Btlos M-i34A jooksude lühiülevaade

Foorumi kasutajate poolt isiklikul kogemusel põhinevad testitulemused, ülevaated ja hinnangud nii ratastele kui nende juppidele ja muule rattasõiduga seotud varustusele.
Vasta
Kirsa
Rattur
Postitusi: 3935
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Btlos M-i34A jooksude lühiülevaade

Postitus Postitas Kirsa » 27. 08. 2022. 12:43

Tellisin Hiinast pöiad ja rummud/kodarad ostsin ise.
Hiinlased palusid, et kui ma jooksud valmis saan, saadaks neile paar pilti - mõtlesin, et kui ma juba pildid tegin - panen siis siia ka natuke infot.


Pilt Pilt

Link pöiale: https://btlos.com/mtb-downhill/asymmetr ... arbon-rims

Tegemist on btlos 34mm downhill pöidadega. Valisin premium, DH ja 29" - lubatud kaal 470gr
Minu jaoks on need downhill jooksud - bikepargid, talvel sõitmine ja igasugue muu trailride, kus võiksid natuke odavamad jooksud olla ja kaal pole nii tähtis. Tegelikult ma ei vaja oma pisikeste potsatuste jaoks DH taseme pöidasid, aga no ei ole eriti valikut, kui soovid vähemalt 34mm laiust.
Nende 410gr AM versioon jääb minu kaalule ehk hüppamiseks veidi lahjaks ja 410gr 35mm MCFK-d mul juba on. Kui lift üles veab, siis pole kaal nii oluline kah.

Niplid valisin tugevad ja odavad - Sapim 14mm brass silver
Kodarad on Sapim D-light 2.0 | 1.65 | 2.0 straighpull 298mm - kah midagi raskemat (aga mitte päris tavalised sirged 2mm)
Rummud 240 dt swissid - 28hole, straightpull, exp, microspline, 6-bolt
Kaalusin uudishimust Duke Madmax SP rumme - tellisin nad juba märtsis r2-st ära, aga no mida pole seda pole - tühistati tellimus ja saadeti raha tagasi.
Tune jms kraam jäi liiga kalliks. Aga ega ma ei teagi mis rummudega enduro ja dh mehed sõidavad - saksa poodides eriti muud kraami peale XC rummude eraldi võtta pole.

Pöidade tegelik kaal on 511gr ja 514gr - ilusti kirjutati mulle, et tootsime ja ehitasime 13 päeva, aga näe kogemata tulid ülekaalus ja tugevamad - kas ootad veel 13 päeva ja teeme sulle uued või paneme needsamad teele.

Jooksude kaal kokku tuli siis 1737gr.
Hind tuli alla tuhande (btlosil oli suvel sünnipäev ja kingituseks oli tasuta transport)
Btlosist tellimine on suhteliselt muretu, transport kahele pöiale on 100$, aga nad maksavad sinu eest ära tolli ja käibe ja kõik maksud - pöiad tulevad kulleriga otse koju. Garantii on 3,5 aastat, aga murede korral pead vist jooksud neile tagasi saatma :)
Samuti on neil crash replacement programm - uus pöid 25% odavam, kui matsu paned.

Jooksudega sõitnud ma veel ei ole - plaanis on esimesel võimaluse Sappee bike parki külastada, eks nad saavad seal siis tuleristsed.
Postitan muljed, kui esimesed sõidud tehtud.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3935
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Btlos M-i34A jooksude lühiülevaade

Postitus Postitas Kirsa » 27. 08. 2022. 12:58

Juba küsiti, et kas mul bikepargi jaoks veidi valed rehvid pole all. On jah.

Bikepargi setup on 2,6" minon dhf/2,6" kenda nevegal2 või 2,6" wolfpack enduro/2,6" wolfpack trail või midagi sinnapoole.

Vasta

Mine “Ülevaated ja hinnangud”