Kalevipoja rattamaraton

Kasutaja avatar
andre170
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 04. 03. 2008. 16:59

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas andre170 » 25. 08. 2013. 09:48

indrek56 kirjutas:Laiuse mäel olid ka nagu ajavõtu matid maas. Kui ma nüüd seda just unes ei näinud, siis kas kuskil selle andmeid ka näha saab?
Ilmselt tulevad Estonian Cup kodulehel 2013 tulemuste alla, nagu nad 2012 juba olid:
http://estoniancup.ee/2013/tulemused/tu ... poja-2012/

Märgistus oli täitsa korralik. Mulle meeldisid kriidiga maha joonistatud nooled. Neid on hea odav teha ja neid ei lükka kurikaelad ümber. Tuleb silmad lahti hoida.
Mõningane nuputamine on isegi põnev. Tingimused ju kõigile võrdsed ja kooma põrutanud vendadel tuleb lõivu maksta.

HG-puhul on kaks poolt: ametlik ja niisama. Ametlikult aja kirja saamiseks peaks ikka kõigiga koos startides mööda rada sinna jõudma, pärast katkesta või kohe. Aga mitteametlikult miks mitte käia seal oma vormi kontrollimas. Saad live tulemustest aja teada ja end teiste (kuigi oluliselt väsinumatega) võrrelda, ametlikust protokollist pole selliste katsetajate nime ilmselt kellelgi soov leida, endal, konkurentidel ega ka korraldajatel. Üle stardijoone veerejad ju fikseeritakse ja edasi on lõikamine juba disklaf.

Raskerajaga
Rattur
Postitusi: 23
Liitunud: 06. 08. 2012. 15:11

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Raskerajaga » 25. 08. 2013. 10:15

piffik kirjutas:Viisin vist HG skandaali jutu kokku rajal nähtuga. Nimesid ei nimeta, aga arusaadavalt ei käi jutt HG 666. koha saanust. Vihjeks siis niipalju, kuidas on HG võitmise strateegia aja jooksul muutunud - aga eristrateegiat on vaja, muidu võtaks ju Püta, Austa ja mõned veel ka kõik need võidud. Alguses võita tahtja pidi lihtsalt rahulikult võtma sõitu, et HG alguseks oleks jalg võimalikult värske, et jõuaks seda kilomeetrit vajutada. Nüüd on nupumehed jõudnud sinnani, et Kalevipoja raske rada võib ka rahulikult sõites jala peale hakata, sõidame parem otse mööda kruusateed HG algusesse, teeme selle kilomeetri ära ja otse võistluskeskusesse tagasi. Miks end ikka kulutada, ega see mõni maraton ole. Edaspidi võiks korraldajad HG juurde väikese parkla teha, et sellele distantsile keskendujad ei peaks rajal orienteeruma. Oleks 3 distantsi - maraton, poolmaraton ja HG sprint.
Tundub, et õiglus on jalule seatud! Samsung Estonian Cup kodulehel on HG lõigu võitjad juba teised nimed erinevalt eilsest. Küllap on ka kokku lepitud, kuidas auhinnad tagastatakse. Kes tahes, aga Rakkelt poleks seda oodanud. Ja ilmselt peavad korraldajad reeglid üle vaatama, äkki on JOKK stiilis tõesti võimalik sõita 3 distantsi:) Edaspidine areng sarnaselt suusaga - distantsimehed ja sprindimehed - pole paha mõte.Aga täna eeldame vähemalt rattarajal ausust eelkõige.

Kasutaja avatar
dirigent
Rattur
Postitusi: 228
Liitunud: 22. 10. 2009. 13:40

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas dirigent » 25. 08. 2013. 11:19

Pean mainima,et mõni julm rattur oli rebase alla ajanud :)

Kasutaja avatar
Kert1800
Rattur
Postitusi: 204
Liitunud: 24. 10. 2010. 12:25

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Kert1800 » 25. 08. 2013. 11:21

dirigent kirjutas:Pean mainima,et mõni julm rattur oli rebase alla ajanud :)
Isegi nägin,ei olnud ilus vaatepilt. :?

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas rattahunt » 25. 08. 2013. 11:33

Plaan oli väikse varuga sõita, hoida ideaaltrajektoori ja mitte väga rapsida, õnnestus.
Laiuse tõusul ei saanud madalamat käiku sisse, andis kangutada.
Jube palju on sarnaseid dresse, nagu TÜ(enne Austa), Scautpataljon jne., tundus terve rada neid täis olema.
Video http://www.youtube.com/watch?v=1jI5bu-23gc
Mõned kohad videos
13.53 väike kukkumine
23.25 jõeületus
44.45 väike kukkumine
49.50 katkine sild
52.35 kivid!!!
56.35 Laiuse tõus
1.00.30 kukkumine
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

taavisport
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 05. 05. 2006. 14:10

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas taavisport » 25. 08. 2013. 11:54

Raskerajaga kirjutas:
piffik kirjutas:Viisin vist HG skandaali jutu kokku rajal nähtuga. Nimesid ei nimeta, aga arusaadavalt ei käi jutt HG 666. koha saanust. Vihjeks siis niipalju, kuidas on HG võitmise strateegia aja jooksul muutunud - aga eristrateegiat on vaja, muidu võtaks ju Püta, Austa ja mõned veel ka kõik need võidud. Alguses võita tahtja pidi lihtsalt rahulikult võtma sõitu, et HG alguseks oleks jalg võimalikult värske, et jõuaks seda kilomeetrit vajutada. Nüüd on nupumehed jõudnud sinnani, et Kalevipoja raske rada võib ka rahulikult sõites jala peale hakata, sõidame parem otse mööda kruusateed HG algusesse, teeme selle kilomeetri ära ja otse võistluskeskusesse tagasi. Miks end ikka kulutada, ega see mõni maraton ole. Edaspidi võiks korraldajad HG juurde väikese parkla teha, et sellele distantsile keskendujad ei peaks rajal orienteeruma. Oleks 3 distantsi - maraton, poolmaraton ja HG sprint.
Tundub, et õiglus on jalule seatud! Samsung Estonian Cup kodulehel on HG lõigu võitjad juba teised nimed erinevalt eilsest. Küllap on ka kokku lepitud, kuidas auhinnad tagastatakse. Kes tahes, aga Rakkelt poleks seda oodanud. Ja ilmselt peavad korraldajad reeglid üle vaatama, äkki on JOKK stiilis tõesti võimalik sõita 3 distantsi:) Edaspidine areng sarnaselt suusaga - distantsimehed ja sprindimehed - pole paha mõte.Aga täna eeldame vähemalt rattarajal ausust eelkõige.
Juhendi punkt 8.5. Tulemuse saamiseks peab võistleja läbima võistlusraja täielikult. Kuna Hansgrohe ja Laiuse tõus on osa võistlusest nagu vahefinish, milleks on vaja stardinumbrit ja kiipi (saadakse eeldusel, et lähed maratoni rada läbi sõitma) tuleb need minu arusaamist mööda läbi sõita maratoni sees, mitte eraldi metsa sees otse liigeldes. Samahästi võiks lõigata ja vahefinishi ära võita.

Marek000
Rattur
Postitusi: 84
Liitunud: 10. 12. 2012. 21:42

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Marek000 » 25. 08. 2013. 11:56

Rivo kirjutas:See sild oli ikka veidi ehmatav üllatus küll. Mingi 4-5 lauda puudu. Hea, et hoog oli korralik ja sai kuidagi üle. Pulsivööd küll peal ei olnud, aga ilmselt käis seal korraks tumepunases ära.
Muidu on Kalevipoeg hea rada - korralik mtb maraton.
PS. Hambad on korras ja saiake sai söödud.
Eks liidergrupp ole süüdi, ei maksa nii sildupõletavas tempos sõita - tagumised ei saa enam üle :D

Marek000
Rattur
Postitusi: 84
Liitunud: 10. 12. 2012. 21:42

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Marek000 » 25. 08. 2013. 13:14

Ma ei mõista, miks sellest HG kilomeetrist nii leili minna? Minult isiklikult küll sellega kompvekki käest ära ei rabatud.
Mulle tundub, et see ongi rohkem "luuserite kilomeeter", need kes, algul sõita ei jaksa ja rongist maha jäävad, lasevadki jala sirgu ja tirritavad sprindi alguseni ära ja siis vajutavad ennast tühjaks.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Oliver » 25. 08. 2013. 13:49

Marek000 kirjutas:Ma ei mõista, miks sellest HG kilomeetrist nii leili minna? Minult isiklikult küll sellega kompvekki käest ära ei rabatud.
Kommi äravõtmist ei oksa kommenteerida, kuid mänguilu kaob küll kui ebaausad võtted mängu tulevad. Vahefinišid ja HG kilomeeter (Kalevipojal ka Laiuse tõus) annavad sõidule lisaväärtust. Seal eraldi vajutamine ei ole kohustus, kuid neile, kellele meeldib, las jääda aus mäng.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas MarttiM » 25. 08. 2013. 14:17

Väga lahe rada! Ainuke osa mida ei fänna on viimane turbasiht. Rada oli sel aastal üllatavlt kuiv, kindlasti kuivem kui eelmisel. Tagurpidi rada toimis ses osas paremini, et alguse singlilõikudel toimus juba mingi liikumine. Jõgesid siiski sõita ei saanud, kuna ei lasta:) Huvitaval kombel sõitis esimene ots sel aastal maratoni aeglasemalt ja tagumine ots jälle tiba kiiremini kui eelmisel.

Korraldajale mul märkusi ei ole :mrgreen: Hoopis suured-suured tänud!

Kasutaja avatar
kapuuts
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 25. 07. 2011. 10:17

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas kapuuts » 25. 08. 2013. 14:47

dirigent kirjutas:Pean mainima,et mõni julm rattur oli rebase alla ajanud :)
Suht ränk hais oli juba neist möödasõites. Pakun et nad olid seal juba mitu päeva päikse käes leband

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Maarek » 25. 08. 2013. 16:13

Raskerajaga kirjutas:
piffik kirjutas:Viisin vist HG skandaali jutu kokku rajal nähtuga. Nimesid ei nimeta, aga arusaadavalt ei käi jutt HG 666. koha saanust. Vihjeks siis niipalju, kuidas on HG võitmise strateegia aja jooksul muutunud - aga eristrateegiat on vaja, muidu võtaks ju Püta, Austa ja mõned veel ka kõik need võidud. Alguses võita tahtja pidi lihtsalt rahulikult võtma sõitu, et HG alguseks oleks jalg võimalikult värske, et jõuaks seda kilomeetrit vajutada. Nüüd on nupumehed jõudnud sinnani, et Kalevipoja raske rada võib ka rahulikult sõites jala peale hakata, sõidame parem otse mööda kruusateed HG algusesse, teeme selle kilomeetri ära ja otse võistluskeskusesse tagasi. Miks end ikka kulutada, ega see mõni maraton ole. Edaspidi võiks korraldajad HG juurde väikese parkla teha, et sellele distantsile keskendujad ei peaks rajal orienteeruma. Oleks 3 distantsi - maraton, poolmaraton ja HG sprint.
Tundub, et õiglus on jalule seatud! Samsung Estonian Cup kodulehel on HG lõigu võitjad juba teised nimed erinevalt eilsest. Küllap on ka kokku lepitud, kuidas auhinnad tagastatakse. Kes tahes, aga Rakkelt poleks seda oodanud. Ja ilmselt peavad korraldajad reeglid üle vaatama, äkki on JOKK stiilis tõesti võimalik sõita 3 distantsi:) Edaspidine areng sarnaselt suusaga - distantsimehed ja sprindimehed - pole paha mõte.Aga täna eeldame vähemalt rattarajal ausust eelkõige.
Mnjaa, päris omapärane.
Elvas võitis HG kilomeetri Sulev Lipp, kes finišiprotokollis ei figureerinud, aga Elva HG tabelis on ta ikka võitjana kirjas.

Nüüd Kalevipoja sõidul käis juba arvestatav seltskond spetsiaalselt seda proovimas ja äkki seatakse õiglus jalule ja nende tulemust ei arvestata.
Tundub, et korraldaja nüüd siis leidis, et päris nii see asi käima ei peaks.

Väga süvenenult küll autasustamise seda osa ei jälginud, aga minu meelest Würth Laiuse kilomeetri võitis samuti Eilo, kes käis ka pjedestaali kõrgemail astmel. Ei tea, kas see auhind korjati pärast käest ära, sest oli ju sarnaselt HG kilomeetriga kahtlaste meetoditega saavutatud.

ennoeilo
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 27. 06. 2005. 16:26

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas ennoeilo » 26. 08. 2013. 03:08

Tere Lugupeetud. Jõudsime just Lätist võistlustelt ja telefon helises mitut puhku ning nüüd ei tule und :) Kuna siin on väga elav arutelu tekkinud Kalevipoja HG kiirenduskilomeetri kohapealt siis võin selgita tekkinud olukorda. Ei mina ega Greete pole püüdnudki varjata millisel eesmärgil Kalevipoja maratonil Greete startis ja millise osa ülejäänud rajast läbis. Praegusel hetkel paraku ei sätesta ükski punkt seda, et ülejäänud võistlusrada tuleks läbida. Punkt millele viidati käib maratoni tulemuse kohta ja selle kohapealt Greete Steinburg ei eksinud, ega ületanud finiši joont ning teda polegi võimalik millegi eest karistada. Kuna olen 1 etapi korraldaja olen toonitanud kiirendus kilomeetri reglementeerimise vajadust. Ja piisaks ainult 1 punktist- kiirenuskilomeetri tulemus arvestatakse kogu või võistlusraja esimese poole läbimisel. Ise pooldan kogu raja läbimist. Segadust ja vaidlust tekitav olukord sai teoks veel kahele lisafaktorile. 1. kuna Greete on võitnud sellel hooajal 1 kiirenduskilomeetri ja pole selle eest poodiumi kohta saanud siis mina võistkonna juhina soovitasin temal Kalevipoja maratonil seda spetsiaalselt teha. Kuigi oli teada. et terve maratoni läbimiseks ei lähe. ( Vahemärkusena on iga poodiumi koht tähtis toetajale, sellest sõltub palju võib väikses maakohas olev klubi endale lubada.) 2. Kuna kolmapäeval võistlusrada sõites oli näha, et 1 lõik rajast ei jäta just ratast ja riideid kõige puhtamaks ja kohe tuli sõita Lätti UCI karikasarja maratonile, siis otsustasime esialgu HG loobuda. Hiljem kodus juhendit mitmeid kordi lugedes ei jäänud mulle silma ühtegi punkti, mis keelaks mingi lõigu maratoni rajast vahele jätta, saamaks kiirenduskilomeetri tulemust. Kus juures seda on teinud teiste teamide liikmed ka varem ja väga sage on peale KK võistlus pooleli jätta. Kiirendus kilomeeter on paraku võidetud ka seda lõiku mittetäielikult läbides- kas ma oleks pidanud hakkama asju loopima, möllama ja proteste kirjutama hakkama. Soovisin võimalikult litsalt kiirenduskilomeetril tekkinud segaduse klaarida aga tuli välja nii nagu alati- veel suurem segadus. Esialgu, ei saanudki aru millest tõmmati teema just nüüd ja Greete puhul taevasse aga kuuldes maratoni kulgu on selge, mis on teemaaretuse põhjuseks. Naiste arvestuses ei tohiks küll keegi kahelda, et Sille Puhu on väga kiire ja teistest üle suudab olla. Kui tulla veel selle kiirenduskilomeetri juurde tagasi siis midagi imelikku ma seal ei näe kui seda spets üritatakse ja kui räägime just meie klubi sõitjatest siis Mikk Altermann´il läks 2 kummi kunagi- tegi KK, Sander Eilo oli mitu ööd Rakke maratoni korraldamisel üleval ja polnud suuteline võistlus tulemust tegema ja läks just KK tegema seejuures läbides raja ja Viljandis andis oma jooksu ära ja hiljem tegi KK, Rainer Neidra pani vist külili ja lakkus natuke haavu enne kilomeetrile minekut, Siim Eilo sai Otepääl mesilaselt nõelata ja kõri oli paistes, kui õhk läbi käima hakkas tegi kilomeetrit. Teistest tean, et Pruusil on vist kett läinud, ja tegi KK , arvukalt on rehvide pärast KK tehtud aga on ka spetsiaalselt cyclokaga mindud KK ründama, on mindud lihtsalt kehva enesetunde pärast, on tuldud ainult ja ainult selle pärast et kiirenduskilomeetri üldarvestus säiliks ja on mindud poole võistkonnaga ja viimane lüli võitjaks veetud- ma ei leia seal midagi imelikku, kui see kuidagi määratletud pole, pigem lisab värvi. Alati võib ju vaielda, kus on piir mitte eetilisuse ja eetilisuse vahel- aga kus tekkinud arvamuste erisuse juures on selge piir? Vabandan kui väga teemasse ei läinud aga eespool lahatakse ikkagi Kalevipoja Rattamaratoni kiirenduskilomeetrit. Mis puutub aga minu elamustesse maratonil siis tõsiselt pull oli: raba on tüütu aga ma teadsin seda, olin sellega arvestanud. Kui selline lõik on sisse pandud, siis on ja kõigile on see ühepikkune, ilmselt ei ole paremaid variante. Samas see võbki olla Kalevipoja RM märksõna. FF lõikas mudas nagu siidi, karvasem rehv oleks ilmselt minule olnud suureks takistuseks :) Kui hilja õhtul Riiga jõudsin siis leotasin omi vanu konte 0,5 L lätakate õllega - mis oli väga hää ja mõtlesin, kui tugev oli Kalevipoeg nendes rabades pöherdades!

Rain
Rattur
Postitusi: 217
Liitunud: 12. 02. 2008. 15:23

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Rain » 26. 08. 2013. 07:26

Minu arvates on see suhteliselt ebaeetiline käitumine, kui võistleja otsustab vahefinishi võidu nimel mitte läbida eelnevat rada. Põhjendus, et rada ei läbitud põhjusel, et riided ja ratas oleks mustaks saanud kuulub muidugi huumorivaldkonda. Kahtlen, et nimetatud sõitjal on üks sõiduvorm ja ratta pesemine ei võta oluliselt üle 20-30 minuti aega. Juhendis pole ka punkti, et knopkasid ei tohi maha visata ja kaasvõistlejaid ei tohi kividega pilduda... Mõne jaoks on need tegevused ebaeetilised teiste jaoks mitte. Piir on vaieldav nagu Enno ütleb:)

Raskerajaga
Rattur
Postitusi: 23
Liitunud: 06. 08. 2012. 15:11

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Raskerajaga » 26. 08. 2013. 08:20

Rain kirjutas:Minu arvates on see suhteliselt ebaeetiline käitumine, kui võistleja otsustab vahefinishi võidu nimel mitte läbida eelnevat rada. Põhjendus, et rada ei läbitud põhjusel, et riided ja ratas oleks mustaks saanud kuulub muidugi huumorivaldkonda. Kahtlen, et nimetatud sõitjal on üks sõiduvorm ja ratta pesemine ei võta oluliselt üle 20-30 minuti aega. Juhendis pole ka punkti, et knopkasid ei tohi maha visata ja kaasvõistlejaid ei tohi kividega pilduda... Mõne jaoks on need tegevused ebaeetilised teiste jaoks mitte. Piir on vaieldav nagu Enno ütleb:)
Jalgratta JOKK - Jõudu korraldajatele - juhendis oma paarkümmend lehte vaja juurde kirjutada!:))
Aga tegemist siiski rahvaspordiga ju?
Rattamatkale lõikama?

ms100
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 02. 08. 2011. 20:26

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas ms100 » 26. 08. 2013. 08:46

Loen ja imestan, mille peale inimene ikka tuleb ning mille nimel elatakse...endal pole kordagi mõttessegi tulnud, et võiks ainult seda kilomeetrit sõitmas käia. Olen ikka nii "eilne"...

Muidu rada väga 5, MTB-dele paras. Kui sõidu teises pooles ja vahetult pärast lõppu mõtled, et ei kunagi enam, siis peab ikka hea asi olema...;)

risto999
Rattur
Postitusi: 79
Liitunud: 16. 09. 2011. 08:01

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas risto999 » 26. 08. 2013. 09:07

See pole vabandus, et sponsoritele rohkem tähelepanu saada.

Olgem innovaatilisemad- minu soovitus, kuna Grete on TEGIJA, siis suurema tähelepanu saaks ta blogi pidades(treeningud, võistlused jms), kus oleks sponsorite logod väljas.
Arvan ,et lugejaid jätkuks rohkem kui küllaga.

Kalevipoeg oli tegija, rada 5+. Hernesupp tummine. Ilm ilus. Max kiirus 65,4 km/h.
Viimati muutis risto999, 26. 08. 2013. 09:29, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
Kert1800
Rattur
Postitusi: 204
Liitunud: 24. 10. 2010. 12:25

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Kert1800 » 26. 08. 2013. 09:15

Ausam oleks ikka terve võistlustrass läbida,mitte üritada lõigata teab kust et HG-s mõned kohad kiirem olla.
Palju keegi üldse HG Downhilli laskumisel kiirust sai?-ise sain 67 km/h ja ei olnudki plaan eriti kiirust arendada.

Robinson
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 17. 04. 2013. 07:26

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Robinson » 26. 08. 2013. 09:20

Tagantjärele vaadates tuli laskumisel 66,7km/h

Kasutaja avatar
Snk
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 05. 07. 2011. 09:59

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Snk » 26. 08. 2013. 10:16

Palju keegi üldse HG Downhilli laskumisel kiirust sai?
Pilt


8)
Tuule tiibadesse saanud seltsimees

Torts
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 26. 08. 2013. 10:22

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Torts » 26. 08. 2013. 10:38

Tänud ratturile nr. 602, kes mulle rajal viimase metsasihi peal siselohvi andis. Tahaks selle nüüd kuidagi ära arveldada!

p2mm
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 12. 08. 2012. 14:27

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas p2mm » 26. 08. 2013. 13:55

Kalevipoja rajalt ja linnakust on leitud järgnevad asjad:
SKS balloonpumb, mingi hõbedane pump millelt kõik kirjad maha kulunud, 4 paar sõiduprille (punased BRIKOd, mustad CASCOd, tumesinise-halliga PRESTIGEd ja sinised nimetud prillid),halli-valgega rattakompuuter BONTRAGER mille ODO näit on tervelt 11 504km, SCICON sadulakott, NIKE sõidukinnas, õhuke lastejope NAME IT suurusega 92.

Asjade kättesaamiseks palun võtta ühendust telefonil 56958663

Kellel veel midagi kadunud on, siis homme läheb korraldajate seltskond rada üle vaatama ja andke aga teada mida ja kuskandis kaotasite. Saame silmad lahti hoida.

Kohtumiseni Kalevipojal 2014 :)

Tarmo

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas MarkoAa222 » 26. 08. 2013. 16:32

Väike kokkuvõte ka sõidust :)
http://www.youtube.com/watch?v=OtRyhof2sFI

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas andrust » 27. 08. 2013. 08:02

Raja märgistus oli OK. Endal ei olnud ühtegi kohta kus oleks kahtlust tekkinud raja kulgemise suunas. Tänud korraldajatele! HG teemast - minu arvates oleks kõige parem, kui HG tulemus läheb kirja ainult nendel osalejatel kes läbivad kogu distantsi.

ÜlrK
Rattur
Postitusi: 186
Liitunud: 26. 12. 2009. 10:36

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas ÜlrK » 27. 08. 2013. 10:22

Laiuse tõusu tulemusi pole vist kusagil üleval?

urmet25
Rattur
Postitusi: 117
Liitunud: 21. 05. 2010. 07:44

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas urmet25 » 27. 08. 2013. 10:50

ÜlrK kirjutas:Laiuse tõusu tulemusi pole vist kusagil üleval?
Nüüd kodulehel üleval.

rainerhq
Rattur
Postitusi: 767
Liitunud: 16. 08. 2009. 19:27

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas rainerhq » 27. 08. 2013. 11:05

Kas tõusu pikkus oli seekord lühem kui eelmisel aastal?
"Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas erikr » 27. 08. 2013. 11:22

rainerhq kirjutas:Kas tõusu pikkus oli seekord lühem kui eelmisel aastal?
Natuke jah, alustati tiba ülevaltpoolt.
Teadustaja sellest stardis passimise ajal pajatas ka midagi.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas indrek56 » 27. 08. 2013. 12:23

rainerhq kirjutas:Kas tõusu pikkus oli seekord lühem kui eelmisel aastal?
Laiuse mäe alumine osa on selle koha peal mingi parkla ehituse tarvis üles kaevatud, seetõttu ka siis lühem.

Hagne
Rattur
Postitusi: 18
Liitunud: 14. 06. 2013. 18:19

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Hagne » 27. 08. 2013. 16:03

Oskab keegi öelda kas Jarek Jõepera " Full Gallery " ka kuskil on ?

Need 200 pilti Facebookis on ikka väga ilusad (y)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas erikr » 27. 08. 2013. 16:21

Hagne kirjutas:Oskab keegi öelda kas Jarek Jõepera " Full Gallery " ka kuskil on ?

Need 200 pilti Facebookis on ikka väga ilusad (y)
http://www.flickr.com/photos/96216076@N ... 237077839/
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Patsvei
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 08. 10. 2010. 14:22

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Patsvei » 27. 08. 2013. 20:21

Millisel lehel need Laiuse tõusu tulemused on?


Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas indrek56 » 27. 08. 2013. 20:31

Patsvei kirjutas:Millisel lehel need Laiuse tõusu tulemused on?
http://estoniancup.ee/2013/wp-content/u ... wuerth.pdf
Tulemused>Tulemused 2013>2013 - Kalevipoja>Lehe lõpus "WÜRTH LAIUSE MÄKKETÕUS"

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas indrek56 » 30. 08. 2013. 09:43


Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas SL » 30. 08. 2013. 14:46

Kuna minu nimi käis ka diskussioonist läbi ja isegi nii, et oleksin nagu teinud otsa lahti HG manipuleerimise osas, siis olgu veelkord täpsustuseks öeldud järgmist:

- elvas startisin meelega tagant, kuna oli kavas mitte võistelda vaid kaaslastega koos niisama ilma ja rada nautida ning lihtsalt treeninguna võtta seda sõitu. Nähes reklaami, et km on tulemas ütlesin kaaslastele, et lähen sõidan korra vähe kiiremini. Sõitsin selle ära ning siis sõitsin maratoni lõpuni, kuid paarkend meetrit enne finishit keerasin maha, kuna nö kehva koht pidavat mõjutama stardinumbrit edaspidi. Kuna edaspidi siiski tahaks mõne Samsungi võidu ka sõita, siis pidasin nii tegutsemist paremaks. Sõitsin kohe edasi, trenni mõttes veel Otepääle. Alles hiljem sain teada, et olin sõitnud selle kõige kiiremini. Autasustamisel ei käinud, nänni ei saanud ja ei soovi ka. Nimi võetagu ka maha HG protokollist.

- isiklikult arvan, et HG kilomeetrit reguleerima rohkem, kui täna ei peagi. Need, kes sellega manipuleerivad tõsiselt võttes, teavad ise, et mimoodi nende, kui võidusõitjate maine hiljem paistab ning kui neil on sellega rahu majas, siis minupärast võiks HG km algusesse eraldi parklad rajad ning soojendusraja ka ära märgistada. Mind see küll kuidagi ei häiriks. See on mingi teine ala siis, mitte mägiratta maratonivõistlus. Siit edasi mõeldes võiks selle kilomeetri ka kuhugi eraldi märkida ning võistluse mõnel teisel päeval korraldada ning sarjast HG kilomeetri üldse eemaldada. Muidu võib lihtsalt ohtlikuks minna, kui keegi värskelt kuhugi "peale lendab".

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas Oliver » 30. 08. 2013. 16:45

SL kirjutas:... kuid paarkend meetrit enne finishit keerasin maha, kuna nö kehva koht pidavat mõjutama stardinumbrit edaspidi. Kuna edaspidi siiski tahaks mõne Samsungi võidu ka sõita, siis pidasin nii tegutsemist paremaks.
Ainult siis mõjutaks, kui sul oleks sellel aastal ainult üks ja kehv tulemus kirjas. Kuid sul on juba üle kahe tulemuse kirjas, seega halvemuse poole enam mõjutada ei saa. Juhend ütleb:
2.3. Stardinumbrite määramise aluseks on üldjuhul iga osaleja käesoleva aasta parima etapi koht. Osalejate puhul, kes pole käesoleval aastal kahte tulemust kirja saanud, arvestatakse lisaks ka tema eelmise aasta tulemusi. Eelmise aasta tulemustest läheb osalejal arvesse kas tema sarja üldkoht või parima etapi koht (parima etapi koht korrutatuna läbi koefitsendiga 1,5), sõltuvalt sellest, kumb on väiksem. Kõik registreerunud järjestatakse pingeritta ja reastatakse stardiprotokolli vastavalt iga registreerunu väikseimale eelnevalt kirjeldatud tingimustel välja arvutatud tulemusele.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas SL » 30. 08. 2013. 17:34

Oliver kirjutas:
SL kirjutas:... kuid paarkend meetrit enne finishit keerasin maha, kuna nö kehva koht pidavat mõjutama stardinumbrit edaspidi. Kuna edaspidi siiski tahaks mõne Samsungi võidu ka sõita, siis pidasin nii tegutsemist paremaks.
Ainult siis mõjutaks, kui sul oleks sellel aastal ainult üks ja kehv tulemus kirjas. Kuid sul on juba üle kahe tulemuse kirjas, seega halvemuse poole enam mõjutada ei saa. Juhend ütleb:
2.3. Stardinumbrite määramise aluseks on üldjuhul iga osaleja käesoleva aasta parima etapi koht. Osalejate puhul, kes pole käesoleval aastal kahte tulemust kirja saanud, arvestatakse lisaks ka tema eelmise aasta tulemusi. Eelmise aasta tulemustest läheb osalejal arvesse kas tema sarja üldkoht või parima etapi koht (parima etapi koht korrutatuna läbi koefitsendiga 1,5), sõltuvalt sellest, kumb on väiksem. Kõik registreerunud järjestatakse pingeritta ja reastatakse stardiprotokolli vastavalt iga registreerunu väikseimale eelnevalt kirjeldatud tingimustel välja arvutatud tulemusele.
OK, tänud, teinekord tean. Vanasti vist oli nii nagu mina arvasin, aga edaspidi olen targem.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas KaupoR » 31. 08. 2013. 09:55

Sulev, Tartu Maratoni üritustel on nii, et võetakse viimane tulemus (ja kui see on kehv, siis on ta kehv ja lähed taha). Ja kui eelmisel korral tulemust pole, siis üle-eelmine aasta x koefitsient 1,2. Elion, SEC jms on alati parim tulemus käimasolevast hooajast (va hooaja alguses, nagu Oliver viitas).
If everything's under control, you're going too slow!

fronius
Rattur
Postitusi: 301
Liitunud: 01. 09. 2013. 11:13

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas fronius » 01. 09. 2013. 11:25

Aga ikka mis juhtus nende kohtadega seal Kalevipoja poolmaratonis, koht oli mul 78 peale sõitu ja öösel oli ja on 93. Olen algaja ja mõne maratoni läbinud ja aina etepoole ja alati on klappinud kõik a nüüd selline jura

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas erikr » 01. 09. 2013. 16:51

Võimalik, et mingil hetkel ei jooksnud andmed Championchipi kastist andmebaasi või oli mingi muu tehniline viperus. Ikka juhtub. Isegi harva seni juhtunud, ma ütleks.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

fronius
Rattur
Postitusi: 301
Liitunud: 01. 09. 2013. 11:13

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas fronius » 01. 09. 2013. 17:06

Ok siis jah, ega ma sellest tume maa :)

blondi
Rattur
Postitusi: 27
Liitunud: 02. 04. 2011. 09:07

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas blondi » 01. 09. 2013. 21:29

fronius kirjutas:Aga ikka mis juhtus nende kohtadega seal Kalevipoja poolmaratonis, koht oli mul 78 peale sõitu ja öösel oli ja on 93. Olen algaja ja mõne maratoni läbinud ja aina etepoole ja alati on klappinud kõik a nüüd selline jura
Sain korraldajalt sellise vastuse:Ilmusid sinna selle valemiga, et stardikas olid algselt puudu nende startijate andmed.Korraldajatega läks meil vahetusse stardika variant ja seetõttu nad sinna ka tulid kui enamus oli juba lõpetanud ja sain aru, et osade lõpetajate andmed on puudu – meie keeles nimeta ajad.Täiendasime puuduvad andmed ja siis nad sinna tulid. 

ratas8
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 11. 07. 2011. 09:46

Re: Kalevipoja rattamaraton

Postitus Postitas ratas8 » 02. 09. 2013. 21:35

Kas kuskilt näeb veel võistlusest pilte?

Vasta

Mine “Samsung Estonian Cup 2013 rattamaratonide sari”