Ettepanek!

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Markii7
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 10. 04. 2003. 08:50

Ettepanek!

Postitus Postitas Markii7 » 11. 04. 2003. 08:47

Teemade alla võiks paigutada ka pealkirja "Artiklid",või midagi sellist.
Teema võiks sisaldada kõikvõimalikke artikleid ja arutlusi
erinevatest väljaannetest,nii kodu-kui välismaalt.Teadagi ei osutu see kergeks ettevõtmiseks kuid kindlast oleks huvitav lugeda!
Igatahes-tore, et selline web on teoks tehtud!

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 11. 04. 2003. 11:05

Markii7-ga ühel meelel. Mul endalgi favorites hulk linke, kus kõiksugu võrdlused/testid/muljed/arvamused. Riputaks need ka rahvale üles ja annaks ka eestikeelse lühikirjelduse külge. Näit sellise, kus võrreldud energiakulu olenevalt ratta tüübist (MTN, MTB jt) ning kiirusest.
http://www.users.globalnet.co.uk/~hadland/lafford2.htm

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Ettepanek!

Postitus Postitas erikr » 11. 04. 2003. 11:29

Markii7 kirjutas:Teemade alla võiks paigutada ka pealkirja "Artiklid",või midagi sellist.
Teema võiks sisaldada kõikvõimalikke artikleid ja arutlusi
erinevatest väljaannetest,nii kodu-kui välismaalt.Teadagi ei osutu see kergeks ettevõtmiseks kuid kindlast oleks huvitav lugeda!
Igatahes-tore, et selline web on teoks tehtud!
kui mõtled linke siis on teostatav. kui mõtled artiklite tekste siis palun huvilistel saata mulle artiklid ja panen üles. ka teostatav. autoriõigustest on muidugi viisakas kinni pidada.
mart kirjutas:Markii7-ga ühel meelel. Mul endalgi favorites hulk linke, kus kõiksugu võrdlused/testid/muljed/arvamused. Riputaks need ka rahvale üles ja annaks ka eestikeelse lühikirjelduse külge. Näit sellise, kus võrreldud energiakulu olenevalt ratta tüübist (MTN, MTB jt) ning kiirusest.
http://www.users.globalnet.co.uk/~hadland/lafford2.htm
eks ma võtan siis jälle kaabust jänese :P ja kui toimima hakkab siis on õhtul Link submission moodul püsti.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Ettepanek!

Postitus Postitas erikr » 13. 04. 2003. 21:18

erikr kirjutas: eks ma võtan siis jälle kaabust jänese :P ja kui toimima hakkab siis on õhtul Link submission moodul püsti.
kahjuks oli jänes põdur ehk nimetatud moodul bugine. kui aga teistega jagamise soov on suur siis tehku keegi Üldfoorumisse teema Lingid ja postitage esialgu sinna.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

otsing

Postitus Postitas mart » 15. 05. 2003. 10:11

Oli põhjust, kasutades Alta-Vista, Google, Neti, jt otsingut, saada suund teema sisesteks juttudeks a`la *Mingid tavalised V pidurid või? * ja kurvastuseks sain null õiget vastust. :cry: Järeldan, et kui inf ei kajastu teema nimes, siis VCE suund väljaspoolt otsijatele ei avane.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: otsing

Postitus Postitas erikr » 15. 05. 2003. 15:22

mart kirjutas:Oli põhjust, kasutades Alta-Vista, Google, Neti, jt otsingut, saada suund teema sisesteks juttudeks a`la *Mingid tavalised V pidurid või? * ja kurvastuseks sain null õiget vastust. :cry: Järeldan, et kui inf ei kajastu teema nimes, siis VCE suund väljaspoolt otsijatele ei avane.
huvitav millepärast on iga lehe ülaosal olevas menüüs Otsing. :?: Pöördutakse otse baasi poole ja rebitakse kõik sobivad vasted. otsingu süntaks on veidi teistsugune kui Googles kuid piisavalt lihtne.

Välised otsingumootorid ei saagi midagi leida sest tegu on dünaamiliselt genereeritavate lehekülgedega.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 03. 06. 2003. 09:22

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:18, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 06. 2003. 10:50

Ermo kirjutas:Kas oleks võimalik Ost/Müük jaoks teha oma topic vms., et need teated esilehel vasakul olevat 10 värskema kolumnit ei risustaks.
Pooldan ettepanekut :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 03. 06. 2003. 11:00

Mati kirjutas:
Ermo kirjutas:Kas oleks võimalik Ost/Müük jaoks teha oma topic vms., et need teated esilehel vasakul olevat 10 värskema kolumnit ei risustaks.
Pooldan ettepanekut :!:
Ja kolmest poolthäälest peaks ettepaneku täideviimiseks piisama. Et siis hea mõte...

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 03. 06. 2003. 11:11

Ermo kirjutas: Ost/Müük ...teated esilehel vasakul olevat 10 värskema kolumnit ei risustaks.
:?: Kohe mitte ei meeldi see ettepanek.
Väljavõte:
Oled jõudnud Eesti esimese jalgrattateemalise foorumi esilehele.

Kas ost/müük ei kuulugi jalgrattateema alla :shock:
Ja, kui see teema lükatakse varju, siis kuidas ma aru saan, et sinna miskit uut on lisandunud? Tekib sarnane olukord nagu *Ainult liikmetele* rubriigis, st kui avad, siis näed, kas on miskit/keskit uut.

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 03. 06. 2003. 11:33

mart kirjutas:Kas ost/müük ei kuulugi jalgrattateema alla :shock:
Ja, kui see teema lükatakse varju, siis kuidas ma aru saan, et sinna miskit uut on lisandunud? Tekib sarnane olukord nagu *Ainult liikmetele* rubriigis, st kui avad, siis näed, kas on miskit/keskit uut.
Hmm, et siis tegelikult ostetaksegi asju sellisel viisil, et "näe, seda täna müüakse, ma võtan ära"? Kui ongi nii, siis las need ikka olla seal värskemate seas... Kui midagi vaja osta (harva?) on, siis ma vaatangi ost/müüki.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 03. 06. 2003. 12:31

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:16, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 03. 06. 2003. 14:01

Ermo kirjutas:Vasakul all on veel ruumi eraldi kastile Ost/Müük, kus ka siis värskeimad võiksid olla välja toodud. Mõte selles, et kui asi muutub populaarsemaks ja kaubandusteateid hakkab tulema rohkem, siis 10 st 9 on müün või ostan :? :? :? .
sobib, sina kirjutad koodijupi, saadad e-mailiga minule ja ongi asi korras :lol:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 03. 06. 2003. 14:09

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:15, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 03. 06. 2003. 14:48

toetan Ermo ideed. Kuid kui foorumisoft ei lase muuta, siis mis ikka

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 03. 06. 2003. 17:54

muaddib kirjutas:toetan Ermo ideed. Kuid kui foorumisoft ei lase muuta, siis mis ikka
proovisin, tulemuseks 2 ühesugust viimaste sõnumite plokki. niisama konfida ei anna. ise ma seda viimaste 10 sõnumi asja üldse ei vaata, lasen foorumi sisukorra http://velo.clubbers.ee/foorum/ püsti, sellel on ka 120 sekundilise intervalliga autorefresh ja vahest siis scrollin üles-alla, et kas midagi uut on. uuest sõnumist teemas teavitab värvi muutnud ikoon teema ees.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
west
Rattur
Postitusi: 83
Liitunud: 15. 04. 2003. 09:32

Postitus Postitas west » 10. 09. 2003. 10:22

äkki oleks otstarbekas vähe esilehte puhastada, usun, et vooremaa tuuri mittetoimumisest on kõik juba üle saanud ning need eelmise aasta männiku maximuse pildid pole ka enam uued :)

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 10. 09. 2003. 10:37

west kirjutas:äkki oleks otstarbekas vähe esilehte puhastada, usun, et vooremaa tuuri mittetoimumisest on kõik juba üle saanud ning need eelmise aasta männiku maximuse pildid pole ka enam uued :)
Kahe käega poolt.
Ja link "Pildid" pole ka juba teab mis ajast täiendust saanud.
Tegelikult peaks sinna iga ürituse (VCE etappide jms.) pildid panema. Asi siis nagu süstematiseeritum.

Adminid. Võtke end kokku :!:

Kasutaja avatar
karzum
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 01. 07. 2003. 11:52

Postitus Postitas karzum » 10. 09. 2003. 11:10

Üks lihtne asi veel, nimelt kipub kolmapäevakute juhend tolmukorra alla mattuma.

Kood: Vali kõik

Järgmine võistlus toimub erandkorras 19.08. Vana-Tartu mnt.
:shock:

Need paar rida võiks alati uuendatud olla.
Tulemuste leheküljega on natuke raskem (siin olen minagi natuke süüdi, et pole midagi välja mõelnud).
Rattasõit on ajavõit

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 10. 09. 2003. 13:34

kolmapäevaku jätaks esialgu rahule.. selle hooaja kolmapäevakud suht otsakorral juba.. kannatab vast ära need mõned korrad.. järgmiseks hooajaks teeme mingi vinge värgi selle kolmapäevakute asja jaoks 8) :)

kolmapäevaku banner (see minu hoolealune) peaks suht värsket infot kajastama enamuse ajast.. kui keegi märkab, et ei ole nii, siis minule palun privasse sellekohane ettekirjutus.. ma ka vahest unustan :oops:

adminnidesse võiks mõistvalt suhtuda.. ma arvan, et nad on pigem ratturid, kes adminnivad, et meil kõigil see äge foorum oleks, mitte adminnid, kes vahest ka rattaga sõidavad, kui foorumi kallal midagi putitada pole :)
PiltLauri.Tibbo

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 10. 09. 2003. 13:40

Lauri T kirjutas:adminnidesse võiks mõistvalt suhtuda.. ma arvan, et nad on pigem ratturid, kes adminnivad, et meil kõigil see äge foorum oleks, mitte adminnid, kes vahest ka rattaga sõidavad, kui foorumi kallal midagi putitada pole :)
Väga hästi sõnastatud. Siiski ei saa lubada, et foorum mõnest nurgast võsastuma hakkab (esport.ee foorumi hale saatus ntx). Kõik viimatised kommentaarid ja soovitused üht-teist putitada on igati õigustatud, sest need pisivead on ikka juba kuid eksisteerinud.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 10. 09. 2003. 19:20

nii sõbrad. nõus, et asi on veidi lohakile jäänud. kuna admin lisaks foorumile ja rattasõidule peab ka tööd rabama ja komandeeringutes käima siis ei kipu enam kõige jaoks vahel aega jätkuma. peale hooaja lõppu oli plaanis leida need, kes on nõus foorumi hooldamisel kaasa aitama. eelkõige tähendabki see sisu toimetamist ja ajakohasena hoidmist.

avaldusi võtan vastu käesolevast hetkest e-mailile erikr@clubbers.ee

pange siis kõik TRM-l kõvasti :!: kes saab minust parema koha saab eelisjärjekorras kandideerida :P
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 11. 09. 2003. 09:44

erikr kirjutas:kes saab minust parema koha saab eelisjärjekorras kandideerida :P
mis numbriga lähed?

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 11. 09. 2003. 11:01

Jälle üks ettepaneks (muutun tüütuks juba, kas pole :) ):
Avatud albumis võiks Variast lahku lüüa kaardid/aerofotod jms. mis juhatab radadele. Nimeks võiks panna "Rajad ja ringid".

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 09. 2003. 17:52

valdek kirjutas:
erikr kirjutas:kes saab minust parema koha saab eelisjärjekorras kandideerida :P
mis numbriga lähed?
958
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 11. 09. 2003. 17:54

Oh , nüüd kisub küll motivatsioon kõrgele.Mul 1200 +kopikad.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 11. 09. 2003. 18:06

miks meil see jõle scotti bänner on üleval?

Kasutaja avatar
Rattur
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 28. 07. 2003. 15:03

Postitus Postitas Rattur » 11. 09. 2003. 18:09

vast sellepärast, et omanikul oleks vähem dommeni eest vaja enda taskust välja käia, ehk teisisõnu, selle reklaami raha läheb domeeni maksuks...vict :roll:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 09. 2003. 18:15

Rattur kirjutas:vast sellepärast, et omanikul oleks vähem dommeni eest vaja enda taskust välja käia, ehk teisisõnu, selle reklaami raha läheb domeeni maksuks...vict :roll:
selleks, et v.c.ee cupi hooaja kokkuvõttes parimatele mingid auhinnad saaksid. domeeni omanik jätkab siiski õnneks saidi 100% sponsamist. pakkumine tuli hawaiilt ja sai vastu võetud juba nimetatud põhjusel. ärgem siin mingit kunstiteemalist fleimi genereeri.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 19. 03. 2004. 15:07

erikr kirjutas:
muaddib kirjutas:toetan Ermo ideed. Kuid kui foorumisoft ei lase muuta, siis mis ikka
proovisin, tulemuseks 2 ühesugust viimaste sõnumite plokki. niisama konfida ei anna. ise ma seda viimaste 10 sõnumi asja üldse ei vaata, lasen foorumi sisukorra http://velo.clubbers.ee/foorum/ püsti, sellel on ka 120 sekundilise intervalliga autorefresh ja vahest siis scrollin üles-alla, et kas midagi uut on. uuest sõnumist teemas teavitab värvi muutnud ikoon teema ees.
Saan ma siis õieti aru, et OST-MÜÜK-VAHETUS teema mingit indikaatorit ei anna esilehele panna? Viimasel ajal olen hakanud jälgima just seda 10 värskema teema uuenemist ning ostu/müügi kuulutuste all nii mõnegi vajaliku pakkumise maha maganud.
- Väntan visaduse levialas -

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 19. 03. 2004. 15:53

surfar kirjutas:Saan ma siis õieti aru, et OST-MÜÜK-VAHETUS teema mingit indikaatorit ei anna esilehele panna? Viimasel ajal olen hakanud jälgima just seda 10 värskema teema uuenemist ning ostu/müügi kuulutuste all nii mõnegi vajaliku pakkumise maha maganud.
Ei, sa ei saanud ÕIGESTI aru. Saab küll panna ja kunagi ka oli, aga üldsuse survel koristati ära, kuna risustas seda 10 teemat liiga palju. Õige otsus minu arvates.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 19. 03. 2004. 16:02

Alvaro kirjutas:
surfar kirjutas:Saan ma siis õieti aru, et OST-MÜÜK-VAHETUS teema mingit indikaatorit ei anna esilehele panna? Viimasel ajal olen hakanud jälgima just seda 10 värskema teema uuenemist ning ostu/müügi kuulutuste all nii mõnegi vajaliku pakkumise maha maganud.
Ei, sa ei saanud ÕIGESTI aru. Saab küll panna ja kunagi ka oli, aga üldsuse survel koristati ära, kuna risustas seda 10 teemat liiga palju. Õige otsus minu arvates.
täpselt nii, saab teha nii, et määrad profiili kaudu ära, et mingist foorumist teatatakse sulle kõigist uutest sõnumitest maili teel. spämmi tuleb kõvasti kuid seda ju peaaegu et soovitaksegi. kõigile pole võimalik meele järgi olla. inimene on oma arengutasemel nii kaugele üldse jõudnud tänu kohanemisõimele. olgem kohanemisvõimelisemad. hooajal mis on alanud ei jõua alati kosmeetikaga tegeleda.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 19. 03. 2004. 16:06

surfar kirjutas:Viimasel ajal olen hakanud jälgima just seda 10 värskema teema uuenemist ning ostu/müügi kuulutuste all nii mõnegi vajaliku pakkumise maha maganud.
Mina kasutan ise foorumile tulles seda võimalust: search.php?search_id=newposts ja siis lasen Operal seda 2 minutilise intervalliga refreshida.
Töötab hästi! :wink:
Signature sucks! Pilt

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 23. 03. 2004. 00:21

Alvaro kirjutas: Ei, sa ei saanud ÕIGESTI aru. Saab küll panna ja kunagi ka oli, aga üldsuse survel koristati ära, kuna risustas seda 10 teemat liiga palju. Õige otsus minu arvates.
Ma pigem mõtlesin, et selline ost/müük viimased 5 kuulutust võiks näiteks paremal servas olla, aga see vist rohkem softi asi. Seda ma ise samuti ei sooviks, et ost/müük hakkaks figureerima nende 10 teema hulgas.
- Väntan visaduse levialas -

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06. 04. 2004. 16:40

Huko kirjutas:Mina kasutan ise foorumile tulles seda võimalust: search.php?search_id=newposts ja siis lasen Operal seda 2 minutilise intervalliga refreshida.
Töötab hästi!
ma ei tulnudki sellele võimalusele nii et tänud hea idee eest

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06. 01. 2006. 09:47

surfar kirjutas:
Alvaro kirjutas: Ei, sa ei saanud ÕIGESTI aru. Saab küll panna ja kunagi ka oli, aga üldsuse survel koristati ära, kuna risustas seda 10 teemat liiga palju. Õige otsus minu arvates.
Ma pigem mõtlesin, et selline ost/müük viimased 5 kuulutust võiks näiteks paremal servas olla, aga see vist rohkem softi asi. Seda ma ise samuti ei sooviks, et ost/müük hakkaks figureerima nende 10 teema hulgas.
mis värk on? Ost-müük on jälle top10 teemat risustamas.
Või on see osa viimase aja vcee foorumi segadustest?

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06. 01. 2006. 09:51

Andrus K kirjutas: mis värk on? Ost-müük on jälle top10 teemat risustamas.
Või on see osa viimase aja vcee foorumi segadustest?
viewtopic.php?p=74176#74176

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 01. 2006. 12:04

Andrus K kirjutas:mis värk on? Ost-müük on jälle top10 teemat risustamas.
Või on see osa viimase aja vcee foorumi segadustest?
nüüd korras.
kuna ise reaalselt esilehte ei kasuta siis ei osanud kohe tähelepanu pöörata.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 26. 02. 2006. 20:00

Seda et, oleks väike ettepanek päkapikkude mütsid kappi tagasi panna, jõuludest nüüd ka juba paar kuud möödas. Mitte et see apokalüptilise tähtsusega oleks, aga ikkagi.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Soobel
Rattur
Postitusi: 812
Liitunud: 21. 06. 2004. 19:17

Postitus Postitas Soobel » 08. 09. 2006. 19:17

Avastasin ühe puuduse: puudu on siit foorumist teema "Jalgratas meedias," kuhu saaks koondada arutelud rattateemaliste artiklite ja saadete üle. Praegu on nad igale poole laiali pihustatud. Sobiks "Muu" alafoorumi alla.
mustal taustal helendab must vari

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”