Koerad?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
P
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 24. 04. 2004. 13:55

Postitus Postitas P » 03. 07. 2005. 13:54

maasikaz kirjutas:
P kirjutas:Vaevalt, et koer ratturist kiirem on, jääb tavaliselt maha ikka.
Mingid külanähvitsad jäävad jah 30-35km/h maha aga need lehmasuurused vasikad küll ei jää!!
Ma ei räägigi 30-35 km/h, ega see ju maksimum ei ole. :lol: Need vasikad võtavad jah kohati 50 välja, seda aga üsna lühikest aega, rattur suudab 50-ga sõita aga mõnda aega, koerast kauem. Seega rattur saab norm. teeoludega iga koera eest ära. Mingi mudase põlluteega on asi nats keerulisem.

Kasutaja avatar
maasikaz
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 30. 06. 2005. 19:13

Postitus Postitas maasikaz » 05. 07. 2005. 16:30

nojah...

aga kõige parem on ikkagi maariajää :twisted:

Lord_Andro
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 28. 06. 2005. 11:21

Postitus Postitas Lord_Andro » 05. 07. 2005. 18:56

On tulnud vastu suur saksa lambakoer ning tige ka veel.
Ise olen kasutanud seda moodust et jõllitan talle silmadesse võtan rahulikult võtmed kätte ning hakkan nendega müra tegema ning karjuma koerale näkku.
Selle peale on koer ära läinud.
Aga ei tea kas ratta seljas see töötab

Lugesin koeraraamatust seda nõksu
Elu on ime!

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Postitus Postitas urmo » 05. 07. 2005. 19:17

Jõllitad... oli hiljuti juhus kui sõitsin läbi Kakumäe elamurajooni ja tee ääres lamas keskmise suurusega suvaline koer. Tulin rahuliku kiirusega, ei vaadanud koera poole. Koer nägi, et tulen ning tal tundus minust suht suva olevat. Olles koera kõrvale jõudnud, vaatasin tema poole ning siis hüppas ta püsti ning hakkas taga ajama. Sõitsin eest ära ja koer loobus kiiresti jälitamisest. enam ma igal juhul rattaga sõites koeradele otsa ei vahi :?
Zero the Hero

Kasutaja avatar
RudiTurbo
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 28. 07. 2004. 13:52

Postitus Postitas RudiTurbo » 05. 07. 2005. 19:37

Eile öösel kahe aeg sõitsime Skatchiga kodu poole ja jäi ka koer tee peale ette, jäime 50m enne seisma. Skatch julge mees hakkas siis vaixelt koera poole liikuma , jõudis enamvähem kõrvale ja siis järsku vaacin, et koer läheb kallale, aga ratas oli vahel ja ikkagi päris ligi ei läinud.
Siis Skatch natuke aega suhtles selle koeraga seal, siis tuli mingi auto, koer läks tee äärde. Läxin ka siis järgi, koer urises tee ääres ja natukese aja pärast läx meist mittehoolivalt kodu poole ning siis hüppasime kähku rattaselga tagasi :)

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 15. 07. 2005. 14:38

Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 15. 07. 2005. 14:49

hulkur kirjutas:Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
Kordame siis veel ühes teises teemas AndreK poolt välja käidud viidet, et abi saad SIIT.
Ole hea tee teistele teene ja käi seal ära.. tõsiselt.

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 15. 07. 2005. 15:29

kalev kirjutas:
hulkur kirjutas:Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
Kordame siis veel ühes teises teemas AndreK poolt välja käidud viidet, et abi saad SIIT.
Ole hea tee teistele teene ja käi seal ära.. tõsiselt.
Tänan soovitamast, a mind visati kord juba seewaldist välla, kui sinna vabatahtlikult läxin.
Muidex, ma avaldan saladuse: koostan siinse foorumi alusel keskmise ratturi psyhholoogilist profiili...
Sorry, kui ma massist erineva mõtteviisiga kellelegi pinda käin. Jätkake.
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 15. 07. 2005. 17:24

hulkur kirjutas:Tänan soovitamast, a mind visati kord juba seewaldist välla, kui sinna vabatahtlikult läxin.
Muidex, ma avaldan saladuse: koostan siinse foorumi alusel keskmise ratturi psyhholoogilist profiili...
Sorry, kui ma massist erineva mõtteviisiga kellelegi pinda käin. Jätkake.
Tõsine veidrik meil siia tekkinud :shock:
Huvitav, mitu hulkuri siin avaldatud mõtet ja saladust veel aega võtab et ka adminnil üle viskaks? Pakun, et alla kümne.

Kasutaja avatar
fax
Rattur
Postitusi: 157
Liitunud: 09. 09. 2004. 01:50

Postitus Postitas fax » 16. 07. 2005. 11:11

<OT>Minu meelest võiks ikkagi siin teemas koertest rääkida, ja her Hulkurile võiks teha eraldi teema ("Hulkuri jutunurgake"), kus siis tunnustatud psühoterapeud ja teadustedoktor her Hulkuri vastuvõtul saab käia ja oma muresi kurta</OT>
Kui te olete saanud täna hommikul hakkama 6 võimatu asjaga, miks siis mitte lisada sellele veel jalgrattasõit ?

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 16. 07. 2005. 11:49

hulkur kirjutas:Mis koertesse puutub, 1päe tuli juba mõte, et peaxin endale katana hankima, saab elukal pää või vähemalt saba maha lyvvä...
Kunagi olid meil sõbraga parajad kummivooliku jupid sõidul kaasas (raudvarb veel sees), millega sai elajale piki koonu äsada, a tylikas oli kaasas vedada.
8) polegi väga paha mõte... hea alternatiiv pipragaasi, kivide, urisemise ja kiirendamise asemel :lol: ise ostsin suve algul pipra, mida pole õnneks kordagi vaja läinud. vot see võidurelvastumine on nagu kiivriga sõitmine - iial ei tea kas ja millal vaja läheb?

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 16. 07. 2005. 12:14

maxspeed kirjutas: 8) polegi väga paha mõte...
Oled ikka kindel või? Ma saan aru, et siin teemas diskuteeritakse mitte-letaalsete koerte peletamise võimaluste üle. Koos aeg-ajalt tekkivate kõrvalepõigetega huumori valdkonda. Aga hulkur on selline sõna otseses mõttes tropp, kes mõtleb katanaga koertel pea maha raiumise üle. Oli see nüüd tema huumor või mitte, igal juhul vajaks ta ise psühholoogilist profileerimist. :evil:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 16. 07. 2005. 12:34

:lol: ei ole kindel... mind ajas see käsitlus lihtsalt naerma, kujutasin seda olukorda elavalt ette :) muud ei miskit

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 16. 07. 2005. 13:26

Mis iganes... see, mida ma siin kirjutan, on osa mu strateegiast, et siseneda inimhinge sygavamaisse soppidesse. Sellest pääsu pole.

A nyid teemast... imelik, et mind elu jooxul on aint korra tõsiselt krantside poolt rynnatud. Vasak säär pääaegu ribadex - a see oli ka aastaid tagasi ja nyydsex on kõik armid kinni kasvand. Midagist näha pole.
Samas, mille perkele päralt inimesed yldse koeri sisuliselt mittemillegi jaox peavad, kui nad nende kasvatamisega hakkama ei saa?
Inimsuhetes peab tõsine auk olema (ja kuskil veel - ilmselt puudub rahu iseenda ja maailmaga).
Ise ka koeraomanik, a see on mul n-ö majalukk ja hoovist välla ei kipu.
Asi on muidugist tõus ka - tiibeti mastif.

Well, peace. Jätkake, austet daamed ja härjad. :)
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 16. 07. 2005. 18:08

ot
aga lugupeetud härra või proua hulkur, kus kohas on siis võimalik meie peal tehtavate katsete (keskmise ratturi profiili väljatöötakmine) tulemustele ülesehitatud magistri/doktori või krt teab mis kraadi tööd ka lugeda, kaitsmist kuulata. kuna oleme sinu eksperimendi osa, oleks seda viisakas ka meile teatada.

Kasutaja avatar
hulkur
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 14. 07. 2005. 08:32

Postitus Postitas hulkur » 16. 07. 2005. 18:29

/offtopic/
Iga asi omal ajal. Lausa kraadi ma tegelikult ei taotle, a tarvis läeb asja muidu. Ma teadustan, kui vaja...
/offtopicu lõpp/

No nii... tagasi teemasse. Lõplikult.
Koerad olid vist?
Jalgratas on transpordivahend, mitte spordivahend!

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 16. 07. 2005. 18:50

mõnes mõttes ma toetan hulkurit.
kui koer ründab vigastamissooviga (kõigile kuuluval pinnal) mind, siis miks mina, kõrgemalt arenenud olend, ei võiks ennast mõne relva abil kaitsta? ja parim kaitse on rünnak.

tähendab, kui mõni p****ekeeratud närvikavaga loom mulle põhjuseta kõrri soovib karata, siis mul ei ole temast kohe kindlasti hale meel.
sorri mehed.


aga no pead ma ka tal maha nüsima ei hakkaks :D
Viimati muutis Tõnis M, 17. 07. 2005. 19:28, muudetud 1 kord.

riq
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 19. 06. 2005. 18:59

gaas! gaas! gaas!

Postitus Postitas riq » 16. 07. 2005. 20:15

kas keegi on proovinud end pipra/närvigaasiga kaitsta?
koeral peaks nina olema väga tundlik,
ja isegi väikese sörtsu levitamine kasvoi rattale/riietele
peaks ju nina (ja lõuad) eemal hoidma?

ja kui muu ei aita siis gaasirünnak!

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Re: gaas! gaas! gaas!

Postitus Postitas Lauri » 16. 07. 2005. 21:33

riq kirjutas:kas keegi on proovinud end pipra/närvigaasiga kaitsta?
koeral peaks nina olema väga tundlik,
ja isegi väikese sörtsu levitamine kasvoi rattale/riietele
peaks ju nina (ja lõuad) eemal hoidma?

ja kui muu ei aita siis gaasirünnak!
Närvigaasiga vaevalt keegi end kaitsnud on :)
velo.clubbers.ee

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Re: gaas! gaas! gaas!

Postitus Postitas maakas » 17. 07. 2005. 19:41

riq kirjutas:kas keegi on proovinud end pipra/närvigaasiga kaitsta?
koeral peaks nina olema väga tundlik,
ja isegi väikese sörtsu levitamine kasvoi rattale/riietele
peaks ju nina (ja lõuad) eemal hoidma?

ja kui muu ei aita siis gaasirünnak!
Minul on kulu balloon aastas. Koertele toimib ainult pipragaas. Koer tuleb lasta nii 1 meetri kaugusele ja siis sisistada. Olen näinud erinevaid reaktsioone. Kõigil juhtudel on aga koer minu suhtes huvi kaotanud. Teinekord on tulnud teha veel teine "lask" agressiivseks muutunud koeraomaniku suunas. Kasutada maksab allatuult. Vastutuult lastes saad ise gaseeritud :) Mis iseenesest muidugi on üleelatav - minul on võtnud mõneks ajaks ( ca 5 minutit) hingamise raskeks.
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

christiansaarne13
Rattur
Postitusi: 89
Liitunud: 21. 05. 2005. 22:23

penid

Postitus Postitas christiansaarne13 » 17. 07. 2005. 22:20

võta sise kurv paremale ja siis tagapiduriga kaaps penile vast vahtimist mind aitas kui xtriga ratas veel oli.

Kasutaja avatar
Pierre
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 16. 06. 2004. 16:02

Postitus Postitas Pierre » 18. 07. 2005. 10:07

Tõnis M kirjutas:mõnes mõttes ma toetan hulkurit.
kui koer ründab vigastamissooviga (kõigile kuuluval pinnal) mind, siis miks mina, kõrgemalt arenenud olend, ei võiks ennast mõne relva abil kaitsta? ja parim kaitse on rünnak.

tähendab, kui mõni p****ekeeratud närvikavaga loom mulle põhjuseta kõrri soovib karata, siis mul ei ole temast kohe kindlasti hale meel.
sorri mehed.


aga no pead ma ka tal maha nüsima ei hakkaks :D

Muidugi. Kes on näinud väikest verist poissi maas tõmblemas, "inimese parima sõbra" süül, see sisuliselt võtabki jäiga kummivooliku ja ajab sellele jämeda terastraadi sisse.......


......peaks hoopis tegema Topicu: "Relvad"
8)

Ise muidugi tapmist ei poolda. Aga pisipõnni surma asemel eelistaksin siiski koera oma vaadata.

Matthias
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 15. 01. 2005. 17:30

Postitus Postitas Matthias » 12. 08. 2005. 18:51

võta sise kurv paremale ja siis tagapiduriga kaaps penile vast vahtimist mind aitas kui xtriga ratas veel oli.
:lol: ega ma's ei naera kellegi üle... aga noh.... selle peale, et ilma xtr'ita ei saa koerale otsa sõita, ja xtr'iga saab, ja paremini, annab ikka tulla :wink:

siimsiim6
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 24. 07. 2005. 14:55

Postitus Postitas siimsiim6 » 12. 08. 2005. 19:40

sõitsin mingil suvalisel maateel, kus oli 2 talu järjest. Esimese juures hakkas koer taga ajama, kuid see lõpetas varsti ära ja kui olime teise talu juurde jõudnud, siis sealt kargasid välja 2 mitte just kõige v2iksemat koera.(sõbral hüppas LINNAS bernhardiin kintsu ja t6mbas teksad katki)

rosco
Rattur
Postitusi: 49
Liitunud: 31. 03. 2005. 19:12

Postitus Postitas rosco » 13. 08. 2005. 14:57

Eile tulin nõmmelt veloga koju öösel ja mingi koer oli mingi 1-2 km sabas lihtsalt, kui hoogu maha võtsin võttis ka tema hoo maha. Alles nõmme mäest alla kihutades nii kiiresti kui tuli, sain penist lahti.

Kasutaja avatar
Smuki
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 05. 07. 2005. 14:21

Postitus Postitas Smuki » 14. 08. 2005. 12:25

Viimasel ajal pole koertega võidu ajanud. Aga selle eest on ühel distantsil üks vererõhu ja pulsi sageduse tõstja küll. Ja alati läheb see koht meelest ära. Õnneks on ta aia taga kinni, aga selle eest, kui kõrvulukustavalt ta haugub. Ehmatus missugune :shock:
Ratas polegi elu. Elu on ratas.

Kasutaja avatar
cereal_killer
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 28. 12. 2003. 19:14

Postitus Postitas cereal_killer » 28. 08. 2005. 05:28

minulgi old tigedaid krantse sabas kuid käesolev juhtum oli hoopis teistpidi. sõitsin paraja hooga kui eemalt kaugelt näen vana vana mutikest tee yhel kyljel ja pisikest taskukoera tee teises otsas.mõtsin et no kyllap tuli jalutama, ketti ka nagu ei paistnud. a tuli välja et väike koer=peenike rihm. suure vaevaga, põhiliselt tänu esipiduri rämedale pigistamisele sain pidama.... koerakett oleks võinud jääda esiratta, keskjooksu suure hammaka taha v jumal teab kuidas taha kinni...vanamutt oleks päris koledasti ehmatand kui kett oleks käest rebitud ja ka koer oleks saand äkilise sikutuse osaliseks...pisike krants, palju pole vaja...
hyydsin mutikest siis seljatagant et "kuulge,vabandust aga..." a kuulmine oli tal juba kõvaks jääänud...peale paari hõiget ei midagi, vilistasin siis, ikka kõvemini....no ikka ei midagi...lõpuks kogemata silmas mind silmanurgast, tõmbas kohe koomale ja ytles et oih vabandust...
egas ma ka kurjustama v midagi ytlema hakand, sest kyllap kunagi olen isegi vana ja kõva peaga.... tuleb aru saada, pole see ju oma teha...

Kabe
Rattur
Postitusi: 39
Liitunud: 10. 04. 2006. 19:42

Postitus Postitas Kabe » 10. 04. 2006. 20:02

Juhtus äpardus eelmisel neljapäeval. Ette võetud ots Saue-Vasalemma-Saue, pärast Keilat enne Lehola risti hüppas esteks üks keskmist mõõtu auhkam tee äärest kannule. Väike spurt ja koeral sai vist küllalt, igatahes maha ta jäi. Mingi paarsada meetrit edasi üks talumaja, selle hoovis kukkus samuti koer lõugama. Esmapilk näitas, et koer keti otsas ning iga tervitust ei pea ju hindama kiirete jalgadega. Üsna pea väike üllatus, et kole pika ketiga on seda peni hinnatud ning järgmisena selgus, et keti teine ots ei takerdugi kuhugi kinni. Spurt jäigi hiljaks ning tekkis tempel mällu igaveseks. Püksid jäid siiski terveks ja plaastrialune hakkab juba ära paranema. Olge ettevaatlikud, the truth is out there (tõde on kuskil õues).

press
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 20. 04. 2006. 09:06

koeratõrjuja

Postitus Postitas press » 20. 04. 2006. 11:38

Linnaosalehes oli koerapeletaja reklaam http://www.tallinn.ee/est/g1075s26415
Kui seal neljandale lehele kerida siis näeb seda reklaami (Dazer II). Kirjutasin seal näidatud aadressile ja küsisin hinda. Hind oli 2500 kr.
Oletan, et otse tellides peaks sellise asja odavamalt kätte saama.
Ise mõtlesin katsetada kotijooksu alarmi (PAAL II). Selline väike karp, aga röögib nagu loom, kui tööle panna. Enda kõrvadelgi valus, koerale peaks päris kole olema. Maksis vist mingi paarsada krooni, saab klambriga tugevalt enda külge panna.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: koeratõrjuja

Postitus Postitas mart » 20. 04. 2006. 14:27

press kirjutas:koerapeletaja (Dazer II). ... küsisin hinda. Hind oli 2500 kr.
Oletan, et otse tellides peaks sellise asja odavamalt kätte saama..
Sarnane riistapuu maksab saksas ca 30 eur. Nimeks on
Dog chaser. Omal on ca 1 aasta ja olen rahul. Algul läks tiba sebimiseks, et tagataskust kätte saada ja koerale suunata, nüüd käib liigutus automaatselt. Koer haiget ei saa - jääb vaid seisma ja pilk läheb kurvaks.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 20. 04. 2006. 18:25

mida te kardate nendest koertest?kui midagi on siis kohe eest ära sõitma.seda nad ju tahavadki(mängida ja jahti pidada)
parem võtke hoog maha ja puhuge nats juttu koeraga ja kui see ei aita siis võib ka kõva häälega kõik südamelt ära öelda.mõjub :P

reimz
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 06. 04. 2005. 14:53

Postitus Postitas reimz » 20. 04. 2006. 20:16

vahel on tore ju vaadata kumb kiirem on. koer või rattur. siiski tuleb vastast õigesti valida. muidu võivad tagajärjed ebameeldivad olla.

eelmine reede sai selle aasta esimese sõidu koeraga võidu teha. suur-sõjamäel oli mingi peni. aga ega ta väga ei jõudnud joosta. üle neljakümne kaasa ei tulnud.

Kasutaja avatar
MaT
Rattur
Postitusi: 247
Liitunud: 25. 01. 2005. 13:46

Postitus Postitas MaT » 04. 05. 2006. 11:49

.
Viimati muutis MaT, 29. 12. 2012. 15:41, muudetud 1 kord.

koerakoon
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 29. 04. 2006. 20:27

Postitus Postitas koerakoon » 04. 05. 2006. 14:25

arusaamatu jah . Omal kolm koera. Ei lase neist ühtegi omapäi müttama ammugi mittte ratta või veel hullem auto rohkesse kohta. Eriti kuna üks nähvits on karjakoer ja reageerib äärmiselt häirivalt ratastele ja jooksvatele inimestele.
3 koera

Kabe
Rattur
Postitusi: 39
Liitunud: 10. 04. 2006. 19:42

Postitus Postitas Kabe » 25. 05. 2006. 09:13

Liikusin eile õhtul Vääna-Jõesuust Tabasalu poole. Ei teagi kohe miks mind tänavu nende koertega õnnistatud on, eelmisest suvest ei mäleta ühtegi sellist vahejuhtumit. Niisiis, tiba enne Rannamõisat seletas kotkasilm, et mõnesaja meetri kaugusel nihverdavad tee ääres paar sellist hundikoera mõõtu isendit. Kuna sõidetud oli ka juba üksjagu ning erilist madistamist ei olnud päevakavva võetud, siis otsustasin sadulast ronida ning oodata kuhupoole sündmused arenevad. Tüübid olid niivõrd ametis üritusega "tunne oma kodumaad", et ei pidanud autosid millekski. Kord olid nad ühel pool tee ääres, kord teises, siis sibasid rõõmsalt keset teed, autod riburadapidi koeratempos nende kannul. Alatasa oli selline tunne, et küllap üks neist mõne rekka käest laksu ära saab, aga kummalisel kombel seda e juhtunudki. Lõpuks võtsid penid rõõmsalt sabad selga ja vähe kiiremini Rannamõisa poole hakkasid kulgema. Mul hakkas selle peale jalg jälle kiiremalt liikuma ning jõudsin neile juba peaaegu järgi. Sellepeale nad leidsid, et ma olen juba piisavalt vaatamisväärsus ning tervitasid mind paari haugatuse ning kiirema hüppega minu suunas. Mina taas sadulast, ratas enda ja koerte vahele ning mõte püüdis leiutada mõnda plaani B, mida aga sugugi tol hetkel ei tahtnud tulla. Nii me seal siis seisime, mina teepeenral jõllan koeri, koerad keset sõiduteed jõllavad mind. Siis jäävad juba ka autod koerte taha seisma, jõllavad koeri ja mind. Selline olukord tubli minutit-paar kestis, enne kui koerad otsustasid, et ka võpsikus võib midagi huvitavat toimuda ning sellele teooriale kinnitust otsima läksid.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 25. 05. 2006. 09:41

Tjahh. Mõned nädalad tagasi sõitsime Haanja kandis. Möödudes ühest talust karjuti meile järgmist: "sõitke kiiremini, me ei jõua teda kinni hoida!". "Tema" all mõeldi vasikasuurust peni (tema marki ja mudelit ei õnnestunud teatud põhjustel kindlaks teha), kes mõne hetke pärast tõepoolest ka kinnihoidjate haardest pääses. Läks jubedaks kisaks ja sagimiseks. Meiega kaasas olnud naisterahvad imestasid vist ise ka, et nad nii kiiresti sõita jõuavad. Peni õnneks loobus tagaajamisest.

tegelane7
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 16. 03. 2006. 21:29

Postitus Postitas tegelane7 » 25. 05. 2006. 16:49

betoonking kirjutas:Tjahh. Mõned nädalad tagasi sõitsime Haanja kandis. Möödudes ühest talust karjuti meile järgmist: "sõitke kiiremini, me ei jõua teda kinni hoida!". "Tema" all mõeldi vasikasuurust peni (tema marki ja mudelit ei õnnestunud teatud põhjustel kindlaks teha), kes mõne hetke pärast tõepoolest ka kinnihoidjate haardest pääses. Läks jubedaks kisaks ja sagimiseks. Meiega kaasas olnud naisterahvad imestasid vist ise ka, et nad nii kiiresti sõita jõuavad. Peni õnneks loobus tagaajamisest.
Äkki ütleksite täpsemalt,kus kohas see peni oli.
Pane Täiega!

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 26. 05. 2006. 09:20

tegelane7 kirjutas:Äkki ütleksite täpsemalt,kus kohas see peni oli.
Umbes täpselt oli see vahetult enne Misso alevi ja Luhamaa risti vahelisele maanteelõigule jõudmist. Tulime Vastseliina poolt. Vaatasin kaardilt - see võis olla Tiilige nimelises külas.

Jaaguar
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 02. 05. 2006. 13:19

Postitus Postitas Jaaguar » 26. 05. 2006. 20:33

Eks kõige kndlam viis on ikka vana hea kiiruse kasvatamine ja alati on nii, et sellele küljele, kuhu oled pilgu üle üla suunanud, siis koer võtab rünnakupositsiooni vastasküljele sinu selja taha!
Siiani alati puhtalt pääsenud ja ohtralt omanikke räigete sõnadega kostitanud!!!

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 27. 05. 2006. 07:32

aga minule see taktika ei istu et eest ära sõita.milleks põgeneda?: :D
pealegi on juhtunud et koera omanik on meeldiv naisterahvas :oops: siis ei tule sõimu mu huultelt.
aga saab ju seisma jääda ja ratta enda ja koera vahele asetada ja kui väga juhm koer on siis võib ju teda natuke rattaga peksta ka(peab ratas sõidu vastu,peab peksu ka).peremees ka ligemal ja ei pea teda kaugelt sõimama,vajadusel saab molli anda.mõlemale.
parim kaitse on rünnak :idea:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 27. 05. 2006. 08:40

metslane kirjutas:
pealegi on juhtunud et koera omanik on meeldiv naisterahvas :oops: siis ei tule sõimu mu huultelt.
mida sel juhul teed? kutsud kohvikusse omletti sööma või, ihh? ja koerale võtad järgmine kord kondi kaasa või? mulle endale tundub, et kui koeral pole kasvatust ega kombeid, puuduvad need ka perenaisel :wink: . ehk siis ühed fuuriad mõlemad...

Jaaguar
Rattur
Postitusi: 271
Liitunud: 02. 05. 2006. 13:19

Postitus Postitas Jaaguar » 27. 05. 2006. 21:19

maxspeed kirjutas:
metslane kirjutas:
pealegi on juhtunud et koera omanik on meeldiv naisterahvas :oops: siis ei tule sõimu mu huultelt.
mida sel juhul teed? kutsud kohvikusse omletti sööma või, ihh? ja koerale võtad järgmine kord kondi kaasa või? mulle endale tundub, et kui koeral pole kasvatust ega kombeid, puuduvad need ka perenaisel :wink: . ehk siis ühed fuuriad mõlemad...
Vana reegel on see, et koer on peremehe/perekonna PEEGEL! Ja naised, kes koeri peavad, armastavad hirmsasti kamandada...olgu omaette (n) !!!
Ok, võib ka möönda. Tingimusel, et hommikul läheb ilma virisemata koos koeraga minema :D !!!

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 28. 05. 2006. 21:58

kutsuksin küll kohvikusse :D ja võtaks koera ka kaasa :D :D

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 09. 06. 2006. 16:13

Teadjad, kommenteerige. Millised õigused on kodanikul, kes pole rattaseljas piisavalt kiire või tähelepanelik ning on saanud hoovist välja tormanud koeralt pureda? Kuidas peaks edasi käituma?
Stiilis koerale molli ja omanikule klistiiri, soovitusi ei taha. Lähtuks ikka juriidilisest poolest.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 09. 06. 2006. 16:54

veiko kirjutas:Teadjad, kommenteerige. Millised õigused on kodanikul, kes pole rattaseljas piisavalt kiire või tähelepanelik ning on saanud hoovist välja tormanud koeralt pureda? Kuidas peaks edasi käituma?
Stiilis koerale molli ja omanikule klistiiri, soovitusi ei taha. Lähtuks ikka juriidilisest poolest.
asi pole keeruline. tuleb leida mingi niidiots, mille kaudu on võimalik koera seostada tema omanikuga. käia nn. traumapunktis, lapata vigastused kinni ja võtta tõend sealt nende kohta. helistada ja minna piikondliku konstaabli jutule ja kirjutada avaldus koos kahjunõudega seal. järgneb koeraomaniku väljakutsumine ja muud protseduurid. ilmselt ka rahatrahv vastavalt seadusesilm meeleolule. juhul, kui kahjusid ei hüvitata, pöördumine halduskohtu poole. juhul, kui olete kindlustatud miski lisakindlustusega, siis ka teavitamine oma kindlustusagentuuri ja ka sealsede juhendite järgimine.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 18. 07. 2006. 10:24

Veidike lõbusat lugemist

Kasutaja avatar
baruto
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Postitus Postitas baruto » 24. 09. 2006. 20:22

Hiljuti õpetas üks tuttav jahimees mulle, kuidas metskitse jooksu pealt seisma panna. Nimelt kui metskits jookseb, siis tuleb vilistada. Noh ikka kõvasti, mitte sellist "lõbuvilet" ja jääbki uudistama, mis toimub. Edasi võite ise arvata mis juhtub.
Täna sai õhtul H100 rada läbitud alates Vorstimäest. Peale tsirgumäge oleva talu juures aga vaatan, kurat mingi vasikasuurune must "hunt" kaugemal tee peal. Ta muidugi nägi mind kohe ja tõmbas ennast vastu maad, endal kõrvad püsti peas. Njaa, mõtlesin mis teha. Mõtlesin et lähen vasakule ja sealt üle heinamaa, nii nagu sinnapoole suuna võtsin, tüüp kohe luurama, ise ikka vastu maad nagu kass. Ma üldiselt saan koertega hästi läbi ja eriti ei pelga neid, aga see kuramus oli ika koletusuur. Ja tuligi meelde siis vilistamine. Viilistasin nii nagi torust tuli, tüüp vaikselt luurab kiirendades minu poole, kurat endal tuli jahitava tunne peale, kõndisin talle vastu. Ma mõtlesin et kui ta minuni jõuab siis paneb kohe hüppega kallale. Mina ikka samal ajal muudkui andsin vilet. Aga ei midagi kutt tegi korraks phrrr ja oligi kõik, ise vahtis überringi nagu ei saaks aru kust kohast see vile tuleb. Jalutas must mööda ja oligi kõik. Seekord aitas selline nipp.
There are no races, only countries of people Chuck Norris has beaten different shades of black and blue.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 08. 10. 2006. 17:16

Andrus K kirjutas:
maxspeed kirjutas:kas keegi teab, mille järgi koer(ad) oma ohvri valivad, kui sõitjaid on rohkem kui üks ja tekib hammastega mõrtsukal valikuvõimalus?
Kui Kuldar on pundis, siis valib Kuldari :P
sain aru, tänud :)

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 08. 10. 2006. 18:55

maxspeed kirjutas:
Andrus K kirjutas:Kui Kuldar on pundis, siis valib Kuldari :P
sain aru, tänud :)
Kapi all kasvanud rajakad, põllukoerad ja pisipetised ongi loomult sarnased. Sinu äratundmisrõõm on täiesti loomulik. Rasketel aegadel tuleb ikka liitlasi otsida.

Tegelikult tahtsin öelda, et mina küll aru ei saanud, millest sina said. Kui sa üldse said, siis on mul selle üle väga hea meel ja ma kuulan huviga.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 08. 10. 2006. 20:45

Akna taga on täiskuu.
Mõjub see kiunuvatele krantsidele ka kuidagi ergastavalt?
Gravity is a Bitch

Vasta

Mine “Üldfoorum”