Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas indrek56 » 20. 05. 2013. 03:57

Kuna oli soojem kui muidu, siis sai ka joogilaualt lisa võetud. Seoses sellega tähelepanek, et ilmselt läheks asi sujuvamalt, kui vähemalt ühe etapi raames oleks asi erinevates tp-des sarnase põhimõttega korraldatud. vesi-vägijook-söödav oli igas TPs eri järjekorras ja erinevates värvides topsides. Julgen pakkuda et vähemalt sõitjatele oleks asi selgem ja kiirem kui oleks ühesugune põhimõte. Kas mulle meenub valesti, et kunagi kuskil etapil olid sildid laudade kohal - sai igaüks kohe õigele asjale ligi?

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Rivo » 20. 05. 2013. 08:01

Abikaasa oli raja ääres ja tegi mõned pildid : SIIN (kerida allapoole, uudise lõppu)
Võistlusest : palav, kiire,"tulemuslik" kukkumine (viimstleti PERH's), mis õnnesks tulemust ei mõjutanud. Viitstarti kommenteerida ei oska, kuna mind see ei mõjuta (esimene 300 stardigrupp) Uus lõik raja alguses - muidu väga vinks-vonks, aga kahjuks jah, sõidu algusesse ei sobi. Kusagil keskel oleks väga viis olnud. Enne võistlust uudistamas käies oli sela väga OK - sai vabalt sõita.
Viimati muutis Rivo, 20. 05. 2013. 08:47, muudetud 1 kord.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Rivo » 20. 05. 2013. 08:19

KaupoR kirjutas:Minul on kriitika PROKLUBI jootjatüdrukutele. Teid oli 4-5. Sündmuskoht 1. TP. Situatsioon - joogilaud, mille ees (st sõitjate ja laua vahel) seisavad regulaarselt 2-3 meetriste vahedega kõik need PROKLUBI jootjad, käed välja sirutamas ja oma klubi sõitjatele jooki pakkumas. Teie saite ilmselt oma joogid ära jagatud aga kuidas peaksid teised sõitjad laualt jooki saama? Sõitma läbi teie?
Õigustatud kriitika ! Vabandan klubi nimel, kui kellegi tuli joogipunktis selle tõttu pikem paus teha. Räägime oma kaasadega :!:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
evald112
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 18. 08. 2011. 12:54

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas evald112 » 20. 05. 2013. 08:20

Tänud v2leki naistele piltide eest. Kahte kaadrisse olen ka ennast surunud!

Ons veel kuskil mõni galerii avalikuks tulnud?


PS. kolmandas TP-s ei olnud vett. Masendav kuumus. 4,5km peal olev tõus......täiesti mõtetu. Oleks võinud kohe alguses meeletult paugutada.....seal sai ju korralikult puhata.

ÜlrK
Rattur
Postitusi: 186
Liitunud: 26. 12. 2009. 10:36

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas ÜlrK » 20. 05. 2013. 09:18

Sel maratonil sai püstitatud minu senine katkestamisrekord: kohe esimesel tõusul hakkas lenks kahtlaselt logisema, ning järgneval laskumisel haihtus soovunelm jõuda vähemalt niiviisi esimesse teeninduspunkti. Ehk siis stemi poldid tulid hüperkiirusel täiesti lahti. Kusjuures starti minnes kaalusin veel, kas võtan võtmekomplekti kaasa või mitte. Loomulikult need taskusse ei mahtunud. Kokku siis nii 500m sõitu :D
Aga kuna juba kord sai kohale tuldud, ning liigutamisvajadus endiselt sees, siis regasin poolmaratonile ümber. Karbonlenks kerge ülepingutusega kinni ning uuesti starti. Õnneks paigutati esimesse ritta ning soolosõit kuskilt tagant jäi tegemata. Kuigi tegelikult erilist vahet poleks olnudki, sest kohe algul panid paar rattakoolipoissi eest minema, ning ülejäänud distants sai põhimõtteliselt üksi sõidetud. Aga jah, sellised kiired sutsakad ei istu ikka üldse minu diiselmootorile. Liiga intensiivne ning napp 1+h sõitu ei paku mingit naudingut (mille pärast ma ju üldse sõitmas käingi). Aga kokkuvõttes parem ikka kui keskuses aega parajaks tehes molutada (y)

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Vika » 20. 05. 2013. 09:36

Tänud piltide eest! (y)

Kasutaja avatar
Snk
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 05. 07. 2011. 09:59

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Snk » 20. 05. 2013. 10:36

Tuule tiibadesse saanud seltsimees

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas SL » 20. 05. 2013. 10:58

Rivo kirjutas:
KaupoR kirjutas:Minul on kriitika PROKLUBI jootjatüdrukutele. Teid oli 4-5. Sündmuskoht 1. TP. Situatsioon - joogilaud, mille ees (st sõitjate ja laua vahel) seisavad regulaarselt 2-3 meetriste vahedega kõik need PROKLUBI jootjad, käed välja sirutamas ja oma klubi sõitjatele jooki pakkumas. Teie saite ilmselt oma joogid ära jagatud aga kuidas peaksid teised sõitjad laualt jooki saama? Sõitma läbi teie?
Õigustatud kriitika ! Vabandan klubi nimel, kui kellegi tuli joogipunktis selle tõttu pikem paus teha. Räägime oma kaasadega :!:
Ma olen ka Kaupo'ga nõus. Kuigi kas seal nüüd vaid Proklubi omad olid, kuid neid jootjaid oli nii palju igas punktis, et nende vahele lauaäärde kaheksat sõitama ma kohe üldse ei tahtnud minna. Seiske lihtsalt palun eraldi eemal. Ning Samsa organiseerijad võiksid ikka kokku leppida - kas juua ulatatakse, või peab ise võtma. Ühes punktis anti, teises pidid ise võtma. Võiks olla lihtsalt ühte moodi. Ükskõik kuidas siis.

Ja üldse on see jootmise teema päris peeneks aetud. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks ning tore oleks muidugi endalgi teenindatud saada, (ehk tekiks päris profi tunne siis) kuid natuke muigama ajab küll, kui (olgem ausad india pundis) asjad on juba kaugel, et ühele antakse kotikene söögi/joogiga üle õla, teisele jookseb punkti alguses isa pudelikesega kõrval, ise meeleheitlikult midagi karjudes, punkti lõpus hingeldab ema banaanitükikestega kaasa joosta jne.
Grisha ütles tabavalt sõidu ajal, "Vot etat service!!!" :) Einoh, äge muidugi!

Kasutaja avatar
xlx
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 10. 03. 2011. 21:43

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas xlx » 20. 05. 2013. 11:14

Mina läksin eile rõõmsalt oma elu esimesele Samsungile. Alustasin viimasest, tunne oli hea ja sain üpris kiirelt varem alustanud gruppidele järgi. Rada mulle sobis ja kõik oli hea. Kuni olin umbes tunni sõitnud ja laskumisel tegin müstilise vea, ilmselt enne sain juba päikesepiste. Leistang lendas käest ja olin peale õhulendu näoga vastu maad. Tänud, mehele, kes mulle juua andis ja aitas mul esimest šokist taastuda. Sõitsin edasi, järsku tabasin ennast mälukaotusest, sõitsin-sõitsin ning mõtlesin, kus ma olen ning kuidas ma siia sain. Lõpuks suutsin oma peas kõik lahti harutada. Peale teist TP läksin rajalt maha. Mida oleks võinud juba kohe peale kukkumist teha. Näen hetkel päris jube välja, õnneks luud-kondid on terved ja küll see nägu ka ära paraneb :).

Grim Reaper
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 02. 12. 2012. 21:11

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Grim Reaper » 20. 05. 2013. 11:46

xlx kirjutas:Näen hetkel päris jube välja, õnneks luud-kondid on terved ja küll see nägu ka ära paraneb :).
Pilte, PILTE :lol:

Ei tegelikult kiiret paranemist ja korralikku feisslifti. Peaasi, et kõik asjad omal kohal edasi istuvad.

Vigastuste pildid võiks kuhugi ''hall of fame'' kohta tekitada, et teadvustada inimesi mis tegelikult võib juhtuda ja kui palju turvavarustus päästa võib.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Oliver » 20. 05. 2013. 11:59

SL kirjutas:Ja üldse on see jootmise teema päris peeneks aetud. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks ning tore oleks muidugi endalgi teenindatud saada, (ehk tekiks päris profi tunne siis) kuid natuke muigama ajab küll, kui (olgem ausad india pundis) asjad on juba kaugel, et ühele antakse kotikene söögi/joogiga üle õla, teisele jookseb punkti alguses isa pudelikesega kõrval, ise meeleheitlikult midagi karjudes, punkti lõpus hingeldab ema banaanitükikestega kaasa joosta jne.
Grisha ütles tabavalt sõidu ajal, "Vot etat service!!!" :) Einoh, äge muidugi!
Sulev rohkem tolerantsi - jäta inimestele nende rõõmud.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas UrmasL » 20. 05. 2013. 12:07

Grim Reaper kirjutas:Vigastuste pildid võiks kuhugi ''hall of fame'' kohta tekitada, et teadvustada inimesi mis tegelikult võib juhtuda ja kui palju turvavarustus päästa võib.
Ma arvan, et ei võiks :) See on asjaosaliste isklik teema. Samal põhjusel ei avalikusta/teavita korraldjad konkreetset infot õnnetustest ja vigastustest. Ainus mida teha tuleb on teavitustöö ohutust sõidutehnikast, ilmaoludega arvestamisest, varustuse kontrollimisest jne.

Kasutaja avatar
evald112
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 18. 08. 2011. 12:54

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas evald112 » 20. 05. 2013. 12:09

xlx kirjutas:Mina läksin eile rõõmsalt oma elu esimesele Samsungile.

Mul oli samuti esimene kord. Kuumus võttis ikka lõpuks korralikult pildi virvendama. Õnneks pidin lisaks TPdele tegema ainult ühe lisapeatuse selja sirgendamiseks ja hinge tõmbamiseks.
Tegijad kutsuvad seda rada veel kiireks...huvitav mis siis ülejäänud etappidel toimub? Üldse ei saa sadulasse?

Igatahes lõpetasin väiksema numbri all kui startisin...aga eks see katkestajate arvelt lõviosas tuleb....

martty
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 10. 09. 2012. 11:07

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas martty » 20. 05. 2013. 12:10

kristjan07 kirjutas:
MarttiM kirjutas: Tulemused asetsevad võrdlemisi ebaloogilises kohas. Tean, et need on lehel olemas, kuid iga kord on natuke mässamist, et neid leida.
Mis oleks parem koht? Aitaks ülespoole toomine?
Mina olen ka päris mitu korda otsinud neid live tulemusi taga. Ülevaltpoolt või siis menüüst jääks kindlasti paremini silma. Aitaks kindlasti ka see, kui tulemuste menüüs oleks alampunkt LIVE tulemused vms.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas SL » 20. 05. 2013. 12:13

Oliver kirjutas:
SL kirjutas:Ja üldse on see jootmise teema päris peeneks aetud. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks ning tore oleks muidugi endalgi teenindatud saada, (ehk tekiks päris profi tunne siis) kuid natuke muigama ajab küll, kui (olgem ausad india pundis) asjad on juba kaugel, et ühele antakse kotikene söögi/joogiga üle õla, teisele jookseb punkti alguses isa pudelikesega kõrval, ise meeleheitlikult midagi karjudes, punkti lõpus hingeldab ema banaanitükikestega kaasa joosta jne.
Grisha ütles tabavalt sõidu ajal, "Vot etat service!!!" :) Einoh, äge muidugi!
Sulev rohkem tolerantsi - jäta inimestele nende rõõmud.
Tolerantsis pole küsimus. Seda jagub.

Aga küsimus on mumeelest pigem selles, et seda kõike nii tõsiselt võetakse, et rohkem tõsisemalt enam vist ei annagi, kui mitmemehelised meeskonnad on rajal teenindamas. Selle tulemusena inimesed vajuvad pärast sõitu kokku, krambid kisuvad kägarasse, kuna ollakse endast 110% antud. Niivõrd tõsiselt võetuna on rajal palju sõimu ja ropendamist kuulda. Viljandis sellest juba rääkisin, kuulda oli sõimu ka Kõrvemaal. Kui igaltpoolt kraad tõsidust maha keerata, usun, et tulemused oleksid samad, kuid ilma tsirkuseta.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4464
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas riho » 20. 05. 2013. 12:44

SL kirjutas: Kui igaltpoolt kraad tõsidust maha keerata, usun, et tulemused oleksid samad, kuid ilma tsirkuseta.
Mille üle meil siis naerda oleks:-)?

martaas
Rattur
Postitusi: 189
Liitunud: 18. 08. 2010. 15:50

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas martaas » 20. 05. 2013. 13:06

Kuidas võimalik- Lõpetasin koos esimese laine sõitjatega(ise startisin 2 laines). vaadates lõpuprotokolli, siis olid nad täpselt minu ees, kuidas see saab nii olla kui arvestati puhast sõiduaega. peaksin ju neis ees pool olema kui ma selle 1 min vahe kinni sõitsin.

Custom
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 19. 04. 2013. 19:28

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Custom » 20. 05. 2013. 13:26

Minul oli ka esimene Samsungi etapp. Eesmärk sai täidetud. Tehnika pidas vastu, ei kukkunud, krampe ei tekkinud ja ajaga olen ka enamvähem rahul (3:29:xx). Õlle ja burgeri kõrvale suht ok. :D

Arenguruumi on veel tohutult.

Tänud korraldajatele!

Kasutaja avatar
Pirita
Rattur
Postitusi: 135
Liitunud: 18. 05. 2011. 14:20

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Pirita » 20. 05. 2013. 14:30

Mulle meeldiski kõige rohkem, et kohtadel 300-400 tiksudes olid sõitjad väga mõnusad ja vähemalt 3 normaalse inimesega sain võistluse käigus mõtteid vahetatud (y)

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas indrek56 » 20. 05. 2013. 14:32

Pirita kirjutas:Mulle meeldiski kõige rohkem, et kohtadel 300-400 tiksudes olid sõitjad väga mõnusad ja vähemalt 3 normaalse inimesega sain võistluse käigus mõtteid vahetatud (y)
6-700 kandis pandi alguses ikka ninast verd, vist isegi otseselt aga 2/3 pealt muutus rahvas samuti mõnusaks tsilliks... Ja pean ütlema et uskumatult vähe saasta oli teepeale loobitud (Y)

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas MarttiM » 20. 05. 2013. 15:05

SL kirjutas:
Oliver kirjutas:
SL kirjutas:Ja üldse on see jootmise teema päris peeneks aetud. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks ning tore oleks muidugi endalgi teenindatud saada, (ehk tekiks päris profi tunne siis) kuid natuke muigama ajab küll, kui (olgem ausad india pundis) asjad on juba kaugel, et ühele antakse kotikene söögi/joogiga üle õla, teisele jookseb punkti alguses isa pudelikesega kõrval, ise meeleheitlikult midagi karjudes, punkti lõpus hingeldab ema banaanitükikestega kaasa joosta jne.
Grisha ütles tabavalt sõidu ajal, "Vot etat service!!!" :) Einoh, äge muidugi!
Sulev rohkem tolerantsi - jäta inimestele nende rõõmud.
Tolerantsis pole küsimus. Seda jagub.

Aga küsimus on mumeelest pigem selles, et seda kõike nii tõsiselt võetakse, et rohkem tõsisemalt enam vist ei annagi, kui mitmemehelised meeskonnad on rajal teenindamas. Selle tulemusena inimesed vajuvad pärast sõitu kokku, krambid kisuvad kägarasse, kuna ollakse endast 110% antud. Niivõrd tõsiselt võetuna on rajal palju sõimu ja ropendamist kuulda. Viljandis sellest juba rääkisin, kuulda oli sõimu ka Kõrvemaal. Kui igaltpoolt kraad tõsidust maha keerata, usun, et tulemused oleksid samad, kuid ilma tsirkuseta.
Teiselt poolt turgutab see ju meie majandust: ostetakse uhkem ratas, laagerdatakse lõunas, ostetakse kemmi:) Ja see kui perekond midagi koos teeb on ju samuti positiivne.

Paju99
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 02. 05. 2012. 20:33

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Paju99 » 20. 05. 2013. 17:02

Mõnus sõit oli! Kuum ilm niitis finišis suppi süües märksa rohkem kui rajal.

Olen üks nendest paljudest Furious Fred'i austajatest, kes sel nädalal uut rehvi otsivad - ühe sõidu ajal kaks korda õhku juurde pumbata oli veits palju ja tuleb oma 94 kg kerele vastupidavam rehv otsida.

Mure ka: Estoniancup lehel oli kirjas "Vahefiniš asub Pukimäe teisel tõusul 2,0 km peale esimest joogipunkti." Ma ei suuda kusagilt selle vahefiniši aegu leida, et tuvastada oma koht vahetult enne esimest tühja kummi.
Team OlyBet.com

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas rattahunt » 20. 05. 2013. 17:20

http://www.youtube.com/watch?v=rw5dJ9ouUa8
*selle aasta viitstart kehva, eelmise aasta variant oli OK
*nagu Mulgis, ikka on valest grupist startijaid, korraldajad-DNS sellistele sõitjatele
*uus rajalõik ei meeldinud
*vaadake ETV spordiuudist, kuidas esimesed sõidavad enne esimest "vahefinisit" tõusust üles!!!
*vihkan mädast "saepurulaastu"
*muidu OK
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas KaupoR » 20. 05. 2013. 17:45

Paju99 kirjutas:Mure ka: Estoniancup lehel oli kirjas "Vahefiniš asub Pukimäe teisel tõusul 2,0 km peale esimest joogipunkti." Ma ei suuda kusagilt selle vahefiniši aegu leida, et tuvastada oma koht vahetult enne esimest tühja kummi.
Seal polnud ajavõttu, oli vaid valge joon maas.
If everything's under control, you're going too slow!

Custom
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 19. 04. 2013. 19:28

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Custom » 20. 05. 2013. 18:53

Piltide järgi vaadates siis esimesed said ilusti uuel lõigul omavahel hakkama? Hilisemates gruppides oli see küll üks paras ämber. Päris korralik ajakaotus ja jalgsimatk.

meikamait
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 08. 11. 2010. 10:25

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas meikamait » 20. 05. 2013. 19:10

Oleks saanud ka tagapool ilusti sõita, lihtsalt need kes jala kõnnivad võiks viisakusest hoida võimalikult raja kõrvale. Sain isegi seal jalutada, kuna tropp oli päris korralik ees. Isegi laskumised võeti jala, ja kui ise sealt sõites alla lasin ja viisakalt palusin teed teed, siis külvati üle sõimuga, et mida ma siin trügin.
Aga muidu täitsa lahe üritus, esimene Samsung minu jaoks, korraldus 5+.

piffik
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas piffik » 20. 05. 2013. 19:24

meikamait kirjutas:Oleks saanud ka tagapool ilusti sõita, lihtsalt need kes jala kõnnivad võiks viisakusest hoida võimalikult raja kõrvale.
Tead, eespool oli palju tegelasi, kes oleks hea meelega sõitnud, kui nendest veel eespool ei oleks kõnnitud jne. Kui ees seistakse, siis väga kaua püsti ei oska olla, millalgi paned ikka jala maha.Tropis ajavadki närvi tegelased, kes arvavad, et ainult nemad oskavad sõita ja trügivad ette, tegelikult samal ajal seda troppi veel rohkem umbe ajades.

madmax001
Rattur
Postitusi: 115
Liitunud: 11. 07. 2011. 08:04

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas madmax001 » 20. 05. 2013. 19:31

Vahet ei ole mis teema avan aga mõlemas on üks ja see sama häda. Küll on kärss kärnas ja maa külmunud. Ma saan aru kui ving käib selle üle, et näe sekund jäi puudu ja ma oleks esimeseks tulnud. Kuna käesolev hala käib alates kohtadest 200+ siis ma ei mõista milles ongelma.

Mul läks kuuendal km-l rehv, kas ma pean nyyd korraldajat süüdistama, et too oskas teravama kivi mu taga rehvi all sokutada? Vaevalt.

Selle asemel, et vinguda ja arvutis muneda- mine ja tee metsas ise midagi selle jaoks, et koht parem oleks.

Lend start, orava start, helikiirusel start jne ei anna õigust korraldajate suunas nooli loopida. Kui kellegile ei meeldi, siis tehku oma võistlus küla vahel.

Ainus millega rahul olla ei saa on jootmine. Kui Rakke leiab lahenduse pudelitest jootmisele, siis miks teised ei vasta samaga? Tahtsin ka kosutavat külma vett kraevahele aga näe ei saanud, sest mingid tondid ruudulistes särkides jooksid keset rada ja jootsid oma tiimi kulgejad täis. Loodetavasti edaspidi tiimi jootjad istuvad mujal kui rahva rohkes kainestusmajas.
Viimati muutis madmax001, 20. 05. 2013. 19:40, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
Erkz
Rattur
Postitusi: 88
Liitunud: 08. 06. 2010. 15:07

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Erkz » 20. 05. 2013. 19:36

Värskelt valmis lühidalt kokkuvõttev video sellest sõidust läbi minu "silmade". Pidin startima üsna tagant, seega siit näevad esiotsa sõitjad, mis seal taga pool ka toimus. Kurikuulus uus lõik on ka sees :D

Tarts11
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 07. 08. 2011. 18:40

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Tarts11 » 20. 05. 2013. 20:12

v2lek kirjutas:Et siis naine ja naiseõde käisid ilusat ilma nautimas kaamerasilmataga
vastavalt siis
http://grimsun.eu/SEC_2013_tallinn/
http://grimsun.eu/SEC_2013_tallinn_1/
Have fun.
Kohati võib lingi küll suht umbe vist tõmmata...
Väga head pildid! Ütle plikadele tänud :)

Custom
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 19. 04. 2013. 19:28

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Custom » 20. 05. 2013. 20:50

madmax001 kirjutas:Vahet ei ole mis teema avan aga mõlemas on üks ja see sama häda. Küll on kärss kärnas ja maa külmunud. Ma saan aru kui ving käib selle üle, et näe sekund jäi puudu ja ma oleks esimeseks tulnud. Kuna käesolev hala käib alates kohtadest 200+ siis ma ei mõista milles ongelma.

Mul läks kuuendal km-l rehv, kas ma pean nyyd korraldajat süüdistama, et too oskas teravama kivi mu taga rehvi all sokutada? Vaevalt.

Selle asemel, et vinguda ja arvutis muneda- mine ja tee metsas ise midagi selle jaoks, et koht parem oleks.

Lend start, orava start, helikiirusel start jne ei anna õigust korraldajate suunas nooli loopida. Kui kellegile ei meeldi, siis tehku oma võistlus küla vahel.

Ainus millega rahul olla ei saa on jootmine. Kui Rakke leiab lahenduse pudelitest jootmisele, siis miks teised ei vasta samaga? Tahtsin ka kosutavat külma vett kraevahele aga näe ei saanud, sest mingid tondid ruudulistes särkides jooksid keset rada ja jootsid oma tiimi kulgejad täis. Loodetavasti edaspidi tiimi jootjad istuvad mujal kui rahva rohkes kainestusmajas.

Ma võin sulle omavahel öelda, et tagapool sõites oli joogikohtades kõit täitsa tipp-topp! :D Nii, et järgmine kord ehk oleks endal mõtekam rohkem jooki kaasa varuda mitte joomapunktide üle viriseda. :!: Igaks juhuks täpsustan ka, et see oli nüüd huumor.

J&K
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 02. 06. 2012. 12:54

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas J&K » 20. 05. 2013. 20:55

Mina varusin endale vajaliku joogi kaasa ja ei teinud ühtegi peatust joogipunktis. Kaob ära probleem joogipunktides trügimise ja ajakaotamisega.
Viimati muutis J&K, 20. 05. 2013. 21:11, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Nongrata
Rattur
Postitusi: 535
Liitunud: 16. 08. 2006. 14:54

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Nongrata » 20. 05. 2013. 21:00

madmax001 kirjutas:Ainus millega rahul olla ei saa on jootmine.
1. Võta kiirus alla ja saad ilusti topsi kätte.
2. Võta oma jook kaasa ja saad tp-st põhjagaasiga läbi lasta.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas MarttiM » 20. 05. 2013. 21:04

madmax001 kirjutas:Vahet ei ole mis teema avan aga mõlemas on üks ja see sama häda. Küll on kärss kärnas ja maa külmunud. Ma saan aru kui ving käib selle üle, et näe sekund jäi puudu ja ma oleks esimeseks tulnud. Kuna käesolev hala käib alates kohtadest 200+ siis ma ei mõista milles ongelma.

Mul läks kuuendal km-l rehv, kas ma pean nyyd korraldajat süüdistama, et too oskas teravama kivi mu taga rehvi all sokutada? Vaevalt.

Selle asemel, et vinguda ja arvutis muneda- mine ja tee metsas ise midagi selle jaoks, et koht parem oleks.

Lend start, orava start, helikiirusel start jne ei anna õigust korraldajate suunas nooli loopida. Kui kellegile ei meeldi, siis tehku oma võistlus küla vahel.

Ainus millega rahul olla ei saa on jootmine. Kui Rakke leiab lahenduse pudelitest jootmisele, siis miks teised ei vasta samaga? Tahtsin ka kosutavat külma vett kraevahele aga näe ei saanud, sest mingid tondid ruudulistes särkides jooksid keset rada ja jootsid oma tiimi kulgejad täis. Loodetavasti edaspidi tiimi jootjad istuvad mujal kui rahva rohkes kainestusmajas.
Ole ikka teiste suhtes natuke tolerantsem! Ma saan aru, et sinu jaoks on jootmine probleem ja võistled kohtadele alla 1-199, kuid milleks sellest nii suurt probleemi teha, mida teised arvavad! Igal ühel omad mõtted ja väikesed mured. Sel korral kusjuures sai igas punktis topsi hoopealt kätte ja kõik oli jumala vinks-vonks. Ma just vaatasin, et jootmine sujub küllaltki hästi. Minu sektoris (400+) muidugi malekooli võistkonna jootjaid enam ei praktiseerinud ka. Sellest ei saanud aru ainult, et miks sinna laua juurde minnakse, kui jootjate rivi teepeal ootamas:)

Kasutaja avatar
kapuuts
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 25. 07. 2011. 10:17

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas kapuuts » 20. 05. 2013. 21:07

Custom kirjutas:Piltide järgi vaadates siis esimesed said ilusti uuel lõigul omavahel hakkama? Hilisemates gruppides oli see küll üks paras ämber. Päris korralik ajakaotus ja jalgsimatk.
Tegemist on siiski rahvamaratoniga kus jõudude vahekord on seinast seina. Loogiline et ilma kogemusteta,trennita inimene jääb selliste kohapeal toppama ja tänu sellele ka tema järel järgnev seltskond.

madmax001
Rattur
Postitusi: 115
Liitunud: 11. 07. 2011. 08:04

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas madmax001 » 20. 05. 2013. 21:16

Nongrata kirjutas:
madmax001 kirjutas:Ainus millega rahul olla ei saa on jootmine.
1. Võta kiirus alla ja saad ilusti topsi kätte.
2. Võta oma jook kaasa ja saad tp-st põhjagaasiga läbi lasta.
Ei olnud vaja kiirust alla lasta, kuna endal pudelid täis. Küll aga nägin teiste sõitjate rabelemist.

PS kahest pudelist jäi üks tarbimata.

oldman
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 25. 09. 2008. 21:51

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas oldman » 20. 05. 2013. 21:31

v2lek kirjutas:Et siis naine ja naiseõde käisid ilusat ilma nautimas kaamerasilmataga
vastavalt siis

http://grimsun.eu/SEC_2013_tallinn/

http://grimsun.eu/SEC_2013_tallinn_1/

Have fun.

Kohati võib lingi küll suht umbe vist tõmmata...
Väga lahedad tütaralpsed olid kaamera taga, kamandasid rattureid sellel laskumisel rattale tagasi...."mis jooksmine see olgu siis, kohe rattale tagasi"..vana kohmas vastu, et "ma olengi endine jooksja" :lol: :lol:

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas profit4 » 20. 05. 2013. 21:35

Mnjah... lugedes neid komme eriti mõnede "potiässade" lugusid siis ei ole mul midagi juurde lisada, aga see krt raja uuendus oli küll mõttetu otsus, isenesest muidugi ilma massideta vägagi mõnus kuid maratoni 4,5km kipub see pudeli kaelaks olema, joomise korraldamisel oli minuarust täitsa OK. Kûlm õlu oleks küll asja eest olnu viimases TP
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
kapuuts
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 25. 07. 2011. 10:17

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas kapuuts » 20. 05. 2013. 21:44

joogipunktidest niipalju et teises punktis jäi nagu jagajatel kätest puudus aga seevastu kolmandas punktis valati värskendavat vett ilma küsimata selga (tänud) + sai ise juua võetud ja tp lõpus isegi veel üks veetops pähe kallatud, niiet ei saa kurta

roheline
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 15. 09. 2009. 15:13

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas roheline » 20. 05. 2013. 22:20

SL kirjutas:
Oliver kirjutas:
SL kirjutas:Ja üldse on see jootmise teema päris peeneks aetud. Mitte, et mul selle vastu midagi oleks ning tore oleks muidugi endalgi teenindatud saada, (ehk tekiks päris profi tunne siis) kuid natuke muigama ajab küll, kui (olgem ausad india pundis) asjad on juba kaugel, et ühele antakse kotikene söögi/joogiga üle õla, teisele jookseb punkti alguses isa pudelikesega kõrval, ise meeleheitlikult midagi karjudes, punkti lõpus hingeldab ema banaanitükikestega kaasa joosta jne.
Grisha ütles tabavalt sõidu ajal, "Vot etat service!!!" :) Einoh, äge muidugi!
Sulev rohkem tolerantsi - jäta inimestele nende rõõmud.
Tolerantsis pole küsimus. Seda jagub.

Aga küsimus on mumeelest pigem selles, et seda kõike nii tõsiselt võetakse, et rohkem tõsisemalt enam vist ei annagi, kui mitmemehelised meeskonnad on rajal teenindamas. Selle tulemusena inimesed vajuvad pärast sõitu kokku, krambid kisuvad kägarasse, kuna ollakse endast 110% antud. Niivõrd tõsiselt võetuna on rajal palju sõimu ja ropendamist kuulda. Viljandis sellest juba rääkisin, kuulda oli sõimu ka Kõrvemaal. Kui igaltpoolt kraad tõsidust maha keerata, usun, et tulemused oleksid samad, kuid ilma tsirkuseta.
Mina sõidan mitte India vaid võib öelda et lausa Bangladeshi pundis. Naine käib alati rajal kaasa elamas ja annab joogi raja ääres mulle sõidu pealt, endal palju lihtsam nii ja tal ka põnevam kui saab aidata. Sõidan ikka oma tempoga ja TP teen ka vajadusel pause. P.S. pole kellegi peale karjunud ka :)

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas MarttiM » 20. 05. 2013. 22:33

Jōhkralt suur esihammakas on Pütal 29er-i kohta: http://sport.postimees.ee/1240728/erki- ... oolosoidu/

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Alvaro » 21. 05. 2013. 09:47

Seekord on võistlejaid pärjatud tõeliselt suure hulga kvaliteetsete fotodega! Anname omalt poolt kuuma juurde - panime ühe galerii üles meie kodulehele.
Omalt poolt tänan mõistlikke rajaturvajaid (enamik), kes autoga kitsastes oludes liiklemist niipalju toetasid, kui nende instruktsioonid lubasid. Eriline "tänu" lamamistoolis päevitavale ja raamatusse süvenenud tädile, kes ainukesena neist keeldus rajalinti korraks kergitamast, väites, et tema küll kedagi siit läbi ei lase. Ainuke huumor oli see, et ma olin hoopis teisel pool linti (võistlejate pool), mitte ei üritanud trassile siseneda. Selline Homer "döööööö" Simpsoni tunne tuli peale.....
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Splx
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 09. 10. 2012. 18:50

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Splx » 21. 05. 2013. 11:19

Seda, et palun kontrollige numbri järle käies, kas ümbrikul on ikka teie nimi :) Ja kui seal on vale nimi, siis ärge laske seda ära parandada, sest sama perekonnanimega on teisigi. Juhtub ikka. Sõit sai tehtud. Lihtsalt edaspidiseks.

MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 170
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas MarkoAa222 » 21. 05. 2013. 11:37


Lapeteus
Rattur
Postitusi: 413
Liitunud: 30. 07. 2009. 13:52

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Lapeteus » 21. 05. 2013. 12:04

Alvaro kirjutas:Seekord on võistlejaid pärjatud tõeliselt suure hulga kvaliteetsete fotodega! Anname omalt poolt kuuma juurde - panime ühe galerii üles meie kodulehele.
väga vahvad pildid. (y)

Maario
Rattur
Postitusi: 191
Liitunud: 11. 05. 2007. 21:48

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas Maario » 21. 05. 2013. 12:29

Pildid on toredad, kiitus!
Endale tegi kuum ikka väga liiga, mingist ajast alates suht kastis ning siis 55(vms)km otsustasid mõlemad jalad korraga krampi minna. Võistlusnumbrit härral ei näinud, aga tema poolt visatud päästev magneesiumiampull lubas lõpuni veereda, AITÄH.
Mina pundarde ning jalutamiste pärast ei virise, kuigi pidin ka ise mitmel korral rattalt maha tulema kuna eessõitja otsustas kukkuda vms. See on tagapool sõitjate rõõm, mis teha:)
Viimati muutis Maario, 21. 05. 2013. 13:33, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas suuroja » 21. 05. 2013. 13:15

Nongrata kirjutas:
madmax001 kirjutas:Ainus millega rahul olla ei saa on jootmine.
1. Võta kiirus alla ja saad ilusti topsi kätte.
2. Võta oma jook kaasa ja saad tp-st põhjagaasiga läbi lasta.
jootmine oli igati hästi organiseeritud. Igas TP hüüti juba kaugelt VESI, JÕUJOOK, ÕLU. Aru ei saanud sõitjatest, kes vahetult peale iga TP häälekalt teada andsid, et nagu eelmise aasta Otepää - vett jälle pole. Samas kui kaassõitjad kopsikuga endale vett kraevahele uhavad.
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas kristjan07 » 21. 05. 2013. 14:44

Facebookis ka nüüd Tallinna RM album üleval.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 623&type=1

sturman
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 29. 03. 2012. 13:31

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas sturman » 21. 05. 2013. 21:30

Tore, et pildid meeldisid. Eks üritab Rõuges veel rahvast pildile püüda, sedapuhku küll üksi.
Seal uuel rajalõigul tuldi küll üsna üksjagu sadulast maha, aga kukkumisi neil, kes sõites tulid, oli ikka väga vähe. Ees ootas juba laugem langus, eks seetõttu saigi ergutatud ikka sadulas püsima :D
Kui keegi tahab suurema mälukaardiga sponsoreerida, saaks KÕIK näod pildile :roll:

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 792
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Re: Tallinna RM, SEC II etapp, 19. mai 2013

Postitus Postitas vigurivänt » 21. 05. 2013. 21:58

Noormees otsib oma musti Spessu rattakingi, mis ta pesemiskoha juurde murule unustas. Kui keegi leidis, siis võib kirjutada sanjxest1@gmail.com või helistada 53310895
Tark ei torma!

Vasta

Mine “Samsung Estonian Cup 2013 rattamaratonide sari”