ülevaated?

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

ülevaated?

Postitus Postitas kristjan07 » 13. 11. 2005. 12:40

Tekkis küsimus, et miks ei võiks olla foorumis eraldi koht kuhu saaksid kõik kasutjad kirjutada ülevaateid oma jalgratast ja juppidest koos piltidega? :? minu arust oleks see väga hea kui oleks koht kust lugeda kasutajate arvamusi ja näha asja plusse ja miinuseid...ja siis vb vähemeks ka nende inimeste osakaal kes tulevad siia ja küsivad soovitusi ratast valiku kohta jne :? nii et mis te rahvas arvate sellest?

PS võiks olla Rattad, jupid ja muu varustus" alateema
Viimati muutis kristjan07, 13. 11. 2005. 12:49, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 11. 2005. 12:46

Iga kasutaja profiilis on olemas koht oma ratta kirjeldamiseks. Albumis on võimalik oma rattast miljon+1 pilti üles panna. Teemade all on võimalik oma arvamusi avaldada ja teiste omi arvustada. Seega kõik on juba olemas. Teatud kontingent jääb oma arukaid küsimusi küsima ka siis kui neile vastus juba ette saadetaks.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 13. 11. 2005. 12:52

Mati kirjutas:Iga kasutaja profiilis on olemas koht oma ratta kirjeldamiseks. Albumis on võimalik oma rattast miljon+1 pilti üles panna. Teemade all on võimalik oma arvamusi avaldada ja teiste omi arvustada. Seega kõik on juba olemas. Teatud kontingent jääb oma arukaid küsimusi küsima ka siis kui neile vastus juba ette saadetaks.
kle see ei ole ikka päris see, kõik on nii laiali ja ebamugav :? seal oleks nii hea vaadata, et ahha ülevaade nt spessu mnt rattast vms, inimene saaks siis lisada pildid veel linkidena või kuidas sobib jne et oleks rohkem just juttu asja kohta, kõik head ja vead välja toodud jne

nt võiks tuua HV ülevaated et aimu saada mida mõtlen :roll:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 11. 2005. 14:16

otsi inimene kes seda kõike oma vabast ajast teeb (st raha selle eest keegi ei maksa) ja siis saad ka oma süsteemi :!: MOTT
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 13. 11. 2005. 15:02

kas siin foorumis oleks inimesi kes kirjutaks ülevaateid oma rattast/ratta juppidest jms? või olen ma üksi :? ja tasuta loomulikult, ma ei näe põhjust miks see peaks kelleltki tüki küljest võtma :?

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 13. 11. 2005. 15:12

kristjan07 kirjutas:kas siin foorumis oleks inimesi kes kirjutaks ülevaateid oma rattast/ratta juppidest jms? või olen ma üksi :? ja tasuta loomulikult, ma ei näe põhjust miks see peaks kelleltki tüki küljest võtma :?
Vast leiad sealt omale mõttekaaslasi:

http://foorum.rattaportaal.net/index.php

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3946
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 13. 11. 2005. 18:06

Ma saan küll aru, mida eelkõneleja silmas peab.
Autofoorumites on selline alamrubriik olemas nagu "klubiliikmete autod", siin siis oleks see "klubiliikmete rattad".
Aga kas see ka hea idee on - ei oskagi kohe öelda.
Erinevalt autofoorumitest ei koosne rattamaailm ainult rattast ja tema juppidest, vaid ka trennidest, radades, seltskonnast jne.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3620
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 13. 11. 2005. 18:16

mina ootan küll huviga pilti ja spetsi noor$u$$eri Cannondale Scalpelist, mis väidetavalt 9 kg kaalub.
Light-bikes.com FS edetabel saab ikka tõsiselt räsitud, senisele kergeimale Scalpelile paneb ta terve kiloga ära.
Gravity is a Bitch

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 13. 11. 2005. 18:36

Kuldar kirjutas:mina ootan küll huviga pilti ja spetsi noor$u$$eri Cannondale Scalpelist, mis väidetavalt 9 kg kaalub.
Light-bikes.com FS edetabel saab ikka tõsiselt räsitud, senisele kergeimale Scalpelile paneb ta terve kiloga ära.
tundub, et noorsandil on sellinne hardtail http://gb.cannondale.com/bikes/06/ce/model-6FS4S.html niiet mul pool tööd tema eest tehtud :lol:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3620
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 13. 11. 2005. 18:53

maxspeed kirjutas:
Kuldar kirjutas:mina ootan küll huviga pilti ja spetsi noor$u$$eri Cannondale Scalpelist, mis väidetavalt 9 kg kaalub.
Light-bikes.com FS edetabel saab ikka tõsiselt räsitud, senisele kergeimale Scalpelile paneb ta terve kiloga ära.
tundub, et noorsandil on sellinne hardtail http://gb.cannondale.com/bikes/06/ce/model-6FS4S.html niiet mul pool tööd tema eest tehtud :lol:
ja F4000 ette on neoonvildikaga scalpel kirjutatud?
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 13. 11. 2005. 19:07

Kirsa kirjutas:Erinevalt autofoorumitest ei koosne rattamaailm ainult rattast ja tema juppidest, vaid ka trennidest, radades, seltskonnast jne.
aga trennide, radade ja seltskonna jaoks on meil ka erinevad alafoorumid siin olemas :roll: aga hea oleks kuskilt ikka vaadata, et vot see jupp on selliste plusside ja miinustega ja too jupp sellistega...sama käiks ka koguratta kohta...poes oled siis krt mõtled et infi nagu vähe jne ja kohe enese täiendamiseks oleks tore ja huvitav lugeda ja teada saada uut infi

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 13. 11. 2005. 19:55

kristjan07 kirjutas:aga hea oleks kuskilt ikka vaadata, et vot see jupp on selliste plusside ja miinustega ja too jupp sellistega...sama käiks ka kogu ratta kohta
Ratas oma koosluses on ühes tükis sõitjaga. Mõni sõtkub oma kaherattalise garantiiaja jooksul koomasse, teine sõidab sama mudeliga rõõmsalt kuni hauani.
Mida arvata infost, et nt MTB jupp XXX pidas vastu 10 aastat - mööndusega - infoallikas on 50kg, sõitis vaid asfaldil kerides, kuivades oludes, jalgsi tõuse võttes?
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 13. 11. 2005. 20:59

see ei ole päris see mõte mart :roll:

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 13. 11. 2005. 21:27

kristjan07 kirjutas:see ei ole päris see mõte mart :roll:
Kui sa muretsed uute infohuviliste foorumlaste pärast, siis nood peaks viitsima/suvatsema kasutada VCEE otsingut, samuti lappama liikmete profiile ja nende albumeid (Mati retsept).Sealt saavad nad ülevaate, mis vidinatest/ratastest oleme rääkinud/omame. Loetule toetuvalt saavad nad oma täpsustavaid/detailseid küsimusi esitada avalikult või privas.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 13. 11. 2005. 22:49

kristjan07 kirjutas:aga hea oleks kuskilt ikka vaadata, et vot see jupp on selliste plusside ja miinustega ja too jupp sellistega...sama käiks ka koguratta kohta...poes oled siis krt mõtled et infi nagu vähe jne ja kohe enese täiendamiseks oleks tore ja huvitav lugeda ja teada saada uut infi
on olemas alafoorumid
- Jalgrattad
- Jupid
- Kummid

sealt peaksid ju saama vastused paljudele küsimustele.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: ülevaated?

Postitus Postitas dr Holden » 13. 11. 2005. 23:22

kristjan07 kirjutas:Tekkis küsimus, et miks ei võiks olla foorumis eraldi koht kuhu saaksid kõik kasutjad kirjutada ülevaateid oma jalgratast ja juppidest koos piltidega? :? minu arust oleks see väga hea kui oleks koht kust lugeda kasutajate arvamusi ja näha asja plusse ja miinuseid...
Minu vanal ja väsinud rattal ja juppidel ongi ainult miinused, mis ma sest ikka afi?eerin ... et näe esikäikar läks õhtale, ja nüüd peab ka hammakad ära vahetama ja see maksab nii palju jne. Ja mida mulle loeb teise kasutaja arvamus minu rattast - mees sõidab 90%, ratas teeb vbla ülejäänu.
Kui muidugi kellelgi väga vaja seda teha, siis vaadake teemasid a la see või hoopis see!
Tekiks juurde taas uus mõtetu upitamise koht :D

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 14. 11. 2005. 06:23

ok selge...sellisel asjal ei ole siin siis kohta...kahju aga ok...selle teema võib kinni panna :roll:

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”