi tarka siit enam ei tule.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 17. 08. 2006. 11:02

Andrus K kirjutas:
surfar kirjutas:Teemat lugedes tekkis endal tahtmine TRMil lips ette panna ja lakk-kingaga distants läbi uhada.
Hea mõte. Ise kütsid koos kolme kaaslasega eelmine aasta TRM`il seakostüümides.
Ei pane midagi lukku, kytame edasi. Ega siis see aasta kehvemalt ei lähe. Kellel 87km piisavalt elamusi ei paku, siis on ka see aasta võimalik seda sõitu vähe ekstreemsemaks muuta. Kel huvi, sel näpud 8) Seakostyyme muidugi enam välja ei anta........
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 21. 08. 2006. 07:09

Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 21. 08. 2006. 08:18

Kuldar kirjutas:Tom Boonen?

Pilt
:D Nüüd võib vist küll teema lukku panna. Maailmameistrist üle ikka ei saa (kuigi MNT). Aga samas pole need ka tavalised ketsid, vaid maailmameistri triipudega ketsid (loe: kiiremad).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Peeter
Rattur
Postitusi: 227
Liitunud: 16. 04. 2003. 16:09

Postitus Postitas Peeter » 08. 09. 2006. 17:44

Terestsuk Andrei Rakveres 10.koht :D

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 08. 09. 2006. 17:52

Peeter kirjutas:Terestsuk Andrei Rakveres 10.koht :D
Mees keeras peale ühte ringi boksi ja valmis oligi - koht esikümnes.

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 08. 09. 2006. 18:30

AndreK kirjutas:
Peeter kirjutas:Terestsuk Andrei Rakveres 10.koht :D
Mees keeras peale ühte ringi boksi ja valmis oligi - koht esikümnes.
Sellseid juhtumeid seal veelgi. Seega ei saa tulemusi õigeteks pidada. Loodetavasti järgmine aasta asi muutub. :evil:

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 08. 09. 2006. 20:28

Green_Day kirjutas: Sellseid juhtumeid seal veelgi. Seega ei saa tulemusi õigeteks pidada. Loodetavasti järgmine aasta asi muutub. :evil:
Oot mis - sellised mehed on protokollis? Ma nagu sain et selliseid juhtumeid oli, aga need lahendati kohe ära. Kui see mees sealt ära võtta, siis peaks ju ülejäänud ühe koha võrra tõusma?

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 08. 09. 2006. 20:38

Kirsa kirjutas:Kui see mees sealt ära võtta, siis peaks ju ülejäänud ühe koha võrra tõusma?
No shit Sherlock :idea:

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 09. 09. 2006. 19:09

Kirsa kirjutas: Kui see mees sealt ära võtta, siis peaks ju ülejäänud ühe koha võrra tõusma?
Kas peale kümnendat kohta on veel vahet mitmes keegi on? Et saab tipp-57 sisse või peab tipp-58-ga leppima?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 09. 09. 2006. 20:36

konakona kirjutas:Et saab tipp-57 sisse või peab tipp-58-ga leppima?
:lol: see on tõesti kõva teema. tahaks nüüd korraldajate käest kuulda kuidas terestsuki eemaldamine protokollist mõjutab minu järgmise aasta stardikohta mulgis. närveldamist on kõvasti ja juba ootan kevadist stardiprotokolli.

:twisted:

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 11. 09. 2006. 08:48

Kirsa kirjutas:
Green_Day kirjutas: Sellseid juhtumeid seal veelgi. Seega ei saa tulemusi õigeteks pidada. Loodetavasti järgmine aasta asi muutub. :evil:
Oot mis - sellised mehed on protokollis? Ma nagu sain et selliseid juhtumeid oli, aga need lahendati kohe ära. Kui see mees sealt ära võtta, siis peaks ju ülejäänud ühe koha võrra tõusma?
Ma olen ka korraldajatele N30 4. kohast rääkinud, aga nagu seinaga. Järgmisel aastal, kui kordub sama, võtan etapivõidu, selle aastal kahjuks ei tulnud selle peale :twisted:

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 11. 09. 2006. 17:29

marion kirjutas:Ma olen ka korraldajatele N30 4. kohast rääkinud, aga nagu seinaga. Järgmisel aastal, kui kordub sama, võtan etapivõidu, selle aastal kahjuks ei tulnud selle peale :twisted:
Korraldaja paraku on kahjuks sõltuv sellest, kuna isand Valner Championchipist suvatseb muudatuse sisse viia. Neid on 5-6 inimest, kes protokollist eemaldada tuleb...

Vahur

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 21. 12. 2006. 23:55

Üks ilgelt lõvi Cipo pilt.
Ketsidega.
Pilt
Gravity is a Bitch

Vasta

Mine “Üldfoorum”