brauser hijackers

Kas sellist foorumit on vaja? Parandusettepanekud sisu, vormi ja funktsionaalsuse kohta.
Vasta
nerd04
Rattur
Postitusi: 232
Liitunud: 24. 08. 2004. 11:05

brauser hijackers

Postitus Postitas nerd04 » 31. 07. 2005. 14:57

selline värk et pahatihti satun ma velo.clubbersi asemel saidile paper.ee (pakutakse oma teenuseid maiteamis vallas, ei hakka neid ka siin tahtmatult promoma) ja seda mitte ainult ühest arvutist. herr adminn, milles asi? Egas ometi sina sellega seotud ole? :evil:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: brauser hijackers

Postitus Postitas erikr » 31. 07. 2005. 15:02

nerd04 kirjutas:selline värk et pahatihti satun ma velo.clubbersi asemel saidile paper.ee (pakutakse oma teenuseid maiteamis vallas, ei hakka neid ka siin tahtmatult promoma) ja seda mitte ainult ühest arvutist. herr adminn, milles asi? Egas ometi sina sellega seotud ole? :evil:
elu sees pole juhtunud sellist asja.
kuidas satud? mis brauser?
foorumi esilehel on ülal paremal pisike link paperile, ilma paperita poleks foorumit. mingit hijackingut pole minu ja paperi vahel kokku lepitud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

nerd04
Rattur
Postitusi: 232
Liitunud: 24. 08. 2004. 11:05

Postitus Postitas nerd04 » 31. 07. 2005. 15:17

asi selline et aadressile velo.clubbers.ee reageerib vähemalt 2 IE-ga arvutit Eesti Vabariigis teatud sagedusega sedasi, et avastan ennast oopis nimetatud "paper.ee"aadressil. Natuke rikub tuju lihtsalt, kui mitu korda järjest satud valesse kohta. Näiteks täna: õigele aadressile pääsed alles siis, kui oled nn sponsorit külastanud ehk siis paper.ee enter lingil klikand, seejärel uuesti mäluribast velo.ee valinud. This sucks, dude.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 31. 07. 2005. 15:25

nerd04 kirjutas:asi selline et aadressile velo.clubbers.ee reageerib vähemalt 2 IE-ga arvutit Eesti Vabariigis teatud sagedusega sedasi, et avastan ennast oopis nimetatud "paper.ee"aadressil. Natuke rikub tuju lihtsalt, kui mitu korda järjest satud valesse kohta. Näiteks täna: õigele aadressile pääsed alles siis, kui oled nn sponsorit külastanud ehk siis paper.ee enter lingil klikand, seejärel uuesti mäluribast velo.ee valinud. This sucks, dude.
keegi teine pole kurtnud. uurin serveri omanikult.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Jens
Testisõitja
Postitusi: 135
Liitunud: 17. 02. 2003. 17:51

Postitus Postitas Jens » 31. 07. 2005. 15:38

nerd04 kirjutas:asi selline et aadressile velo.clubbers.ee reageerib vähemalt 2 IE-ga arvutit Eesti Vabariigis teatud sagedusega sedasi, et avastan ennast oopis nimetatud "paper.ee"aadressil. Natuke rikub tuju lihtsalt, kui mitu korda järjest satud valesse kohta. Näiteks täna: õigele aadressile pääsed alles siis, kui oled nn sponsorit külastanud ehk siis paper.ee enter lingil klikand, seejärel uuesti mäluribast velo.ee valinud. This sucks, dude.
Ootoot, sellist asja kohe mitte ei ole et meie nii midagi teeks, tundub et sul on enda masinas midagi hapuks läinud.

Kas saad palun õelda täpselt mis kell see toimus või mis IP'lt külastad VC'd?

Palun kirjelda veel täpsemalt mis toimub, ma hetkel ei saa aru mis paper.ee linki sa mõtled? Ja misasi on mäluriba?
Mis versioon IE?

matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Postitus Postitas matts » 31. 07. 2005. 15:42

www.paper.ee/domains aadressile satud sa siis, kui nimeosa enne .clubbers.ee'd valesti kirjutad. pakun, et tegemist on trükkijapoolse näpukaga, mitte üleloomulike jõududega :idea:

nerd04
Rattur
Postitusi: 232
Liitunud: 24. 08. 2004. 11:05

Postitus Postitas nerd04 » 31. 07. 2005. 18:02

matts kirjutas:www.paper.ee/domains aadressile satud sa siis, kui nimeosa enne .clubbers.ee'd valesti kirjutad. pakun, et tegemist on trükkijapoolse näpukaga, mitte üleloomulike jõududega :idea:
kuidas valesti? praegu juhtus jälle just see mida ennist kirjeldasin. kõik on õigesti kirjutatud, IE on viimane versioon. Mäluribaks nimetasin aadressriba, kui see lahti klõpsata ja valida korra juba sissetoksitud aadress. Niisiis- valin hiirega esimese korra velo..., satun paperile jälle, valin uuesti, jälle paperile, kolmandal korral siis sattusin alles õigesse kohta. Täna pole see esimene päev, kuskil viimane kuu aega või nii. Mehed, ma ei valeta, ausõna!
IP 217.159.189.76

NONII. Pean paanikakülvamise eest vabandama. Mul on aadressribas kaks versiooni velo.. aadressist, üks hakkab nagu peab http, teine aga https- viimasega viskabki paper.ee lehele. Niisiis- kõigile asjasse puutuvatele minu siiras vabandus :oops:

Kasutaja avatar
Jens
Testisõitja
Postitusi: 135
Liitunud: 17. 02. 2003. 17:51

Postitus Postitas Jens » 31. 07. 2005. 18:13

Sul on seal mälus valesti korra sisestatud ja ta ise reastab seda ümber vastavalt ajale - ehk kaks kord on valesti olnud ja korra õigesti. Ära vali sealt mõnda aega, siis kaob probleem. Raske seletada, aga saan aru miks sul valesti seal on :(
Sisesta aadress otsast lõpuni kirjutades ja siis pane endale Favouritesite alla.

Vasta

Mine “RattaFoorum paremaks!”