Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Kasutaja avatar
kypse
Rattur
Postitusi: 193
Liitunud: 24. 10. 2007. 09:38

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas kypse » 10. 06. 2013. 09:23

Snk kirjutas:Esimesed poolteist tundi videot
Muidu toredad videod, aga miks see geelituub peab teises videos 2:10 põõsasse lendama? H100-l annulleeritakse tulemus sellise asja eest. Ma ei tea, kuidas Rõuge RM puhul asjad käivad.

indr3k
Rattur
Postitusi: 244
Liitunud: 12. 06. 2009. 21:53

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas indr3k » 10. 06. 2013. 09:32

kypse kirjutas:
Snk kirjutas:Esimesed poolteist tundi videot
Muidu toredad videod, aga miks see geelituub peab teises videos 2:10 põõsasse lendama? H100-l annulleeritakse tulemus sellise asja eest. Ma ei tea, kuidas Rõuge RM puhul asjad käivad.
Hea tähelepanek!

martty
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 10. 09. 2012. 11:07

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas martty » 10. 06. 2013. 09:40

kypse kirjutas:
Snk kirjutas:Esimesed poolteist tundi videot
Muidu toredad videod, aga miks see geelituub peab teises videos 2:10 põõsasse lendama? H100-l annulleeritakse tulemus sellise asja eest. Ma ei tea, kuidas Rõuge RM puhul asjad käivad.
Juhtisin sama härra tähelepanu samale asjale eelmise aasta Kõrvemaa maratoni videot vaadates. Tundub, et niisama jutust talle kasu pole, sest nagu video taas näitab, siis härra harjumused muutunud pole :evil:

Kasutaja avatar
rattahunt
Rattur
Postitusi: 344
Liitunud: 04. 11. 2009. 11:12

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas rattahunt » 10. 06. 2013. 11:04

Selline kusimus "peakaamera" meestele, et youtube laadimisel on video-audio probleem, et kuidas lahendasite probleemi?

Endal jäi kahjuks elukaader filmimata, kuna kaamera oli välja lulitatud.
Siin söidu algus on natuke, aga ei midagi erilist.
http://www.youtube.com/watch?v=660_9QIPejo
Rattasöit ise ei ole raske, rattasöit on minu jaoks raske.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas erikr » 10. 06. 2013. 11:06

rattahunt kirjutas:Selline kusimus "peakaamera" meestele, et youtube laadimisel on video-audio probleem, et kuidas lahendasite probleemi?
Mis probleemist sa räägid? Mul ei ole mingit probleemi.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Snk
Rattur
Postitusi: 148
Liitunud: 05. 07. 2011. 09:59

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Snk » 10. 06. 2013. 11:09

Okei, lahendus on lihtne, rohkem ma võistlusi ei hakka filmima. Olen tuhandeid korda ise näinud ja filminud kuidas teised ära viskavad geeli ja magneesium pakendid, aga kõik ainult märkavad kui mul midagi kukkub või ära viskan.

Sel etapil olen söönud 6 geeli, enamus tühjaid pakke panin tagasi taskusse ja viskasin ettenähtud prügialas, üks kukkus maha ja nüüd on see suur tragöödia. Olen süüdi, palun vabandust.
Tuule tiibadesse saanud seltsimees

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas j6ukur » 10. 06. 2013. 11:44

Asi on siiski põhimõttes - enamus ei ole piisav - kõik geeli- ja muud pakendid tuleb pükste sääre vahele pista. Tegin rajal mitu märkust, midagi tarka ei vastatud ja keegi otsa ringi ei pööranud. Enda helgeim elamus oli peale õllelauda, kui sirgel kruusateel käike risti vahetades chainsucki sain. Ketiga tegeledes ei hoomanud enam ümbritsevat ja sõitsin ühele jootja-neiule otse kümpi. Veelkordsed vabandused kannatanule. Õnnestus koos rattaga maanduda elektrikarjuses, mis pulsi uues rütmis käima pani :)

ps. ma pole siiani aru saanud, miks neid tundidepikkuseid filme üles laetakse - parimad palad on vast ok.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Oliver » 10. 06. 2013. 12:11

j6ukur kirjutas:Asi on siiski põhimõttes - enamus ei ole piisav - kõik geeli- ja muud pakendid tuleb pükste sääre vahele pista. ...
Enda helgeim elamus oli peale õllelauda, kui sirgel kruusateel käike risti vahetades chainsucki sain. Ketiga tegeledes ei hoomanud enam ümbritsevat ja sõitsin ühele jootja-neiule otse kümpi.
Neid kahte lauset lugedes on selgelt näha, et põhimõtetel või turvalisuse alahindamisel võib olla väga valus hind. Ka süües-juues võib tekkida olukord, kus kõigi turvalisuse huvides on kasulikum pakend käest maha lasta (loomulikult mitte metsa visata), kui "otse kümpi" sõita. Loomulikult ei õigusta ma prahi mahaviskamist, kuid ümbritsevat tuleb jälgida nii süües kui ka tehnilisi probleeme lahendades ja ohu tekkimisel adekvaatselt reageerida. Pakendi hilisem üleskorjamine on lihtsam kui vigastuste ravi.

velokas
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 10. 06. 2013. 08:51

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas velokas » 10. 06. 2013. 12:57

Distantsi esimesel poolel ühelt mudaselt tõusult leitud spidokas SIGMA SPORT.
Kes puudust tunneb ja taga igatseb siis 5059708.
Raivo

Kasutaja avatar
j6ukur
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 28. 04. 2009. 16:29

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas j6ukur » 10. 06. 2013. 13:00

Kui juba võetakse risk söögipakendi tagataskust õngitsemiseks, pole see ajaliselt ega keerukuselt võrreldav pakendi libistamisele püksisäärde. Ära õigusta prügi mahaloopijaid.

Kasutaja avatar
baruto
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas baruto » 10. 06. 2013. 13:32

Hakkab pihta jälle see prahilugu.
Mu meelest on seda teemat nii palju tambitud, et praeguseks on küll selge, need kes aru ei saa, ei hakkagi saama, kes saavad on tublid.
Korraldaja koristab ülejäänud metsa ära. (niikuinii on laskumised pudeleid täis, mis koristamist vajavad). Midagi pole teha selline see elu on. See, kuidas korraldaja oma elu lihtsamaks teeb on tema asi. Normaalsed saavad sellele ainult kaasa aidata. Need on need korraldaja võlud ja valud. Kohati tundub, et kahe kukkunud geelipaki pärast ollakse valmis ligemesed risti lööma. See pole aga enam väga mõistlik mõte.
There are no races, only countries of people Chuck Norris has beaten different shades of black and blue.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Rivo » 10. 06. 2013. 13:56

On ju olemas väiksed nn. geeli pudelid. Kellele need ikkagi liiga väikseks jäävad, siis on poodides saada ka jooksuvöö pudelid (vist mingi 200ml.) Olen ise mõned korrad geel selle orig. pakendist tarvitanud - see on ikka nii paganama ebamugav.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7925
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas KaupoR » 10. 06. 2013. 14:07

Pole midagi ebamugavat! Kasutan nii ühekordseid geelipakke (hetkel High5, varem Xenofit) kui ka mitmekordselt manustatavaid (Sponseri "hambapastatuub") ja ka ampulle (turbosnack/guarana) ja kõik leiavad tee tasku tagasi peale tühjendamist või siis konsumeerin neid asju pürgialas. Siin viidatud videos on näha, et maastik on kogu aeg sama, on aega sõita, on aega taskust võtta, on aega tarbida (kusjuures pakk püsib käes päris mitme suutäie ajal) ja siis järsku kukub pakk maha.
Ma pole samas ka puritaan - ohu korral on ohutus prioriteet nr 1 ja pakendi pillamine on mõistetav. Konkreetselt siin videos ma ohtu turvalisusele ei tuvastanud.

Rõugest ka - rahvamaratonide "must attend", tsiteerides klassikuid "õnnelik ja väsinud ma tänagi ..."
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 938
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas veloson » 10. 06. 2013. 14:35

Ei tahaks ürituselt endalt tähelepanu veel rohkem kõrvale viia, aga pildile ei jäänud just päris "Kuusmaa kolmeka-kaarega" prügiheit. Mingi nool rajale siiski ilmus ja videos on kohe kõvat kiirusemuutust näha (laskumine), niiet täitsa ohuvaba olukord pole. Variant oleks olnud see 500 aastat mädanev plönn ohtlikuma lõigu ajaks kinda ja lenksu vahele suruda, särgitaskusse/sääre vahele minu meelest ei oleks jõudnud. Aga ärge siis unustage, et asjaosaline on nüüd juba avaliku vabanduse siia kõigile lugemiseks kirja pannud ja ei õigusta seda käitumist.

Miku22
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 24. 07. 2012. 09:49

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Miku22 » 10. 06. 2013. 15:02

Tänan omalt poolt korraldajaid: mõnusa raja, lämmi ilma ja tummise hernesupi eest.

Minu jaoks oli esimene kord Rõuge/Haanja radadel pedaalida.
Kindlasti ei jää viimaseks.

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Olts » 10. 06. 2013. 15:21

j6ukur kirjutas:Kui juba võetakse risk söögipakendi tagataskust õngitsemiseks, pole see ajaliselt ega keerukuselt võrreldav pakendi libistamisele püksisäärde. Ära õigusta prügi mahaloopijaid.
Üldistada ei maksa. Alati pole ka kättesaamine kõige turvalisem tegevus. Pärast kiirenduskilomeetri algust otsustasin juua. Pudeli sain küll kätte aga tagasi, enam ei saanud. Laskumine oli nii rööpaid täis ja otsustasin siis vähemalt pudeli vasakusse kätte võtta-sain paremaga pidurdada. Mäe all pidasin siis kinni ja jõin oma joomised turvaliselt ära, aga hellaks ikka võttis.
Teinekord viskan paki pigem maha kui korraldan mingi kukkumise.

Ise korjasin kasutatud pakid püksisäärde ja viskasin selleks märgistatud kohtades ja toetajate juures minema. Üks pakend kukkus ka mujal käest.
Viimati muutis Olts, 10. 06. 2013. 15:24, muudetud 1 kord.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas kristjan07 » 10. 06. 2013. 15:23

Ma loodan et keegi ei põe oma särgi pärast et viskab geeli pakikesi maha. Isiklikult jäi mul pool geeli järgi ja läks tasku tagasi see pakk. Ajab natuke välja - no ja siis. Rattasärk ongi kasutamiseks mitte aksessuaar.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Mati » 10. 06. 2013. 15:40

Asi kisub juba natuke off topic'uks, kuid samas on Rõuge teemas prügiteema tõstatus isenesest loogiline, kuivõrd Rõuge RM peakorraldaja dr. Holden on ses osas sisuline eestkõleneja Eestis!

Rõuge rada on kahtlemata piisavalt nõudlik, mistõttu on ka mugavaid ja chille söömise-joomise kohti keskmisest vähem. Samas on siiski piisavalt kohti kus seda teha - st just valitud turvalised lõigud söömiseks ja joomiseks. Õigustus, et olin paha koha peal jne söömise-joomise hetkel näitab seda, et ise ka päris hästi ei tea millega parasjagu tegeleda. See on umbes sama kui tegeleda lõunasöögiga autoroolis Tallinna liikluses - omal valikul avariiohu suurendamine.

Kaine mõistus ja tahe hoiavad selle teema kontrolli all ja positiivses arengus :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Paap
Rattur
Postitusi: 25
Liitunud: 24. 06. 2012. 21:18

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Paap » 10. 06. 2013. 16:12

Tehke eraldi alafoorum, reostajate häbipost, vms.
Ei viitsi iga võistluse teemas täpselt sama juttu lugeda.
Küll siis mõni jobu vbl mõtleb kui oma nime google-sse sisse lööb ja ennast reostajate häbipostist leiab.

Ärge mingile võistlustulemuse annulleerimisele vms lootma jääge, see ei ole korraldajale lihtsalt kasulik.

Ei söönud ühtegi geeli, ampulli ega batooni ja jõudsin ka lõpuni.

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 938
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas veloson » 10. 06. 2013. 16:18

Tulemustrahvid (-50 kohta, -100 kohta või hoopis järgmisel SEC etapil grupi lõppu nagu F1 kvalifikatsioonieksimuste puhul) oleks ka rahalistest piiridest väljaspool mõeldavad

adiosamigos
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 26. 05. 2012. 18:18

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas adiosamigos » 10. 06. 2013. 17:12

Ei saa aru nendest meestest,kes kohtadel 700+ trügivad.7ndal kilomeetril jõudsin ühele sellisele kõrvale,mees lihtsalt surus mind metsa.Tagajärjeks kõver esijooks,õlatrauma.Mees vaatas veel üle õla ja isegi ei vabandanud

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas dr Holden » 10. 06. 2013. 17:28

Saime eile õhtul kella 20-ks raja puhtaks nii lintidest kui geelipakkidest-magneesiumipudelitest-hambapastatuubidest. Hinnanguliselt oli neid vastikuid vidinaid teede peal nähtavates kohtades väljaspool prügialade piire ca 200-300. Palju veel maanteekraavides ja kaugemal metsas on, ei tea! Pudeleid kogunes kaugelt üle 200..... :shock:

Eriti küünilised olid kaks pakikest 23-nda kilomeetri tõusul ainult 100 meetrit peale kruusal olnud esimese prügiala lõppemist, üks pudelike singli peal 500 meetrit enne teise prügiala algust, ca 50 pakki ca 300 meetrise lõigu peal kohe peale esimest TP-d (kus oli prügikast) ja siis üks pakike ühe maaomaniku värava ees raja 55-ndal kilomeetril. :evil: :evil: :evil:

Korraldaja võib prügistajatele disklaffi panemisega kaotada küll rahaliselt, aga hullem on kaotada igaveseks õigus nende radade ja teede kasutamiseks. Ja see veto tuleb maaomaniku poolt, kellele ei meeldi, et suvalised tüübid tema maa peale prahti loobivad.

Sancho, kus sa oled, äkki prooviks korra veel neid tuuleveskeid alistada...... :(

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas dr Holden » 10. 06. 2013. 19:20

Pikk vaikus kuidagi! Läks hinge või!!!!
Oliver kirjutas:
j6ukur kirjutas:Asi on siiski põhimõttes - enamus ei ole piisav - kõik geeli- ja muud pakendid tuleb pükste sääre vahele pista. ...
Enda helgeim elamus oli peale õllelauda, kui sirgel kruusateel käike risti vahetades chainsucki sain. Ketiga tegeledes ei hoomanud enam ümbritsevat ja sõitsin ühele jootja-neiule otse kümpi.
Neid kahte lauset lugedes on selgelt näha, et põhimõtetel või turvalisuse alahindamisel võib olla väga valus hind. Ka süües-juues võib tekkida olukord, kus kõigi turvalisuse huvides on kasulikum pakend käest maha lasta (loomulikult mitte metsa visata), kui "otse kümpi" sõita. Loomulikult ei õigusta ma prahi mahaviskamist, kuid ümbritsevat tuleb jälgida nii süües kui ka tehnilisi probleeme lahendades ja ohu tekkimisel adekvaatselt reageerida. Pakendi hilisem üleskorjamine on lihtsam kui vigastuste ravi.
Kui minul juhtuks selline asi, et midagi pudeneks kogemata maha, siis mina viisaka inimesena läheks tagasi ja korjaks üles. Nagu öeldakse, jõuad söögi metsa kaasa vedada, siis jõuad ka metsast tagasi välja tuua. Oskad söögi maha pillata, oskad ka üles korjata. Vabandusi ei ole!!!!!!!

Ma veel!!! Mul ei ole midagi nende pakendite korjamise vastu, pean niikuinii raja ära koristama nii lintidest-märkidest kui ka prahist. Aga me ei jõua kohe iga pakendi viskaja tagant koristama ja see võib lõppkokkuvõttes halvasti lõppeda. Niigi tõrges maaomanik, kes ei saa keelata katastrisse kantud tee kaudu tema maavalduse läbimist, võib leida põhjuse prügis. Ja nii see vastupäeva ring rulluma läheb.

Mõelge palun selle peale, head prügistajad, mina jõuan ikka teie saasta kokku korjata, vahet ju pole, aind palju aega läheb!!! :(

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Maarek » 10. 06. 2013. 19:49

Paap kirjutas:Tehke eraldi alafoorum, reostajate häbipost, vms.
Ei viitsi iga võistluse teemas täpselt sama juttu lugeda.
Samsung Cup selle aasta teemades pole veel sõnakestki risustajate kohta juttu olnud, seega oligi aeg teema üle võtta, et mõni mees asja üle natuke järgi mõtleks :!:

Vale on sellepärast halada, et inimesed olulistel teemadel sõna võtavad.
Hea, et sa igas teema piltide otsijatele oma teemat pole nõudnud :?


Maario
Rattur
Postitusi: 191
Liitunud: 11. 05. 2007. 21:48

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Maario » 10. 06. 2013. 20:13

Suured tänud korraldajatele. Väga mõnus rada oli. No vähemalt niikaua kuni selles palavuses sõita jõudsin.
Kuna sõidan tagumistele kohtadele, siis on muda ning jalutamine ning sellega kaasnev juba eelpool sõitjatest vormitud mäda rada paratamatused, tuleb lihtsalt kiiremini sõita vist :)

Prügi loopijaid kahjuks ei mõista ja pudeli kaotajatel soovitaks korvid mingi teise mudeli vastu vahetada...mugavam kui kuumuses janusse jääda.

Kasutaja avatar
Viljar V
Rattur
Postitusi: 341
Liitunud: 04. 10. 2012. 16:47

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Viljar V » 10. 06. 2013. 20:42

Minugi poolt suured tänusõnad mõnusa nädalavahetuse eest.
Rõuge rajal esimest korda, maastik ilus, rada maru ja seltskond lahe.
Paraku oli tervis vähe täbar, lisaks jukerdas esimene käikar, aga hoolimata sellest olen oma kohaga rahul, pooliku 171 käib mulle küll :) Rajal korra tekkis plaan, et prooviks kahe tunni sisse ära mahtuda, kuid läks 4 minutit üle, pole hullu.

Mis muud kui vahelduseks mõni kolmapäevak, äkki Marimetsa ja ootan huviga Rakke sõitu :)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas Rivo » 10. 06. 2013. 21:26

dr Holden kirjutas:FB kasutajatele: https://www.facebook.com/pages/Mina-too ... 03&sk=info
kle, idee...
On võistlusi, kus lisaks rattale, tuleb number paigaldada haaknõeltega ka särgi seljale. Kui nüüd selle seljale paigaldatava numbri asemel välja mõelda selline hea šlogan nagu "mina ei viska prühi maha" , "prügi koht on prügikastis" jne. jne. Mõõtmetel võiks see silt samuti jääda nagu tagasihoidlikuks - a'la särgi ühe tagumise tasku suurune. Kindlasti oleks sõitjaid, kes selle hea meelega oma särgile paneks :!:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas rai66 » 11. 06. 2013. 06:56

Ma ei saa aru, milles probleem. Ostke geelipudelid, nagu Te kasutate ka joogipudeleid. Võrreldes muude juppide hinnaga, on need lausa tasuta. Usun, et saab igast spordipoest.Firmad, kes stardis nänni müüvad, võiks hulgem geelipudeleid kaasa võtta ja mölalõug mikrofoni taga võiks seda kõvahäälselt peale suruda. Paned tilga vett ka peale, läheb ka mõnusamalt alla.
http://www.hobisport.ee/Lisatarvikud/Pu ... pudel.html

ipe
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 28. 08. 2008. 15:00

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas ipe » 11. 06. 2013. 09:44

Algul hoidsin paar km-i minuga koos startinud veloclubbersi venna taha varju, turvalisuse huvides (see alguse positsiooni parandamine kohe üldse ei meeldi mulle). Jalg oli värske, kuni poole maani tundus, et sõidan isegi liiga aeglaselt. Alates poolelt maalt kui kasseti väiksemad hambad heina ja muda täis kittisid, polnud midagi juurde panna. Suurematel kiirustel kerisin maksimumiga kuid ikka jäi puudu. Osad tegelased veeresid mööda, 10-20 kohta oleks ehk protokollis saanud ette poole. Aga kartsin hullemat. Olin (väga) rahul, et sõita sain. Hea et ketti ära ei lõhkunud, mitu korda oli chainsucki, kus oleks võinud keti kergelt ära lõhkuda. Eelviimane tõus oli raske, kõndimist alustasin varem, sest imes jälle keti ümber keskmise (cranny peale ei saanud ketti kordagi, algul polnud vajadust, hiljem lihtsalt ei läinud). Mõnus, rakse ja tehniline sõit, keskmine pulss 169. Üks kaks prossa ehk jäi reservi. Emotsioon väga positiivne, tänan korraldajaid ja kaasvõistlejaid.

iHull
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 03. 09. 2012. 09:22

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas iHull » 11. 06. 2013. 13:51

v2lek kirjutas:Et siis väike pildivoor ka.

http://grimsun.eu/SEC_2013_rouge/index.html

Pikamaa mehed võivad end kohe kolmandiku peale kerida, alguses ainult poolmaratonist
Kes see paljas vanamees seal peaaegu iga pildi peal on?

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 938
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas veloson » 11. 06. 2013. 14:08

Mis selle viimase küsimuse tagamaadeks on!?



Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas suuroja » 13. 06. 2013. 21:59

Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 938
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas veloson » 15. 06. 2013. 09:51

Suvepuhkused ukse ees - kas keegi iseteenindamise tarbeks rajast gpx või muud kaarti tahaks jagada?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas dr Holden » 15. 06. 2013. 10:24

veloson kirjutas:Suvepuhkused ukse ees - kas keegi iseteenindamise tarbeks rajast gpx või muud kaarti tahaks jagada?
Otsi endomondost üles vastav üritus, seal midagi on.

Äkki see?

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 938
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas veloson » 15. 06. 2013. 14:20

Tänud, peaks õnne proovimiseks sobima küll

iHull
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 03. 09. 2012. 09:22

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas iHull » 20. 06. 2013. 10:23

kristjan07 kirjutas:
Einz123 kirjutas:Kas esimesed 200 sõitjad lasid seal karmilt laskumiselt alla ka, mis oli ainukee 3-e hüüumärgiga (!!!). Endale tundus suht võimatu sealt rattaga alla tulek.
Einz
Sõitisin. Täis lebo ots. Vasakult poolt läksin mina peale, tagumik üle sadula, kõht sadulale ja alla. Ma ei saa aru mis on selles laskumises nii hirmsat et inimesed sealt alla ei sõida? Kuulsin et ka top20st paar venda ei sõitnud.
Ai, kui tuleb mõni auk ja natuke põrud ja kumm sul tagumiku vahelt korra tõmbab, vot siis on mõnus :)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Rõuge rattamaraton, SEC III etapp, 8. juuni

Postitus Postitas tarmo » 22. 06. 2013. 16:03

kristjan07 kirjutas: Kuulsin et ka top20st paar venda ei sõitnud.
Pehmod.

Vasta

Mine “Samsung Estonian Cup 2013 rattamaratonide sari”