sooviks liituda klubiga

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
andresolen
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 06. 07. 2004. 14:22

sooviks liituda klubiga

Postitus Postitas andresolen » 28. 09. 2004. 12:39

Sooviks liituda mõne korraliku rattaklubiga Tallinas või selle lähedal kuid ei tea kust pihta hakata või kuhu pöörduda :?:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: sooviks liituda klubiga

Postitus Postitas Mati » 28. 09. 2004. 14:06

andresolen kirjutas:Sooviks liituda mõne korraliku rattaklubiga Tallinas või selle lähedal kuid ei tea kust pihta hakata või kuhu pöörduda :?:
defineeri korralik.

iseenesest on klubide list üleval nt siin.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: sooviks liituda klubiga

Postitus Postitas erikr » 28. 09. 2004. 14:22

andresolen kirjutas:Sooviks liituda mõne korraliku rattaklubiga Tallinas või selle lähedal kuid ei tea kust pihta hakata või kuhu pöörduda :?:
mul pigem küsimus, et miks on vaja klubiga liituda - kas selleks, et saada või selleks, et anda. mida on sul klubile pakkuda ja mida vastu ootad?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

baddog
Rattur
Postitusi: 145
Liitunud: 15. 04. 2004. 00:56

Postitus Postitas baddog » 28. 09. 2004. 19:12

mul endal oleks huvi klubiga liitumisest sellepräast, et saaks koos käia sõitmas, targematelt nõuandeid kuulda ja vb mingeid happeningutelt osa võtta või isegi mingil määral korraldada. andmise koha pealt pean ma mainima et esijalgu mul palju anda peale enda ja oma aja midagi eriti pole. mingeid teadmisi ja kogemusi on, nagu kõigil, aga mingi erispets ei ole.
Pole veel vaadand, mis võimalused on ja kus mu kärssa näha tahetakse.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 28. 09. 2004. 23:00

baddog kirjutas:mul endal oleks huvi klubiga liitumisest sellepräast, et saaks koos käia sõitmas, targematelt nõuandeid kuulda ja vb mingeid happeningutelt osa võtta või isegi mingil määral korraldada. andmise koha pealt pean ma mainima et esijalgu mul palju anda peale enda ja oma aja midagi eriti pole. mingeid teadmisi ja kogemusi on, nagu kõigil, aga mingi erispets ei ole.
Pole veel vaadand, mis võimalused on ja kus mu kärssa näha tahetakse.
Et sinu soovid täituksid, ei pea tingimata ennast mõne klubiga siduma. Tahad kellegiga koos sõita - pane siin oma kuulutus püsti ja ära unusta lisamast kus, mis kell, mtb või mnt, mis tempo ning kui kaua plaan sõita.
Tahad targemaks saada, aga palun, loe kasvõi kõik postitused läbi :wink: Ja kui sa lugemisega ükskord lõpule jõuad, oled üks haritumaid mtb vallast.

Kasutaja avatar
Overkilla
Rattur
Postitusi: 254
Liitunud: 15. 02. 2004. 14:20

Postitus Postitas Overkilla » 28. 09. 2004. 23:15

Küsiks rattaklubi teemaga seonduvalt: kas iga rattavõistlusel osaleja, kes kannab velo.clubbers.ee särki, võib kirjutada klubi lahtrisse velo.clubbers.ee?
EJL lehel on velo.clubbers.ee registreeritud kui liidu liige, kuid mulle on jäänud mulje, et EE Olev Srubbelc ja velo.clubbers.ee on leidnud laialdast kasutamist foorumiliikmete poolt, kes võibolla pole end sellesse meeskonda kirja pannud.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 09. 2004. 07:28

Overkilla kirjutas:Küsiks rattaklubi teemaga seonduvalt: kas iga rattavõistlusel osaleja, kes kannab velo.clubbers.ee särki, võib kirjutada klubi lahtrisse velo.clubbers.ee?
EJL lehel on velo.clubbers.ee registreeritud kui liidu liige, kuid mulle on jäänud mulje, et EE Olev Srubbelc ja velo.clubbers.ee on leidnud laialdast kasutamist foorumiliikmete poolt, kes võibolla pole end sellesse meeskonda kirja pannud.

siiamaani on igaüks oma vabal tahtel registreerimisel kirjutanud klubi lahtrisse velo.clubbers.ee. ju siis inimene on mingit kuuluvust tundnud. on ka siiamaani selle nime all kirjapanijaid kes pole endale särki soetanud.
CFC klubi liikmeid on ka oluliselt vähem kui võistlustel selle nime all kirjapanijaid, kuigi jah - CFC-l on ka jalgrattakool.
ametliku klubi reaalse tegevuse käimalükkamisega tegeldakse.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

andresolen
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 06. 07. 2004. 14:22

Postitus Postitas andresolen » 29. 09. 2004. 07:57

Klubiga tahaks liituda selleks et saada spetsialistide nõuandeid ja et keegi kaigast annaks kui endal jõuetus peal on.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 09. 2004. 08:44

andresolen kirjutas:Klubiga tahaks liituda selleks et saada spetsialistide nõuandeid ja et keegi kaigast annaks kui endal jõuetus peal on.
Nõuandeid saab ammutada ka nt lõpututest netiavarustest ja raamatutest (Maastikuratturi treeningpiibel olemas :?: ).

Kaika saamise soovi osas tasub kaaluda ka naisevõttu, äkki veab :D
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

andresolen
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 06. 07. 2004. 14:22

Postitus Postitas andresolen » 29. 09. 2004. 09:58

Naine pigem pärsib treeninguid või kuidas :D Võibolla mul pigem selline kuhugi kuulumise vajadus. Samas ei oleks paha samade huvidega uusi tuttavaid leida ja koos motiveeritumalt tegutseda

andresolen
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 06. 07. 2004. 14:22

Postitus Postitas andresolen » 30. 09. 2004. 09:23

mida assa kesoro st arvate

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 30. 09. 2004. 10:34

Määratled end kui Jõhvi`kat.
Siis on olemas Jõhvi rattaklubi. Kontaktid leiad siit: http://www.zone.ee/jalgrattaklubi/

Kui oled noor ja tahad kõvasti trennis käia ja kaigast saada, siis on Tallinna sektoris vist pea ainus võimalus CFC. Nemad ootavad ka uusi õpilasi hetkel treeningrühmadesse.

Paljud EJL liikmesklubid on rohkem sõprus/seltskonnad kes käivad koos võistlustel jms. kuid treeneri taktikepi all ühistrenne ja nuudiandmist ei ole.

Lisaks on mitmeid klubilisi ühendusi, mis ei ole EJL liikmed.
Mõned on siin listis: http://www.assakesoro.ee/index.php?page=27

Keegi ei keela sul endal oma semudega uut klubi moodustada.

Igasuguse klubi liikmeks saamise aluseks on vastava kirjaliku avalduse esitamine. Kas see rahuldatakse, on iseasi.
Viimati muutis Külaline, 05. 01. 2006. 11:01, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

Postitus Postitas Marti » 30. 09. 2004. 15:17

Andrus K kirjutas:...Kui oled noor ja tahad kõvasti trennis käia ja kaigast saada, siis on Tallinna sektoris vist pea ainus võimalus CFC. Nemad ootavad ka uusi õpilasi hetkel treeningrühmadesse...
Kaks asja, esiteks, alles hiljaaegu kuulsin CFC poistelt, et sinna just ei tahte enam eriti noori, see suretaks ala välja, kui kõik ühes klubis.
Teiseks, ärge KJK'd maha kandke! Täitsa tegutseb veel selline tegus klubi!
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 30. 09. 2004. 15:23

Marti kirjutas:
Teiseks, ärge KJK'd maha kandke! Täitsa tegutseb veel selline tegus klubi!
Täpselt, täpselt :lol: ja järgmine aasta pidid isegi uued riided tulema :o

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 30. 09. 2004. 16:53

Marti kirjutas: Kaks asja, esiteks, alles hiljaaegu kuulsin CFC poistelt, et sinna just ei tahte enam eriti noori...
Lehest lugesin just vastupidist ja siin sama asi kirjas. Oma poisi sokutasin ka sinna.

baddog
Rattur
Postitusi: 145
Liitunud: 15. 04. 2004. 00:56

Postitus Postitas baddog » 30. 09. 2004. 17:07

nagu ma aru saan CFC toimub ainult pirtal?

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 30. 09. 2004. 17:53

kuulsin midagi, et kjk avab nooremate grupi trummis ja treeneriks oleks Krull (see vanem ikka...) kui rohkem tahate teada siis helistage klubidesse

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

Postitus Postitas Marti » 30. 09. 2004. 18:37

velosipedist kirjutas:kuulsin midagi, et kjk avab nooremate grupi trummis ja treeneriks oleks Krull (see vanem ikka...) kui rohkem tahate teada siis helistage klubidesse
Jutt jumala tõsi, mind kutsuti kah sinna, aga ei olnud aega algul minna ja nii see asi unarusse jäigi, pealegi mul klubi olemas kah nii, et pole vajadustki väga.

CFC kohta, et see minu info oli paari nädala vanune, et võibolla tõesti on see nii, ega need õpilased ei pruugi ka kõike teada, mis üleval pool toimub.
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 05. 01. 2006. 10:21

Kangutan vana teema üles. Kas on mõni siin klubiga liitumist plaaninu ka liitunud mõnega ja mis on kogemused? Endal samuti soov mõnda klubisse astuda. Kinglasti pole ma noor ja perspektiivikas rattur, mistõttu ei ole ma noortele suunatud rattakoolide kandidaat. Ise olen mõelnud, et CFC või Assa-Kesoro, väljavõtted nende põhikirjadest.
CFC kirjutas:Klubi tegevuse eesmärkideks on noorte jalgrattaspordi alane koolitus ja treeningute korraldamine ning klubi liikmete ühisest huvist jalgrattaspordi kui sportliku vaba aja veetmise jaoks soodsate tingimuste loomine, viljelemine ja arendamine tervisespordi tasemest kuni võistlusspordini ning oma liikmete ühiskondliku ja kehalise aktiivsuse tõstmine.
Assa-Kesoro kirjutas:MTÜ SK ASSA-KESORO eesmärgiks on propageerida sportlikku ja aktiivsele liikumisele rajatud elustiili, kui põhitegurit inimese elukvaliteedi kujunemisel, toetada klubiliikmeid nii moraalselt kui materiaalselt sportimisel, korraldada sportlikke üritusi, treeninglaagreid, rahvaspordiüritusi, pakkuda klubiliikmetele ja nende pereliikmetele ning sõpradele seltskondlikku ajaviidet, jne. ...
Endale imponeerib rohkem Assa-Kesoro, kuna nad pole puhtalt rattaklubi (ise tegelen ratta ja jooksuga). Loomulikult olen arvestanud, et liikmeks saamise soovimisel ja sinna saamisel ei ole võrdusmärki vahel :) Klubidesse kuuluvad harrastussportlased võiksid jagada oma klubilisi kogemusi ...

Ja palun mitte postitada sellised kommentaare, et "kui tahad ühistreeninguid, siis korralda neid siin foorumis" või, et "kui tahad targaks saada loe Piiblit ja kogu foorum läbi" - see ei ole see.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 05. 01. 2006. 11:06

Harrastajana tasub klubide osas vaadata eelkõige seltskonda. Kui see klapib siis jääb vaid lootus, et sinu taotlus rahuldatakse. CFC kipub vist liiga sportlik olema :P , Assa-Kesoro seevastu sisaldab rohkem ka pulli ja põrsatempe :wink: harrastavaid tegelasi. Tundes neist mõnda üle keskmise hästi võiks soovitada küll. Samas ei pea ju ilmtingimata Tallinna klubisid vaatama. Suhteliselt tore seltskond on ka nt Haanja Rattaklubis, seal arvesta ainult teatava keelelise kohanemisajaga :) . Sellistest aktiivsetest ja pigem harrastajate klubidest (andestage kui kedagi nüüd alahindan) meenuvad Jõhvi RK, Püha Loomaaed, Porter, Arctic, VCEE jne. EJL lehel on pikem list.

Minule klubiline värk istub. Tekib teatud oma seltskond ja mingi konkreetsem kuuluvustunne. Meil klubis on mudugi seltskonnaga ka päris hästi vedanud :D 8) . Igav pole veel hakanud. Seltsis ikka egasem.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 05. 01. 2006. 14:50

sqber kirjutas:CFC või Assa-Kesoro
Põhikirja järgi endale klubi valida? (sic!)
Kui sul on silmapiiril mõni klubi, kellega liituda sooviksid, siis targem oleks selle klubi liikmetega teisi kanaleid pidi suhelda, sõbruneda ja kambavaimu tunnetada jne.
Mitte aga siin mingit laata korralda.
Edu.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 05. 01. 2006. 15:07

Andrus K kirjutas:Põhikirja järgi endale klubi valida? (sic!)
Võibolla väljendasin ennast veidi ebatäpselt või valesti - ma ei vali klubi põhikirja järgi :wink: (valin hoopis nime ja logo värvide järgi)
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Pierre
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 16. 06. 2004. 16:02

Postitus Postitas Pierre » 06. 01. 2006. 09:02

erikr kirjutas:.....siiamaani on igaüks oma vabal tahtel registreerimisel kirjutanud klubi lahtrisse velo.clubbers.ee. ju siis inimene on mingit kuuluvust tundnud. on ka siiamaani selle nime all kirjapanijaid kes pole endale särki soetanud.....
tähendab igaüks kes siin foorumis kasutaja on võib end võistlustel velo.clubbers.ee nime all regada? kas üldiselt sellise asja tegemisel miskit pahaks ei panda kui see nö päris klubi sünnib?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 01. 2006. 09:06

Pierre kirjutas:tähendab igaüks kes siin foorumis kasutaja on võib end võistlustel velo.clubbers.ee nime all regada? kas üldiselt sellise asja tegemisel miskit pahaks ei panda kui see nö päris klubi sünnib?
klubi on ammu sündinud ja tegelikult on väike segadus sellega ka olemas.
samas on ka selge, et kuna klubi sündis hiljem siis on klubi ja klubilaste asi see segadus likvideerida.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Postitus Postitas Kristiano » 08. 01. 2006. 20:34

Minu klubi on mina ise ja ei usu et mingi team rohkem kaigast produtseerib, vastupidi.

matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Postitus Postitas matts » 27. 03. 2007. 15:40

Kaevasin selle klubiteema veidi teise nurga alt üles.

Nimelt küsimus selline, et kas eksisteerib Tallinnas ka sellises formaadis rattaklubisid, millel füüsiliselt ruumid olemas, kus saab oma ratast ladustada ja enne trenni riietuda, pärast pesta? Kuna kolisin rohelisest Tartust Tallinna südalinna võtab kesklinna liiklus ja porise rattaga mööda valgeid vaipu koju 7ndale korrusele sõitmine juhtme kokku :evil: Normaalses harrastajate seltskonnas trenni tegemise vastu ei oleks kah midagi

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 28. 03. 2007. 09:32

Mul on õnn elada 2. korrusel ja üsna Kadrioru piiril, seega tänavaliiklus ei häiri - pigem on probleem selles, kus ratast pesta (siiani olen käinud Faehlmanni tn. mingis käsipesulas). Korteris elamise rõõmud :)
Pirital velodroomil on CFC spordiklubi, äkki saad nendega kokkuleppele.

Ja kui peale tööd sõitmine vaikse tempoga sobib (viimsi ps. maanteedel) siis PS.

Vasta

Mine “Üldfoorum”