Spordi- ja tervisemess Tervex

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
mermae
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 08. 10. 2004. 08:54

Spordi- ja tervisemess Tervex

Postitus Postitas mermae » 21. 02. 2005. 13:27

Tule 12-13 märtsil toimuvale spordi- ja tervisemessile Tervex Saku Suurhalli!
Messil on kohal spordiseltsid, -klubid, tervisekeskused, harrastajad ja sportlased, õpilased ja treenerid.
Messil saab aktiivselt kaasa lüüa, katsetada, pärida, jagada kogemusi. Võimalik on tutvuda paljude spordialade, toodete ning tervise- ja vaba aja teenustega.
Kavas on põnev ?õuprogramm, seminarid ja töötoad spordi- ja tervisehuvilistele.
Kohapeal soodsad messipakkumised, loosimised ja auhinnamängud.

Lisainfot vaata messi kohtaSIIT :D :D :D

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 21. 02. 2005. 15:30

???
tundub, et moderaator peab tegema rubriigi "spämm"
müügimehed siin kätt harjutavad
:twisted:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 02. 2005. 15:38

tsainik kirjutas:???
tundub, et moderaator peab tegema rubriigi "spämm"
müügimehed siin kätt harjutavad
:twisted:
eks ta kahe otsaga asi ole. kergelt ikka haakub ka teemasse. kust näiteks telekat mittevaatav ja lehti mittelugev kodanik nagu mina näiteks sellise toreda messi kohta infot peaks saama? väljas kõik selgapandav ja sissesöödav, lisaks treeningvõimalustest ja isegi jalgrattad on väljas.
postitaja pole mingil juhul messi korraldajate hulgast, heal juhul eksponent ja igal juhul ta oma postituses oma kaubale pole poole sõnagagi reklaami teinud. kuigi jah, infost messi aja ja koha kohta oleks piisanud, kopipastat korraldajate infost poleks ehk olnud vaja teha.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
mermae
Rattur
Postitusi: 19
Liitunud: 08. 10. 2004. 08:54

Postitus Postitas mermae » 21. 02. 2005. 15:53

Ok ok olen teiega täiesti nõus. Aga kuna panin ühte teise kohta ka selle üles siis oli lihtam mul copy paste võtta kui uuesti kirjutada. Ise olen jah seal ühe firmaga seotud.
Aga mina jalutan seal niisama ringi.

baddog
Rattur
Postitusi: 145
Liitunud: 15. 04. 2004. 00:56

Postitus Postitas baddog » 21. 02. 2005. 18:37

mina olen küll tänulik, et kodanik mermae selle siia üles toppis. Muidu poleks aimugi olnud ja nüüd tekkis tõsine huvi, kui aega on, siis isegi tekkis pisike plaan seda messi külastada :roll:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 21. 02. 2005. 18:38

huvitav, mis seal keilas, põhja tänaval, õigupoolest toimub? olen täheldanud, et kasutaja "ants1" propageerib imepulbreid, "mermar"(või midagi sarnast), aga innukalt igasugu üritusi. lihtsalt tekkis küsimus, et mis neid põhja tänava inimesi ühendab, või on tegu ühe isikuga, või kaasaegse lähisuhtega? minulgi hakkab villand saama nn."postkastireklaamist," sõltumata eesmärkide siirusest. uudishimulik "maxspeed" 8)

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 21. 02. 2005. 19:37

Eks ta natuke kentsakas on, kui kõik hakkaksid mingist velo-välisest üritusest eraldi foorumis teatama, nii võttes oleks ka toidumess või ilumess (alamteema: kuidas sadulas ilus paista :lol: ) teatamist väärt, sest kõik me saaks sealt midagi kasulikku teada.

Mis siis võimalus uudishimulikele oleks - rattakalendri väliste ürituste kalender :?:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 02. 2005. 20:02

ok, mermae küsis enne minu käest privas kas võib sellist teemat panna. lubasin (sõnastuses me küll kokku ei leppinud). minu meelest on seal messil võimalik päris palju otseselt rattasõidu ja võistlemisega seotud teavet saada ja seetõttu loen asja siia foorumisse sobivaks.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 14. 03. 2005. 09:02

käisin messil.
Rattapoodidest olid kohal V+, NRP ja Author.
+kümneid erinevate toidulisandite lette.
+väga palju muud mis rattasõitu ei puutunud.
Aga üldiselt oli tore.
Eriti suurt elevust tekitas meeskülastajates pesumodellide etteaste :wink:

Kuna NRP-sse ja V+ pole viimasel ajal juhtunud, siis nägin ja näppisin kohapeal esimest korda Absaloni Bianchi OM2004 kirjadega ja Gunn Rita Thaleni OM2004 kirjadega Merida raami. Viimane tuleb vist eestis müüki alles aasta lõpus.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 14. 03. 2005. 10:19

Minu arvates oli igati tore üritus. Suurem võiks alati olla, aga anname aega asjal areneda. Mina sain kraami ja tutvust DEXAL'i maaletoojaga. Sai ka uuritud uusi ja huvitavaid "keemiatooteid", kuid huviks asi ka jäi. Lisaks sai veel paar soodsat ostu tehtud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 14. 03. 2005. 13:43

üks asi jäi veel silma. Stamina boxis olid väljas Ironman ratta ja triatloniriided. Pole neid üheski rattapoes varem näinud. Traksidega lühikesed püksid ja lühikese varukaga ja pika varukaga särgid. Kõiki kolme värvi. Peaksid meeldima eelkõige neile kes ei kannata logoderohkeid hilpe. Sest ka selle väikese ironman logo kohta ütles asjapulk, et tuleb esimese peasuga maha. Aga hilbud ise tundusid niisama näppides suht kvaliteetsed olevat. Coolamxid-värgid olemas ja puha. Aga saab neid vist vaid Stamina kontorist laki tänavalt.
Viimati muutis Külaline, 14. 03. 2005. 14:04, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 14. 03. 2005. 13:52

Andrus K kirjutas:üks asi jäi veel silma. Stamina boxis olid väljas Ironman ratta ja triatloniriided. Pole neid üheski rattapoes varem näinud. ... Aga saab neid vist vaid Stamina kontorist laki tänavalt.
Stamina ei müü jah mujal kui kontoris sisuliselt. Seal aga üldiselt hind kallim. Messidel-jooksudel on nende kraam alati soodsam. Näppisin ka ise seda kraami, ütleks, et tundus lõikelt selline lohvakam (särgid siis nt). Materjalid olid küll ok. Eks nad rohkem triatlonistidele mõeldud ole ja triatlonistid nt rattasärke võisteldes ei kasuta. Pükse vist ka eriti mitte, kasutavad neid kombinesoone või midagi sellist.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Tervex 2006

Postitus Postitas margus v » 25. 03. 2006. 19:59

Sel aastal siis 1.-2. aprill.
Postitus on mõeldud neile kes ei vaata telekat ja ei kuula raadiot.

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 28. 03. 2006. 11:36

tänuvu ka mõned seminarid, laupäeval näituseks

13.00 Mihkel Mardna - ?Seljavalu ja sellest hoidumine?
Mihkel Mardna on Eesti tuntumaid spordiarste, kes muuhulgas on aidanud ka olümpiavõitjaid. Praegu tegutseb koos teiste spetsialistidega ühenduses AS Ortopeedia Arstid juures.

16.00 Evald Pärni - ?Maastikurattasõit - selle eripärad ja võimalused?.
Evald Pärni on Eesti maastikurattavõistluste sarja üks alusepanijaid ja mägirattasõidu suuremaid eksperte.


ja kes tahab oma naist/sõbrannat/elukaaslast sportima suunata, siis kindlast tasuka alustada järgnevast loengust :D

15.00 Keit Sikk - ?Naiste eri - miks on oluline kanda spordirinnahoidjat??
Mida peab sportpesu valimisel silmas pidama? Shock Absorber on tunnustatuim sportpesu tootja Euroopas.

huvitav kas modellid pesu ka näitavad :D
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 03. 2006. 15:06

Raulpoiss kirjutas:huvitav kas modellid pesu ka näitavad :D
jah :D

Laupäevalja pühapäeval
14:00 POMPEA ILUSATE TÜDRUKUTE SHOW
Pompea pesu kevad-suvise kollektsiooni esitlus.
http://www.tervex.ee/

P.S. osalejate seast leiame ka AS Liiwi Heliisi. Hakkab looma :)

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 29. 03. 2006. 15:34

Mina tulen, sest olen ju rohkem napsi, naiste ja nalja mees.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 03. 2006. 15:43

Andrus K kirjutas:Laupäevalja pühapäeval
14:00 POMPEA ILUSATE TÜDRUKUTE SHOW
Pompea pesu kevad-suvise kollektsiooni esitlus.
AndreK kirjutas:Mina tulen, sest olen ju rohkem napsi, naiste ja nalja mees.
Tea, kas peaks üritama juba esireas kohti bronnida. Kitsaks kisub äkki :).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 04. 04. 2006. 07:27

Kas keegi käis sellel messil? Kas rattateemat ka posijate, ravimteede ja naiste pesu vahele pakuti?

(kuulsin paarilt inimeselt, et oli mõttetu mess olnud, aga rohkem infot pole kunagi paha järelduste tegemiseks....) :roll:

Erxx
Rattur
Postitusi: 23
Liitunud: 11. 10. 2005. 10:35

Postitus Postitas Erxx » 04. 04. 2006. 07:51

Raulpoiss kirjutas:tänuvu ka mõned seminarid, laupäeval näituseks

16.00 Evald Pärni - ?Maastikurattasõit - selle eripärad ja võimalused?.
Evald Pärni on Eesti maastikurattavõistluste sarja üks alusepanijaid ja mägirattasõidu suuremaid eksperte.


:D
Kas keegi sellel seminaril ka kuulamas käis ? :roll:
CC Rota Mobilis

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 04. 04. 2006. 08:18

SK kirjutas:Kas keegi käis sellel messil? Kas rattateemat ka posijate, ravimteede ja naiste pesu vahele pakuti?

(kuulsin paarilt inimeselt, et oli mõttetu mess olnud, aga rohkem infot pole kunagi paha järelduste tegemiseks....) :roll:
Messil nägin kahte jalgratast - üks oli Hawaii boksis demonstreerimaks, kuidas puki peal sõites saab mingi programmi kaudu endale manada, et oled mägedes või linnaliikluses (programm siis tegi vastavalt ekraanil toimuvale korrektuure väntamisraskuse osas) ning teine (ma ei nimetaks küll seda rattaks) oli reklaamina väljas boksis "Tallinn liigub" :? . Ja linna tähtsaimat Ratast ei nänudki. :)
Väga palju oli igasuguseid toidulisandeid ja muud kraami, aga millegipärast nad peaaegu kõik sisaldasid aspartaami või atsesulfaam K-d :shock:
Messil valitses tervislik ÕHKkond, kuna ka loomad olid elutuppa toodud (hobuteraapia nime all).
Ja just sulle, SK, mõeldes olid messil väljas One Way uued suusakepid (imekerged) :wink:

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 04. 04. 2006. 08:30

Erxx kirjutas:Kas keegi sellel seminaril ka kuulamas käis ? :roll:
Mina käisin. See oli hea struktuuri ja esitlusega ülevaatlik loeng uutele maastikusõiduhuvilistele. Ja mess jättis ise ka hea mulje.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 04. 04. 2006. 09:23

SK kirjutas:...kuulsin paarilt inimeselt, et oli mõttetu mess olnud, aga rohkem infot pole kunagi paha järelduste tegemiseks....:roll:
ka minu jaoks oli seekord asi liiga kreemine. rohkem oleks võinud olla spordivahendeid. sihukesel üritusel võiksid ka igasugu suuremate ürituste/sarjade korraldajad kohal oll (stamina oli ainus vist). spordijookide ja -söökide osas oli valik selgelt kehakasvatajate poole.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 04. 04. 2006. 10:57

Käisin ka. Ütleks samuti, et ootasin kas nüüd midagi enamat, aga vähemalt midagi muud.
Näiteks lootsin leida nt GPSi, Polarit vms tehnikat, matkavarustust. Toidulisanditega oli selline vafa lugu, et FASTil oli vist Reco2000 nimeline toode punases kotis. Messil oli aga terve seinatäis vaid Weight Gainerit. Kohe kukuti mulle seda massilisajat pähe määrima. Küsisin sees selle Rec2000 kohta - vastus oli a`la selline: "Mina ei tea sellest midagi, minge poodi uurima, tean vaid sellest Gainerist". No comments..........
Pärni loeng oli väga hea, kogenud tegijatele oli lihtsalt huvitav kuulata, alustajatele hädavajalik. Olulisemad teemad MR piiblist vürtsitatuna näidetega elust enesest.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 04. 04. 2006. 11:29

ka minu jaoks oli seekord asi liiga kreemine. rohkem oleks võinud olla spordivahendeid. sihukesel üritusel võiksid ka igasugu suuremate ürituste/sarjade korraldajad kohal oll (stamina oli ainus vist). spordijookide ja -söökide osas oli valik selgelt kehakasvatajate poole.
Tundub, et korraldajad on endale liiga laia sihtgrupi võtnud - bodybuilding, ravivahendid ja rattavarustus on üksteisega küll kaudselt seotud, aga piisvalt nõrgalt, et kõigi valdkondade esindajaid seda messi tõsiselt võtma panna. See on nagu jalgrattad ja autod samale messile panna - mehhaanilised liikumisvahendid ju mõlemad aga... :?

Värske õhu kestvusaladel(ratas, jooks, orienteerumine, multisport, suusk, aktiivne matkamine, kepikõnd jne) võiks mingi oma üritus olla, kus varustus, koolitus, müük ja muu info korraga olemas oleks. Seda võtaksid tõsiselt ilmselt nii eksponendid kui ka külastajad (erinevatel andmetel ca 60 tuhat aktiivselt sääraseid tegevusi harrastavat inimest)

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 04. 04. 2006. 11:43

SK kirjutas:Värske õhu kestvusaladel(ratas, jooks, orienteerumine, multisport, suusk, aktiivne matkamine, kepikõnd jne) võiks mingi oma üritus olla, kus varustus, koolitus, müük ja muu info korraga olemas oleks. Seda võtaksid tõsiselt ilmselt nii eksponendid kui ka külastajad (erinevatel andmetel ca 60 tuhat aktiivselt sääraseid tegevusi harrastavat inimest)
Ootame siis kellegi (miks ei võiks sa ise see olla) korraldatavat üritust, kus kavas eelpoolnimetet alad ja tegevused.
Saatsin täna Elioni korraldajatele ka infot ja pakkusin välja nt järgmise aasta Tervex'il osalemise, eesmärgiga leida sarjale uusi huvilisi.
Võib-olla osaleksime parema meelega veidi teistmoodi üritusel, kus peaks ka sihtgrupp täpsem olema.
Aga mine sa tea, ilmselt sinu poolt pakutud alade sihtgrupile peaks TEC ja EEC juba aastate jooksul vägagi tuttavad olema. :?

Endale küll tundub, et terve olen ma pigem sportides, kui aineid sisse ajades. Seekord päästis messi tervisliku-sportliku poole kepikõnniosakond. :)

Kasutaja avatar
ol
Rattur
Postitusi: 67
Liitunud: 11. 05. 2004. 16:43

Maastikurattasõit - selle eripärad ja võimalused

Postitus Postitas ol » 04. 04. 2006. 13:50

Neile kes ise kohale ei saanud tulla, kuid siiski huvitab mida Evald Pärni oma seminaril rääkis, siis tegin väikese kokkuvõtte tema loengust teemal: Maastikurattasõit - selle eripärad ja võimalused.

Lihtsalt väikene memo oma märkmete põhjal.

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 04. 04. 2006. 14:37

Ootame siis kellegi (miks ei võiks sa ise see olla) korraldatavat üritust, kus kavas eelpoolnimetet alad ja tegevused.
Iga kingsepp jäägu siiski oma liistude juurde ja ise korraldamine pole alati lahendus. Aga olen kindel, et ühel päeval tehakse see asi ära :wink:

Vasta

Mine “Üldfoorum”