ÜV: PRO Tarmac NPU+ Shoe Cover

Foorumi kasutajate poolt isiklikul kogemusel põhinevad testitulemused, ülevaated ja hinnangud nii ratastele kui nende juppidele ja muule rattasõiduga seotud varustusele.
Vasta
Omiar
Rattur
Postitusi: 415
Liitunud: 13. 07. 2011. 21:38

ÜV: PRO Tarmac NPU+ Shoe Cover

Postitus Postitas Omiar » 30. 03. 2013. 10:00

Alljärgnev põhineb subjektiivsel kogemusel ja ei taotle absoluutset tõde (sajaprotsendilist kõigile sobivust).

Tootekirjeldus
Highly isolating road shoe cover for wet conditions - made of 3mm thick neoprene. Especially designed for the use with road shoes. With comfortable, antibacterial bamboo-charcoal-fleece fabric with waterproof coating.

The OPC (Optimal Panel Construction) concept by PRO is a revolutionary and official registered technology for an optimized cut. That ensures a better fit, optimum function and a great look. The number of seams were reduced and the used materials offer best function and protection. With taped seams and cevlar protection on the nose. The velcro closure on ankle allows an individual adjustment. Reflective elements provide enhanced visibility at night. Recommended for temperatures from -15 to +5°C.
Eelmine aasta sai külmemate ilmade jaoks varutud sellised kingakatted. Sai valitud hinna ja tootekirjelduses lubatud põhjal ja siiani pole olnud põhjust pettuda. Sõitnud olen täiesti tavaliste Sidi Ergo 3 kingadega, jala peal tavaline niidisokk, ja seal peal siis mainitud kingakatted.
Sõitnud olen 0 kraadiste ilmadega, ka tugeva tuulega lagedatel väljadel ning jalad on koguaeg mõnusalt soojad püsinud.
Vihmaste ilmadega toimivad nad ka suurepäraselt mitmeid tunde.

Tootekirjeldus ütleb, et sobivad põhiliselt maanteekingale. Saab ka MTB kingale panna, kuid siis peaks minimaalselt käima. Tald neil käimiseks mõeldud siiski ei ole.

Suurus: L
Kinga suurus: 43 (Sidi)

Hind praegu: 23.- EUR (30.03.2013 @ bike24)

Pilt

Alfonze
Rattur
Postitusi: 349
Liitunud: 11. 07. 2003. 11:02

Re: ÜV: PRO Tarmac NPU+ Shoe Cover

Postitus Postitas Alfonze » 13. 04. 2013. 07:18

Tunduvad hinda arvestades igati mõistlikud. Kuidas neil lukud on, ei ole ohtu et lagunevad? Tihti nendel suhteliselt jäikadel neopreenist katetel on lukud just nõrgaks kohaks loetud. Tegu muidugi võib olla ka hooletu kasutuse tagajärgedega...

Ma ise ka kunagi otsisin ja valisin Endurad, muidu ka head soojad, aga jah suht tuugalt ümber ja peab jälgima et lukku ära ei lõhu. Kasutan ka mtb kingadel, kuigi kuna MNT omadel nagu ikka, suht väiksed kanna ja klotsiaugud siis kõndides oht ära talluda. Olgugi, et aluse materjal suhteliselt robustne.

Kasutaja avatar
Henno
Rattur
Postitusi: 722
Liitunud: 07. 08. 2009. 09:01

Re: ÜV: PRO Tarmac NPU+ Shoe Cover

Postitus Postitas Henno » 13. 04. 2013. 10:04

Mul on 2011. kevadel omandatud ja aktiivselt kasutuses olnud vanem mudel, lukud siiani korras (enne seda olid mul Castelli termokatted, millest ühel lagunes lukk ca 3. sõidukorral), olen ka kõndinud nendega olude sunnil ja pole teised alt lagunenud siiski

Lisaks heale soojapidavusele seniste katsete põhjal väga veekindel, olen paar korda pikema trenni ajal lausvihma kätte jäänud, aga kuiva jalaga pääsenud

Kannatab kasutada ka südasuvel ... olen sõitnud isegi +20 ilmadega peale vihma kui asfalt veel märg, veepritsmetest märjad sokid on suhteliselt ebameeldiv ja suvised õhukesed katted ei pea vett, kui samal ajal päike paistab juba, siis musta värvi tõttu küll kuumutab jalga, aga hullult ebamugav ei ole

Pilt
Jalgratturid omavahel: kuidas Cube käratab? :)

Vasta

Mine “Ülevaated ja hinnangud”